4. emisija - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Virtual Survivor 5 - Kiska Island: Homecoming » Welcome from Hell » 4. emisija (Matija)
4. emisija
troyaDate: Saturday, 11 March 2017, 22:37:13 | Message # 1
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Četvrti takmičar koji napušta VS 5: Kiska je Matija.

Kako ti se činila sezona?

Kako su ti se činila plemena?

Imaš li favorite?

Šta misliš ko pobedjuje, a ko ispada sledeći?

Šta misliš zašto si izbačen?

Da li si znao da ispadaš?

Da li se kaješ zbog nečega u sezoni?

Ako neko iz publike želi da postavi neko pitanje može slobodno to da uradi.
 
MatijaDate: Saturday, 11 March 2017, 22:43:03 | Message # 2
Dalibor
Group: Publika
Messages: 1784
Awards: 4
Reputation: 54
Status: Offline
Kako ti se činila sezona?
Na pocetku se cinilo zanimljivim, i zaista je bilo, do poslednjeg plemenskog saveta, gde se polako stvari pretvaraju u pakao.


Kako su ti se činila plemena?
Sasvim ok.

Imaš li favorite?
Za sada da, imam jednog, i ta osoba je bas iz mog bivseg plemena, jedina sosoba koja mi je bila verna i koja je zaista bila sa mnom. smile

Šta misliš ko pobedjuje, a ko ispada sledeći?
Mislim da ce pobediti mozda Nauparac, ili Tic Tac,, ne bih otpisivao ni Saca. A sto se ispadanja tice, iz Ka bi to trebalo biti Ajdin, mislim da svi znaju zasto, a iz Kisa ne bih vole ovo da kazem, ali mislim da bi to Bio Toni iako je to ono sto najmanje zelim i iskreno se nadam da gresim najstrasnije.

Šta misliš zašto si izbačen?
Imao sam veliko poverenje u neke ljude, i bio spreman da se sa tom osobom drzim do kraja, jer mi je ta osoba od velikog znacaja i van ove igre, ali, planovi nekad idu kako treba, a nekad ne.

Da li si znao da ispadaš?
Da, posto se desio jedan opasan zaplet na kraju, da bih prekratio muke, nisam uopste zeleo da glasam, i sad vidim da je ta moja odluka na kraju ipak odlucila da ispadam ja. U prevodu, sam sebe sam izbacio  lol 

Da li se kaješ zbog nečega u sezoni?
Ne, nije ni bilo vremena da se pokajem. Mozda se kajem zbog jedne stvari, koju sam naveo gore, a to je preveliko poverenje. :)


Message edited by Matija - Saturday, 11 March 2017, 23:19:03
 
Forum » Virtual Survivor 5 - Kiska Island: Homecoming » Welcome from Hell » 4. emisija (Matija)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: