Da li se secate? - Page 13 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Generalna diskusija » Generalna diskusija » Da li se secate? (VS Greece)
Da li se secate?
tiksiDate: Monday, 27 March 2017, 18:37:02 | Message # 181
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Aj kad su mejlovi potpuno nepotrebni pa ih šalje šef za slanje rasporeda osobi sa visokim kvalifikacijama.

Lara stvarno ne mogu više ovo da čitam. Ili napiši sada istinu ili me ovo više neće zanimati uopšte.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
LaraCroftDate: Monday, 27 March 2017, 18:41:21 | Message # 182
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote tiksi ()
jasno je da ti razbacujes temu na 100 strana da bi se sve ovo zatrpalo
naprotiv, ja nista nisam pisala, dok vasa mrznja nije presla sve granice...

Quote tiksi ()
Rekla si da je taj Milan napravio ucoz nalog
Nigde nisam rekla da je on otvorio UCOZ nalog. Gde mu je UCOZ nalog ? Na kom forumu ? Nema ni kod Anubisa ni bilo gde drugde.

Otvorio je samo FB profil i to pre 7-8 godina, otkud znam tacno kad. To sam rekla.
Quote tiksi ()
kada je imao vremena za to kada ne stize ni mejlove od šefa da čita?
Nije imao vremena jer je tada cesto putovao po Srbiji i inostranstvu, a tada jos nije bilo android telefona za primanje mailova, kao sto ih ni dan danas mnogi nemaju


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
tiksiDate: Monday, 27 March 2017, 18:50:06 | Message # 183
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Quote LaraCroft ()
Nigde nisam rekla da je on otvorio UCOZ nalog. Gde mu je UCOZ nalog ? Na kom forumu ? Nema ni kod Anubisa ni bilo gde drugde.


Lara De. Kažeš sada da taj čovek nije imao ucoz nalog. Takođe tvrdiš da taj čovek nema na fb isti e-mail kao ti. Takođe tvrdiš da ste živeli u istoj kući. Pa do djavola kako je bilo ko onda došao do tog Milana?

Ne mogu više realno.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
tiksiDate: Monday, 27 March 2017, 18:54:06 | Message # 184
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Rekoh ti iznad ne zanima me više, dosta je bilo i sa trolovanjem i sa svim ostalim. Hajde de dovoljno si mi isprala mozak sa resetanjem raznih gluposti.

Ne radi se ovde o mržnji nego o podjebavanju, u kojem ti očigledno uživaš. Aj vozdrica


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
LaraCroftDate: Monday, 27 March 2017, 19:02:31 | Message # 185
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Nema UCOZ nalog. Da je imao, Anubis bi ga prikazao i ti bi onda upamtila taj nalog, kao i PetarKondor i ako ima jos neki "zaludnicar".

Ima FB profil (nalog, kako hoces). Tako je komunicirao sa Anubisom, mada ne znam detalje razgovora. Mogu da ga pitam, posto ti je bas toliko bitno.

Ziveo je kod mene u kuci jedno vreme (jer nije rodjeni Beogradjanin) i mene je bio zaduzio da ga obavestavam o mailovima. Ne znam sta je tu cudno za doba od pre 7 godina. Pa i danas ima poslovnih osoba (muskaraca i zena) kojima neko od sluzbenika ima pristup mailu i obavestava o detaljima, odgovara na njih...

Ponavljam, njegova E MAIL adresa i E MAIL adresa sa koje se ja registrujem na UCOZ nisu iste, nikad nisu ni bile.

Ali kada neko nesto glupo napise ovde 100 puta, onda to postaje istina. E, protiv toga se borim.


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
Lavica88Date: Monday, 27 March 2017, 19:27:25 | Message # 186
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
Greska u koracima za greskom u vodjenju lopte i tako u krug... Dzaba se boris.
"Sam pao, sam se ubio" - ovim i ja zavrsavam ovu temu.


~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
tiksiDate: Monday, 27 March 2017, 19:29:28 | Message # 187
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Quote LaraCroft ()
E, protiv toga se borim.


Lol ti se boris. Pa da ti si napisala 100 puta 100 gluposti ovde i sad su sve te gluposti istina? Dobro mozda u tvom svetu, u mom svetu nikako ne mogu biti.

Ja pamtim stvari, što ne znači da sam besposličar. Začuđujuće je da ih ti ne pamtis, mada u svim tim konstrukcijama fikcije, znam, nije lako izboriti se.

Ponavljam ti ljudi su do tog coveka na FB dosli koristeci tvoju e-mail adresu, jer osim što je to istina on nije imao ucoz nalog i nije bilo drugog načina. Potvrdila si ovde i sama da si koristila i sama taj e-mail nalog. Anubis nema FB nalog jer bi ga ti prva našla, što ti je poznato. I dosta više polemike. U pravu si nije mi bitno, jer to tvoje trolovanje odavno vise niti je interesantno, niti je zabavno.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
LaraCroftDate: Monday, 27 March 2017, 20:16:51 | Message # 188
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote tiksi ()
on nije imao ucoz nalog
Pre sat vremena si napisala ovde da je on imao ucoz nalog i prakticno tako ubedjivala druge da ja lazem...

Quote tiksi ()
Anubis nema FB nalog
Kako je onda nasao FB nalog od nekog drugog, preko sporeta na drva? Imao je Anubis FB nalog, mozda i vise njih.

Quote tiksi ()
tvoje trolovanje odavno vise niti je interesantno, niti je zabavno.
Po tvojoj definiciji trolovanja, kako si napisala ovde pre nekoliko dana za to sta je to trolovanje, jedina koja ovde troluje u ovoj temi si ti i pomalo PetarKondor i vrlo vrlo malo Lavica, toliko malo da mi to od nje uopste ne smeta.

Promeni temu, odavno si postala dosadna Bogu i narodu...

Ja je nisam ni zapocela...


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
Lavica88Date: Monday, 27 March 2017, 20:20:55 | Message # 189
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
Quote
vrlo vrlo malo Lavica, toliko malo da mi to od nje uopste ne smeta.


love


~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
Petar_KondorDate: Monday, 27 March 2017, 20:23:41 | Message # 190
Colonel
Group: Publika
Messages: 244
Awards: 0
Reputation: 65
Status: Offline
Milan i Jelena ❤

Gufuuu
 
tiksiDate: Monday, 27 March 2017, 20:26:45 | Message # 191
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Koje nebuloze wacko

Boris se za taj zadnji post kao lud/a, jer znas da malo ima onih koji bi ono gore sve citali. Ja sam se obraćala tebi, ko god da si, ali očigledno čak ni toga nisi vredan.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
Lavica88Date: Monday, 27 March 2017, 20:26:52 | Message # 192
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
heart

~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
tiksiDate: Monday, 27 March 2017, 20:31:22 | Message # 193
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Quote LaraCroft ()
Imao je Anubis FB nalog, mozda i vise njih.


Anubis nema FB nalog. Napisala si to i sama par postova iznad. Nasao ga je preko nekog drugog sa onih VS prostora (mada dal je Anubis lično ili nije nije ni bitno), jer u suprotnom kako bi uošte došao do tog Milana.

Ti si postala dosadna Bogu i narodu objasnjavajuci neobjasnjivo kojekakvim nebulozama. Ti stvarno mislis da ovde ostali ljudi veruju da si ti prava licnost i da nemas probleme? Ma daj bre.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
LaraCroftDate: Monday, 27 March 2017, 20:34:34 | Message # 194
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Sad lepo u skladu sa vasom politikom, predlazem Tiksi i PetruKondoru da optuze ovde mog rodjaka Milana za seksualno uznemiravanje neke forumasice, ili jos bolje, forumasa, jer kad se ide protiv nekoga, treba ici do daske.

I naravno, napravite u paintu neke eksplicitne postove, sa FB ili neke slicne drustvene mreze. To je za vase tehnoloske sposobnosti (koje nikad nisam osporavala) lagan posao...

Ma, smislite nesto jos jace...


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
Lavica88Date: Monday, 27 March 2017, 20:40:40 | Message # 195
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
LaraCroft, je l' to ponestalo kriv. prijava u R.J. Tuzilastvu pa zato da optuzuju rodjaka Milana?

~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
Forum » Generalna diskusija » Generalna diskusija » Da li se secate? (VS Greece)
Search: