Da li se secate? - Page 3 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Generalna diskusija » Generalna diskusija » Da li se secate? (VS Greece)
Da li se secate?
LaraCroftDate: Thursday, 12 May 2011, 09:12:23 | Message # 31
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote (tiksi)
Kada vec pricate o LadyD secam se da je bila sa nama u plemenu samo jedno vece. Mnogi su se protivili da je uzmemo kao nagradu

vi ste je prvi birali kao glavnu nagradu, dok je nasem plemenu ostala utesna nagrada u vidu traga za tajni imunitet...
a tu nagradu sam ja dobila, ne secam se vise kako, moguce je da je LadyD odredila jednog clana naseg plemena, to jest mene, posto smo nas dve tada bile u extra dobrim odnosima... cool

Quote (tiksi)
Na kraju smo ipak uspeli da pobedimo, a Anubis je ipak ponistio igru zbog svojih nekih marginalnih gresaka koje nisu ni bile greske.

to je bila brojcana ukrstenica... da, vi ste regularno pobedili i ja sam bila jedina iz Priaposa koja je to javno priznala odmah po zavrsetku igre...

to je bila tacka bez povratka u odnosu izmedju anubisa i mene... poceo je da me vredja preko brojnih PP, da me omalovazava, da mi preti...

onda sam i ja pocela da uzvracam udarce, kao IMPERIJA i to je trajalo jedno 15 - 20 dana do trenutka kada me je definitvno izbacio iz igre...

iznecu jedan interesantan detalj...

u ujedinjenju postojalo je pravilo - ko ne ucestvuje u igri, dobija kaznu od 0,2 poena za sledecu igru...
ja ga pitam da li mogu da ne ucestvujem u jednoj igri i koliku cu kaznu dobiti, a on mi kaze (bez zezanja) - 5 poena...

a igre su bile takve da je i 0,2 poena cesto bio nenadoknadiv zaostatak...


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
troyaDate: Thursday, 12 May 2011, 11:39:31 | Message # 32
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Jel ste konacno saznali ko je GH dao sifru za chat xD
 
DonnieBrascoDate: Thursday, 12 May 2011, 11:44:20 | Message # 33
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Sac ili Lara tongue ... Bar ja tako mislim
 
LaraCroftDate: Thursday, 12 May 2011, 14:02:21 | Message # 34
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote (troya)
Jel ste konacno saznali ko je GH dao sifru za chat xD

Quote (Miko)
Lara ... Bar ja tako mislim

zivi i dalje sa takvim misljenjem... cool

i Evropljani, i to oni pismeni, su 2.000 godina mislili da je planeta Zemlja okrugla ploca koju nose 4 velika slona i da je 100 km zapadno od obala Portugalije - ambis... wacko


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
tiksiDate: Thursday, 12 May 2011, 14:49:51 | Message # 35
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Quote (troya)
Jel ste konacno saznali ko je GH dao sifru za chat xD
Nismo do dana danasnjih, niti me na kraju krajeva to zanima biggrin Samo znam da to nisam ja smile

Sto se tice tragova za hi, e ono su bili pravi tragovi i slazem se da treba da resis jedan trag da bi ti bio dat sledeci, pri cemu svi tragovi otkrivaju konacno resenje. Bezveze je sto je kasnije u sezonama ukinuto to pravilo, jer se svelo sve na to da svi cekaju n ti trag, kada tragovi postuju resivi i onda ko prvi skrivenom njegov skriveni. Ipak lose je bilo to sto kad nadjes hi ni ne znas dal ga imas, toga nema u realnom survivoru. To je donekle i odredilo tok sezone uz naravno greske GH.

Naime ja sam nasla hi cim sam otisla na to neko ostrvo, ali nisam ni znala da ga nemam. Za mene je ostala misterija zasto mi Sac nije otkrio da je pre toga nasao hi iako sam ga vise puta pitala da li je nasao, ali razumem da je razmisljao da ce se nase poverenje u njega nakon toga narusiti, posebno sto je kupio onaj trag bez naseg znanja plaseci se da ce to da ugrozi njegov gotovo siguran put ka finalu. Ne bi bilo nista strasno, da se nedugo zatim nisam nasla ispred Pandorine kutije, koju nisam ni otvorila da mi taj navodni hi ne bi propao. Naravno da nije bilo cudnih odluka GH ni ta pandorina kutija mi ne bi trebala spasem sebe i ljude iz svog plemena.

Sunovrat je ipak krenuo sa famoznim Dionisovim plemenskim savetima na kojima je izglasano cetvoro ljudi koji su otisli na neko ostrvo i tamo bili sigurni i pride dobili ponistavanje plemenskog sto su iskoristili za ponistavanje plemenskog na kome je Sac iskoristio skriveni imunitet(za ovo sam bas popizdela na Anubisa i pitala ga vise puta zasto im nije dao dupli glas ako je vec morao nesto nezasluzeno da im daje, nego bas ono sto ce da ponisti nas skriveni misleci na svoj skriveni koji sam ulozila na istom plemenskom kad i Sac biggrin ), a nas 5 koji smo imali vecinu bili primorani da prakticno izbacimo jednu osobu. Ja sam jedina osetila i znala da je podvala u pitanju posto imam nos kada su podvale u pitanju, znala sam da ti ljudi nece ispasti, ali ni sanjala nisam da ce biti nagradjeni zato sto su u manjini i jer nisu dobijali vise igara da imaju vecinu, te prakticno nisam uradila nista. Kada nas je bilo 4 na 4 i kada je Sacov hi bio protracen zahvaljujuci GH, Lara je eliminisana jer je pitala Anubisa dal je on Visnja i tada je prakticno sve bilo gotovo, zbog GH spali smo sa 5 na 3 i izgubili skriveni imunitet.

Da dodam jos jednu nekorektnost GH. Svi nasi ljudi koji su odustajali eliminisani sa van plemenskih saveta izuzev Lare(mada je tada bilo sve gotovo i bilo je svejedno), dok su recimo ddt i Jelena eliminisani u okviru plemenskih saveta i time prakticno sacuvali nekog. Jedino je pera kolko se secam eliminisan izvan igre.

U celoj sezoni osvojili smo Sac, Miko i ja posmatrano po plemenima i indvidualno oko 90% igrara, nasli skriveni, pokupovali duple glasove i cuda, resili Pandoru i sve to ipak nije bilo dovoljno, a nikakvih izdaja nije ni bilo ni sa jedne strane.

Sve ovo pisem zbog osoba koje nisu pratile sezonu, a mozda ih zanima.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.

Message edited by tiksi - Thursday, 12 May 2011, 15:09:08
 
petarkondorDate: Thursday, 12 May 2011, 15:07:03 | Message # 36
Major general
Group: Publika
Messages: 333
Awards: 10
Reputation: 89
Status: Offline
Pa iz svega toga jeste li izvukli neke zaključke (sem da je anubis višnja naravno) biggrin

..... :D
 
tiksiDate: Thursday, 12 May 2011, 15:12:25 | Message # 37
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
@Petar ..samo to da je Anubis Visnja inace ga to ne bi toliko povredilo i da Visnja zna da krekuje chatove xD

Ja sam bila zadovoljna svojom igrom u toj sezoni i igrala sam u okviru opsteg konteksta, gde bi mi neko muljanje samo naskodilo i imala jako dobre izglede za pobedu, pod normalnim okolnostima.

Realno nisam nista naucila, a ni zakljucila, neki razlozi mi i dalje nisu jasni, niti me zanimaju, posto su to za mene neresive misterije.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.

Message edited by tiksi - Thursday, 12 May 2011, 15:12:56
 
troyaDate: Thursday, 12 May 2011, 15:40:57 | Message # 38
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote (tiksi)
Sve ovo pisem zbog osoba koje nisu pratile sezonu, a mozda ih zanima.

Samo vi pisite, zato je i otvorena tema smile

 
petarkondorDate: Thursday, 12 May 2011, 17:20:10 | Message # 39
Major general
Group: Publika
Messages: 333
Awards: 10
Reputation: 89
Status: Offline
Ti si super igrala, samo mislim da si imala šanse za finale ko i vojvodina da uzme kup sinoć wink

p.s. tole odlazi !!!


..... :D
 
DonnieBrascoDate: Thursday, 12 May 2011, 18:52:19 | Message # 40
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
U prevodu nisi imala nikakve sanse , to je Pero mislio xD
 
petarkondorDate: Thursday, 12 May 2011, 20:40:55 | Message # 41
Major general
Group: Publika
Messages: 333
Awards: 10
Reputation: 89
Status: Offline
Vojvodina bi sinoć pobedila da tole nije namestio utakmicu ... na to sam mislio biggrin

..... :D
 
DonnieBrascoDate: Thursday, 12 May 2011, 20:56:10 | Message # 42
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Ne verujem smile
 
MarkoNGDate: Thursday, 12 May 2011, 21:11:49 | Message # 43
The Punisher
Group: Publika
Messages: 2557
Awards: 15
Reputation: 129
Status: Offline
Quote (Miko)
Ne verujem

Ni ja ne verujem

Vosin prvi pogodak,cisto da se zna da su sudile gresile i na nasu stetu

A ako ovo Nije penal onda ja ne znam sta je biggrin

 
LaraCroftDate: Thursday, 12 May 2011, 21:20:57 | Message # 44
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
*ebala vas 20-godisnja parodija zvana srpski fudbal... cool

vratimo se na temu iz naslova...

Petarkondor, kada si ti tacno ispao ili odustao ?

nesto te se ne secam u ujedinjenju... wacko


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
DonnieBrascoDate: Thursday, 12 May 2011, 21:22:51 | Message # 45
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Malariju dobio pa odustao laugh Dok je bio priapos,angelia i palaistra xD
 
Forum » Generalna diskusija » Generalna diskusija » Da li se secate? (VS Greece)
Search: