BIG BROTHER 14 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Generalna diskusija » Generalna diskusija » BIG BROTHER 14 (Imali smo temu sa BB 13,pa bi bia red i za ovu sezonu)
BIG BROTHER 14
ToniDate: Friday, 13 July 2012, 17:17:12 | Message # 1
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Ok je početak,sezona obećava,iako mislim da neće bit bolja od 13. sezona,ona je baš bila vrh!
Ugl,gotovo pa 100 posto sam siguran da će se Jodi vratit jer nema smisla da žena stoji pola sata u kući,mislim da će bit još neki twist u vezi nje. Bila mi je favorit i žao mi je šta je ispala,draže bi mi bilo da je ispala Danielle jer stvarno ne kužim šta je njoj s glasom,priča ko neki Pokemon.
Drag mi je i Ian,msm da će dosta ostat u kući,ali i Willie koji se kurči ko i brat mu,imam osjećaj da neće dugo al opet,bilo bi mi drago da ostane što duže.
Šta se tiče onih koji mi nisu dragi,to su sljedeći: Danielle (glas njen me iritira) ,Wil sa jednim L (nemam ništa protiv homića,ali ne volim kad netko to previše ističe,i Jenn je gay kolko sam skužio pa se ne bi reklo). Još mi nije drag Joe jer me podsjeća na Keitha iz Survivor Australije.

Willie ko HoH,bravo za Britney,odlično je odabrala. Njen tim je najbolji,Willie,Jojo koja mi se čini ko dobar takmičar i Shane,mislim da bi Britney na kraju mogla otići doma sa 100 000 dolara


"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."
 
mrdeny93Date: Friday, 13 July 2012, 18:39:49 | Message # 2
Colonel general
Group: Publika
Messages: 1079
Awards: 6
Reputation: 29
Status: Offline
Quote
mislim da bi Britney na kraju mogla otići doma sa 100 000 dolara

Nije valjda da je tako mala nagrada? wacko


Neka mi ne svanee
Nek me nema nek me ne budeee
Neka me bez tebe ne probudeeee
Pazare
Na na na naaa naa naa
Na na na na na na naaa naa naaaa
Samo ti u mome srcu sii
Pazare!!!!!
 
ToniDate: Saturday, 14 July 2012, 00:22:34 | Message # 3
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Ma ne,postoje 4 bivša kanidata koji su mentori ovim novima i ako pobijedi osoba kojoj su oni bili mentor,oni dobijaju 100 000 dolara,nagrada za pobjednika je i dalje pola milijuna dolara

"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."
 
urkeDate: Saturday, 14 July 2012, 11:33:40 | Message # 4
Biberče
Group: Moderators
Messages: 2421
Awards: 58
Reputation: 215
Status: Offline
Mislim da ce ovo biti odlicna sezona! Bas mi je drago sto je Janelle jedan od mentora! Obozavam Janelle biggrin
Ali Britney ima ubjedljivo najbolji tim!

Za sad su mi dragi: Ashley, Danielle, JoJo, Kara, Willie i Shane!

Vec me nerviraju: Jenn, Wil i Ian (I naravno Mike Boogie)...

Mislim da ce Willie da nominuje Karu ili Danielle i nekog iz Mike-ovog tima!

Quote (ludjak_18)
Ugl,gotovo pa 100 posto sam siguran da će se Jodi vratit jer nema smisla da žena stoji pola sata u kući,mislim da će bit još neki twist u vezi nje. Bila mi je favorit i žao mi je šta je ispala,draže bi mi bilo da je ispala Danielle jer stvarno ne kužim šta je njoj s glasom,priča ko neki Pokemon.


Sigurno ce biti neki obrt u vezi Jodi! Danielle ima presmijesan glas biggrin Ali bas mi je interesantna!

ENTERIJER KUCE JE SAVRSEN! biggrin


Message edited by urke - Saturday, 14 July 2012, 11:34:33
 
ToniDate: Monday, 16 July 2012, 14:58:03 | Message # 5
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Ovako,druga epizoda je dosta interesantna,mogla bi ova sezona bit dosta,dosta dobra. Janelle pari divovska barbika i baš je smišna sa onin divovskim cicama i tako,dok je Mike Boogie uvjerljivo najiritantniji lik tamo,uz Joea koji misli da smo mi gluhi pa se treba derat. Kad je Boogie reka kao "I'm Mike Boogie" na kraju,kad je njegov Frank nominiran,mislim si pa šta sad,koji umišljeni idiot,a čini mi se da ga ni ljudi sa youtubea baš ne simpatiziraju. Kad je skužio na kraju da je Frank nominiran pa ona faca šokirana LOL,bitch !
Willie je odlično odabrao,dobro da ne dira oni savez šestoro koji ima. Mene samo zanima je li se taj lik dignuo iz kreveta cijeli tjedan,osim da objavi nominacije i vodi natjecanje trenera. Sviđe mi se,trenutno mi je on favorit. I ja isto nisam znao da HoH ima TV,al ja nisam neki fan,ko Ian,ono je veliki fail za njega. Kad se sakrivao ispod onog kauča laugh
Oni girl power,Janelle i Britney mi se sviđa,htio bih da izbace Mikea i Dana as soon as possible,ali mi se čini da ništa od toga,rijeko kad savezi sa početka uspiju,a i previše je ljudi tamo,već će netko postat nezadovoljan svojim statusom,Mike će to iskoristit itd.
Isto me zanima zašto je Willie priznap za Russella,tako je i Brendon u South Pacificu govorio da neće priznati bla bla-u trećoj epizodi svi već znali da mu je Russell stric,tako i ovaj.

Da rezimiramo,favoriti : Willie,Ian (zabavan je onako uživljen) i Janelle i Britney od trenera
Ne mogu smislit : Jenn (kako se veselila kad je Boogie osvojio natjecanje,nek joj nije dao ključ,bila mi draga-ali više nije),Danielle (njen glas me i dalje čudi svaki put kad je čujem) i definitivno Boogie,odavno nisam gledao show u kojem me ntko tako nervirao.


"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."
 
urkeDate: Monday, 16 July 2012, 20:54:22 | Message # 6
Biberče
Group: Moderators
Messages: 2421
Awards: 58
Reputation: 215
Status: Offline
Quote (urke)
Mislim da ce Willie da nominuje Karu ili Danielle i nekog iz Mike-ovog tima!


Pogodio sam ^^

Nisam ocekivao da ce se Britney i Janelle ovako brzo udruziti i da ce vec biti stvoren dogovor u kojem je ukljuceno cak 6 ljudi, ali mi je jako drago zbog toga posto su mi njih 2 mnogo milije od Dana i Boogie-ja! Dakle, tim BRITNELLE!!

Willie je napravio odlican potez smile Mada ja bih prije nominovao Danielle nego Karu jer mi se cini da je Kara pravo nevinasce dok je Danielle opasan igrac! Nadam se da ce Frank ispasti ove nedjelje!

Quote (ludjak_18)
zašto je Willie priznao za Russella

Mozda zato sto se BAS lice i zato sto im je govor skoro potpuno isti biggrin

Ian definitvno nije normalan biggrin Meni ono cak nije ni smijesno! Joe je izgledao normalno sve dok nije poceo da se dere u ispovedaonici! OMG ne mogu ga slusat! Iiii zasto su ubacili Jenn u kucu?? NE MOGU JE GLEDAT!!

Boogie je totalni kreten, narcis i seronja biggrin Bilo je ocekivano da ce muskarac pobijediti u onom izazovu, a posto je Dan namjerno podbacio, jasno je bilo da ce Boogie pobijediti!

Omiljeni djelovi epizode: Boogie-jev izraz lica kad je Willie objavio da je Frank nominovan i kada Boogie pobjedjuje i nadmeno vice: ,,Any questions?'' a Danielle u ispovedaonici govori SHUT UP, BOOGIE biggrin

Dakle, favoriti: Cio tim Britney (Willie, JoJo, Shane) i Ashley!
Ne podnosim: BOOGIE! , Jenn, Joe i Ian! Mada mi pomalo i Wil i Frank idu na zivce!


Message edited by urke - Monday, 16 July 2012, 20:54:36
 
ToniDate: Monday, 16 July 2012, 21:38:22 | Message # 7
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Pratimo samo ti i ja al nema veze,bolje i to nego da se dopsiujem sam sa sobom biggrin

Quote
tim BRITNELLE

Najluđe mi je kad Amerikanci tako spajaju imena,kao Delena ili Stelena,Brangelina i sl.,da mi je samo znat kako to krene,netko to osmisli pa se širi po svijetu laugh

Ne znam,Kara mi ne pari nevinašce,možda se tako pretvara,ali mislim da zapravo nije. Isto tako,Danielle mi se ne čini opasan igrač jer,realno,ko bi je shvatio ozbiljno sa onim glasom tongue

Moram priznat da mi Russell i Willie na prvu nisu baš ličili,al kasnije sve više liče šta ih više gledam,jedino što Willie ne izgleda ko mali trol,očito je sva ljepota u obitelji Hantz otišla njemu hahaha.
Na početku mi se činilo da Willie neće daleko,al sad se nadam da će do kraja,IAKO se obično razočaram u favorite na početku,valjda će ovdje biti drugačije. Da bar girl power potraje i izleti cijeli Boogijev tim,počevši sa Frankom pa nadalje jer oni lik je tako odvratan,nisam gledao njegove sezone,možda je najbolji igrač IKAD,ali toliko ga ne volim da je to neopisivo.


"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."

Message edited by ludjak_18 - Monday, 16 July 2012, 21:39:34
 
EthanMorascaDate: Tuesday, 17 July 2012, 13:59:44 | Message # 8
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote (ludjak_18)
Delena ili Stelena

Trebalo mi je neko vreme da odgonetnem da se radi o braći Salvatore i Eleni Gilbert. biggrin

Janelle je najbolja, bila mi je favorit i u BB6 i u BB All-Stars, devojka je jednostavno carica. Dan je takođe jedan od najboljih igrača BB svih vremena, ko je gledao BB 10 zna koliko je pametan, namazan i jednostavno sposoban da se izvuče iz svake situacije. Britney je jako duhovita i zanimljiva, ali osim osvajanja onih silnih PoV u BB 12 i nije neki igrač. Mike Boogie me jako nervira, jedina pozitivna stvar kod njega su oni zajebantski Chilltown telefonski pozivi lažnim telefonom u ispovedaonici sa Dr. Evil Willom. biggrin Legende. laugh

Ove nove nisam uspeo da pohvatam baš kako treba, još uvek se nalaze u senci trenera...


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art


Message edited by EthanMorasca - Tuesday, 17 July 2012, 14:02:31
 
urkeDate: Tuesday, 17 July 2012, 15:06:55 | Message # 9
Biberče
Group: Moderators
Messages: 2421
Awards: 58
Reputation: 215
Status: Offline
Ja sam odgledao drugu, trecu, sestu i trinaestu sezonu biggrin
 
EthanMorascaDate: Wednesday, 18 July 2012, 12:44:46 | Message # 10
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Ja sam odgledao od 6. na dalje, izuzev devete, koja je bila bolno dosadna, pa sam je preskočio.

yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
DonnieBrascoDate: Wednesday, 18 July 2012, 15:08:15 | Message # 11
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Koliko jedna sezona ima epizoda da pocnem gledati , cujem da je brat od Russella u kuci biggrin
 
EthanMorascaDate: Wednesday, 18 July 2012, 21:01:40 | Message # 12
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Dvadeset i nešto, skoro 30.

yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
ToniDate: Thursday, 19 July 2012, 00:09:04 | Message # 13
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Tmana gledam šta zanimljivo mogu gledat sutra,kad ono skužim-Big Brother ! Jel ispadanje sutra ili dan poslije ili kako? Ugl,kad god bilo,nadam se da će Frank ispast al imam neki predosjećaj da će on ostat,a ispast Kara ili neko drugi sad

"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."
 
urkeDate: Friday, 20 July 2012, 00:35:18 | Message # 14
Biberče
Group: Moderators
Messages: 2421
Awards: 58
Reputation: 215
Status: Offline
I treca epizoda jako zanimljiva biggrin

Boogie igra uzasnu igru biggrin A meni je bas drago zbog toga 3:) Prvo ocigledno prijeti Britney potcjenjujuci je. A onda preglup potez - izdaja Dan-a.. Pa nije Janelle glupa da predje preko toga sto joj je uradio u All Stars-u i da ne prenese Dan-u da ga ovaj vec izdaje.

POV competition - bilo je zanimljivo. Do kraja sam se bojao da ce Frank osvojiti, ali srecom previse je smotan.. Shane-u bi bolje bilo da je pustio Willie-a da osvoji POV jer ovako je bezveze morao na neki nacin da izda Karu i Frank-a.. Dobro je sto je ostao lojalan jer bi napravio veliku gresku da je sacuvao nekog od ovo dvoje.

Nadam se da ce Frank izletjeti jer je u Boogie-jevom timu, a i volio bih sto duze da gledam Karu jer je prelijepa!

Uzgred, kako je Danielle RUZNA bez sminke biggrin Totalno druga osoba kad se nasminka..

Umalo da zaboravim, Ian moze da sutira sam sebe u facu WOOOOW! Mora da je cesto to radio pa je onako prolupao smile


Message edited by urke - Friday, 20 July 2012, 00:35:37
 
ToniDate: Saturday, 21 July 2012, 14:04:50 | Message # 15
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Jedno pitanje. Zašto oni govore da je ovo prvi tjedan kad je očito prošlo 13 dana,šta se računa kao dva tjedna. To piše na Internetu (Kara je izbačena na 13. dan,a i Julie je tijekom emisije jednom rekla da je 13. dan).

Sljedeća stvar,VELIKI SPOILER U KOJEM PIŠU NOMINIRANI,ALI I JOŠ NEŠTO :



Willie se počeo ponašati ko brat,malo je postao egoističan,kad je rekao Franku nešto tipa da će se dogodit ono što on odluči,nešto u tom stilu.
Od ostalih,Shane mi je ok,JoJoj mi je postala draga,Jenn mi ide na živce al ni ne pokazuju je,a ona Ashley je tako nevidljiva da je to nešto nenormalno,jel ona progovorila dvi riči otkad je došla tamo?


"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."

Message edited by ludjak_18 - Saturday, 21 July 2012, 14:05:19
 
Forum » Generalna diskusija » Generalna diskusija » BIG BROTHER 14 (Imali smo temu sa BB 13,pa bi bia red i za ovu sezonu)
Search: