BIG BROTHER 14 - Page 2 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Generalna diskusija » Generalna diskusija » BIG BROTHER 14 (Imali smo temu sa BB 13,pa bi bia red i za ovu sezonu)
BIG BROTHER 14
urkeDate: Saturday, 21 July 2012, 14:47:43 | Message # 16
Biberče
Group: Moderators
Messages: 2421
Awards: 58
Reputation: 215
Status: Offline
Quote (ludjak_18)
ona Ashley je tako nevidljiva da je to nešto nenormalno,jel ona progovorila dvi riči otkad je došla tamo?


Ashley je trenutno najsigurnija ukucanka! smile Iako mi je zao sto je Kara izbacena, mislim da je Janelle-in tim napravio dobar potez.. Znaju da su Boogie-jev i Britney-in tim na meti jedni drugima, a Danielle ih sigurno ne bi nominovala tako da su bezbjedni ko god bio HoH!

I kada su na kraju ostali Wil i Frank, bilo je logicno da ce Wil namjerno pogrijesiti da bi Frank bio HoH jer to njemu i njegovom timu ide u korist!

A Willie se upropastio! Bas me razocarao kad se okrenuo protiv Britney koja je imala potpuno povjerenje u njega! I sto je jos gore, upropastio je i Shane-a i JoJo, a i Britney... Da sam na njenom mjestu, pokusao bih svim snagama da osvojim Coach competition i zamijenio Willie za, na primjer, Danielle!

Sto se tice Kare, ona ce bas profitirati posle BB-a tj. vjerovatno ce postati veoma poznata manekenka. smile
 
urkeDate: Monday, 23 July 2012, 14:45:11 | Message # 17
Biberče
Group: Moderators
Messages: 2421
Awards: 58
Reputation: 215
Status: Offline
Meni je jako zao Willie-ja :/ Svi su ga odbacili, a cak ga je Britney izolovala od ostatka tima... Ne vjerujem da su ga izbacili zbog ''udaranja'' Joe-a vec je vjerovatno on sam napustio.

Sad su, nazalost, JoJo i Shane naj*bali.. Ovo nije fer, jer ce Britney izgubiti 2 igraca u jednoj nedelji.. A njen tim je na pocetku djelovao kao ubjedljivo najjaci sad Steta sto nije osvojila Coach competition.

Nadam se da je Ashley pristala na date sa Ian-om samo zbog taktike jer ne mogu da vjerujem da joj je Ian privlacan biggrin Danielle i Shane su mnogo ljepsi par smile
 
EthanMorascaDate: Monday, 23 July 2012, 20:21:24 | Message # 18
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Ja sam jedva našao epizodu da odgledam, na YouTubeu je nigde nije bilo. Drago mi je što je ovaj bilmez izleteo. Samo dokazuje da je cela porodica Hantz sjebana do srži. Frank je car. biggrin

yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
urkeDate: Monday, 23 July 2012, 21:21:28 | Message # 19
Biberče
Group: Moderators
Messages: 2421
Awards: 58
Reputation: 215
Status: Offline
Quote (EthanMorasca)
Frank je car.


dont
 
LazarDate: Friday, 27 July 2012, 02:11:08 | Message # 20
Colonel general
Group: Publika
Messages: 1147
Awards: 25
Reputation: 90
Status: Offline
Za sada mi je ok.

Ashley, Shane, JoJo i Jen su mi OK i voleo bih da pobedi neko od njih, a za Danielle navijam zato što mi je Dan ubedljivo omiljena BB osoba svih vremena! Obožavao sam ga u 10. sezoni! smile

Boogeya ne mogu da SMISLIM! Muka mi je kad ga samo vidim...

Žao mi je Britney što su se okomili sada na nju i zato što je Willie rekao ostalima ono o ključevima za trenere. Takodje mi je mnogo žao Kare, koja je jebeno prelepa. biggrin A najviše mi je žao Dan-a, jer je ostao bez 2 takmičara (pa kad se Danielle uplakala posle izbacivanja Kare).
 
urkeDate: Tuesday, 31 July 2012, 11:22:28 | Message # 21
Biberče
Group: Moderators
Messages: 2421
Awards: 58
Reputation: 215
Status: Offline
Steta sto je JoJo (No, I know, yeah, I know, no, I know ) ispala, mada navijao sam da Danielle ostane..

Shane nominovao Ashley i Joe-a - totalno ocekivano.. Nadam se da ce neko od ovo dvoje osvojiti ili dobiti POV, da bi Shane nominovao Frank-a.

Trenutno su mi favoriti: Shane, Danielle, Wil i Ashley biggrin

Izbacio bih: Jenn, Joe-a, Frank-a i Ian-a !
 
LazarDate: Thursday, 02 August 2012, 04:27:02 | Message # 22
Colonel general
Group: Publika
Messages: 1147
Awards: 25
Reputation: 90
Status: Offline
Upravo sam odgledao 9. epizodu.

 
urkeDate: Thursday, 02 August 2012, 13:16:01 | Message # 23
Biberče
Group: Moderators
Messages: 2421
Awards: 58
Reputation: 215
Status: Offline
TOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!

FRANK NOMINOVAN!!!!!!!! Mrs napolje!!

Bravo, Shane smile

Boogie, booyah!! biggrin


Message edited by urke - Thursday, 02 August 2012, 13:17:04
 
EthanMorascaDate: Monday, 27 August 2012, 00:13:33 | Message # 24
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Izlete i Boogie pre Porote. biggrin Žao mi je Ashley, baš je bila simpatična, mnogo joj je bilo krivo kad je ispala... Bila je nekako zatečena, sve se prebrzo izdešavalo. Jedva čekam da vidim šta će biti dalje. smile

yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
urkeDate: Monday, 27 August 2012, 01:14:41 | Message # 25
Biberče
Group: Moderators
Messages: 2421
Awards: 58
Reputation: 215
Status: Offline
Quote (EthanMorasca)
Izlete i Boogie pre Porote. Žao mi je Ashley, baš je bila simpatična, mnogo joj je bilo krivo kad je ispala... Bila je nekako zatečena, sve se prebrzo izdešavalo. Jedva čekam da vidim šta će biti dalje.


Slazem se smile
 
EthanMorascaDate: Thursday, 30 August 2012, 16:45:03 | Message # 26
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Kakva epizoda! Naopako! Jeste da ga ne volim, ali Dan je stvarno majstor. Svaka mu čast za ovaj potez. Ali je zabio ne nož, nego mač Britney u leđa, to mi se baš i ne sviđa, ali takva je igra. I ona je bila spremna da proda njega kada je napravila dogovor sa Frankom. Bilo mi je žao što je Danielle morala da prođe kroz ono, ali jebiga. Britney je bila šoookirana, nije imala predstavu šta se dešava. Blindside. Žao mi je i nje, kako je tužno sela na onu fotelju i kako je plakala u ispovedaonici i sve, ali jebiga... Jedva čekam da vidim šta će biti sutra. biggrin

Jenn me je prijatno iznenadila, pokazala je da je spremna da se bori do kraja. Svaka joj čast za veto.

Plašim se da će Frank da nadrlja zbog toga što se odrekao učešća u igri za HoH... To znači da neće moći da bude HoH ni sledeće nedelje, ali ni one tamo.

Zanima me šta će sada da se izdešava između članova saveza Quack Pack, biće tu opasnih spletki i prosipanja prljavog veša sada.


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
urkeDate: Thursday, 30 August 2012, 17:01:28 | Message # 27
Biberče
Group: Moderators
Messages: 2421
Awards: 58
Reputation: 215
Status: Offline
Prejaka epizoda stvarno smile

Ali nije sve jos gotovo za Britney.. Joe odlucuje ko ispada smile Nadam se da ce ga nekako ubijediti da je sacuva..


Message edited by urke - Thursday, 30 August 2012, 17:01:40
 
urkeDate: Thursday, 30 August 2012, 17:03:58 | Message # 28
Biberče
Group: Moderators
Messages: 2421
Awards: 58
Reputation: 215
Status: Offline
Ethane, jesi li procitao ovo?

''On Day 42, shortly after Shane made his nominations as Head of Household, he told Danielle that the production crew in the diary room explicitly told him not to put up Frank and Mike for nomination that week. However, both were nominated and were thus eligible for eviction that week. On Day 43, Frank drew a "HouseGuest's Choice" token during the player draw and when asked to draw again, as later confided to Boogie, he palmed the token. The scandal also ran throughout the Big Brother House and caused tension between opposing HouseGuests, who were not allowed to discuss the situation.[citation needed] Allison Grodner has not commented on the scandal as of yet. A video of Frank talking to Boogie about the alleged cheating was put on YouTube, including a mention that Boogie had cheated as well[citation needed], but later removed by CBS under copyright claims.[citation needed] Despite outcry from fans, the game continued on as normal.

On Day 49, after winning the Golden Ball of Veto from the crane game, Ian alleged several times to various HouseGuests that some of the producers were attempting to manipulate his decision and threaten him in the Diary Room by supposedly telling Ian how the Ball of Veto will benefit him if he decides to use it.[ ''


Message edited by urke - Thursday, 30 August 2012, 17:07:00
 
EthanMorascaDate: Thursday, 30 August 2012, 18:22:42 | Message # 29
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Nemam pojma, odbijam da verujem u ovo... Nadam se da nije istina.

yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
urkeDate: Sunday, 09 September 2012, 13:10:26 | Message # 30
Biberče
Group: Moderators
Messages: 2421
Awards: 58
Reputation: 215
Status: Offline
Napokon ispade Frank.. Nadam se da ce Ian pobijediti smile Ako ne on, moze i Shane..
 
Forum » Generalna diskusija » Generalna diskusija » BIG BROTHER 14 (Imali smo temu sa BB 13,pa bi bia red i za ovu sezonu)
Search: