1. emisija - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Virtual Survivor 5 - Kiska Island: Homecoming » Welcome from Hell » 1. emisija (Lazar)
1. emisija
troyaDate: Tuesday, 28 February 2017, 23:18:11 | Message # 1
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Prvi takmičar koji napušta VS 5: Kiska je Lazar.

Kako ti se činila sezona?

Kako su ti se činila plemena?

Imaš li favorite?

Šta misliš ko pobedjuje, a ko ispada sledeći?

Znam da ti se u medjuvremenu pokvario i komp, koliko misliš da je to uticalo na tvoje izbacivanje ili misliš da bi svejedno ti bio prva meta?

Ako neko iz publike želi da postavi neko pitanje može slobodno to da uradi.
 
troyaDate: Wednesday, 08 March 2017, 00:37:49 | Message # 2
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Lazar preko facebook-a, komp mu jos uvek ne radi.

1. Ono što sam uspeo ispratiti mi deluje dobro, narpčito mi se dopadaju tie break pitanja. I igre koje nisu "live". Čestitke za organizaciju, pridružiću se i ispratiti čim budem mogao.

2. Odlična su plemena (struktura), drago mi je što je dobar deo ekipe voljan da učestvuje. Izvinio bih se svim saplemenicima zbog toga što nisam mogao da učestvujem kako treba.

3. Favorita nemam, ali voleo bih da vidim dobru borbu izmedju all starsa poput Ethana, Tiksi, Lare i ostalih.

4. Uf, teško je prognozirati sada, naročito iz moje pozicije, pitaj me ponovo za neko vreme. xD A naredni ispada... Miko ledjenda *grabs popcorn*

5. Čovek bi mislio da se u EU ne prodaje škart, ali avaj, braća Bigari fušare... Ne verujem da bih bio prva meta. Ne zbog nekih dilova, dogovora (koje nisam ni planirao da pravim), već zato što bih dao sve od sebe da doprinesem plemenu (a mislim da se takvi izbacuju na nekim kasnijim plemenskim savetima ).
 
Forum » Virtual Survivor 5 - Kiska Island: Homecoming » Welcome from Hell » 1. emisija (Lazar)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: