BIG BROTHER 14 - Page 3 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Generalna diskusija » Generalna diskusija » BIG BROTHER 14 (Imali smo temu sa BB 13,pa bi bia red i za ovu sezonu)
BIG BROTHER 14
EthanMorascaDate: Saturday, 15 September 2012, 22:44:26 | Message # 31
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Dan je car! biggrin Hahaha, kako ih voza sve, ovo nije normalno. Nadam se da će u finalu biti Dan i Danielle, navijam za Dana, ali se ne bih iznervirao ni kada bi Danielle pobedila. Nadam se da će Ian izleteti sledeći, stvarno ne bih voleo da on pobedi, mnogo me nervira.

yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
LazarDate: Sunday, 16 September 2012, 00:35:41 | Message # 32
Colonel general
Group: Publika
Messages: 1147
Awards: 25
Reputation: 90
Status: Offline
Quote (EthanMorasca)
Dan je car! Hahaha, kako ih voza sve, ovo nije normalno. Nadam se da će u finalu biti Dan i Danielle, navijam za Dana, ali se ne bih iznervirao ni kada bi Danielle pobedila. Nadam se da će Ian izleteti sledeći, stvarno ne bih voleo da on pobedi, mnogo me nervira.
 
EthanMorascaDate: Sunday, 16 September 2012, 00:45:10 | Message # 33
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Slažeš se sa mnom? biggrin

yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
LazarDate: Sunday, 16 September 2012, 02:02:17 | Message # 34
Colonel general
Group: Publika
Messages: 1147
Awards: 25
Reputation: 90
Status: Offline
Apsolutno. biggrin
 
urkeDate: Sunday, 16 September 2012, 12:46:30 | Message # 35
Biberče
Group: Moderators
Messages: 2421
Awards: 58
Reputation: 215
Status: Offline
Go IAN!!

Mene bas Dan nervira biggrin
 
ToniDate: Sunday, 16 September 2012, 23:21:07 | Message # 36
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Dan da pobijedi pa da imamo dvostrukog pobjednika? Ne bi bilo loše,ali meni je Ian puno draži,prvi dojam je bio štreberčić koji će završit ko Cochran u Survivoru,kad ono...

A još je drugi tjedan Dr. Will rekao da Ian ima najviše šanse za pobjedu kad su ga pitalu,on stvarno zna čemu priča. Kad već team Britnelle nije uspio,pa je ispala Janelle pa i Britney xD,definitivno sam sad Team Ian,samo da ne pobijedi Danielle,to mi se ne bi baš svidjelo


"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."
 
LazarDate: Thursday, 20 September 2012, 04:18:44 | Message # 37
Colonel general
Group: Publika
Messages: 1147
Awards: 25
Reputation: 90
Status: Offline


Message edited by Lazar - Thursday, 20 September 2012, 05:00:59
 
EthanMorascaDate: Thursday, 20 September 2012, 14:43:21 | Message # 38
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
I meni je žao Danielle, želeo sam da vidim Dana i nju u finalu. Krivo mi je što je Ian pobedio, definitivno je zaslužio pobedu manje od Dana. Još manje su mi jasni glasovi 6-1 za Ianovu pobedu... Užasan kraj sezone, razočarao sam se. Ne računajući kraj, sezona je bila odlična, jedna od najboljih koju sam gledao.

yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
LazarDate: Thursday, 20 September 2012, 18:59:12 | Message # 39
Colonel general
Group: Publika
Messages: 1147
Awards: 25
Reputation: 90
Status: Offline
Definitivno se kajem sto sam bio bitter svih ovih sezona. biggrin Mnogo su me iznervirali oni floateri, Jenn, Ashley i Joe, sa pitanjima i 'argumentima' (pa su na kraju svi glasali za Iana). Britney? Pa ona je bila Dan-ov najveci zagovornik i fan! Frank i Shane - no comment. Bitter do kraja. Frank pobednik publike? Dobro, nije nezasluzeno, mada sam ja za Britney glasao. Jednu stvar ne razumem. Toliko se kleo u Mike-a i insistirao na 'alijansi' sa njim, iako je bio svestan kakav je Mike igrac. Sta je sa postenjem?

Ocajna epizoda sinoc, slazem se. A sezona mi je solidna/medju boljim.
 
ToniDate: Thursday, 20 September 2012, 19:14:27 | Message # 40
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Ja ne mogu opisati kako mi je drago što je Ian pobijedio. Pa ko,KO je mogao očekivati da će on osvojiti pola milijuna u prvoj epizodi kad se valjao po podu jer je bio tako uzbuđen što je u kući biggrin
Po meni,samim time što je osvojio čak četiri HoH je zaslužio pobjedu (još nešto ko bi rekao,onakav štreber pa da pobijedi Franka i Shanea) ,a ionako nikad nisam bio veliki ljubitelj dvostrukih pobjednika,vjerojatno zbog Sandre. Ipak,Danu treba česitati,još kao trener je pokazao snagu kad su on i Danielle došli do kraja iako su ostali sami nakon prvog tjedna,a i kasnije kao igrač izvrstan. Potez sa Britney jedan od najboljih,iako meni nije drago jer mi je ona draga xD,ali ipak.. Nakon Jeffa prošle sezone,ove Frank ljubitelj publike? Koje sranje,al eto bar nije Boogie,to bi bilo previše. Šteta šta nije Janelle osvojila haha,ona mi je baš u heart


"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."
 
urkeDate: Saturday, 22 September 2012, 16:22:21 | Message # 41
Biberče
Group: Moderators
Messages: 2421
Awards: 58
Reputation: 215
Status: Offline
Quote (Toni)
Ja ne mogu opisati kako mi je drago što je Ian pobijedio. Pa ko,KO je mogao očekivati da će on osvojiti pola milijuna u prvoj epizodi kad se valjao po podu jer je bio tako uzbuđen što je u kući
Po meni,samim time što je osvojio čak četiri HoH je zaslužio pobjedu (još nešto ko bi rekao,onakav štreber pa da pobijedi Franka i Shanea) ,a ionako nikad nisam bio veliki ljubitelj dvostrukih pobjednika,vjerojatno zbog Sandre. Ipak,Danu treba česitati,još kao trener je pokazao snagu kad su on i Danielle došli do kraja iako su ostali sami nakon prvog tjedna,a i kasnije kao igrač izvrstan. Potez sa Britney jedan od najboljih,iako meni nije drago jer mi je ona draga xD,ali ipak.. Nakon Jeffa prošle sezone,ove Frank ljubitelj publike? Koje sranje,al eto bar nije Boogie,to bi bilo previše. Šteta šta nije Janelle osvojila haha,ona mi je baš u


APSOLUTNO SE SLAZEM!

Sve je bilo savrseno, osim toga da je Frank ljubitelj publike o.O Really? Really? Reeeeally? biggrin
 
EthanMorascaDate: Saturday, 22 September 2012, 17:33:47 | Message # 42
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote (urke)
Sve je bilo savrseno, osim toga da je Frank ljubitelj publike

Zaslužio je u potpunosti, ipak je osvojio milion HoH i PoV. A i OK je lik ovako.


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
urkeDate: Saturday, 22 September 2012, 18:46:25 | Message # 43
Biberče
Group: Moderators
Messages: 2421
Awards: 58
Reputation: 215
Status: Offline
Quote (EthanMorasca)
Zaslužio je u potpunosti, ipak je osvojio milion HoH i PoV. A i OK je lik ovako.


Pored Britney i Janelle on da osvoji glasove publike? Neee
 
EthanMorascaDate: Saturday, 22 September 2012, 19:14:29 | Message # 44
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Janelle je ispala isuviše rano da bi osvojila nagradu publike, a Frank je, po mom mišljenju, bio upečatljiviji od Britney ove sezone. Britney je prošli put osvojila nekoliko PoV, sada nije mogla da ponovi taj uspeh.

yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
ToniDate: Saturday, 22 September 2012, 20:22:49 | Message # 45
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Pa Ian je osvojio i više HoH-a od Franka pa je dobio goli kurac od publike laugh

"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."
 
Forum » Generalna diskusija » Generalna diskusija » BIG BROTHER 14 (Imali smo temu sa BB 13,pa bi bia red i za ovu sezonu)
Search: