Reunion Show - Page 50 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Virtual Survivor 5 - Kiska Island: Homecoming » Welcome from Hell » Reunion Show (Live)
Reunion Show
tiksiDate: Monday, 24 April 2017, 21:51:46 | Message # 736
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
To sam ja pitala i tebe Lara i druge bar jedno 10x, ali ljudi kuliraju. Nisam baš pri vremenu, ali daću i sebi za pravo da prokomentarišem par učesnika na brzaka. Prvo moj dragi Kis:

MarkoNG već sve rekao troya, mada mislim da mu je najveća greška dil sa Ethanom koji je napravio i pre sezone. Iako sam uz njega mogla da se provučem (kao drugi njegov saveznik) i ko zna kako da izgleda sezona, ja sam neko ko ce pre da ispadne 17.ti nego da budem druga ili treća i imam pasivnu igru u sezoni, tj da svoj opstanak u par ciklusa tumacim tuđim potezima i vučem se uz njih. Takođe meni je poverenje u igri sve, verujem ljudima onoliko koliko ocenim da meni veruju, jer se ne zna šta nosi dan, a šta noć.

Matija mnogo jači društveni igrač nego što možete da pretpostavite, divna osoba i jedini limitirajući faktor ovde mu je bilo vreme i nedovoljna želja da se u VS pokaže usled drugih obaveza, inače, ako bude još igara a on bude imao vremena, od njega mogu da se očekuju jako dobri plejevi po mom mišljenju.

Toni najveći fan, inteligentan, zabavan, no baš ume da ga ponese momenat, jer je jako srčan. Uspeo je da pregura taj premerge, iako je bio i više ugrožen nego što zapravo misli, a nakon ujedinjenja nije imao previše materijala, zbog ne tako racionalne igre više ljudi iz drugog plemena, sem laserski preciznog gađanja glasovima. Jednom je morao i da omaši.

Ethan, emancipovan, zabavan i prijatelj, villian sa srcem i izuzetnom motivacijom da napravi plejeve u VSu i na kraju ispliva (uvek je isplivavao do ove sezone i ovde bi da je bilo vise VS razuma). Izuzetan sa ljudima, poseduje ljudskost, harizmatičnost i toplinu. Buši rupe i pravi puteve kao glodar, ne baš vašljivi ali svejedno, problem mu je prepoznavanje krtica. Mana kao igraču mu je da ume da bude previše uplašen za svoj opstanak i igru, zbog čega ume da preigrava (ovaj termin sam ja uvela ne kradite hihi) zbog čega je vrv i naseo na onu priču gde je Toni upotrebio HII na njemu (razmotri srdjana Ethane haha).

Polly izuzetna, racionalna i istovremeno maštovita devojka, koja zna da povuče kada treba da se povuče i da smiri strasti kada treba da se smire strasti. Imala je možda najbolju polaznu poziciju u Kisu, jer koji god klanovi da su se pravili ili mogli da se prave, svako bi je želeo na svojoj strani. Mislim da je ovo i sama znala da prepozna i da apsolutno ne bi bila ugrožena pri bilo kom scenariju.

Sad da pređem na kučku,

tiksi kontroverzni igrač koji kreira ambijent i spolja i iznutra i gleda da ne vodi frontalnu igru, gde bi stvari bile očigledne ili se mogle direktno naslutiti. Po svojoj prirodi krtica i najviše voli igre tog tipa. Nedostatak njenog pleja je što ne želi da se ponekad oslanja na to da je vuku drugi i ulizuje u pojedinim momentima, kao i emotivnost i iracionalnosti koju pokazuje van VS-a i strategije prema pojedinim ljudima koji to ne zaslužuju, a što pak dovodi u vezu sa VSom.



Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
NaupDate: Monday, 24 April 2017, 21:53:02 | Message # 737
Lepi
Group: Publika
Messages: 1262
Awards: 9
Reputation: 55
Status: Offline
Quote LaraCroft ()
Pitanje za Tic-Taca, Urketa, Saca i Nauparca:


Izvlacili bismo papirice hihi

Mislim da bi Sac bio izglasan, zbog tog Urke-TT dogovora..
 
Lavica88Date: Monday, 24 April 2017, 21:56:14 | Message # 738
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
Quote
Buši rupe i pravi puteve kao glodar, ne baš vašljivi


lol Sto me sad nasmija bas, hvala ti!


~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
EthanMorascaDate: Monday, 24 April 2017, 22:13:57 | Message # 739
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote tiksi ()
Buši rupe i pravi puteve kao glodar, ne baš vašljivi ali svejedno

HAHAHAHAHAHAHAHA ( nadam se da ovo nisam shvatio kao napad na sebe ) laugh


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
tiksiDate: Monday, 24 April 2017, 22:14:45 | Message # 740
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Nauparac je uspeo svojim prirodnim šarmom da osvoji ovde par ljudi i da nije bio kolateralna šteta to bi ga dovelo do samog vrha. Međutim, ne razume koncept survivora, ama uopšte. Pitanje je šta bi se sa njim dogodilo pod drugačjim spletom okolnosti, ali verujem da ga pojedine stvari (apsolutna lojalnost i ne prevelike ambicije u smislu plasmana) čine jako atraktivnim za top 5-3 varijante, ali ne dalje od toga. Po prirodi, fudbaler i ratnik iz prve linije frotna.

Urke stabilno, čvrsto i dobrim delom mudro odigrao sezonu. Bio je na najvećem udaru ex-saveznika iz drugog plemena kojima je uspeo da odoli, pri tome ih ne vređajući i ne ispirajući im mozak (ono baš u teškoj varijanti). Sugestivan (Nina je i pored Lare i Saca ipak bila uz njega, verujem da mu je i Nauparac bio najbliži, donosio najveći deo odluka), prijatelj (Ticova pobeda je i njegova pobeda), po prirodi diplomata (emotivan rastanak od Ethana, stabilnost u proceni benefita u igri i drugo).

Sac iako je od prvog dana bio jednom nogom u finalu, sa nizom pobeda, skrivenih imuniteta i velikim brojem ljudi u plemenu koji su bili spremni da poispadaju, uspeo je to da prokocka jer se celu sezonu vodio prenaglašenim i iskrivljenim osecaćanjima u odnosu na druge ljude, imajući istovremeno jako lošu procenu o međuljudskim odnosima i odnosima drugih ljudi prema njemu u plemenu Ka i van njega. Za svoje i Larino izbacivanje okrivio je mene (opet potpuno iracionalno) i pokušavao da ubedi porotu da glasaju za Ninu (tek ovo je bilo potpuno iracionalno i vođeno pogrešnim osećanjima i stanjima). Po prirodi iluzionista i po sebi jedini ispravan.

SrdjaN sve već rečeno, s tim da je mogao da bude odlučniji i da ranije krene da vuče poteze - pomaže u igrama i slično, da je bio zainteresovan dovoljno da u ovom VSu igra krticu od početka, moguće da bi za njega i druge sve bilo drugačije. Po prirodi nezainteresovani mastermind.

Tic - Tac čovek zvani PRVO MESTO, po meni najprijatnije iznenađenje sezone. Izuzetno sugestivan (uspeo je da sebi pripiše većinu poteza iza kojih je stajao i Urke), snalažljiv, zabavan i voli da se zabavlja i takođe po prirodi - krtica (ovakvima se najviše radujem hihi, svaka ptica svome jatu leti). Ume da se igra sa opštim ambijentom igre što ga je dovelo i do pobede. Odigrao stabilno i u svemu pri tom uspeo da se dobro zabavi.



Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
EthanMorascaDate: Monday, 24 April 2017, 22:19:14 | Message # 741
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote tiksi ()
velikim brojem ljudi u plemenu koji su bili spremni da poispadaju

lol


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
Lavica88Date: Monday, 24 April 2017, 22:22:36 | Message # 742
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
Quote
Nauparac je uspeo svojim prirodnim šarmom da osvoji ovde par ljudi


laugh


~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~

Message edited by Lavica88 - Monday, 24 April 2017, 22:23:50
 
tiksiDate: Monday, 24 April 2017, 22:26:24 | Message # 743
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Ne znam šta da napišem o LC i Nini a da sama sebi ne budem dosadna biggrin

Quote Lavica88 ()
Nauparac je uspeo svojim prirodnim šarmom da osvoji ovde par ljudi


Moguce i prirodnom lepotom aj da budem direktnija haha biggrin


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.

Message edited by tiksi - Monday, 24 April 2017, 22:27:34
 
Lavica88Date: Monday, 24 April 2017, 22:33:08 | Message # 744
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
Quote
Ne znam šta da napišem o LC i Nini a da sama sebi ne budem dosadna


Napisi nesto, nama neces biti dosadna biggrin

Quote
Moguce i prirodnom lepotom aj da budem direktnija haha


Nisam upoznata sa tim, a i srecno sam zaljubljena zena. cool


~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
tiksiDate: Monday, 24 April 2017, 22:42:30 | Message # 745
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Nina i Lara su promasile sprat u zgradi studija gde su došle na ovo snimanje.

Nina je krenula u kviz Slagalica (neka grupna varijanta ovog kviza), Lara na snimanje filma "Dan mrmota" gde tumači glavnu ulogu (mada je glavna uloga muška u ovom filmu), a gde bi u pauzama glumila u drugom dokumentarnom horor filmu ili eventualno sporednu ulogu u GoTu (neka popadija u prolazu i slično).

Obe su mislim u principu zadovoljne svojim učešćem i ostvarile svoje ciljeve. Problem je što su ti ciljevi koje su imale u principu nekim pravim igračima vezali ruke i dodatno otežali kopanje za opstanak, koje bi moguće vodilo ka novim interesantnim momentima u sezoni.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
Lavica88Date: Monday, 24 April 2017, 22:45:35 | Message # 746
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
laugh lol hands

Definitvno nije dosadno i definitivno najtacniji opisi.


~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~

Message edited by Lavica88 - Monday, 24 April 2017, 22:46:29
 
NaupDate: Monday, 24 April 2017, 22:54:37 | Message # 747
Lepi
Group: Publika
Messages: 1262
Awards: 9
Reputation: 55
Status: Offline
Par ljudi? Ja sam mislio da sam samo Zivana osvojio

Quote Lavica88 ()
Nisam upoznata sa tim


Mogu da te upoznam sa tim, if you want tongue
 
Lavica88Date: Monday, 24 April 2017, 23:04:57 | Message # 748
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
Quote
Mogu da te upoznam sa tim, if you want


Kako rekoh ranije, srecno sam zaljubljena zena biggrin

A i cisto sumnjam da bi ti obratio na poltronske priljepke i gresnice poput mene tongue


~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
tiksiDate: Monday, 24 April 2017, 23:08:29 | Message # 749
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Quote Nauparac ()
Par ljudi? Ja sam mislio da sam samo Zivana osvojio


Pa otkud de znam nazvali ste se Jahačima, ženama niste dali pristup, a vidim ti si bio deo tog saveza xD


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
Tic-TacDate: Tuesday, 25 April 2017, 00:07:53 | Message # 750
Prvo Mesto
Group: Publika
Messages: 1020
Awards: 10
Reputation: 81
Status: Offline
Quote tiksi ()
Tic - Tac čovek zvani PRVO MESTO, po meni najprijatnije iznenađenje sezone. Izuzetno sugestivan (uspeo je da sebi pripiše većinu poteza iza kojih je stajao i Urke), snalažljiv, zabavan i voli da se zabavlja i takođe po prirodi - krtica (ovakvima se najviše radujem hihi, svaka ptica svome jatu leti). Ume da se igra sa opštim ambijentom igre što ga je dovelo i do pobede. Odigrao stabilno i u svemu pri tom uspeo da se dobro zabavi.

heart


Da ih srce vodi, oni ne daju!
 
Forum » Virtual Survivor 5 - Kiska Island: Homecoming » Welcome from Hell » Reunion Show (Live)
Search: