Survivor VIP: Serbia & Croatia - Page 6 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Generalna diskusija » Generalna diskusija » Survivor VIP: Serbia & Croatia
Survivor VIP: Serbia & Croatia
petarkondorDate: Friday, 23 March 2012, 00:42:52 | Message # 76
Major general
Group: Publika
Messages: 333
Awards: 10
Reputation: 89
Status: Offline
Quote (urke)
Ava: Zelim da pozdravim svoje roditelje, a posebno mamu i tatu


hahahahahaahaha lol


..... :D
 
mrdeny93Date: Friday, 30 March 2012, 21:54:14 | Message # 77
Colonel general
Group: Publika
Messages: 1079
Awards: 6
Reputation: 29
Status: Offline
Gledali uopste neko ovu sezonu? cry
Drago mi je sto je ispala Stanija(mnogo pricala a nista pametno nije rekla). biggrin
Sad ide neka zamena clanova, kako sam ja primetio, mislim da menjaju po dva clana. Da li mislite da ce ova 2 clana na*ebati u svojim novim plemenima? biggrin


Neka mi ne svanee
Nek me nema nek me ne budeee
Neka me bez tebe ne probudeeee
Pazare
Na na na naaa naa naa
Na na na na na na naaa naa naaaa
Samo ti u mome srcu sii
Pazare!!!!!
 
DonnieBrascoDate: Friday, 30 March 2012, 22:50:49 | Message # 78
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Ja sam pogledao prosle sedmice jednu epizodu i do kraja veceri razmisljao zasto sam izgubio 45 minuta tongue
 
tiksiDate: Saturday, 31 March 2012, 09:16:38 | Message # 79
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Quote (mrdeny93)
Gledali uopste neko ovu sezonu?
ja donekle.

Quote (mrdeny93)
Drago mi je sto je ispala Stanija(mnogo pricala a nista pametno nije rekla).
Kod ove devojke mi se svidja sto se suprotstavila muskom jaguar-plemenu nadmenih koji su gori i od samih zena po halospevu svojih sasvim muskarcima primerenih ucinaka. Ipak nije bila takticna i naravno takvi su je muskarci odmah izbacili.

Gotovo niko trenutno ne igra nikakav survivor i ne razmislja par koraka u napred. Mozda bi mogao da se izdvoji Neven (koji me u pocetku iritirao i to veoma) koji bi mogao da igra dobru igru, nikome ne upadati u oci po snazi i cimanju, a opstajati, deluje mi daleko snalazljivije i inteligentnije nego sto se predstavlja. Tu je i Kristina koja nit smrdi nit mirise, deluje dosta prazno, ali namece da se drugima dopadne i Ava koja mislim da je daleko mudrija nego sto se misli.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
tiksiDate: Saturday, 31 March 2012, 09:42:10 | Message # 80
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Otvoriti na sopstvenu odgovornost:


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
urkeDate: Sunday, 01 April 2012, 19:54:39 | Message # 81
Biberče
Group: Moderators
Messages: 2421
Awards: 58
Reputation: 215
Status: Offline
Ava i Alex su mi najjace i dalje! smile
 
tiksiDate: Wednesday, 11 April 2012, 12:14:09 | Message # 82
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Izgleda da ovo niko i ne prati sem mene, koja se ovome radovala ko nastupu Milana Stankovica u Domu Omladine.

Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
LaraCroftDate: Wednesday, 11 April 2012, 13:30:31 | Message # 83
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote (tiksi)
Izgleda da ovo niko i ne prati sem mene, koja se ovome radovala ko nastupu Milana Stankovica u Domu Omladine.

tongue
radovala si se VIP Survivoru kao nas GH pobedi "rosonera" u gradskom derbiju cool

iskreno, ne znam zasto bih gledala raznorazne i kojekakve prostitutke i homoseksualce (manekene i voditelje) u isto vreme kada druge TV prikazuju dobre filmove, a posebno kada utorkom i sredom ima Lige sampiona i drugih sportskih dogadjaja...

dodje mi drustvo uvece kuci ili odemo do obliznjeg kafica koji ima 3 plazma TV i niko ne pominje niti gleda survivor

EDIT: Kad Miko ne gleda niti komentarise "VIP Survivor", onda to stvarno treba ukinuti cool


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!


Message edited by LaraCroft - Wednesday, 11 April 2012, 17:41:48
 
tiksiDate: Friday, 27 April 2012, 18:11:41 | Message # 84
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Kakva gomila bizarnih likova. Upleli se ko pile u kucine, pojma oni nemaju niti gde su niti sta rade, a glavna radnja odvija se oko kazana sa pirincem.

Sto vise vremena prolazi to manje imam nade da ce ovde biti bilo kakvog survivora. Jedino sto moze da se vidi je foliranje navodnih VIP licnosti koji su poznati po svojoj rodbini, bivsim bracnim partnerima itd.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
MarkoNGDate: Friday, 27 April 2012, 18:49:29 | Message # 85
The Punisher
Group: Publika
Messages: 2557
Awards: 15
Reputation: 129
Status: Offline
zato ziveo youtube.
nema nerviranja da bi se pogledala jedna epizoda,jer traje samo 5-8 min.
 
LaraCroftDate: Friday, 27 April 2012, 21:34:16 | Message # 86
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote (tiksi)
Kakva gomila bizarnih likova. Upleli se ko pile u kucine, pojma oni nemaju niti gde su niti sta rade, a glavna radnja odvija se oko kazana sa pirincem.


dobro jutro, draga moja...

Quote (tiksi)
Sto vise vremena prolazi to manje imam nade da ce ovde biti bilo kakvog survivora. Jedino sto moze da se vidi je foliranje navodnih VIP licnosti koji su poznati po svojoj rodbini, bivsim bracnim partnerima itd.


rece isto ovo LaraCroft 3 meseca pre pocetka proslog VIP Survivora (Vesna Zmijanac and company...)

drumovi ce pozeljet Vanje Radovic, Mandic, Jelace, Darija, Pere automehanicara, Ognjena, Maje, Bugija...


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
urkeDate: Saturday, 28 April 2012, 16:30:06 | Message # 87
Biberče
Group: Moderators
Messages: 2421
Awards: 58
Reputation: 215
Status: Offline
Meni je ova sezona odlicna! Tacno je da ima mnogo negativnih likova, ali je ipak zanimljivo! Nijednom nisam bio 100% siguran ko ce da ispadne, a nekoliko puta sam bio i iznenadjen!

Favoriti su mi: Vlada, Sebastijan, Ava i Alex!
 
tiksiDate: Saturday, 28 April 2012, 19:09:25 | Message # 88
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Quote (urke)
Nijednom nisam bio 100% siguran ko ce da ispadne, a nekoliko puta sam bio i iznenadjen!


Pa naravno kad ispadaju na bazi eci, peci, pec ili glasaju za nekog za koga znaju da ima tajni imunitet, bas to i kazem, potpuno nepredvidivo biggrin


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
tiksiDate: Monday, 30 April 2012, 18:29:43 | Message # 89
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Zao mi je sto je Neven ispao, bio je jedna od pozitivnijih licnosti tamo. Tako je to kada su ga njegovi "dragi prijatelji" maksimalno zastitili. Mada, velike su sanse da ce se vratiti. Samo da ne povede Staniju zbog modne karijere u NY biggrin

Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
MarkoNGDate: Monday, 30 April 2012, 19:25:56 | Message # 90
The Punisher
Group: Publika
Messages: 2557
Awards: 15
Reputation: 129
Status: Offline
Quote (tiksi)
Samo da ne povede Staniju zbog modne karijere u NY

 
Forum » Generalna diskusija » Generalna diskusija » Survivor VIP: Serbia & Croatia
Search: