8. emisija - Page 4 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Virtual Survivor 6 - Finland: The Winds of Changes » Povratak u civilizaciju! » 8. emisija (Stefan97czv)
8. emisija
DžejkobsDate: Thursday, 23 November 2017, 10:45:29 | Message # 46
Jednooki pirat
Group: Publika
Messages: 770
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
Inace moram da prokomentarisem ovo za anchy. Nema ona nikakvu strategiju u smislu da nekome podmetne nogu ili da manipulise. Znala je ona za koga ce da glasa jer su Stefana zeleli da izbace jos na prvom plemenskom valjda. Ja sam njoj verovao i ako nije bila od pocetka u mom plemenu i kad sam se zauzeo za nju znao sam da je to greska jer cu tako okrenuti neke protiv mene ali opet na kraju su uvideli i sami ovi drugi da je ona zaista ok. Samo sto eto radi toga sto sam je stitio i sto sam navodno bio u nekim izmisljenim savezima sa Jasonom su hteli da me izbace ali sam ih preduhitrio ali to je vec sad druga prica.

Sam prelazk Anchy se gledao kao neki potez a to je bilo samo da bi se igra ucinila zanimljivijom. Uopste nema nikakve ovde taktike niti nekih poteza to se samo tako odvija pa se tumaci kao potez jer je jelte tako zanimljivije.

A cak i da je stvarno izmanipulisala celu igru i imala plan od samog pocetka ja sam joj vec rekao da bi to uslo u anale VS-a i gledalo bi se kao na zaista jako jako dobro odigranu igru.
 
tiksiDate: Thursday, 23 November 2017, 11:08:02 | Message # 47
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Ono sto je sigurno je da su Anchi i Nikola ostavili veliki trag na sezonu. Ok je zabava, ali mi iz publike to posmatamo sa druge strane, zabava je relativna stvar, ali u ovoj igri ima svoje posledice. Drugo neko moze da bude veoma simpaticna i harizmaticna osoba da se uklapa u sve okolnosti i sredine, ne mora da ima narocitu taktiku, a opet moze da dogura do samog kraja.

Na proslom plemenskom jednostavno sa ovako podeljenim glasovima, njih 4 (da su se drzali zajedno) su mogli da izbace koga god su hteli, pa i Dux-a i druge jake igrace, cime bi sebi osigurali da kasnije lakse osvajaju nagrade i imunitete i pri tom da sacuvaju HII. Ovako, njihovo prvobitno pleme je puklo po svim savovima. Ukoliko su ana i nikola prodali tu pricu za opstanak jos krug ili dva to nema nikakvog smisla u smislu njihovog survivor playa i sa sobom su povukli druge zrtve, poput potencijalno Jasona, pa i sebe. Sve u svemu nakon svega ovoga sto je Stefan izneo nase oci su uprte u njih i sta ce dalje da rade xD.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
DžejkobsDate: Thursday, 23 November 2017, 11:11:27 | Message # 48
Jednooki pirat
Group: Publika
Messages: 770
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
Pa da :D. Zbog toga sto se nisu drzali zajedno nuuksio je puko skroz i ako se ekenas drzi zajedno kao sto su do sada to radili oni nemaju nikakve sanse osim ako ne uzimaju imunitete. 

A svakako da je igra sad postala jos zanimljivija nakon ovakvih poteza :D.
 
Stefan97czvDate: Thursday, 23 November 2017, 11:30:20 | Message # 49
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 518
Awards: 1
Reputation: 31
Status: Offline
Quote tiksi ()
Na proslom plemenskom jednostavno sa ovako podeljenim glasovima, njih 4 (da su se drzali zajedno) su mogli da izbace koga god su hteli, pa i Dux-a i druge jake igrace, cime bi sebi osigurali da kasnije lakse osvajaju nagrade i imunitete i pri tom da sacuvaju HII. Ovako, njihovo prvobitno pleme je puklo po svim savovima. Ukoliko su ana i nikola prodali tu pricu za opstanak jos krug ili dva to nema nikakvog smisla u smislu njihovog survivor playa i sa sobom su povukli druge zrtve, poput potencijalno Jasona, pa i sebe. Sve u svemu nakon svega ovoga sto je Stefan izneo nase oci su uprte u njih i sta ce dalje da rade xD.

Apsolutno tiksi videla si skrinsotove,gdje je nikola pricao kako ce ostati sa nuuskiom  do kraja uz dobar Anin odnos sa njima,i to da su joj vjerovali,mogla je lako odraditi stvar,jer je ovamo znala i kod koga je imunitet i sve..Nazalost izmanipulisali su samnom lepo i to je to..Ana je imala razloga da me izbaci odavno,ali Nikola stvarno nikad jer smo i u igrama im hteli pomagati protiv ekenasa.. 
Ali opravdala je to da je ovo igra u kojoj svako svakog treba da zezne u nekom trenutku biggrin
 
Stefan97czvDate: Thursday, 23 November 2017, 11:56:18 | Message # 50
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 518
Awards: 1
Reputation: 31
Status: Offline
Samo ako ovi budu razmiljali racionalno pa jasona koji ima dupli i stingem koji je na dnu pridobiju sebi i mogu izbaciti najjace clanove ekenasa tj duxa ili lilake koja ima crni

Message edited by Stefan97czv - Thursday, 23 November 2017, 11:56:29
 
Forum » Virtual Survivor 6 - Finland: The Winds of Changes » Povratak u civilizaciju! » 8. emisija (Stefan97czv)
Search: