Da li se secate? - Page 12 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Generalna diskusija » Generalna diskusija » Da li se secate? (VS Greece)
Da li se secate?
LaraCroftDate: Monday, 27 March 2017, 16:47:02 | Message # 166
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote Petar_Kondor ()
nisi se ti registrovala sa iste e mail adrese da ne bude zabune vec je nalog larecroft i fejsbuk nalog milana djorica registrovan sa istog mejla sto navodi na zakljucak da su milan i lara jedna te ista osoba, jer ne bi se mogla registrovati ni na jedno od ta dva da nemas potpuni pristup tom mejlu.

Dolazimo opet do Anubisa i njegovih lazi.
Nije problem on, nego oni supljoglavi koji su mu verovali bilo sta. Neki su ga provalili posle 10 dana i rekli mu da je sibicar, neki kao ja posle 20 dana.

Mada je najvise interesantno sto je Anubis najvise izvredjao upravo PetraKondora, sto nikad necu zaboraviti, a ovaj zatim postao njegov verni sledbenik, da ne kazem sluga.

Added (27 March 2017, 5:47 PM)
---------------------------------------------
I gde se tu uklapa Tatjana sa Pravnog, sa E MAIL ili IP ADRESOM tongue 
A svi zajedno hakeri, veci nego onaj Asanz sto se krije u ambasadi Ekvadora u Londonu... cool


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
Petar_KondorDate: Monday, 27 March 2017, 16:51:15 | Message # 167
Colonel
Group: Publika
Messages: 244
Awards: 0
Reputation: 65
Status: Offline
@lara
Mozes ljude vredjati koliko hoces ali ostaje cinjenica da ste ti i milan djoric registrovani sa istog mejla tako da milane izvini zbog naseg varosanskog mentaliteta ali ne mozemo da odolimo a da ti dusu ne vadimo biggrin


Gufuuu

Message edited by Petar_Kondor - Monday, 27 March 2017, 17:10:39
 
LaraCroftDate: Monday, 27 March 2017, 17:11:55 | Message # 168
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
To je rekao Anubis, bez dokaza, a prethodno me je vredjao kako ne mozete ni da zamislite. Istina, i ja sam njega.

Bila je ista IP a ne E MAIL adresa, a i ne secam se da je bilo kod od nas komunicirao sa Anubisom na FB, ja sigurno nisam. To je bilo vreme mozda godinu dana posto mi je hakovan stari FB profil i znam da posle toga dugo nisam isla na FB, pa nisam ni mogla da komuniciram ni sa Anubisom ni sa bilo kim.

Cak je njegov identitet (Anubisov) jedina prava misterija.

Opet ne znam kako se tu uklapa Tatjana sa Pravnog, sa istom IP ili E MAIL adresom? Jel njen FB profil ima istu E MAIL adresu kao ja ovde na UCOZ-u ili je njena IP adresa ista kao i od mog rodjaka kada se loguje na FB?


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!


Message edited by LaraCroft - Monday, 27 March 2017, 17:14:41
 
Petar_KondorDate: Monday, 27 March 2017, 17:24:36 | Message # 169
Colonel
Group: Publika
Messages: 244
Awards: 0
Reputation: 65
Status: Offline
Pa ovako Milane dovoljno je bilo ubaciti e-mejl adresu sa kojom si registrovana na ucoz-u u trazenje fejsbuk profila pomocu mejla da bi fejs izbacio znamenitog mila djorica kao osobu registrovanu pomocu te adrese.

Tako da Milane sva tvoja prica pada u vodu ...


Gufuuu
 
tiksiDate: Monday, 27 March 2017, 17:37:47 | Message # 170
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Quote LaraCroft ()
Opet ne znam kako se tu uklapa Tatjana sa Pravnog, sa istom IP ili E MAIL adresom? Jel njen FB profil ima istu E MAIL adresu kao ja ovde na UCOZ-u ili je njena IP adresa ista kao i od mog rodjaka kada se loguje na FB?


Da je nama išta jasno ćutali bismo verovatno. Ne znam bre na sta pre od ovoga da odgovorim.

Prvo dobro znaš da sam se ja takođe svađala sa Anubisom, tako da me sigurno nije on hitpnotisao da imam ovo malo pameti što imam, nakon silnog izbezumljivanja po ovim forumima pri čitanju kojekakvih jada i nebuloza ljudi sa problemima. Anubis je krio svoj identitet, ali se nije predstavljao kao neko drugi (sto mislim da je legitimno) niti se trudio da nam objasni gde letuje, kako mu je familija i slično.

Dobro znaš da IP adresa ljudi na FB ne može da se prati tako da to nije put za dokazivanje jednakosti Lara=Tatjana=Milan. Ali ako je Lara=Tatjana (mada verujem da Prof Tatjana sigurno nema veze sa ovim jer se zena razume u prava, a i nema vremena da se vuce po ovim forumima) što je dokazana jednakost (iste IP adrese) i Lara=Milan (isti e-mail nalog za ucoz i facebook), prostom matematikom se može doći do određenih zaključaka.

Naivnost i skretanje sa teme je ono na šta se uvek vadiš kao i na familijarne relacije. U osnovi meni nešto sve ovo i ne smeta, za sada, mada je imalo trenutaka kada sam se i plasila, ali brate imaj obzira pa nismo ni mi retardi.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
Lavica88Date: Monday, 27 March 2017, 17:45:08 | Message # 171
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
Nek' se nastavi farsa, zanimljivo je biggrin Ali nek' se zna da se ne pravimo svi ludi.

~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
LaraCroftDate: Monday, 27 March 2017, 17:46:47 | Message # 172
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote Petar_Kondor ()
dovoljno je bilo ubaciti e-mejl adresu sa kojom si registrovana na ucoz-u u trazenje fejsbuk profila pomocu mejla
Niko nije tolika naivcina da e mail adresu na FB ucini dostupnom svima. Bila je ista IP a ne E MAIL adresa i to je Anubis dobro znao (mada je i to za mene visoka matematika) ali je nas licni sukob preneo i na trece lice, za koje nije mogao da nadje nista negativno, osim sto je moj rodjak, koji ga za razliku od mene nikad nije vredjao, osim sto ga je kontaktirao preko FB i time otkrio IP adresu, jer je ziveo kod mene u kuci.

Kasnije je Anubis u celu pricu ubacio i Tatjanu sa Pravnog, za koju ne znam da li je bila u svadji sa njim.


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!


Message edited by LaraCroft - Monday, 27 March 2017, 17:51:16
 
tiksiDate: Monday, 27 March 2017, 17:53:52 | Message # 173
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Quote LaraCroft ()
Kako je moguce da se sa iste E MAIL ADRESE registruju dve razlicite osobe na Anubisov, ovaj, Mikin, Ethanov i slicne ucoz sajtove ? Jel ima logike i tehnickih mogucnosti u tome sto pises?


Nema, ali to znas i ti, jer si vrv probala isto kada si pravila Tatjanu.

Pravis se naivna, pa dobro znas da Milan (posebno jer ti je rođak) nije imao profil na ucozu i skroz izvrćeš temu u drugu stranu u nadi da se ono što ti ne odgovara da piše, zatrpa, skrajne, da niko novi neće pročitati (što si i sama rekla).

Pazi kapiram ja da neko ovde hoce drugi identitet, da se oseća bolje, igra ili ne znam ni ja šta. Ali ako je samo igra u pitanju, čemu tolika želja da se taj alter identitet očuva iako je to nemoguće? I trolovanje mora da se radi za određenim poštovanjem, jer u suprotnom nema nikakvog smisla.

"osim sto ga je kontaktirao preko FB i time otkrio IP adresu, jer je ziveo kod mene u kuci"

Joj bre ne mogu više stvarno. Prvo si gore napisala da Anubis nema FB, kako ga je onda kontaktirao? Verovatno slično kao i ja što sam kontaktirala tvoje rođake. Drugo IP adrese ne mogu da se otkrju na FB. Treće niko ne tvrdi da je Milan imao isti IP kao Tatjana i ti, tj. ti i to je irelevantno.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.

Message edited by tiksi - Monday, 27 March 2017, 17:59:22
 
LaraCroftDate: Monday, 27 March 2017, 17:59:16 | Message # 174
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Da dodam da sigurno nije ista E MAIL adresa sa koje se ja registrujem na UCOZ i E MAIL adresa sa koje se moj rodjak registruje na FB, jos redje nego ja, a posebno retko onda pre 7 godina. Za njega su mailovi pre 7 godina bili nepotrebna stvar, toliko da sam ih mu ja proveravala kada mu neko salje i obavestavala ga dva puta nedeljno.

IP adresa nam jedno vreme jeste bila ista, zbog koriscenja istog interneta u istoj kuci


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
tiksiDate: Monday, 27 March 2017, 18:00:42 | Message # 175
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
.
Quote LaraCroft ()
Za njega su mailovi pre 7 godina bili nepotrebna stvar, toliko da sam ih mu ja proveravala kada mu neko salje i obavestavala ga dva puta nedeljno.


1. Zar ne rece da je to osoba visokih kvalifikacija? Kako onda ne zna da čita mejlove?

2. Da je ta osoba napravila ucoz nalog, trebala joj je e-mail adresa. Pošto ne zna ni da čita mejlove, nije mogao da napravi novi e-mail nalog, niti da upotrebi svoj postojeci da bi se registrovao, pošto si ga ti vec bila upotrebila za nalog LareCroft. Ako već taj nalog na ucozu Milanov postoji (što ne znam) u suprotnom, kako je Milan umeo da napravi taj drugi e-mail nalog, ako ne zna mail ni da procita?

3. Stvarno me ne zanima više ovo ni ispiranje mozga kojekakvim glupostima.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.

Message edited by tiksi - Monday, 27 March 2017, 18:22:37
 
Lavica88Date: Monday, 27 March 2017, 18:11:28 | Message # 176
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
Quote
IP adresa nam jedno vreme jeste bila ista, zbog koriscenja istog interneta u istoj kuci


IP adresa ne mora biti ista ako se koristi isti internet modem.

Ode ti dublje i dublje...


~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
tiksiDate: Monday, 27 March 2017, 18:18:17 | Message # 177
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Daj pravu istinu ili da se razilazimo (nema vise popularnosti i pregleda).

Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
LaraCroftDate: Monday, 27 March 2017, 18:24:51 | Message # 178
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote tiksi ()
1. Zar ne rece da je to osoba visokih kvalifikacija? Kako onda ne zna da čita mejlove?
Nisam rekla da ne zna da ih cita, nego da mu je to pre 7 godina bila nepotrebna stvar. Nije pridavao mailovima veliku paznju u ono doba. Znao je sa kompjuterima, mozda malo slabije od mene. Citaj malo pazljivije moje postove, ne izvrci ih.

Otvorio je mail adresu i kupovao sate preko jednog provajdera, a posto je retko bio pri kompjuteru (2-3 puta nedeljno na po pola sata), bilo mu je lakse da meni da zadatak da mu otvaram mail i obavestavam ga. Otprilike, kao da sam mu bila licna sekretarica. Secam se da je dobijao u proseku 2 maila nedeljno, uglavnom neki raspored od sefa.

Quote tiksi ()
3. Stvarno me ne zanima više ovo ni ispiranje mozga kojekakvim glupostima.
Ni mene, ja nisam ovo prva ni pocela, ni otvorila ovu temu.


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
Lavica88Date: Monday, 27 March 2017, 18:26:21 | Message # 179
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
lol lol lol Ne mogu... lol

~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
tiksiDate: Monday, 27 March 2017, 18:31:56 | Message # 180
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Quote LaraCroft ()
Ni mene, ja nisam ovo prva ni pocela, ni otvorila ovu temu.


Pa ostalo je očigledno nejasno.

Međutim jasno je da ti razbacujes temu na 100 strana da bi se sve ovo zatrpalo, nalazeći neke polu argumentacije verovatno sa ciljem da se u masi svega ljudima zavrti u glavi i dignu ruke. Ili sa ciljem da nas isprovociraš još više. Ne znam i ne ulazim u to.

Rekla si da je taj Milan napravio ucoz nalog. Koji mail je za to koristio i kada je imao vremena za to kada ne stize ni mejlove od šefa da čita?


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
Forum » Generalna diskusija » Generalna diskusija » Da li se secate? (VS Greece)
Search: