10. emisija - Page 3 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Virtual Survivor 6 - Finland: The Winds of Changes » Povratak u civilizaciju! » 10. emisija (Matija069)
10. emisija
tiksiDate: Tuesday, 28 November 2017, 23:36:04 | Message # 31
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Pozdrav Matija smile
Ljudi pokusavam i ja da citam, sto vise citam manje mi jasno sta se desava, ako su Ana, Jason, Nikola i ne znam ko u savezu sto su se prvog ratosiljali Stefana, mogli su da ga iskoriste i izbace kasnije, koja je tu uloga Bolesti vise i kojekoga i idalje mi nije jasno kako je lil ispala, a ni zasto..

elem mogu da zakljucim samo da ili neko opasno lose igra a prsi se ili da je zena iza svega koja je svima isprala mozak xD


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
Matija069Date: Tuesday, 28 November 2017, 23:38:07 | Message # 32
Major
Group: Publika
Messages: 96
Awards: 0
Reputation: 8
Status: Offline
lilake, plan je bio podjeliti glasove izmedu duxa i jos nekog i izgleda da sam ja taj drugi bio, a ja mislio da ce bit jason, no Nikola me je zeznuo jer je rekao da glasam za duxa i ja naivan poslusao, a znao sam da su Nole i Bole glasali za njega tak da bi on svakako dobio glasove, pa sam mogao za npr dzoj glasat da sam znao da je jos netko za njega glasao i jos nekak nikoli nagovorit pa bi bilo izjednaceno.
 
lilakeDate: Tuesday, 28 November 2017, 23:42:05 | Message # 33
Babetina
Group: Publika
Messages: 334
Awards: 4
Reputation: 6
Status: Offline
Pružila im se prilika izbaciti stefana pa su iskoristili ekenas da ga se izbaci, a nakon toga vidiš kako ide. Bole-st je iz ekenasa i glasao je sa mnom, sa matijom i sa noletom. Bio je u nekom kontaktu sa duxom, a sa dzojbericom rješava listiće za kladaru. Kaže mi Bole da su mene htjeli izbaciti prije, ali da im se pružila prilika izbaciti stefana, pa su se odlučili za njega. Ne znam više od toga i nije mi jasna priča uopće, samo se nadam da će se razjasniti na reunionu.
 
lilakeDate: Tuesday, 28 November 2017, 23:44:19 | Message # 34
Babetina
Group: Publika
Messages: 334
Awards: 4
Reputation: 6
Status: Offline
Što misliš tko je glasao za dzojbericu?
 
Matija069Date: Tuesday, 28 November 2017, 23:47:20 | Message # 35
Major
Group: Publika
Messages: 96
Awards: 0
Reputation: 8
Status: Offline
Pozdrav tiksi, smile
Ja isto sada ne znam sto se vise dogada iskreno, a bio sam u igri wacko
No mislim da je tamo netko od plavih dobar manipulator i nekako je napravio da se pleme ekenas raspadne ili smo si to mi sami krivi, ali bitno da smo govorili ekenas do kraja, a vidi nas sada svi budemo ovdje sjedili dry
 
Matija069Date: Tuesday, 28 November 2017, 23:48:45 | Message # 36
Major
Group: Publika
Messages: 96
Awards: 0
Reputation: 8
Status: Offline
lilake, po meni mogucnost su dvoje ljudi stingemm ili jason
 
Stefan97czvDate: Tuesday, 28 November 2017, 23:48:58 | Message # 37
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 518
Awards: 1
Reputation: 31
Status: Offline
Quote tiksi ()
Ljudi pokusavam i ja da citam, sto vise citam manje mi jasno sta se desava, ako su Ana, Jason, Nikola i ne znam ko u savezu sto su se prvog ratosiljali Stefana, mogli su da ga iskoriste i izbace kasnije, koja je tu uloga Bolesti vise i kojekoga i idalje mi nije jasno kako je lil ispala, a ni zasto..

Nisu mene Ana i Nikola mogli drzati dugo jer su znali da sam dobar sa Jasonom i stingem,pa su znali ako me ostave da nece njih privoliti da me izbace..Ana je iskoristila povezanost sa ekenasom,i glasala za mene zbog svadje posle saha vjerovatno,i moje paranoje biggrin dok mi je nikola okrenuo ledja jer kako kaze na dnu je i to mu je bio jedini izlaz.Stingemuu su rekli ali je bilo kasno,pa je on glasao za jasona pokusavajuci da me spasi.
E sad su ocigledno navukli duxa da se izbaci lilake,sad je otisao i matija i otvoren im je put samo je pitanje da li ce neko iz saveza stingem-jason i ana-luka za top 4 vrbovati nekoga iz ekenasa ili ce ih sve cistiti jedno po jedno
 
Stefan97czvDate: Tuesday, 28 November 2017, 23:51:25 | Message # 38
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 518
Awards: 1
Reputation: 31
Status: Offline
Quote Matija069 ()
No mislim da je tamo netko od plavih dobar manipulator i nekako je napravio da se pleme ekenas raspadne ili smo si to mi sami krivi, ali bitno da smo govorili ekenas do kraja, a vidi nas sada svi budemo ovdje sjedili

Nikola je od svih najbolji manipulator,i nije mu problem nikoga izbaciti ako vidi korist.
Ana je strasno dobar igrac,vi ste samo nasjeli na njihovu pricu i sami sebe pokopali jer je ocigledno bilo vidljivijih podjela tamo nego sto je slucaj sa nuuskiom. 
ps znam ko je glasao za dzojbericu biggrin Ali neka da to zadrzim za sebe biggrin
 
Stefan97czvDate: Tuesday, 28 November 2017, 23:52:36 | Message # 39
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 518
Awards: 1
Reputation: 31
Status: Offline
Quote Matija069 ()
No mislim da je tamo netko od plavih dobar manipulator i nekako je napravio da se pleme ekenas raspadne ili smo si to mi sami krivi, ali bitno da smo govorili ekenas do kraja, a vidi nas sada svi budemo ovdje sjedili

Tu pricu do kraja ekenas nuuskio sam isto furao ja,pa sam ispao prvi smile Tako da od toga nema nista ako mislis daleko,moras se ulizivati svima wink Kad nemas prave ljude iza sebe,neki su spremni na to neki ne.. smile
 
Matija069Date: Tuesday, 28 November 2017, 23:53:39 | Message # 40
Major
Group: Publika
Messages: 96
Awards: 0
Reputation: 8
Status: Offline
Sac, iskreno po kontaktu svaki put kad bi se ja javio duxu bilo bi samo za koga treba glasati, doslovno nisam pricao nikakvu strategiju bas s njim i mislim da je zbog tog se osjecso ugrozno, mislim da je komunikacija u nasem bivsem plemenu jedan od elemenata zbog kojeg je posumnjao
 
Lavica88Date: Tuesday, 28 November 2017, 23:55:49 | Message # 41
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
Matija069, ne mijenjaj nick, ne aludira na prostote, samo se ja volim saliti. wink

~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
Matija069Date: Tuesday, 28 November 2017, 23:59:31 | Message # 42
Major
Group: Publika
Messages: 96
Awards: 0
Reputation: 8
Status: Offline
Stefan97czv, slazes se onds je Nikola villiam of the season?
Da nadodam onak spasis mu dva put zivot i on ti zabije noz u leda, to je bome hladno, ali dobro vidi se da igra dobru igru za sada, ali po mom ukusu ne svida mi se ta njegova igra.
Lavica88, eto necu onda, I see haha tongue
 
tiksiDate: Wednesday, 29 November 2017, 00:02:24 | Message # 43
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Quote Stefan97czv ()
Nikola je od svih najbolji manipulator,i nije mu problem nikoga izbaciti ako vidi korist.


pa koja mu je korist, bolje da je posteno ispao i prvi pa da moze jos neki vs da zaigra, ovako i da dodje to finala tesko ce da ima i 1 glas. A usput bi pokupio i hejt mnogih ljudi. Sem ako mu to ne pricinjava licno zadovoljstvo.

Pazi i meni se cini da Ana stoji iza svega, koristeci Nikolu koji je spreman na razno razne budalastine kada je njegova igra u pitanju, paranoju sviih ostalih i slicno, ali opet to govorim u odsustvu bilo kakvih informacija i bez nekog udubljivanja u slucaj i sa pretpostavkom da ovde ljudi jako lako nasedaju. Takodje joj je Nikola jako dobar suparnik u finalu, ako finale ne bude sa troje ljudi.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
Matija069Date: Wednesday, 29 November 2017, 00:07:16 | Message # 44
Major
Group: Publika
Messages: 96
Awards: 0
Reputation: 8
Status: Offline
Ja sada ne znam kako se qouta, ali slazem se s tobom tiksi, jer mi je u par navrata rekao Nikola kako su si on i Ana dobri dosta, no rekao mi je onaj dan kad je trebala Ana ispast a ne lilake, da ce glasat za Anu ako treba i tako je napravio i jos mi je poslao dokaz da je.
 
lilakeDate: Wednesday, 29 November 2017, 00:08:03 | Message # 45
Babetina
Group: Publika
Messages: 334
Awards: 4
Reputation: 6
Status: Offline
Aki ako je on stvarno poslao, to znači da si ti glasao za mene.
 
Forum » Virtual Survivor 6 - Finland: The Winds of Changes » Povratak u civilizaciju! » 10. emisija (Matija069)
Search: