Da li se secate? - Page 5 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Generalna diskusija » Generalna diskusija » Da li se secate? (VS Greece)
Da li se secate?
tiksiDate: Friday, 13 May 2011, 18:42:33 | Message # 61
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Pa nije to VS da imas uvek 3,4 koji se skoro nikad ne pojavljuju ili sami odustanu, pa su prakticno svi zastoceni od ranog ispadanja smile

Mafija je bila takva u pocetku je rizik bio ogroman, mogao je da ispadne bilo ko, ali vremenom i dobrom igrom taj rizik se ipak smanjuje. Jbg ne zove se dzabe igra, da moze sve da se organizuje uvek i da ne ukljucuje elemente rizika, zvalo bi se elaborat ili slicno xD Meni je zabavno da se igram, ispala ispaala.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.

Message edited by tiksi - Friday, 13 May 2011, 18:44:55
 
LaraCroftDate: Friday, 13 May 2011, 18:46:55 | Message # 62
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote (tiksi)
Meni je zabavno da se igram, ispala ispaala.

meni nije zabavno da ispadnem bas prvog dana...

i to na sledeci nacin :

procitam duzi post od GH u kojem me obavestava da sam ubijena i da je igra za mene zavrsena...

bas zabavno, zar ne ? cool


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
EthanMorascaDate: Friday, 13 May 2011, 18:47:39 | Message # 63
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote (tiksi)
ali vremenom i dobrom igrom taj rizik se ipak smanjuje

Upravo o tome i govorim: nisam imao dovoljno vremena da igram uopšte, a kamo li da dobro igram...


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
tiksiDate: Friday, 13 May 2011, 18:48:39 | Message # 64
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
@Lara:
biggrin

pa nije, ali nije ni kraj sveta biggrin Niko ne bi rekao da si lose igrala i zbog svoje glupe igre bila izbacena za razliku od kasnijih faza niti bi sama sebe mogla zbog toga da krivis. I ja sam se plasila ta prva dva ispadnja kao i drugi (u stvari vise nego drugi jer sam shvatila da je sef osoba koju sam ja izbacila u prethodnoj mafiji :D), ali sam zato rano krenula sefa da ucenjujem, na primer.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.

Message edited by tiksi - Friday, 13 May 2011, 18:51:17
 
EthanMorascaDate: Friday, 13 May 2011, 18:50:59 | Message # 65
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote (tiksi)
ali sam zato rano krenula sefa da ucenjujem

Zato što si znala ko je šef. A to ti je rekao Sac. Opet, nismo svi bili isti.


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
tiksiDate: Friday, 13 May 2011, 18:51:58 | Message # 66
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Netacno. Nikada mi Sac nista nije rekao o mafiji. Seti se zareza. Da mi je Sac to rekao nikada ne bi gledala u nacin kucanja i radila statistiku upoterbe reci na forumu xD.

Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.

Message edited by tiksi - Friday, 13 May 2011, 18:52:45
 
EthanMorascaDate: Friday, 13 May 2011, 18:52:47 | Message # 67
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote (tiksi)
Seti se zareza.

My bad. biggrin Jeste tako bilo. Ali si znala od samog starta da je Sac mafijaš?


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
tiksiDate: Friday, 13 May 2011, 18:56:29 | Message # 68
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Quote (EthanMorasca)
Ali si znala od samog starta da je Sac mafijaš?

Nisam njega sam poslednjeg otkrila dobro me je smlatio xD
Sumnjala sam na Buxa zbog one sezone kod Srdjana i njegovog odlicnog odnosa sa Lukom, a i ovako se malo cudnjikavo ponasao, a Micili je bila odlican kandidat za poslednjeg slugu. Tragovi su otkrili ostatak i Alexandrovo izbacivanje. Sac i Bux su bili energicniji nego inace da glasamo za Alexa i na taj nacin otkrijemo da li je Luka boss. Meni je sve to izgledalo kao dobar alibi za Luku, a oni su to pomogali. Ja da sam bila sef sigurno ne bi uzimala Saca u mafiju. Verovatno bih uzela Ethana kao prvog slugu.

Secam se da su me prakticno molili da ne napadnem Luku javno jer bi mi to navodno stetlio. Mislila sam se u sebi sta ima da mi steti svi znamo kakav je Luka, nema meni tu spasa, napad je najbolja odbrana xD Sve u svemu malo su se svi upetljali oko tih zareza.

Jednostavno osetim takve stvari. Seti se Dionisa, pa i krtice gde sam glasala za Lazu jos prvi put sa 9 tacnih odgovora.

P.S. gutam slova ko luda obnevidela sam od kucanja nekog mog teksta.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.

Message edited by tiksi - Friday, 13 May 2011, 19:10:33
 
troyaDate: Friday, 13 May 2011, 23:13:40 | Message # 69
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote (tiksi)
Nikada mi Sac nista nije rekao o mafiji. Seti se zareza.

To je maska xD

 
tiksiDate: Friday, 13 May 2011, 23:16:30 | Message # 70
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
@troya ako ti nesto radis to ne znaci da to rade i drugi i da potom to sakrivaju nekakvim maskama. Nije to svaciji stil.
Na isti nacin mi je pretpostavljam Anubis otkrio za Dionisa, Srdjan da je bos u Mafiji 1, a Laza da je krtica xDDD


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.

Message edited by tiksi - Friday, 13 May 2011, 23:16:52
 
troyaDate: Friday, 13 May 2011, 23:39:22 | Message # 71
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote (tiksi)
Anubis otkrio za Dionisa, Srdjan da je bos u Mafiji 1, a Laza da je krtica

Nemam ja pojma o cemu pricas biggrin

 
LaraCroftDate: Saturday, 14 May 2011, 00:06:07 | Message # 72
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Tiksi, zar nije boss u mafiji 1 bio Lukaa (Dule Vujosevic) ???

to sam ja prva saznala od Buxa, mada sam bila daleko od igranja bilo cega kod kompromitovanog GH (koga sam bojkotovala samo ja od svih "ostecenih" igraca VS Greece)...

secam se da sam nekoliko dana ubedjivala i Miku da je Lukaa boss, nije mi verovao sve dok nije bio ubijen...


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
troyaDate: Saturday, 14 May 2011, 00:07:42 | Message # 73
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote (LaraCroft)
to sam ja prva saznala od Buxa, mada sam bila daleko od igranja

Quote (LaraCroft)
secam se da sam nekoliko dana ubedjivala i Miku da je Lukaa boss, nije mi verovao sve dok nije bio ubijen...

Znaci Bux ti se poverio a ti odma rekla Miki? Crna Laro ccc biggrin

 
LaraCroftDate: Saturday, 14 May 2011, 00:13:43 | Message # 74
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
pa da mu pomognem...

ali, koliko se secam, Miko mi nije verovao, bio je zapeo za nekog drugog da ga odstrani...

sve dok njega nisu odstranili... cool

a Bux je bio nesto kao prvi pomocnik bossa, pa je znao i ko je boss i ko su ostali pomocnici - Micili i jos neko...


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
DonnieBrascoDate: Saturday, 14 May 2011, 00:15:26 | Message # 75
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Recimo kod mene u mafiji ako bude nece se znati ko je ciji pomocnik smile TJ nece se znati prava imena smile
 
Forum » Generalna diskusija » Generalna diskusija » Da li se secate? (VS Greece)
Search: