Da li se secate? - Page 2 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Generalna diskusija » Generalna diskusija » Da li se secate? (VS Greece)
Da li se secate?
EthanMorascaDate: Wednesday, 11 May 2011, 23:47:26 | Message # 16
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Ja se sećam da sam tom liku morao po 10 puta da objasnim svaki plan za glasanje... I opet ga ne bi shvatio. laugh

Nisam znao da je LadyD bila toliko konfliktna. biggrin


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
DonnieBrascoDate: Wednesday, 11 May 2011, 23:49:22 | Message # 17
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Secas se kad smo ona i Ja zaratili na forumu laugh Jaooo laugh Tiffany lol Ako se neko seca ...
 
LaraCroftDate: Wednesday, 11 May 2011, 23:54:08 | Message # 18
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Secam se igre na pocetku VS kada smo Ethan i ja po dogovoru sa ostalima iz plemena cekali poslednji minut da upisemo neki broj kao odgovor...

inace je igra trajala tacno 24 sata - od 21:00 do 21:00 sledeceg dana...

iz protivnickog plemena pisali su razne brojeve, mada ni mi nismo pogodili tacan odgovor...

tada smo pobedili, koliko se secam... wacko


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
DonnieBrascoDate: Wednesday, 11 May 2011, 23:54:59 | Message # 19
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Bila je ona igra kao kod Ethana pre nego sto sam ispao , kada sam svima govorio da je neki veliki broj resenje a svi su govorili mali XD ... Na kraju je bio veliki
 
LaraCroftDate: Wednesday, 11 May 2011, 23:59:12 | Message # 20
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
ma da, secam se da niko nije pogodio, od 20 ljudi koji su igrali...

ali je bila neka fora da se saceka poslednji minut i onda upise odgovor, zato smo Ethan i ja cekali do kraja, licila je ta igra na dobar akcioni film... cool


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
troyaDate: Thursday, 12 May 2011, 00:00:04 | Message # 21
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Bezveze je ta igra xD
 
LaraCroftDate: Thursday, 12 May 2011, 00:02:02 | Message # 22
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote (troya)
Bezveze je ta igra xD

odlicne su bile igre kod anubisa...

e, sad, sto je on bio onakav, to je neka druga prica...


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
EthanMorascaDate: Thursday, 12 May 2011, 00:02:54 | Message # 23
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote (LaraCroft)
sto je on bio onakav

Zato sad provodi večni spokoj na Makišu. laugh


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
troyaDate: Thursday, 12 May 2011, 00:03:36 | Message # 24
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote (LaraCroft)
odlicne su bile igre kod anubisa...

Ma ja pricam o toj igri, ne o Anubisovim igrama biggrin

 
DonnieBrascoDate: Thursday, 12 May 2011, 00:05:30 | Message # 25
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
R.I.P.
 
LaraCroftDate: Thursday, 12 May 2011, 00:07:40 | Message # 26
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote (troya)
Ma ja pricam o toj igri, ne o Anubisovim igrama

ta igra je bila pogadjanje neke zagonetne recenice...

sta ima veze sto je trajala 24 sata ? bas dobra varijanta... nigde ne treba zuriti...

Quote (EthanMorasca)
Zato sad provodi večni spokoj na Makišu.

ma, vratice se on, smem da se kladim...

kraj je tek pocetak (poslednje reci Rachell Weiss na kraju filma MUMIJA 1)


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
DonnieBrascoDate: Thursday, 12 May 2011, 00:09:23 | Message # 27
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Laro kad ces ponovo aktivirati filmski kviz xD
 
troyaDate: Thursday, 12 May 2011, 00:09:32 | Message # 28
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote (LaraCroft)
ta igra je bila pogadjanje neke zagonetne recenice...

Znam koja je igra, igrao sam je kod Ethana biggrin

 
LaraCroftDate: Thursday, 12 May 2011, 00:13:36 | Message # 29
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote (Miko)
Laro kad ces ponovo aktivirati filmski kviz xD

iscrpela sam pitanja iz svih filmova i serija koje sam gledala i ja i vecina vas...

sada su ostali filmovi i serije koje ili ja nisam gledala a vi ih znate, ili obrnuto...

a imam u planu da u nedelju krene kviz iz geografije, istorije, sporta, filma i opste kulture :

OTIMACI IZGUBLJENOG KOVCEGA


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!


Message edited by LaraCroft - Thursday, 12 May 2011, 00:15:28
 
tiksiDate: Thursday, 12 May 2011, 08:46:07 | Message # 30
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Moze roman da se napise o toj sezoni, napisacu vise kad budem imala vremena biggrin (sto je u skladu sa ovim sto je rekla Lady)

Kada vec pricate o LadyD secam se da je bila sa nama u plemenu samo jedno vece. Mnogi su se protivili da je uzmemo kao nagradu, posto su tvrdili da je izuzetno teska osoba, ali secam se da sam ja insistirala da je ipak ne prepustimo, posto uvek mozemo da je izbacimo. Medjutim zeznula je stvari kompletno najvise sat vremena od njenog pojavljivanja u plemenu.

U prvih pola sata se zakacila na krv i noz sa knjazom i jos nekima. Kasnije je pocela igra, a meni su stigli gosti. Miko i ona su preuzeli igru. Medjutim kada sam se pojavila nakon otprilike sat i po, nije bilo ni Mike ni nje, a igra je zahtevala kompletnu i potpunu evidenciju od pocetka do kraja (nebrano grozdje). Secam se da smo Sac i ja poludeli i pokusali da sastavimo celu matricu koja se sastavljala satima za 15 minuta. Na kraju smo ipak uspeli da pobedimo, a Anubis je ipak ponistio igru zbog svojih nekih marginalnih gresaka koje nisu ni bile greske. Nakon toga su zbog toga i ranijeg odnosa sa GH, u nasem plemenu odustali Knaz, Lady, Veljko i Chocolate. U plemenu smo ostali Miko, Sac, ja, Jelena i Luka (ponovo nebrano grozdje). Posebno tesko mi je palo odustajanje Knjaza, posto sam sa njim bila posebno dobra i bio je izrazito zanimljiva osoba. Htela sam i ja da odustanem, ali nisam prevashodno zbog Saca i Mike.

Added (12 May 2011, 8:46 Am)
---------------------------------------------
Sto se tice ovoga sto je Lady rekla o meni, to je naravno tacno. Posto kao sto mnogi znaju imam dete, veliku porodicu, posao i na to sve jos studiram i vodim kafic, nikada nisam bila u situaciji da se potpuno posvetim, a narocito ne to vece kada sam jos i goste imala. Uvek sam igrala sa hendikepom u odnosu na druge i moj najveci uspeh je sto sam uspela da se to kolko tolko ne oseti.

Uopsteno secanje o toj sezoni je da sam se u toj sezoni mnogo mucila, sto na igrama, sto sa ljudima i GH i na kraju kada sam konacno dosla u situaciji da budem u vecini, zahvaljuci nasim dobrim igrama i pobedama i da uprkos veoma losim izgledima jako dobro zavrsim sezonu sa sigurnim top2, to nam je oduzeo GH, a razlog mislim da ni on sam ne zna. Bilo je puno emocija, ipak, pozitivnih i negativnih i zato mi je ta sezona ostala u najjacem secanju i sa najjacim uspomenama.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.

Message edited by tiksi - Thursday, 12 May 2011, 08:46:41
 
Forum » Generalna diskusija » Generalna diskusija » Da li se secate? (VS Greece)
Search: