Reunion Show - Page 48 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Virtual Survivor 5 - Kiska Island: Homecoming » Welcome from Hell » Reunion Show (Live)
Reunion Show
ToniDate: Sunday, 23 April 2017, 23:56:46 | Message # 706
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Quote LaraCroft ()
Tic-Tac i Urke bi izbacili Tonija iz Porote da su mogli ?Zanimljivo...


Da, baš me to povrijedilo...

Lavice  heart  pusti momke, nisu oni ništa loše mislili kad su to napisali. Mladi su još, naučit će. 

Quote LaraCroft ()
I da pred TOP 4 nadjem negde na forumu jedan Tajni iminitet

Kod Troye samo treba malo detaljnije pregledati logo, tu se uvijek nađe nešto laugh


"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."
 
NaupDate: Monday, 24 April 2017, 00:05:17 | Message # 707
Lepi
Group: Publika
Messages: 1262
Awards: 9
Reputation: 55
Status: Offline
Quote troya ()
Obično bih sad komentarisao 1po1 takmičara pojedinačno, ali mi se čini da je sve rečeno.


Moze, krenimo od gejm hosta hihi
 
Lavica88Date: Monday, 24 April 2017, 00:41:38 | Message # 708
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
Jeste, trebala sam ja da pobjedim, ne znam uopste cime se Porota vodila pri glasanju. Sta vam je taj survivor play, na taj izraz nisam naisla ni u jednoj svjetskoj enciklopediji niti u Zitiju Svetog Simeona?!?
Moj ulazak u Top 3 je uspjeh ravan pobjedi! Za to sam zasluzna dobrim ucinkom u igrama, onako kako sam naucena od ranog djetinjstva. Spomenula bih i dobar ucinak mojih saplemenika tokom igre i nas timski rad, jer je ovo prije svega drustvena igra, kao karate.
Takodje, moj uspjeh i ucesce u kvizu Rimska civilizacija se ne smije zanemariti, imala sam ( ako se ne varam ) dosta zlatnika, iako moram priznati da sam bolja u kvizu Otimaci izgubljenog kovcega.

Clanovi Porote, nakon svega, mogu samo da vam porucim da pripazite da ne biste skrenuli u pogresnu ulicu Grada Greha smok

#ovonijepretnja

Toni heart


~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
LaraCroftDate: Monday, 24 April 2017, 07:23:25 | Message # 709
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote Lavica88 ()
LaraCroft, interesuje me tvoje vidjenje Sacovog objasnjenja glasa protiv tebe? Ako je pitanje vec bilo, izvinjavam se jer sam ga mozda previdjela. I izvinjavam se sto narusavam hronoloski red, predjeno je vec na nove teme, ali nikad nije kasno...

Ma, sve je to samo igra. Evo, bas sinoc sam razmenila par poruka sa Tic-Tacom oko neke druge teme.
Virtuelni zivot ide dalje, narode. Volela bih da nastavimo sa komentarima na ovom forumu i kad se zavrsi ovaj Reunion...


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
Lavica88Date: Monday, 24 April 2017, 09:23:49 | Message # 710
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
LaraCroft, e sad si me razocarala, pa Imperije se ne povlace smile

~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
NaupDate: Monday, 24 April 2017, 10:36:11 | Message # 711
Lepi
Group: Publika
Messages: 1262
Awards: 9
Reputation: 55
Status: Offline
Quote LaraCroft ()
Evo, bas sinoc sam razmenila par poruka sa Tic-Tacom oko neke druge teme.


Jel se TT prvi javio?
 
LaraCroftDate: Monday, 24 April 2017, 11:12:08 | Message # 712
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote Nauparac ()
Jel se TT prvi javio?

Da, ali to uopste nije bitno

Quote Toni ()
Kod Troye samo treba malo detaljnije pregledati logo, tu se uvijek nađe nešto

Ma, treba obici i njegov Zajecar i okolinu. Ko zna sta je sve napisao po komsijskim ogradama smile


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
troyaDate: Monday, 24 April 2017, 11:12:35 | Message # 713
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Lazar - Nemam puno toga da kažem o njemu, svi znamo da je jak takmičar, pogotovo u igrama ali mu je crkao laptop 2 dana nakon početka igre. Da je ostao, verovatno bi bio malo drugačiji ishod sezone.

Miko - Pa svi znamo Miku, doduše ove sezone se malo smirio što je dodatno ubrzalo njegovo ispadanje. Sam je rekao da nije napravio dil ni sa kim a tako se ne igra Survivor. Kako je sam rekao, nekima od takmičara se nije ni javio (Ethan, Polly) tako da je vrlo brzo postao najmanje zlo za izbacivanje.

MarkoNG - Marko je legenda, ponaša se normalno dok ne uzme neku nagradu(u ovom slučaju najveću nagradu sezone). A onda se oseti kao da ima utoku i kreće da luduje po kampu. Kako sam čuo, počeo je da otvara raznorazne razgovore u razgovorima sa različitim ljudima, da pravi dilove u dilovima. Toliko se založio da sačuva Matiju, da nije shvatio da je tako najviše sebe ugrozio. Da nije bio previše agresivan u nekim momentima, mislim da bi daleko dogurao, baš zbog te nagrade.

Matija - Šta da kažem o Matiji, on je jedan od heroja VS sveta, brzo se veže za ljude i to mu zamagli rasudjivanje. Previše puta je preuzimao odgovornost na sebe oko nekih grešaka u igrama i pokušavao da odustane, što je samo davalo dodatni vetar u ledja ljudima da ga izbace sa izgovorom "njemu to neće mnogo značiti". Mislim da je definitivno trebao pre svega da gleda svoje dupe, i malo više "iskoristi" prijateljstva koja je imao u plemenu.
 
Tic-TacDate: Monday, 24 April 2017, 11:43:34 | Message # 714
Prvo Mesto
Group: Publika
Messages: 1020
Awards: 10
Reputation: 81
Status: Offline
Quote LaraCroft ()
Evo, bas sinoc sam razmenila par poruka sa Tic-Tacom oko neke druge teme.

Ma, Lara i ja samo izvodimo performanas za vas, privatno se divno slažemo. wink


Da ih srce vodi, oni ne daju!
 
EthanMorascaDate: Monday, 24 April 2017, 12:09:28 | Message # 715
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote Tic-Tac ()
Tintoreto, samo sam hteo ovo da ti kažem.

Tintoreto, Sića i Kvazilisac. laugh


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
LaraCroftDate: Monday, 24 April 2017, 13:10:46 | Message # 716
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote troya ()
Lazar - Nemam puno toga da kažem o njemu, svi znamo da je jak takmičar, pogotovo u igrama ali mu je crkao laptop 2 dana nakon početka igre. Da je ostao, verovatno bi bio malo drugačiji ishod sezone.

Ili bi ljut po ispadanju rekao clanovima suprotnog plemena sve sto je znacajno - pronadjeni Imuniteti, odnosi u plemenu smile

Quote troya ()
Miko - Pa svi znamo Miku, doduše ove sezone se malo smirio što je dodatno ubrzalo njegovo ispadanje.

Znaci da nije trebao da se smiri tongue 

Quote troya ()
MarkoNG - Marko je legenda, ponaša se normalno dok ne uzme neku nagradu(u ovom slučaju najveću nagradu sezone). A onda se oseti kao da ima utoku i kreće da luduje po kampu.

Moje je misljenje da je to najveca nagrada od kako igramo VS. Veca od svih Tajnih imuniteta zajedno koje je osvajao u prethodnim VS, a nije ih iskoristio tongue 

Quote troya ()
Matija - Šta da kažem o Matiji, on je jedan od heroja VS sveta, brzo se veže za ljude i to mu zamagli rasudjivanje.

Zanimljivo. Ne poznajem ga dovoljno, pa mi je ovo interesantno procitati


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
Lavica88Date: Monday, 24 April 2017, 13:52:28 | Message # 717
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
LaraCroft, jesi ti to sad neki GH? biggrin

~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
troyaDate: Monday, 24 April 2017, 15:12:19 | Message # 718
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
tiksi - Jedan od najboljih VS igrača što se društvene igre tiče. I ove sezone je vrlo brzo skupila dovoljan broj ljudi oko sebe da bude bezbedna, da kontroliše pleme i da glasaju po njenom. Koliko je bila dobra u tome govori činjenica da Ethanu niko nije šapnuo šta se dešava u plemenu. E sad dolazimo do toga da nije očekivala da će ove sezone najveći twist biti da neće biti mešanja plemena, a ona je u ranoj fazi igre izbacila jednog od jačih igrača u igrama iz svog plemena, plus najveću nagradu ukradeni glas. Tako da bih rekao da je preigrala, njen najveći potez blindside Marka je na kraju završio tako što se ispostavilo da je tako zavila ne samo sebe već celo pleme u crno. Od toga definitivno nije uspela da se oporavi, i porazi su samo nastavljali da se nižu. Mnogi žale što nije dogurala do Porote, verujem da bi onda plemenski saveti bili još ludji.

ajdin_sa - Ispao sa 2 dinara u džepu.

Nauparac - Jedan od pravolinijskih igrača VS, uglavnom kako počne sezonu tako je i završi. Neki bi rekli pomalo pasivan. Ali ove sezone ja zaista ima dobro mesto u svom savezu i očekivao sam ga u top3. On je na kraju ispao žrtva pokera izmedju 2 saveza na 1. plemenskom u ujedinjenju. Iz ove perspektive ne znam šta je mogao više da uradi, jedino da je malo više ubedjivao Saca da odigra HII na njemu.

cpdjaN - Po meni jedan od glavnih igrača ove sezone. Da je bio izbor za Player of the Season na kraju on bi definitivno bio u najužem izboru. Napravio je veliku grešku na početku jer se nije potrudio da se ugura u većinski savez plemena Ka, bio je pasivan i neaktivan, bez društvene igre.  Nakon toga se probudio i vezao nekoliko ključnih poteza koja su mogli definitvno da okrenu celu sezonu. Prvo je poklonio tiksi crni glas, nakon toga je predao igru i izbacio jednog člana Ka, zatim je kupio dupli glas i preživeo tie breaker protiv Nauparca. Krug kasnije ga je samo jedna cigla delila od najvažnijeg crnog glasa u sezoni. Tako da, završio je na 9. mestu ali je definitivno obeležio ovu sezonu. I ako je na početku sam sebi otežao ovu sezonu, kao što sam već pomenuo. Bukvalno je više igrao za publiku nego za pobedu.
 
Lavica88Date: Monday, 24 April 2017, 15:14:36 | Message # 719
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
Troyo, pazi sta ces za Tonija napisati tongue

~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
troyaDate: Monday, 24 April 2017, 15:57:16 | Message # 720
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote Lavica88 ()
Troyo, pazi sta ces za Tonija napisati

Posalji mi sta treba da postavim xd
Quote troya ()
tiksi

Dodao bih za Tiksi da joj ona svadja sa Larom tokom pobune uopste nije trebala. Samo je dodatno ucvrtsila linije izmedju plemena i dodatno otezala put kisovicima za saradnju sa kaovcima kasnije.
 
Forum » Virtual Survivor 5 - Kiska Island: Homecoming » Welcome from Hell » Reunion Show (Live)
Search: