7. emisija - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Virtual Survivor 5 - Kiska Island: Homecoming » Welcome from Hell » 7. emisija (Nauparac)
7. emisija
troyaDate: Thursday, 23 March 2017, 23:26:24 | Message # 1
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Sedmi takmičar koji napušta VS 5: Kiska je Nauparac.

Kako ti se činila sezona?

Kako su ti se činila plemena?

Imaš li favorite?

Šta misliš ko pobedjuje, a ko ispada sledeći?

Upravo si ispao na najludjem plemenskom savetu ikada, koji su tvoji komentari.

Imaš li nešto da poručiš cpdjaN-u.

Ako neko iz publike želi da postavi neko pitanje može slobodno to da uradi.
 
NaupDate: Thursday, 23 March 2017, 23:38:18 | Message # 2
Lepi
Group: Publika
Messages: 1262
Awards: 9
Reputation: 55
Status: Offline
Kako ti se činila sezona?
Dobra je sezona, postaje zanimjiva bas

Kako su ti se činila plemena?
Mislim da smo bili ravnopravni, Kis je par puta izgubio za malo, kasnije su psihicki pali i zbog toga je usledio niz poraza

Imaš li favorite?
Nemam, veceras se pokazalo da je sve moguce

Šta misliš ko pobedjuje, a ko ispada sledeći?
Nadam se neko iz Ka, a ko ispada, to ne znam

Upravo si ispao na najludjem plemenskom savetu ikada, koji su tvoji komentari.
Iskreno sam ocekivao ovakav zaplet sobzirom da je bilo dosta nagrada u opticaju.. I znali smo da ce Srdjan da okrene ledja

Imaš li nešto da poručiš cpdjaN-u.
Razumem ga na neki nacin, uvideo je (sam ili su mu ovi iz Kisa napunili glavu) da je ugrozen.. gledajuci samo Ka pleme.. Ali opet, cilj ne opravdava sredstvo, ako mu je vec toliko stalo da dodje do finala, morao je ranije da nadje sebi "partnere''


Message edited by Nauparac - Friday, 24 March 2017, 00:24:33
 
tiksiDate: Friday, 24 March 2017, 08:54:04 | Message # 3
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Prvo da kažem i ja da mi je žao što je baš Nauparac izvukao deblji kraj kao posledica povlačenja razlika i granica između plemena i da postavim par pitanja:

Iskreno šta misliš kada bi ispao Srđan da je ostao uz Ka?

Kolko se meni čini Srđan je mnogo ranije imao osećaj da bude izglasan prvi posle Ajdina, od strane svojih saplemenika. Tako da ovo sa punjenjem glave stvarno ne znam da li stoji. Tako sam i ja bila optuživana da punim glavu, a čak ni od Urketa ništa nisam tražila, kao i od bilo koga drugog iz tog plemena, dok su se te priče širile u želji da se povlače te razlike među članovima plemena, jer je nekima iz Ka tako odgovaralo.

Pošto očigledno celo pleme Ka ne može da pobedi, čega ste planirali da se držite u izboru ko će da ide dalje a ko da ispada kada se pleme Kis izbaci u kompletu iz igre na plemenskim savetima?

Šta si očekivao u vezi sa svojim plasmanom?


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
tiksiDate: Friday, 24 March 2017, 10:31:00 | Message # 4
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Još jedno pitanjce, da li si i ti rešavao onaj prvi zadatak sa HI sa Sacom, ako ne kada si saznao da on ima HI i sta o tome mislis?

Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
NaupDate: Friday, 24 March 2017, 10:51:04 | Message # 5
Lepi
Group: Publika
Messages: 1262
Awards: 9
Reputation: 55
Status: Offline
Iskreno šta misliš kada bi ispao Srđan da je ostao uz Ka?
Ja licno nisam imao bukvalno nikakvu komunikaciju sa njim, u pocetku nije ni dolazio na par igara cini mi se, dok sa ostalima manje-vise sam ostvario neki kontakt, ali i sa ostalima je to bilo kada je bila igra, na nasem zajedničkom chatu koji smo imali.. Tako da, da se samo ja pitam, on bi bio prvi iz te sedmorke

Pošto očigledno celo pleme Ka ne može da pobedi, čega ste planirali da se držite u izboru ko će da ide dalje a ko da ispada kada se pleme Kis izbaci u kompletu iz igre na plemenskim savetima?
Mi smo kao pleme vec odneli ubedljivu pobedu,ovo je samo formalnost.. Sta bi bilo u slučaju kada ostane nas 7 iz bivseg Ka, ne znam.. Mozda bi izvlacili papirice, ko zna.. Mada vidim da imas neku listu imena gde su na vrhu čini mi se Sac i Urke, pa Lara itd. A istu sliku je stvorio i Ethan.. Ocigledno je da isto razmisljate, ili je možda u pitanju nesto drugo

Šta si očekivao u vezi sa svojim plasmanom?
Nisam imao ocekivanja, cilj je bio da dodjem sto dalje budem mogao.. Ali ne po svaku cenu, naravno

Još jedno pitanjce, da li si i ti rešavao onaj prvi zadatak sa HI sa Sacom, ako ne kada si saznao da on ima HI i sta o tome mislis?
Nikad se kod nas u plemenu nije znalo pricalo i tajnom imunitetu, ali kroz neki razgovor sam naslutio da on ima tajni
 
MarkoNGDate: Friday, 24 March 2017, 10:54:57 | Message # 6
The Punisher
Group: Publika
Messages: 2557
Awards: 15
Reputation: 129
Status: Offline
Cao Naup.

Nismo se ja mislim culi jos od All Star-a i one cuvene igre kod Mike, gde smo licitirali koliko takmicara iz US Surva mozemo da nabrojimo smile

Kako su ti se cinile igre.

Mozes li nam napisati kako je to izgledalo kod vas, pripreme pred igru, taktika, komentari tokom igre itd.

Sve sto mozes da nam podelis bi bilo interesantno, da vidim kakovo je bilo razmisljanje, komentari, strategije , kada ste bili sigurni u pobedu a kada ste strahivali od poraya i tako.
 
tiksiDate: Friday, 24 March 2017, 11:01:11 | Message # 7
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Quote Nauparac ()
ako da, da se samo ja pitam, on bi bio prvi iz te sedmorke


Da to je i on znao. I nisi ti jedini. Tako da ne vidim potrebu da se naziva veleizdajnikom.

Quote Nauparac ()
Mi smo kao pleme vec odneli ubedljivu pobedu,ovo je samo formalnost..


Nije survivor do toga ko moze da bude na sajtu od 10 do 11 i ko kako igra XO. Po meni je survivor pre svega drustvena igra i epic fail je u smislu sezone ako se tok bazira na izvlačenju papirića.

Sto se te liste, videćes i sam. Lično smo se uverili na svojoj koži Ethan i ja šta Sac radi i na šta je sve spreman. U finale će voditi protivnike koji i nisu igrali survivor i protiv kojih će dobiti glasove em Kisovaca (jer oni cene survivor) a i vas preostalih. Preneo je dosta svojih razmišljanja i na Urketa, za kojeg se nakon tvog ispadanja takođe bojim - da se takođe ne nagna na neko odustajanje ispiranjem mozga kao sto je i meni bio ispiran ili ne izbaci, jer mi se čini da je ako se gleda iskren a ne na igri baziran odnos, sa tobom bio najbliži i u pogledu tebe iskren.

Quote Nauparac ()
Nikad se kod nas u plemenu nije znalo pricalo i tajnom imunitetu, ali kroz neki razgovor sam naslutio da on ima tajni


Da li znas da smo taj zadatak za Saca resavali i urke i ja i sta o tome misliš? Da li je to izdaja ili nije i koja je poenta svega toga?


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
NaupDate: Friday, 24 March 2017, 14:15:33 | Message # 8
Lepi
Group: Publika
Messages: 1262
Awards: 9
Reputation: 55
Status: Offline
Kako su ti se cinile igre.
Mislim da je troya mogao malo vise da se posveti igrama, a manje tome kako ce sezona ispasti zanimljiva biggrin

Mozes li nam napisati kako je to izgledalo kod vas, pripreme pred igru, taktika, komentari tokom igre itd.
Okupimo se na chatu, nekoliko minuta pre igre, malo procaskamo, kad vidimo kakva je igra na brzinu spremimo taktimu, ko ce sta.. Nista specijalno uglavnom

Sve sto mozes da nam podelis bi bilo interesantno, da vidim kakovo je bilo razmisljanje, komentari, strategije , kada ste bili sigurni u pobedu a kada ste strahivali od poraya i tako.
Uvek smo strahivali od poraza, znamo sa kim smo imali posla.. Nema nekih posebnih anegdota, uglavnom smo se fokusirali na igru.. Gledali smo da svako donese neki doprinos, ako npr neko nije igrao jednu igru, igrao bi narednu.. Uglavnom, sve je funkcionisalo sasvim korektno
 
NaupDate: Friday, 24 March 2017, 14:19:12 | Message # 9
Lepi
Group: Publika
Messages: 1262
Awards: 9
Reputation: 55
Status: Offline
[b]Da li znas da smo taj zadatak za Saca resavali i urke i ja i sta o tome misliš? Da li je to izdaja ili nije i koja je poenta svega toga?[/b]
Znam za to, ocigledno je da ti je verovao, ali znas i sama da je to bilo na samom pocetku igre.. Kakve je motive imao, ne znam
 
tiksiDate: Friday, 24 March 2017, 17:09:15 | Message # 10
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Pa ocigledno mi nije verovao jer je mogao onako da me napada bez nekog konkretnog razloga ili promene sa moje strane u odnosu na pocetak, nedugo zatim. Jedino sto se tu promenilo je poredak plemena i sanse u igri i zbog toga ja trebam da dobijam uvrede na k... i slicno. Ko misli da je to u redu kao deo igre ili odnosa ka coveku, neka ga.

Takodje za sve to vam je rekao tek kada sam ga pobrisala po netu i kada je posumnjao da ce te price krenuti i sa moje strane.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
MagdalenaDate: Saturday, 25 March 2017, 18:09:59 | Message # 11
Colonel general
Group: Publika
Messages: 911
Awards: 14
Reputation: 77
Status: Offline
Quote tiksi ()
Preneo je dosta svojih razmišljanja i na Urketa, za kojeg se nakon tvog ispadanja takođe bojim - da se takođe ne nagna na neko odustajanje ispiranjem mozga kao sto je i meni bio ispiran ili ne izbaci

Sac je tebi isprao mozak i zbog toga si ti odustala?
 
tiksiDate: Saturday, 25 March 2017, 20:53:31 | Message # 12
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Quote Magdalena ()
Sac je tebi isprao mozak i zbog toga si ti odustala?


Pa ne bih rekla da je zbog toga. Pre bi se reklo mnooogo razocarala u svog virtuelnog druga od 7 godina, stvarno mislim da jedna virtuelna igra nije toga vredna niti bilo sta da svog prijatelja nazivas kuckom. Posebno sto ovde nije bilo nekih narocitih razloga i pomislih: Sta ce meni ovo u zivotu. Za odustajanje sam imala mnogo razloga, pre svega privatne prirode, nisu mi odgovarali termini od 10 do 11, bila sam pod nekim pritiscima spolja, gorela mi pica u rerni u toku igre, uplasena nekim realnim dogadjajima, a neki ljudi ovde ne ulivaju poverenje, stavise bilo je i indirektnih pretnji (slucajno ili namerno ne znam) i Polly, Ethan i Toni su takodje imali zelju da nastave, a dragi su mi.

Ako te zanima pogledaj temu u emisiji u kojoj sam ja ispala (valjda 5).


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.

Message edited by tiksi - Saturday, 25 March 2017, 20:56:34
 
MagdalenaDate: Sunday, 26 March 2017, 15:23:57 | Message # 13
Colonel general
Group: Publika
Messages: 911
Awards: 14
Reputation: 77
Status: Offline
Quote tiksi ()
Ako te zanima pogledaj temu u emisiji u kojoj sam ja ispala (valjda 5).

Pogledala sam je. Poprilicno je zabavna biggrin Odatle sam i razumela da su drugi razlozi za ispadanje pa me ona rečenica zbunila.
 
Forum » Virtual Survivor 5 - Kiska Island: Homecoming » Welcome from Hell » 7. emisija (Nauparac)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: