Survivor VIP: Serbia & Croatia - Page 5 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Generalna diskusija » Generalna diskusija » Survivor VIP: Serbia & Croatia
Survivor VIP: Serbia & Croatia
MarkoNGDate: Monday, 19 March 2012, 00:59:52 | Message # 61
The Punisher
Group: Publika
Messages: 2557
Awards: 15
Reputation: 129
Status: Offline
Quote (LaraCroft)
prosecan gradjanin gledao to uvece

sada kada imamo YT,ne moramo gledati sat remena dosade zbog borbe koja traje 10 min biggrin

ziveo YT
 
LaraCroftDate: Monday, 19 March 2012, 15:49:39 | Message # 62
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote (MarkoNG)
sada kada imamo YT,ne moramo gledati sat remena dosade zbog borbe koja traje 10 min

to se slazem, u redu je gledati borbu od 10 minuta, ali ono 50-minutno prenemaganje raznoraznih foliranata, nikako


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
NeoDate: Monday, 19 March 2012, 19:17:15 | Message # 63
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 2773
Awards: 19
Reputation: 97
Status: Offline
Quote
objasni malo bolje ovu misao... nedostaju ti neke reci i neki zarezi da bi komentar bio logican...

sledeci put nemoj da pokusavas da pises prostoprosirene recenice, ako ne mozes da ih postavis kako treba...


hahah Lolita ne zna da cita jbg.
 
NeoDate: Monday, 19 March 2012, 19:19:07 | Message # 64
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 2773
Awards: 19
Reputation: 97
Status: Offline
Quote
objasni malo bolje ovu misao... nedostaju ti neke reci i neki zarezi da bi komentar bio logican...


sve je na mestu nego neko ima problem sa vidom i mozgom pa ne moze da ukapira nista , a voli da se mesa u svakoj corbi a pritome stavovi suplji kao crkveno zvono wacko
 
SacDate: Monday, 19 March 2012, 19:29:12 | Message # 65
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
huh

Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.
 
NeoDate: Monday, 19 March 2012, 19:35:22 | Message # 66
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 2773
Awards: 19
Reputation: 97
Status: Offline
1.Pogledaj svoju avatar slicicu, pa komentarisi nesto sta je logicno a sta ne ?!

2.Imas stav o survivoru , a ne gledas ga ?

3.Kazes da nisi nacionalista i bla bla ,a sa druge strane kritikujes survivor sa hrvatima , to je sou biznis i kakve veze ima sto je sa hrvatima ?

4.Sto se tice ESC-a , odma se nesto trpas i komentarises ,a ne znam zasto? kad ni ne ucestvujes ...

A sto se tice pravopisa , gresim cesto, i ne znam kakve ima veze sa bilo cime , ovo je forum , ja brzo pisem , gresim i zabole me iskreno .Mogu uvek popricati uzivo sa svakim, i reci sta sam u zivotu stekao znanjem,radom itd. Mada sad to deluje kao pravdanje , ali kazem ovo je forum, i tu mogu da dolaze razne osobe , da ne citiram Tatjanu kakve ..
A sto se tice toga koliko je neko uvazen na forumu, i koliko ga drugi cene itd. mozda nekoga nije briga za tudja misljenja ,nekoga jeste , ali u svakom slucaju ako gledas sa strane Lara ti si uvek glavna atrakcija, i tema ismejavanja .Mozda gresim ,ili zakljucujem prerano , ali ti si mi oduvek bila likcina samo zato sto si nakaradna uvek
laugh


Message edited by Neo - Monday, 19 March 2012, 19:35:43
 
LaraCroftDate: Monday, 19 March 2012, 20:32:00 | Message # 67
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote (Neo)
1.Pogledaj svoju avatar slicicu, pa komentarisi nesto sta je logicno a sta ne ?!

da si gledao film SALT, znao bi iz koje scene je ova slika... stavila sam tu sliku jer radim dosta slican posao sa doticnom

Quote (Neo)
2.Imas stav o survivoru , a ne gledas ga ?

imam stav o folirantima i neradnicima koji ucestvuju u survivoru, a i gledala sam deo prve epizode...

Quote (Neo)
3.Kazes da nisi nacionalista i bla bla ,a sa druge strane kritikujes survivor sa hrvatima , to je sou biznis i kakve veze ima sto je sa hrvatima ?

nisam nacionalista, ako je necija mladost "stradala" 90-ih godina proslog veka zbog nacionalista iz Srbije i Hrvatske, to sam ja... posto sa nacionalistima nije rascisceno do kraja, smatram da svako treba da pravi survivor za sebe... nemam nista protiv da Hrvatska napravi svoj show, kao sto ima reprezentaciju u fudbalu, rukometu, kosarci...

a za ostalo smesno mi je i da komentarisem sa tobom, tebi stalno nesto smeta, nisi dolazio 8-9 meseci iz samo tebi znanih razloga (izmedju ostalog, branio si jednog nacionalistu) i sad si se vratio i hteo bi da popujes drugima i odredjujes sta je nakaradno...

necu se vracati na ovu temu, ma sta napisao... to je samo tvoja slika


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!


Message edited by LaraCroft - Monday, 19 March 2012, 20:34:01
 
urkeDate: Monday, 19 March 2012, 20:44:41 | Message # 68
Biberče
Group: Moderators
Messages: 2421
Awards: 58
Reputation: 215
Status: Offline
Laro, ti si ta kojoj uvijek nesto smeta.. Meni je ovaj survivor zanimljiv zato sto ima dosta interesantnih ucesnika, a ti ako ti se ne gleda, nemoj i vozdra sa ove teme!

Message edited by urke - Monday, 19 March 2012, 20:45:02
 
NeoDate: Monday, 19 March 2012, 21:00:18 | Message # 69
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 2773
Awards: 19
Reputation: 97
Status: Offline
Quote
da si gledao film SALT, znao bi iz koje scene je ova slika... stavila sam tu sliku jer radim dosta slican posao sa doticnom


film u kome Andjelija napravi bazuku od stolice laugh killed
nemoj meni pricati o filmovima biggrin

Quote
ako je necija mladost "stradala" 90-ih godina proslog veka zbog nacionalista iz Srbije i Hrvatske, to sam ja...


de nekukaj vise , i moja je stradala , pa sam se izborio za sebe

Quote
a za ostalo smesno mi je i da komentarisem sa tobom, tebi stalno nesto smeta, nisi dolazio 8-9 meseci iz samo tebi znanih razloga (izmedju ostalog, branio si jednog nacionalistu) i sad si se vratio i hteo bi da popujes drugima i odredjujes sta je nakaradno...


Kao prvo nije iz ne poznatih razloga , nisam se slagao sa 1 osobom , smetale su mi neke stvari i otisao sam , ne krijem ja nista .Sad je sve ok sto se bilo cega tice

Quote

i sad si se vratio i hteo bi da popujes drugima


Ne drugima , vec tebi !

Quote
izmedju ostalog, branio si jednog nacionalistu


Ja ne branim nikoga, niti imam nesto licno protiv nekog (a ako imam ja mu kazem , kao tebi sad), naprotiv imam ok odnos sa dosta ljudi ovde , mogu da osudim neciji stav , sto nije isto wacko

Quote
necu se vracati na ovu temu, ma sta napisao... to je samo tvoja slika


hahahahha , kada zelis mene da poklopis, i saljes strelice u jednom smeru , bar budi covek molim te , cak i u raspravci nekoj ...

Na kraju mi napise : "To je tvoja slika", samim tim sto si rekla pokazal si sliku dry
 
tiksiDate: Tuesday, 20 March 2012, 09:08:00 | Message # 70
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Quote (LaraCroft)
sta to ima toliko interesantno u VIP SURVIVORU SRB - HRV da bi prosecan gradjanin gledao to uvece, a ne neki film na drugim TV u isto vreme ili neku drugu emisiju...


Kao sto rece Marko sve ima na yt i o tome ko sta gleda ili ne gleda, dal seta u parku popodne ili uvece, ne treba raspravljati, bar ne dok ne postanes nekom baba. Meni licno nista ne smeta, dok nisu neke teske seljacine u pitanju, cak i ispoljavanje negativnih strana licnosti mi je sasvim ok, dok nije neko licemerje i nedoslednost u pitanju. Sto rece urke mozes da gledas ili ne, to je tvoja stvar, ali nema potrebe ulaziti u neke dubioze o necemo stu cak i ne gledas.

Za sada mi se najvise svidja Sebastijan, normalan lik, dok me iritiraju Neven i Stanija, koji su ko zna zasto otisli tamo, verovatno da pokazu nesto ili vide biggrin


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
tiksiDate: Tuesday, 20 March 2012, 19:01:20 | Message # 71
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Quote (LaraCroft)
EDIT: nasla sam samo ovaj sajt gde se diskutuje o vip survivoru -

http://www.forum-srbija.com/index.php


Eno 92ddt nesto postuje biggrin


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
LaraCroftDate: Tuesday, 20 March 2012, 19:46:40 | Message # 72
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote (tiksi)
Eno 92ddt nesto postuje


ne znam na koji sajt mislis ?

taj "forum srbija" je bezveze, mozda ti i 92ddt postujete na nekom drugom ?


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
tiksiDate: Tuesday, 20 March 2012, 21:12:52 | Message # 73
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Ne, bas na tom bezveznom forumu on postuje, udjoh da vidim i odmah videh njegov post. Ja ne postujem nista tamo.

Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
EthanMorascaDate: Wednesday, 21 March 2012, 01:49:19 | Message # 74
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Ja sam baš zadovoljan i učesnicima i organizacijom ove godine, malo je reći da mi je zanimljivo. Sebastian mi je od samog početka ostavio utisak pozitivnog i pametnog dečka koji zna šta radi, tako da za sada navijam za njega.

yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
urkeDate: Friday, 23 March 2012, 00:15:51 | Message # 75
Biberče
Group: Moderators
Messages: 2421
Awards: 58
Reputation: 215
Status: Offline
Ava: Zelim da pozdravim svoje roditelje, a posebno mamu i tatu lol lol lol lol
 
Forum » Generalna diskusija » Generalna diskusija » Survivor VIP: Serbia & Croatia
Search: