8. emisija - Page 2 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Virtual Survivor 6 - Finland: The Winds of Changes » Povratak u civilizaciju! » 8. emisija (Stefan97czv)
8. emisija
PollyDate: Wednesday, 22 November 2017, 11:46:08 | Message # 16
Marioneta
Group: Game host
Messages: 1756
Awards: 9
Reputation: 65
Status: Offline
Stefane, nisam tebe očekivala i žao mi je što si ispao, ali evo sad će se konačno još netko raspisati u emisiji jer smo uglavnom ostajali kratkih rukava. biggrin

Koliko dugo je Troyi (ili nekom drugom) trebalo da te nagovori da dođeš igrati?
Kakva su ti bila neka početna očekivanja? Što se od toga ostvarilo, a što je ispalo potpuno drugačije?
Budući da većina nas ne zna tko se krije iza kojeg nadimka, možeš samo napisati tko su Luka i Leo, da imamo crno na bijelo? biggrin


Sinners judging sinners for sinning differently.
 
SacDate: Wednesday, 22 November 2017, 12:31:20 | Message # 17
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
Quote Stefan97czv ()
Zelim live prenos ovde ko ce skim u plemena da ne dodje do ovakve situacije kao sad :D
Boze zdravlje svi ce biti aktivni, tako da nemoj da se brines. biggrin Nego mi napisi kako bi ti podelio, niste valjda svi zlikovci. biggrin


Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.
 
DžejkobsDate: Wednesday, 22 November 2017, 12:37:38 | Message # 18
Jednooki pirat
Group: Publika
Messages: 770
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
Mogu li ja tu da se ubacim i da podelim posto sam vec na Mcsteamy-evoj temi otvorio dusu biggrin

Message edited by Džejkobs - Wednesday, 22 November 2017, 12:37:57
 
SacDate: Wednesday, 22 November 2017, 12:40:02 | Message # 19
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
Samo napred. biggrin

Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.
 
DžejkobsDate: Wednesday, 22 November 2017, 13:10:20 | Message # 20
Jednooki pirat
Group: Publika
Messages: 770
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
Pre nego sto napravim tu podelu, Sac kad planiras da otvoris novi VS? Odmah posle 6 sezone ili mesec dva kasnije ?
 
SacDate: Wednesday, 22 November 2017, 13:21:55 | Message # 21
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
Odmah posle ove, otvoricu prijave dok bude trajao Reunion za ovu sezonu, pocinjemo kad se sakupimo. biggrin

Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.
 
Stefan97czvDate: Wednesday, 22 November 2017, 16:36:01 | Message # 22
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 518
Awards: 1
Reputation: 31
Status: Offline
Quote tiksi ()
Nisam se nesto udubljivala u ovo sto si pisao, ali ko je Nikola? xD Mozda onaj NikolaKhait ili kako se zove kome prognoziramo kao publika ispadanje vec par krugova xD?Ko je sa kim u savezu?

Sta se desava sa onim crvenim plemenom (odbaceni) sa kim su oni u savezu? Koja je logika njihove igre, pa zaboga vec su jednom bili odbaceni i sta sada se vracaju kuci i vecini da opet budu odbaceni? Vidim da su ioni svi glasali za tebe i Jasona.

Koliko je imuniteta, crnih glasova, skrivenih imuniteta itd. u igri? Da li se zna (pretpostavlja) kod koga je to?

Paranoja je glavna stvar u VS-u nudi nevidjene mogucnosti za play i prakticno najvise od svega kreira sezonu. Ovo sto se tice disbalansa u igrama, toga ima u svakoj sezoni, cak i gde ima volje uvek ima igraca koji mogu manje da se posvete, mada mislim da igra nisu kljucne.

Opisi najvece manipulatore koji su trenutno u igri i zasto ih smatras manipulatorima? Sta je tacno ilake uradila? U pocetku sam za nju navijala iz glupih razloga, svideo mi se njen avatar i ostalo, sada procitah ovaj poslednji plemenski, cini mi se da ju je malo ponela moc..Takodje mi se cini da je Ekenas poprilicno arogantan, iako za tim nema nikakve potrebe..

Da li je i ovde slucaj da su neki spremni da se naklone vecini zbog opstanka jos jedan krug ili dva?


Hvala na ovim pitanjima.
Ko je sa kim u savezu. Pa od pocetka sam bio sa stignem jer smo imali drugih zajednickih stvari,pejko nije bio aktivan mnogo vjerovatno bih i sa njim bio.Ali vec na drugom plemenskom od ane sam saznao da je mcsteamy htio da izbaci mene pod izgovorom da je bolje da budu neaktivni ovde nego neko ko sjebe igru za imunitet iako je on nije ni igrao a ja sam kao negde izgubio igru cini mi se da je bio sah nisam siguran,ali se kod nas napravio savez od 4 za koji smo mislili da ce ostati do ujedinjenja ja nikolakhait ana i stignem i pejko tada.Na drugom plemenskom bilo je ponovljeno glasanje gdje je pejko glasao za stoleta i tako sacuvao mene iako sam ga molio na pocetku da glasa i prvi put  za stoleta jer sam znao da ce biti nereseno ukoliko glasa za mene..Nije mi tada poverovao na drugom glasanju jeste..dok su mcsteamy jason i stole glasali za mene.Tako da me on spasio tu,ali je nazalost bio stvarno malo aktivan.

Trecu igru smo nekim slucajem dobili,zahvaljujuci jasonu najvise ostali bez plemenskog tad.
Tada je uslijedila podjela gdje se vjerovalo da su mcsteamy jason skupa i bili su prvi sledeci da lete.Jason je uzeo igru i mogao je prvi da bira koga se sa sobom,tada sam prvi put poludio jer sam mislio da smo mi gotovi,medjutim on je prvu odabrao anu na cudjenje svih nas(sto mozda dokazuje da je najbolji igrac).Sto je dovelo do toga da neko od nasih iz prvog klana od 4 otpadne,ana je odabrala pejka(sto isto potvrdjuje da je imala pik na mene jer je taj potez bio nelogican) pejko je odabrao mene,ja luku i morao je otpasti nikola iz naseg klana gdje se nikolakhait iznervirao,i mozda zbog toga okrenuo ledja meni iako je znao da je ana kriva za to sto je odabrala pejka jer se tada malo aktivirao na chatu.

Jasona sam pitao kako nije izabrao mcsteamya jer smo svi mislili da je u klanu sa njim gde mi je objasnio da su ga navukli na drugom  plemenskom,i pokazao kako ga je izdao na ogaeserbia smijesnom survajveru i jos poslao skrinsot kako je zakasnio za imunitet,otvoreno sam mu rekao tada da je verovatno prvi sledeci da ispadne.Na to mi je ana pricala citavo vrijeme kako tako lako mogu da mu vjerujem,a on glasao za mene na prethodnom plemenskom sto je bilo i razumljivo i logicno,i dovodilo me je u dilemu ali sam kasnije vidio da je on ustvari bio najjiskreniji.


Message edited by Stefan97czv - Wednesday, 22 November 2017, 16:41:35
 
Stefan97czvDate: Wednesday, 22 November 2017, 16:36:08 | Message # 23
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 518
Awards: 1
Reputation: 31
Status: Offline
Izgubili smo igru narednu opet gdje je Jason igrao opet dok pejko nije.Dogovor je bio da izbacimo Jasona ali sam svjestan bio da ako ga izbacimo da necemo nista vise dobiti,i ubjedio sam ih da glasaju za pejka jer nema pleme buducnosti ako jason ispadne,i poslusali su me i tad i izbacili smo pejka a on je dosao na chat navece u pola 11 da pita ko je ispao    tako da nije ni glasao za jasona,tj dao je sam sebi glas.

To sam mu objasnio da je bilo aktivan u igrama,sto je tada bilo najbitnije da bi ga sigurno ostavio ali ovako nisam imao izbora,mada je i NikolaKhait neko ko gotovo nikad nista nije igrao i kome je ovo bio najbolji moguci potez da ode tamo,jer je imao mene koji sam mu verovao.
Nakon sto je ana osvojila igru gdje je igrala sama,jer je bio kosarkaski veciti derbi dobila je mogucnost da predje u ekenas sto je i uradila i tako je nase pleme ostalo na tri clana.

Nase siromasno malo pleme od tri clana se mnogo zblizilo medjusobno gdje smo pobjedili sve igre od tada do ujedinjenja a ja sam ih sve slavio kao da smo rat dobili jer nam je i ana okrenula ledja tada sa pricom da ce ipak ako dodje do ujedinjenja glasati onako kako smo i na pocetku glasali svi skupa nas 4 plus sto se i jason prikljucio nama bilo bi nas 5.

Kada smo dobili prvu igru i poslali ekenas na plemenski ocekivali smo da ispadne ana,jer je tamo otisla bez nekog dobrog razloga.Medjutim desilo se to sa dzejkobsom sto je za nas bio sok.
Ispao je mozda najjaci clan ekenasa a ana ostala sto je u tom trenutku znacilo da je bio skoro  egal stari ekenas i nuuskio.

Sa NikolomKhait smo dogovorili da im saljemo svoja rjesenja u igrama za imunitet kako bi nekako izbacili ekenas i starog nuuskia doveli u poziciju da dodje daleko,on je to PRIHVATIO ali naravno nije bio aktivan u igrama tako da sam mu uzalud slao poruke i crveno novo pleme je dva puta otislo na plemenski gdje su izglasani neaktivni clanovi mcsteamy i mitke.

I tako smo dosli do ujedinjenja sa 6 starih ekenas,i 5 nuuskio.Bar sam tako mislio.Nikoli sam tada poslao poruku da mislim da je ana pretnja velika i da bi je izbacio kada zavrsimo sa ekenasom jer je presla u ekenas,kad nam je bilo najteze gdje sam ubio sam sebe.Dogovorili smo se da probamo ilake dobiti na svoju stranu,jer smo mislili da ce njih sest glasati isto i da nam kaze za koga oni glasaju da bi mogli iskoristiti imunitet koji je jason osvojio i ponovo nam je to rekao sto je takodje velika greska bila,jer mi je sad jedino zao njega.

Ilake je tamo sigurno bila na dnu,i sve je ukazivalo da bi mogla biti sa nama poslala je i skrinsot da je glasala za nikolu ali se nije najbolje vidilo,poslala je slike kako pisu da ce nikolu izglasati i ja sam joj nazalost poverovao.U medjuvremenu dva moja clana ancy i Nikola su igrali duplu igru za sta nisam znao tada.

Na plemenskom je bilo 5 ja 4 jason i dva dzojberica.Ispalo je da sam samo ja i jason glasao kako smo se dogovorili bili.Stignem je pokusao mene da spasi jer mu je ana na kraju poslala da od naseg plana nema nista,da su ovi podijelili glasove ali vecina ekenasa je glasala za mene uz njen glas me je tako izbacila,dok je nikolakhait i tad bio licemjeran i glasao je za jasona a slao ani poruke kako sam htio da je izbacimo sto je bilo krajnje realno jer nije trebala otici tamo. Da bi se oboje priklonili ekenasu.Tako sam ispao sa pet glasova,ilake je odradila stvar fenomenalno ali joj nije trebao ni crni glas koji su imali i zadrzala ga je jos bolest takodje ima neparni imunitet.Za ostalo nisam siguran.

Ostalo je da su me ispostovali i glasali onako kao i do sad dosli bi do potpunog egala nuuskio i ekenas.Matija je lepo odvukao nikolu u ekenas,koji je sa sobom poveo anu tako da uz dva clana koja su daleko na dnu jason i stignem,mogu da izbace mozda najjaceg igraca dux-a ali ne vjerujem da ce se to desiti. Ana me je nadmudrila i pokazala da je najbolji igrac,ali ne znam dokle moze doci dok me Nikola koristio citavo vrijeme i igrao duple igre ali takvi u survajveru ostaju.


Message edited by Stefan97czv - Wednesday, 22 November 2017, 16:46:49
 
Stefan97czvDate: Wednesday, 22 November 2017, 16:40:09 | Message # 24
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 518
Awards: 1
Reputation: 31
Status: Offline
Quote Polly ()
Stefane, nisam tebe očekivala i žao mi je što si ispao, ali evo sad će se konačno još netko raspisati u emisiji jer smo uglavnom ostajali kratkih rukava. Koliko dugo je Troyi (ili nekom drugom) trebalo da te nagovori da dođeš igrati?
Kakva su ti bila neka početna očekivanja? Što se od toga ostvarilo, a što je ispalo potpuno drugačije?
Budući da većina nas ne zna tko se krije iza kojeg nadimka, možeš samo napisati tko su Luka i Leo, da imamo crno na bijelo?

Troji je trebalo samo da viidim objavu na fudbal menadzer zaludjenicima,nista vise ovako nesto sam trazio ranije ali nikad nisam mogao naci biggrin mozda i najbolja stvar za mene ove godine haha odusevljen sam sa svim ovim pogotovo survajveru,i volio bi da je malo cesce.

Ocekivanja zeleo sam samo doci do porote, luka je stignem a jason je leo.
Opisao sam gore malo detalnije biggrin 

Junaci-Jason,stignem i ja neka i Pejka nije toliko los biggrin 
Zlikovci-NikolaKhait,ancy ove ostale ne treba komentarisati
 
Stefan97czvDate: Wednesday, 22 November 2017, 16:57:12 | Message # 25
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 518
Awards: 1
Reputation: 31
Status: Offline
Zaboravio sam dodati,nikola se takodje slozio da je ancy najveca opasnost da ga je razocarala skroz ali je te svoje poruke isjekao a njoj poslao samo da sam ja htio da je izbacim kakav manipulator level pro
 
Stefan97czvDate: Wednesday, 22 November 2017, 17:14:09 | Message # 26
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 518
Awards: 1
Reputation: 31
Status: Offline
Moje poruke sa Nikolom
http://prntscr.com/hduek6
http://prntscr.com/hdubdk
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t34.0-12/23845420_1747709468623665_1895014893_n.png?oh=f2718844e3950a1e30215f856bfa5488&oe=5A178E8E
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t34.0-12/23805745_1747711855290093_1736893409_n.png?oh=a49974cce86e201eaf804b1a684e28a2&oe=5A18A8E8

Nikolina poruka ani:
http://prntscr.com/hdudzi

Necu vise dodati nista biggrin Bolje mu je da se sam izbaci biggrin


Message edited by Stefan97czv - Wednesday, 22 November 2017, 17:15:02
 
tiksiDate: Wednesday, 22 November 2017, 17:24:27 | Message # 27
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Photoshop at its finest, u ovoj sezoni. Zanimljivo i nekako lepo, mi to nismo radili nikada, bilo je nekih deljenja ss-va ali ne u toj meri.

Hvala na detaljnijim objasnjenjima, sada je malo jasnije, svasta se ovde desava ima tih brutalnih i ociglednih pronevera, ne znam dokle ce to te igrace dovesti, posebno ako nemaju neku konkretnu strategiju vec lutaju samo od plemenca do plemenca da bi ispali za krug ili dva i izgibili poverenje ljudi u nekim narednim sezonama.

Da li Ana stoji iza tvog izbacivanja? (Mada si realno zasluzio, sta spominjes koga ces da izbacujes za 7 krugova kada si ti meta u tekucem krugu i ne znas ni da li ces noc da prenocis u igri).

Ovim potezom je vase pleme definitvno propalo i presudilo mu se po kratkom postupku. U osnovi Ana je mogla da zivi sa tim saznanjem i pokusa da vas spasi u ovom trenutku zajedno sa tim stinegetom (posto su glasovi bili podeljeni) i izbaci tebe kasnije prvog u toj grupi. Verovatno vidi neke sanse u drugim savezima, a to ostaje da vidimo.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
EthanMorascaDate: Wednesday, 22 November 2017, 17:28:06 | Message # 28
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote tiksi ()
Da li je i ovde slucaj da su neki spremni da se naklone vecini zbog opstanka jos jedan krug ili dva?

Ali zašto bi iko pristao da bude marioneta u zamenu za krug ili dva? biggrin


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
Stefan97czvDate: Wednesday, 22 November 2017, 17:31:43 | Message # 29
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 518
Awards: 1
Reputation: 31
Status: Offline
Quote EthanMorasca ()
Ali zašto bi iko pristao da bude marioneta u zamenu za krug ili dva?
Quote tiksi ()
Da li Ana stoji iza tvog izbacivanja? (Mada si realno zasluzio, sta spominjes koga ces da izbacujes za 7 krugova kada si ti meta u tekucem krugu i ne znas ni da li ces noc da prenocis u igri).

Nikola ce sebi presuditi na prvom sledecem plemenskom,jer sam hvala Bogu u poroti.
Nisam bio meta Nikola je pokrenuo pricu jer ga ana izbacila u crveno pleme,da bi te poruke sklonio i ostavio moje jer sam se slozio sa njim da je opasnost i tako presudio meni i nasem plemenu,koje da je odigrao lepo sad bi bilo 5-5 i bilo bi interesantno ovako ne znam dal smijem ovo iznijeti u poroti na glasanju tu bi mu bio kraj.I sad i u narednim sezonama biggrin
 
Lavica88Date: Wednesday, 22 November 2017, 17:44:50 | Message # 30
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
Hahah gle printscreenova, brzo ucite, nema sta.

~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
Forum » Virtual Survivor 6 - Finland: The Winds of Changes » Povratak u civilizaciju! » 8. emisija (Stefan97czv)
Search: