8. emisija - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Virtual Survivor 6 - Finland: The Winds of Changes » Povratak u civilizaciju! » 8. emisija (Stefan97czv)
8. emisija
troyaDate: Tuesday, 21 November 2017, 22:32:54 | Message # 1
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Osmi takmičar koji napušta VS 6: Finland je Stefan97czv.

Kako ti se činila sezona?

Kako su ti se činila plemena?

Imaš li favorite?

Šta misliš ko pobedjuje, a ko ispada sledeći?

Šta misliš zašto si izbačen?

Da li si znao da ispadaš?

Da li se kaješ zbog nečega u sezoni?

Ako neko iz publike želi da postavi neko pitanje može slobodno to da uradi.
 
Stefan97czvDate: Tuesday, 21 November 2017, 23:14:34 | Message # 2
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 518
Awards: 1
Reputation: 31
Status: Offline
1.Sezona fenomenalna odusevljen sam samim konceptom igre,troji koji je izvrstan neuporedivo je bolje nego na ogae serbia gdje se sezona zavrsi brze nego sto pocne.Svakako da cu jedva cekati novu i svaku narednu,volio bi neke od ovih ljudi upoznati ako je ikako moguce smile

2.Blago receno ocaj,u Nuuskiu je u jednoj igri igrala ana sama.. Gjavolka nikad se pojavio nije,onda stole jednom,nikola rijetko kad..Luka ponekad.Leo je igrao sam ja sam propustio jednu borbu mislim..DOk su ovi igrali svi i bilo je nemoguce doci do imuniteta.Jedina mi je zelja bila da dodjem do porote..Zao mi je Lea za koga sam imao pogresno misljenje,a ispao je najbolji od svih.

3.Favoriti..Huh tesko je reci zaista manipulatora ima mnogo zaista sto je glavna osobina kod vecine,kada krenem od svog plemena Nikola,Ana pritom sam i ja pravio strasne greske i vjerovao na svakakve poruke,nekad cak bio PARANOICAN biggrin

4.Sledeci ispada Leo

5.Najboljih opis svega ovoga,je joksimoviceva pjesma "Nije do mene".. Ogresio sam se od Pejka kada sam ga izbacio kod nas,jer sam znao da imam vecinu koju su cinili luka i do tada ana..Prelomio sam da sacuvamo njega jer je kao aktivniji u igri,a ustvari nista vise nije bio aktivan ni Nikola Ana nam je otisla kada je bilo najpotrebnije i nisam mogao da joj vjerujem tako da sam vjerujuci Nikoli napisao da bi mogla letiti posle Ekenasa.. Sto je prelomilo on joj poslao poruku i tako sam ja otpao.Kao sto rekoh MANIPULACIJA je stvar koja odlucuje i kao sto ana kaze u ovoj igri je glavno da zeznes nekoga u pravom trenutku.

6.Ne pokusao sam sa Leom i "nasim" starim plemenom da dogovorim posto smo evidentno bili u manjini,da se glasa za Dzojbericu a da ilake privolimo nekako jer je jasno bila u manjini.. Ona je to odradila vrhunski i ako dodje do finala mij glas ide njoj,jer je lazirala skrinsot celog ekrana i svaka joj cast.Luki sam obecao na samom startu,da idemo do kraja na kraju saznam da je i on glasao kontra od nas.. Leo je drugi plemenski glaso protiv mene,na kraju je ispalo da je i on a i ja vjerovao pogresnim..Najvise sam se razocarao u Luku(stignem).Jednostavno morate naci ljude kojima mozete vjerovati,ja sam svrljao mnogo i grijesio tako da sam ocekivao da ispadnem ali ne sad.

7.Kajem se jer sam vjerovao pogresnim,i odmah nisam stvorio jaki savez u svom plemenu od ljudi koji me nece izdati,na kraju su me iskoristili lepo i slusali ko da se izbaci da bi na prvom u ujedinjenju okrenuli ledja.
Pritom sam bio bezobrazan nekad u igrama,jednostavno zelja za pobedom je bila jaca pa sam peckao suprotno pleme ne razmisljajuci sta ce biti u ujedinjenju.
Izvolite sa pitanjima drago mi je mnogo da sam vam bio favorit,ali ovde ikkrenih je premalo i oni ne mogu daleko,glavno je ko je veci manipulator i taj ce i pobediti.


Message edited by Stefan97czv - Tuesday, 21 November 2017, 23:19:54
 
PejkoDate: Tuesday, 21 November 2017, 23:42:13 | Message # 3
Major general
Group: Publika
Messages: 441
Awards: 1
Reputation: 13
Status: Offline
Ajmo ovako,neka pitanja za Stefka. smile

1.Ko je favorit za osvajanje prvog mesta.
2.Da li mislis da Anchy moze da osvoji prvo mesto?
3.Ko ti je bio omijeni igrac u ovoj sezoni?
4.Zbog cega se najvise kajes u ovoj sezoni?
5.Da li znas koji je tvoj potez doveo do toga da budes izbacen?

To bi bilo to za sad. smile
 
Stefan97czvDate: Tuesday, 21 November 2017, 23:54:29 | Message # 4
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 518
Awards: 1
Reputation: 31
Status: Offline
Quote Pejko ()
1.Ko je favorit za osvajanje prvog mesta.2.Da li mislis da Anchy moze da osvoji prvo mesto?
3.Ko ti je bio omijeni igrac u ovoj sezoni?
4.Zbog cega se najvise kajes u ovoj sezoni?
5.Da li znas koji je tvoj potez doveo do toga da budes izbacen?

Favorit mnogo je tesko reci ovo je bio blagi sok za mene ocekivao sam ovo preziviti pa ispasti u prvom od dva sledeca ili da mi moje pleme okrene ledja kada izbacimo ekenas,isto onako kako je glasalo kada smo tebe izbacili(nazalost) sto je bila moja najveca greska.

2.Dobar je ana igrac,iako se nije tako predstavljala sigurno..
3.Vezao sam se mnogo za moje siromasno pleme iako sam pricao previse voleo sam ih nekako ne znam kao da je rl te sam se razocarao isto onako kao i ti kad si izbacen,ali to je survajver zao mi je sto sam bio previse aktivan. biggrin Moj omiljeni igrac,od starta mi je zao sto nisam sa dzejkobsom imamo istog zajednickog omiljenog fudbalera Alvaro Rekoba tako da voleo bi da dodje sto dalje,uz Lea za koga sam imao skroz pogresno misljenje.. SA TOBOM MORAM OTICI DA GLEDAMO ZVEZDU OBAVEZNO,JA CASTIM ZA OVO STO SAM TE IZBACIO PROSLI PUT biggrin
4.Zbog toga sto sam pricao previse,sto sam verovao pogresnim,sto nam je pleme ocaj bilo dok su ovi igrali svi znas i sam..
5.Apsolutno da znam,onaj kada Lea nisam poslusao da se nikola izbaci ne sjecam se ko je ispao tad,da li si bio tiili neko drugi.Nikola bi je dosao glave,mislim ne da je manipulator dobar nego je malo licemjer.

Ne smijes ovde biti iskren nikad,jednostavno bila je rasprava ko ima tajni leo je poslao meni da je zakasnio za prvi i da ima drugi,za taj prvi celo nase pleme je reklo da ga nema skoro da se klelo na kraju je ostao taj drugi imunitet i Lea ce to kostati isto kao i mene .. A ko ima prvi tajni moze se spasiti  nekako


Message edited by Stefan97czv - Tuesday, 21 November 2017, 23:58:08
 
PejkoDate: Wednesday, 22 November 2017, 00:03:00 | Message # 5
Major general
Group: Publika
Messages: 441
Awards: 1
Reputation: 13
Status: Offline
Hvala na odgovorima,a sto se tice pica..popicemo i to nekad. smile

Samo da prokomentarisem Nikolu,moje misljenje je da je on iznerviran sto nije ostao kod nas u plemenu,a svi vrlo dobro znamo da je jedino zbog cega nije izabran bilo to sto se nije pojavio na toj igri,i svi smo doneli tu odluku...da napomenem,i sad ce igrati protiv svog bivseg plemena verovatno.
 
Stefan97czvDate: Wednesday, 22 November 2017, 00:14:51 | Message # 6
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 518
Awards: 1
Reputation: 31
Status: Offline
Quote Pejko ()
Hvala na odgovorima,a sto se tice pica..popicemo i to nekad. Samo da prokomentarisem Nikolu,moje misljenje je da je on iznerviran sto nije ostao kod nas u plemenu,a svi vrlo dobro znamo da je jedino zbog cega nije izabran bilo to sto se nije pojavio na toj igri,i svi smo doneli tu odluku...da napomenem,i sad ce igrati protiv svog bivseg plemena verovatno.

I on i ana su veliki igraci.. Mislim da ga nisam lagao nikad a da sam zbog njega izbacen mada manje vise bolje sto sam ispao sad jer mislim da je Jason jak u igrama i nadam se da ce im pomrsiti racune.
 
Tic-TacDate: Wednesday, 22 November 2017, 00:41:28 | Message # 7
Prvo Mesto
Group: Publika
Messages: 1020
Awards: 10
Reputation: 81
Status: Offline
Šta misliš koji ljudi su u vrhu većinskog saveza?
Kakav će po tvom mišljenju biti redosled ispadanja, ko će se naći u finalu, a ko će pobediti?


Da ih srce vodi, oni ne daju!
 
DžejkobsDate: Wednesday, 22 November 2017, 00:41:53 | Message # 8
Jednooki pirat
Group: Publika
Messages: 770
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
Druze nemam pitanja.. Samo mi je zao sto si ispao. Mislio sam da mozes da doguras dalje ali sta je tu je. Dobro si se borio smile
 
Stefan97czvDate: Wednesday, 22 November 2017, 00:45:45 | Message # 9
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 518
Awards: 1
Reputation: 31
Status: Offline
Quote Tic-Tac ()
Šta misliš koji ljudi su u vrhu većinskog saveza?Kakav će po tvom mišljenju biti redosled ispadanja, ko će se naći u finalu, a ko će pobediti?

Porazavajuca je cinjenica sto sam napisao u publici da je nuuskio glasao skupa bez obzira sto su vecina i sto imaju i crni glas ispao bi neko od njih..Za to je kriv Nikola samo koji je okrenuo situaciju.. DUX ide daleko,mislim da ce bivsi nuuskio letiti brzo mada sta znam mozda nekako izigraju njih kao sto su mene al ne vjerujem da su oni toliko glupi kao sto sam bio ja.
 
SacDate: Wednesday, 22 November 2017, 01:04:05 | Message # 10
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
Pozdrav, Stefane, navijao sam za tebe i bas mi zao sto si ispao. Imam par pitanja:

1. Reci nam nesto vise o mesanju plemena.
2. Sta se desilo, pa je anchy promenila pleme?
3. Koja ti je omiljena igra u VS Finland?
4. Rasporedi ucesnike VS Finland u 2 plemena Heroji i Zlikovci uz obrazlozenje za svakog.


Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.
 
Stefan97czvDate: Wednesday, 22 November 2017, 01:12:18 | Message # 11
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 518
Awards: 1
Reputation: 31
Status: Offline
Quote Sac ()
1. Reci nam nesto vise o mesanju plemena.2. Sta se desilo, pa je anchy promenila pleme?
3. Koja ti je omiljena igra u VS Finland?
4. Rasporedi ucesnike VS Finland u 2 plemena Heroji i Zlikovci uz obrazlozenje za svakog.

Anci je otisla tamo jer smo bili katastrofa u igrama a igralo nas je premalo,tu vece je igrala sama i to je iznerviralo tako da niko drugi drugi nije ni imao tu mogucnost i rekla nam je  da ide tamo. I zbog toga sto nije bilo sanse da izgube neku igru do tad.

2.Imao sam savez sa Lukom tj stignem od pocetka,preko nekih drugih stvari u kojima smo slini,posle se iskristalisao savez od cetvero gde su me oni sacuvali da ne ispadnem ja nego stole iako sam bio u svim igrama aktivan od ni u jednoj,nelogican je potez bio da izbace mene tada su odigrali kako treba i mislio sam da im mogu vjerovati,dok sam bio siguran da je protiv mene igrao Jason i mcsteamy kasnije sam saznao da je Jason izigran od njega da ga je izbacio na ogae survajveru ali tad je bilo kasno a on je bio daleko najbolji samnom posle tj najjiskreniji sto nam je obojici bila mana.
3.Omiljena igra,pogadjane licnosti.
4.Jasne su ovde stvari ogromnu prednost ima ekenas.Jedina sansa je bila da pridobijem nekoga od njihovih,onako kako su oni dobili nase bivse clanove.I da su ispostovali moj dogovor sada bi ispao neko od njih,dok ovako ne verujem da mogu daleko.
Mislim da smo i ja i Jason igrali kao KOL u 35 sezoni najgore moguce i da ce i on nazalost vrlo brzo doci zamnom mada je jaci u igrama pa  se nadam da ce nesto uraditi. Nadam se ubrzo nekoj novoj sezoni,gde ce igrati ljudi koji su svi aktivni a da kreneno u startu sa 5 vs  9
 
SacDate: Wednesday, 22 November 2017, 01:18:23 | Message # 12
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
Bice sezona Heroji vs Zlikovci posle ove, zato sam te i pitao da raspodelis ucesnike VS Finland u ta dva plemena. biggrin

Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.
 
Stefan97czvDate: Wednesday, 22 November 2017, 01:24:07 | Message # 13
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 518
Awards: 1
Reputation: 31
Status: Offline
Quote Sac ()
Bice sezona Heroji vs Zlikovci posle ove, zato sam te i pitao da raspodelis ucesnike VS Finland u ta dva plemena.

Zelim live prenos ovde ko ce skim u plemena da ne dodje do ovakve situacije kao sad biggrin :D
 
DžejkobsDate: Wednesday, 22 November 2017, 09:38:56 | Message # 14
Jednooki pirat
Group: Publika
Messages: 770
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
Ne brini ništa ne verujem da će tako nešto ponovo da se pogodi :D.
 
tiksiDate: Wednesday, 22 November 2017, 10:26:08 | Message # 15
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Nisam se nesto udubljivala u ovo sto si pisao, ali ko je Nikola? xD Mozda onaj NikolaKhait ili kako se zove kome prognoziramo kao publika ispadanje vec par krugova xD?

Ko je sa kim u savezu?

Sta se desava sa onim crvenim plemenom (odbaceni) sa kim su oni u savezu? Koja je logika njihove igre, pa zaboga vec su jednom bili odbaceni i sta sada se vracaju kuci i vecini da opet budu odbaceni? Vidim da su ioni svi glasali za tebe i Jasona.

Koliko je imuniteta, crnih glasova, skrivenih imuniteta itd. u igri? Da li se zna (pretpostavlja) kod koga je to?

Paranoja je glavna stvar u VS-u nudi nevidjene mogucnosti za play i prakticno najvise od svega kreira sezonu. Ovo sto se tice disbalansa u igrama, toga ima u svakoj sezoni, cak i gde ima volje uvek ima igraca koji mogu manje da se posvete, mada mislim da igra nisu kljucne.

Opisi najvece manipulatore koji su trenutno u igri i zasto ih smatras manipulatorima? Sta je tacno ilake uradila? U pocetku sam za nju navijala iz glupih razloga, svideo mi se njen avatar i ostalo, sada procitah ovaj poslednji plemenski, cini mi se da ju je malo ponela moc..Takodje mi se cini da je Ekenas poprilicno arogantan, iako za tim nema nikakve potrebe..

Da li je i ovde slucaj da su neki spremni da se naklone vecini zbog opstanka jos jedan krug ili dva?


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.

Message edited by tiksi - Wednesday, 22 November 2017, 11:15:48
 
Forum » Virtual Survivor 6 - Finland: The Winds of Changes » Povratak u civilizaciju! » 8. emisija (Stefan97czv)
Search: