Da li se secate? - Page 11 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Generalna diskusija » Generalna diskusija » Da li se secate? (VS Greece)
Da li se secate?
Lavica88Date: Monday, 27 March 2017, 11:46:10 | Message # 151
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
lol

Ma jok, isli bi na Alpe...


~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
Petar_KondorDate: Monday, 27 March 2017, 12:10:53 | Message # 152
Colonel
Group: Publika
Messages: 244
Awards: 0
Reputation: 65
Status: Offline
čuveni forumaš milan dok je bio u klinici švarcvald ... nemačka die besten biggrin



Gufuuu
 
Lavica88Date: Monday, 27 March 2017, 12:38:15 | Message # 153
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
lol Tragikomedija...

~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
LaraCroftDate: Monday, 27 March 2017, 13:32:24 | Message # 154
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote Petar_Kondor ()
nemačka die besten biggrin

To samo dokazuje koliko si bolesno opterecen i isijavas mrznju. Naravno da covek za koga nemas kvalifikacije ni da mu cistis cipele i ja imamo iste rodjake u Nemackoj, cak smo ranije nekoliko puta bili u isto vreme kod njih. Logicno je da idem 1.500 km daleko kada jos neko ide i tako nas 3-4 podelimo troskove prevoza. Ljudi imaju dovoljno komfornu kucu da istovremeno ugoste vise rodjaka iz domovine. Mada svako od nas ima i druge rodbine, u Svajcarskoj i Austriji.
Ne krijem da smo zajedno bili na SP u fudbalu 2006. godine, ja na zalost samo na jednoj utakmici, on na tri.

I mi iz nase familije kad idemo u inostranstvo, idemo da se provedemo i odmorimo kod svojih najrodjenijih, a ti ides u Holandiju da cistis g*v*a domacem stanovnistvu i turistima, na tri meseca kao bednik iz zemalja Treceg sveta...

U tome je razlika izmedju civilizovanog sveta i glodara najnize vrste...


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
Lavica88Date: Monday, 27 March 2017, 13:49:34 | Message # 155
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
Sto se pravdas?

~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
LaraCroftDate: Monday, 27 March 2017, 13:59:39 | Message # 156
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote Lavica88 ()
Sto se pravdas?

Zbog novijih forumasa koji ne znaju ko je i sta je vasljivi glodar "PetarKondor"...

Mnogi ne znaju kakvim pogrdnim imenima ga je sve nazivao Anubis, a on je sad poceo da kopira njegove komentare i teme...


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
Lavica88Date: Monday, 27 March 2017, 14:24:00 | Message # 157
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
Nema potrebe bilo sta da pises.

~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
tiksiDate: Monday, 27 March 2017, 14:33:46 | Message # 158
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
LaraCroft, ja sam sigurna da tebe ovde ama bas niko ne mrzi, nemaju ni razloga ljudi ovde da mrze bilo koga jer smo svi manje ili vise forumske pojave. Ovde ima jednostavno ljudi koji vole misterije i zdravu logiku, a ti ih svojom pojavom, komentarima i tim nekim desavanjima jednostavno dovodis u takvu situaciju da se zapitaju kakva je zdravorazumska logika celokupnog tog performansa, plus sva ta pravdanja i covek aktivnog uma jednostavno ne moze da se ne zapita, jer celokupna ta zamrsena misterija, zapravo nema bas nikakve logike, kojagod da se polazna pretpostavka uzme u obzir.

Licno mislim da je jako neobicno da imas istu IP adresu kao profil nekakve profesorske sa pravnog fakulteta koja je stavila svoju nekakvu realnu sliku kao da zeli da se opravda unapred da zapravo postoji. Neobicno je to sto su profil Lare i te profesorske sa iste IP adrese igrale istu igru - kaladont.

Takodje mislim da je neobicno sto si imala istu e-mail adresu kao i taj Milan, pa nek ti je on i brat blizanac, e-mail nalozi se prave za 5 minuta.

Na primer iako me realno zabole logicno je da ne dovedem u pitanje smisao sledeceg - "Logicno je da idem 1.500 km daleko kada jos neko ide i tako nas 3-4 podelimo troskove prevoza", a malo pre si spominjala da si isla autobusom i avionom (gde se ne dele nikakvi troskovi prevoza).

Tako da sve je to jedna velika zbrka, ne vidim smisao svega i nemoguce je ovde ne zapitati se - Pa ko je ovde lud?



Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
Petar_KondorDate: Monday, 27 March 2017, 15:23:12 | Message # 159
Colonel
Group: Publika
Messages: 244
Awards: 0
Reputation: 65
Status: Offline
@lara ne znam cemu ovi neuroticni ispadi kad nigde nisi spomenuta

Gufuuu
 
Lavica88Date: Monday, 27 March 2017, 15:35:47 | Message # 160
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
Tiksi, mi smo ludi, naravno...

Sad da se malo uozbiljim. Elem, ko god da se krije pod nickom LaraCroft, zasigurno nije ona licnost kojom se ona predstavlja. To sam provalila ( a i jos par ljudi zdravog razmisljanja) jos prije 6,7 godina. Tokom tih godina, kad nisam boravila na forumima ( " igrom slucaja" mi je hakovan profil na fb tad, na skype-u, MSN-u, nakon jos jednog ovakvog ozbiljnijeg mog komentara ), ocigledno da su se liku pod navedenim nickom omakle greske koje je jos vise ljudi primjetilo. Cinjenicno stanje je vrlo jasno, sve se vidi, sve pise... Samim tim sto mi je neshvatljivo to lazno predstavljanje, ali doticnoj osobi nije i nastavlja sa igrom, ona sama daje dozvolu da se zezamo sa nickom LaraCroft. Sta je igrica bez humora, je l' da biggrin


~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
LaraCroftDate: Monday, 27 March 2017, 16:11:50 | Message # 161
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote tiksi ()
Na primer iako me realno zabole logicno je da ne dovedem u pitanje smisao sledeceg - "Logicno je da idem 1.500 km daleko kada jos neko ide i tako nas 3-4 podelimo troskove prevoza", a malo pre si spominjala da si isla autobusom i avionom (gde se ne dele nikakvi troskovi prevoza).

Isla je Lara do Nemacke i Svajcarske i autobusom i avionom, a i automobilom, kao na primer te 2006. godine, u tom slucaju se dele troskovi na vise osoba koje idu jednim autom, tada nas je bilo 4...
Quote tiksi ()
Takodje mislim da je neobicno sto si imala istu e-mail adresu kao i taj Milan, pa nek ti je on i brat blizanac, e-mail nalozi se prave za 5 minuta.
Kako je moguce da se sa iste E MAIL ADRESE registruju dve razlicite osobe na Anubisov, ovaj, Mikin, Ethanov i slicne ucoz sajtove ? Jel ima logike i tehnickih mogucnosti u tome sto pises?

Tvoj je problem sto si medju onima koji su verovali Anubisu, jednom jeftinom lazovu i sibicaru (tako ga je nazvao knjaz) koji je prvi poceo da preti i vredja (uglavnom preko PP), ne samo mene...

Ako je ista IP ADRESA, a nije, zasto Miko nije na svom sajtu blokirao tu Tatjanu, koju vidim da odlicno poznajete, sto mi je drago i uopste mi ne smeta...

Ostalo necu da komentarisem. Kaladont si, na primer, igrala i ti i jos 10-ak raznih forumasa, nisam samo ja i Tatjana. Ali, to je sasvim nevazno...

Added (27 March 2017, 5:11 PM)
---------------------------------------------

Quote Lavica88 ()
igrom slucaja" mi je hakovan profil na fb tad, na skype-u, MSN-u, nakon jos jednog ovakvog ozbiljnijeg mog komentara

Sad cu jos da ispadnem kompjuterski strucnjak, nesto kao Hugh Jackman u SWORDFISH. tongue  A pre par dana bila sam spremacica.

Da sam tako nesto, ne bih se zabavljala sa profilima obicnog sveta na FB, MSN ili vec gde, nego bih upadala u sisteme najvecih svetskih banaka ili u tajne foldere CIA, KGB, Mosada... cool 

A ja jedva da znam osnovne stvari sa kompom - rad u wordu i excelu, internet i tu se zavrsavaju moja znanja o kompjuterima (dovoljno za jednu spremacicu, kako me Lavica dozivljava)

Inace i meni je pre 7-8 godina, pre pokretanja VS igara (da ne bude da se zalim na nekog od vas) hakovan profil na FB i od tada na novom profilu ne drzim nista vazno, nego ga koristim samo za poruke, a i to retko, kao sad na primer...


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
Lavica88Date: Monday, 27 March 2017, 16:16:37 | Message # 162
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
LaraCroft, Jesam te ja spomenula kao krivca za hakovanje mojih profila?

~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
LaraCroftDate: Monday, 27 March 2017, 16:24:51 | Message # 163
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote Lavica88 ()
LaraCroft, Jesam te ja spomenula kao krivca za hakovanje mojih profila?
Quote Lavica88 ()
ko god da se krije pod nickom LaraCroft, zasigurno nije ona licnost kojom se ona predstavlja. To sam provalila ( a i jos par ljudi zdravog razmisljanja) jos prije 6,7 godina. Tokom tih godina, kad nisam boravila na forumima ( " igrom slucaja" mi je hakovan profil na fb tad, na skype-u, MSN-u, nakon jos jednog ovakvog ozbiljnijeg mog komentara ), ocigledno da su se liku pod navedenim nickom omakle greske koje je jos vise ljudi primjetilo.
izmedju ova tvoja 2 posta nije proslo ni 45 minuta...

odoh da hakujem e mail adrese Putina i Trampa, sa znanjem jedne profesorke na Pravnom ili novinara (odlucite se najzad ko sam i sta sam, ako vec verujete da ja ne postojim, sto vam ne zameram)


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
Lavica88Date: Monday, 27 March 2017, 16:31:56 | Message # 164
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
Sto vise pises, sam sebe ukopavas, zato ti i rekoh da nema potrebe da pises bilo sta... Ali avaj. Evo ti pro bono savjet : ako nastavljas igricu, malo bolje prikrij ego wink

~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
Petar_KondorDate: Monday, 27 March 2017, 16:32:03 | Message # 165
Colonel
Group: Publika
Messages: 244
Awards: 0
Reputation: 65
Status: Offline
Quote LaraCroft ()
Kako je moguce da se sa iste E MAIL ADRESE registruju dve razlicite osobe na Anubisov, ovaj, Mikin, Ethanov i slicne ucoz sajtove


nisi se ti registrovala sa iste e mail adrese da ne bude zabune vec je nalog larecroft i fejsbuk nalog milana djorica registrovan sa istog mejla sto navodi na zakljucak da su milan i lara jedna te ista osoba, jer ne bi se mogla registrovati ni na jedno od ta dva da nemas potpuni pristup tom mejlu.

tako da milane you are busted biggrin


Gufuuu
 
Forum » Generalna diskusija » Generalna diskusija » Da li se secate? (VS Greece)
Search: