Reunion Show - Page 51 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Virtual Survivor 5 - Kiska Island: Homecoming » Welcome from Hell » Reunion Show (Live)
Reunion Show
LaraCroftDate: Tuesday, 25 April 2017, 07:34:16 | Message # 751
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote tiksi ()
Obe su mislim u principu zadovoljne svojim učešćem i ostvarile svoje ciljeve. Problem je što su ti ciljevi koje su imale u principu nekim pravim igračima vezali ruke i dodatno otežali kopanje za opstanak, koje bi moguće vodilo ka novim interesantnim momentima u sezoni.

Ja sam rekla da sam prezadovoljna svojim 6. mestom, pogotovo kada sam pre sezone videla ko se sve prijavio od jakih igraca (a od kojih su neki ispali pre mene).

Prijavila sam se za VS sa zeljom DA SE IGRAM i radovala sam se svakoj igri koja me je ocekivala, cak i onima koje mi uopste nisu odgovarale (oni matematicki kodovi, slaganje kutija u flash igrici...)

Kome sam ja to vezala ruke i dodatno otezala kopanje za opstanak ???   wacko   cranky


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
EthanMorascaDate: Tuesday, 25 April 2017, 10:08:14 | Message # 752
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote LaraCroft ()
matematicki kodovi

Kakvi bre kodovi, dokle ćeš pominjati to? wacko 

Otkucaš u Google "binary to hexadecimal", klikneš na prvu stranicu koju ti izbaci, iskopiraš binarni broj, klikneš na "convert" i kraj priče. Nikakve tu matematike nema, to je bilo potpuno nebitno u toj igri.


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
LaraCroftDate: Tuesday, 25 April 2017, 14:22:02 | Message # 753
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote EthanMorasca ()
Otkucaš u Google "binary to hexadecimal", klikneš na prvu stranicu koju ti izbaci, iskopiraš binarni broj, klikneš na "convert" i kraj priče.

Ja kad bih to znala da primenim, konstruisala bih vremensku masinu i isla jedan dan u buducnost, kupovala sportsku stampu, onda bih se vracala u sadasnjost i mlatila pare na kladionici, a ne bih se za*ebavala sa vama u VS smile


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
EthanMorascaDate: Tuesday, 25 April 2017, 14:33:23 | Message # 754
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Kako radiš administrativni posao bez elementarnog poznavanja računara? wacko ( nadam se da ovo neces shvatiti kao napad na tebe, stvarno mi nije jasno )

yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
LaraCroftDate: Tuesday, 25 April 2017, 14:44:01 | Message # 755
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote EthanMorasca ()
Kako radiš administrativni posao bez elementarnog poznavanja računara?

Znam da otkucam tekst u Wordu i retko, retko kad mi nesto treba u Excellu.
Za ostalo sam duduk i nemam problem da to priznam javno...


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
Lavica88Date: Tuesday, 25 April 2017, 14:46:36 | Message # 756
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
Quote
Znam da otkucam tekst u Wordu i retko, retko kad mi nesto treba u Excellu.
Za ostalo sam duduk i nemam problem da to priznam javno...


Pa na kojoj si funkciji, radnom mjestu, sa tako limitirajucim kompjuterskim znanjem? Zapisnicar, daktilograf? smile


~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
EthanMorascaDate: Tuesday, 25 April 2017, 15:44:21 | Message # 757
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Laro, nemoguće je da ne znaš da koristiš Google, tako da je cela priča o tvojoj nemoći da razbiješ nekakve matematičke kodove potpuno besmislena, a posebno je nejasno zašto ne propuštaš priliku da drobiš o tome kako je u sezoni bilo dosta matematičkih igara, kada je jasno da je matematika koja je ovde bila potrebna na nivou osnovne škole.

yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
troyaDate: Tuesday, 25 April 2017, 16:23:29 | Message # 758
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
urke - Konektor, osoba koja je povezala i stvorila glavni savez(možda mu nije dala ime, ali ga je direktno stvorila). Svaki od članova jahača(Sac, Nauparac, Tic-Tac) su prvenstveno bili najbliži sa njim, a na kraju se ispostavilo da je i NiNa najbliža sa njim na iznenadjenje svih. Tako da je bio prilično siguran učesnik finala. Kontrolisao je svaki plemenski savet osim ludog plemenskog, i odradio sve kako je zacrtao, po meni definitivno nije zaslužio krompir u finalu.  Najviše mu zameram loše izdanje na poslednjem plemenskom savetu koje ga je koštalo i titule. Sav je bio u fazonu "Živan i ja" umesto da stane iza svojih poteza.  Tic-Tac je svaki od zajedničkih poteza uspeo da pomene prvi i prisvoji ih za sebe, tako da krajnji rezultat i nije previše čudan. Napravio je i greškicu kad je ohrabrivao Tic-Tac da igra na obe strane.

NiNa - Još jedan pravolinijski igrač, koji je u prošlosti imao problema sa pasivnošću. Sada je imala sreće da se nadje u pobedničkom plemenu pa je zbog svoje lojalnosti stigla do samog kraja. Napravila je odličan potez vezavši se za urketa umesto za Laru koju možda duže zna, ali koja je takodje slabija što se dilova tiče.  Drugo mesto je odličan rezultat, ali verujem da ne bi bila previše razočarana ni da je završila na trećem mestu.

Tic-Tac - Još jedan od kandidata za Player of the Season. Vezao se za urketa i njih dvoje su kontrolisali većinu dešavanja posle ujedinjenja. Više od mesec dana je igrao na obe strane i tako sebi stvarao materijal za finale. To i nije imalo neki uticaj na sezonu, jer verujem da bi pleme Ka završilo posao i da se znalo da je Tic-Tac njihov, ali je to njemu pomoglo tako što je bio bezbedan na najludjem plemenskom savetu. Druga stvar je što ja mislim da bi bio bezbedan i ovako jer niko ne bi rizikovao da ide sa njim u tie breakeru, ali svakako je pametno što se obezbedio za svaki slučaj. Mada je tako riskantan potez mogao i da mu se obije u glavu da je urke bio malo sigurniji u finalu. Ali baš suprotno, on je iskoristio nesugurnost protivnika i prisvojio sve zajedničke poteze isključivo za sebe. I tako odneo zasluženu pobedu.
 
Lavica88Date: Tuesday, 25 April 2017, 16:34:20 | Message # 759
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
facepalm

~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
LaraCroftDate: Tuesday, 25 April 2017, 17:25:45 | Message # 760
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Dobro je Troya opisao Finaliste

I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
LaraCroftDate: Tuesday, 25 April 2017, 17:33:06 | Message # 761
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote Lavica88 ()
Pa na kojoj si funkciji, radnom mjestu, sa tako limitirajucim kompjuterskim znanjem? Zapisnicar, daktilograf?

Njima je poznavanje rada na kompjuteru mnogo potrebnije nego meni.
Pretpostavljam da je sledece sto ces da napises o meni, da sam spremacica, sto si vec jednom napisala (kroz neku sliku)

Quote EthanMorasca ()
Laro, nemoguće je da ne znaš da koristiš Google, tako da je cela priča o tvojoj nemoći da razbiješ nekakve matematičke kodove potpuno besmislena, a posebno je nejasno zašto ne propuštaš priliku da drobiš o tome kako je u sezoni bilo dosta matematičkih igara, kada je jasno da je matematika koja je ovde bila potrebna na nivou osnovne škole.

Znam da koristim samo GOOGLE MAPS.

Eh, ne znas ti da sam ja prelaznu ocenu u matematici u osnovnoj skoli dobijala "na pistolje" smile


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
Lavica88Date: Tuesday, 25 April 2017, 18:01:31 | Message # 762
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
Quote
Njima je poznavanje rada na kompjuteru mnogo potrebnije nego meni.
Pretpostavljam da je sledece sto ces da napises o meni, da sam spremacica, sto si vec jednom napisala (kroz neku sliku)


Lose pretpostavljas tongue Mada, kad vec spomenu, ne znam zasto te ta sala toliko pogodila, nema nista lose u tome. Spremacice posteno rade iako im je mizerna plata.

P.S. Zaboravila si dodati u obracanju Ethanu ono #ovonijepretnja, cisto da naglasis da nije smile


~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
troyaDate: Tuesday, 25 April 2017, 18:57:29 | Message # 763
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Večeras zaključavam reunion smile
 
Lavica88Date: Tuesday, 25 April 2017, 19:00:27 | Message # 764
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
Uvijek sve zakljucavas kad je interesantno tongue

~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
EthanMorascaDate: Tuesday, 25 April 2017, 19:14:22 | Message # 765
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote LaraCroft ()
Znam da koristim samo GOOGLE MAPS.

Pa da, vidi se, ipak briljiraš u TRAZENjU OSTRVA. laugh


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
Forum » Virtual Survivor 5 - Kiska Island: Homecoming » Welcome from Hell » Reunion Show (Live)
Search: