Reunion Show - Page 41 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Virtual Survivor 6 - Finland: The Winds of Changes » Povratak u civilizaciju! » Reunion Show (VS 6 - Finland: The Winds of Changes)
Reunion Show
stingemmmDate: Thursday, 28 December 2017, 12:55:35 | Message # 601
Trainwreck diktator
Group: Publika
Messages: 674
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Hvala, Ethane <3
Quote Stefan97czv ()
Rekao bi da je imao jaci odnos samnom Pa ga to kostalo pobjede

Jesam imao jači odnos sa tobom, ali je mnogo veći pečat na moju igru ostavio odnos sa Anom. Prosto, ona je imala konekcije koje ti nisi i bila je mnogo korisnija zbog toga. A i već sam rekao, da sam imao manje blizak odnos sa tobom smatram da bih pobedio na kraju jer ti ne bi bilo toliko mučno da glasaš za mene biggrin


Go fuck your prototype
I'm an upgrade of your stereotype.
 
stingemmmDate: Thursday, 28 December 2017, 13:00:58 | Message # 602
Trainwreck diktator
Group: Publika
Messages: 674
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Quote Džejkobs ()
Dux je nesto tipa Joe iz 31 sezone :D. Obojica su challenge beast :D. 

Uopšte se ne slažem. Dux je daleko kompletniji igrač nego Joe, strateške igre su im nebo i zemlja. Paralela u vidu borbi postoji, ali je po tome Joe ipak daleko ispred. Joe-a je malo ko uspevao da pobedi i bio je apsolutno neprikosnoven, dok smo ovde imunitete osvajali i Ana i Bolest i Jason i ja(višestruke), sve za vreme Duxovog boravka u igri.


Go fuck your prototype
I'm an upgrade of your stereotype.
 
lilakeDate: Thursday, 28 December 2017, 13:33:15 | Message # 603
Babetina
Group: Publika
Messages: 334
Awards: 4
Reputation: 6
Status: Offline
Ali...otrov se čuva u malim bočicama! happy
 
DuXDate: Thursday, 28 December 2017, 14:04:51 | Message # 604
Major general
Group: Publika
Messages: 315
Awards: 1
Reputation: 8
Status: Offline
Quote stingemmm ()
dok smo ovde imunitete osvajali i Ana i Bolest i Jason i ja(višestruke), sve za vreme Duxovog boravka u igri.

Samo da dodam na ovo i da se apsolutno slažem, i da sam se dosta više pokazao u plemenskim igrama jer više volim da sarađujem sa drugima dok igram biggrin
 
anchyDate: Thursday, 28 December 2017, 15:56:58 | Message # 605
Bočica
Group: Publika
Messages: 1050
Awards: 5
Reputation: 18
Status: Offline
Znala sam za tu foru (vise je osnovnoskolska biggrin ), ali nisam verovala da bi neko to nekome napisao zbog igrice, zato mi je bilo presmeno biggrin
Da, Ethane, totalno si pogodio da se nisam uvredila, cak sam rekla troyi da moze ispod imena da mi stavi Bocica biggrin Ipak je to sada moj brend...
I posto je tad Bole mislio da sam glasala za Duxa, a mene mrzelo da se objasnjavam sa njim da to nije istina, nadala sam se da ce promeniti misljenje o krvnoj osveti kad skonta da ipak nisam za njega biggrin Ali, prevari se covek...
Necu biti za kompom, ako zatvarate temu - jos jednom veliko hvala hostovima i svim ucesnicima, bilo je prezabavno biggrin


Kad se bojiš - ne postojiš!
 
DuXDate: Thursday, 28 December 2017, 16:09:22 | Message # 606
Major general
Group: Publika
Messages: 315
Awards: 1
Reputation: 8
Status: Offline
I ja da se zahvalim i hostovima i svim takmičarima na odličnoj sezoni, donela je neka nova poznanstva, i mnogo mi je drago što ste me pronašli i što sam učestvovao u ovome, nastavićemo da se družimo heart
 
DžejkobsDate: Thursday, 28 December 2017, 17:06:58 | Message # 607
Jednooki pirat
Group: Publika
Messages: 770
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
Quote stingemmm ()
Uopšte se ne slažem. Dux je daleko kompletniji igrač nego Joe, strateške igre su im nebo i zemlja. Paralela u vidu borbi postoji, ali je po tome Joe ipak daleko ispred. Joe-a je malo ko uspevao da pobedi i bio je apsolutno neprikosnoven, dok smo ovde imunitete osvajali i Ana i Bolest i Jason i ja(višestruke), sve za vreme Duxovog boravka u igri.

Mene je Joe podsecao puno na Duxa dok sam ispratio tu sezonu. U nekolicini stvari ali strateške igre im jesu različite samo nisam hteo da zalazim u to da ne bih slučajno spojlovao nešto. Joe se uopšte nije fokusirao na to on je igrao igru i da se nije desilo ono što mu se desilo mislim da bi sve bilo drugačije na kraju ali to je skroz druga priča sad.


Message edited by Džejkobs - Thursday, 28 December 2017, 17:08:01
 
DžejkobsDate: Thursday, 28 December 2017, 17:37:49 | Message # 608
Jednooki pirat
Group: Publika
Messages: 770
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
Pre nego što se zatvori tema i ja hoću da kažem da mi je jako drago što sam učestvovao u ovoj sezoni i nadam se da ću učestvovati i u svim sledećim sezonama koje budu!
 
EthanMorascaDate: Thursday, 28 December 2017, 18:08:00 | Message # 609
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote stingemmm ()
Ethana sam isto baš zgotivio, daleko manje komunikacije sam imao sa njim nego sa troyom ali po onome što sam video rekao bih da imamo vrlo slične poglede na igru, i deluje mi da je uspevao da razume neke stvari koje su bile iz moje perspektive za koje čak ni moj rođeni brat nisam siguran da je prihvatio u potpunosti. Od završetka sezone su mi takođe zanimljivi njegovi komentari u temama, i čak bih rekao da smo veoma slični po mnoštvu stvari, i voleo bih još više da interagujem sa njim. Takođe, neki od njegovih predloga u sezoni su bili među najinteresantnijima.
Sve u svemu, fantastičan posao i ubeđen sam da ni sam ne bih uspeo bolje. Kao što sam već rekao, sva moja očekivanja su premašena tako da: hvala hostovi <3

Hvala, Luka! smile Drago mi je da su očekivanja premašena. smile


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
EthanMorascaDate: Thursday, 28 December 2017, 18:33:38 | Message # 610
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Noko Boy je najveće pozitivno iznenađenje ove sezone i još jedan primer odlične underdog priče. Nije bio visoko pozicioniran u prvom Ekenasu, što je dovelo do toga da kod nove podele bude odbačen i poslat u Ilvekset. Kroz savez sa Matijom i preko njega sa Nikolom obezbedio je sebi opstanak u narednih par krugova, da bi nakon ujedinjenja završio u većinskom savezu unutar većinskog saveza. Ipak, to je kratko potrajalo, a s obzirom na to da je igrao ispod radara i da je uvek postojala neka krupnija zverka od njega (bilo u igrama, bilo u strateškom/društvenom smislu), nikad nije bilo dovoljno zainteresovanih da se on izglasa. Bio je ugrožen u par navrata, ali su se ljudi svaki put predomislili i rešili da napadnu neku očigledniju metu. Možda je nekome delovalo da Novak ne igra igru, već da prosto prati vođstvo drugih i da nije nešto preterano zainteresovan, ali njegovi intervjui su govorili drugu priču. Aktivno je bio uključen u strategiju, bio lojalan saveznicima, ali i spreman da se okrene protiv bivših saveznika kada je igra to zahtevala. Koliko sam shvatio, Luka i on su vodili glavnu komunikaciju oko zajedničkog glasanja Boleta i njih dvojice za Džojbericu, što je još jednom promenilo tok sezone i svu trojicu ih dovelo do finala. S obzirom na to da se nikome nije zamerio, a da je par njegovih bliskih saveznika završilo u Poroti, pobeda je bila izvesna. Hero ili Villain? Definitivno Hero, ovde nema polemike. smile Još jednom čestitam na pobedi! smile

yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
EthanMorascaDate: Thursday, 28 December 2017, 19:04:15 | Message # 611
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Par ljudi je izrazilo želju za poređenjem učesnika ove sezone sa prethodnim učesnicima u VS, pa ću dati par grubih poređenja. smile

Pejko - Nauparac
Džejkobs - Mrdeny
McSteamy - Sarbel
Stefan - Miko
Lilake - Nina (life4glory)
Matija - Urke
Nikola - Anubis
Jason - Magdalena
Džojberica - Roggy
Anchy - Tiksi
Dux - Polly
Bolest - Toni
Stingem - Tic-Tac
Noko - Sac


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
noko_boyDate: Thursday, 28 December 2017, 19:15:29 | Message # 612
Colonel
Group: Publika
Messages: 167
Awards: 2
Reputation: 5
Status: Offline
Quote EthanMorasca ()
Noko Boy je najveće pozitivno iznenađenje ove sezone i još jedan primer odlične underdog priče. Nije bio visoko pozicioniran u prvom Ekenasu, što je dovelo do toga da kod nove podele bude odbačen i poslat u Ilvekset. Kroz savez sa Matijom i preko njega sa Nikolom obezbedio je sebi opstanak u narednih par krugova, da bi nakon ujedinjenja završio u većinskom savezu unutar većinskog saveza. Ipak, to je kratko potrajalo, a s obzirom na to da je igrao ispod radara i da je uvek postojala neka krupnija zverka od njega (bilo u igrama, bilo u strateškom/društvenom smislu), nikad nije bilo dovoljno zainteresovanih da se on izglasa. Bio je ugrožen u par navrata, ali su se ljudi svaki put predomislili i rešili da napadnu neku očigledniju metu. Možda je nekome delovalo da Novak ne igra igru, već da prosto prati vođstvo drugih i da nije nešto preterano zainteresovan, ali njegovi intervjui su govorili drugu priču. Aktivno je bio uključen u strategiju, bio lojalan saveznicima, ali i spreman da se okrene protiv bivših saveznika kada je igra to zahtevala. Koliko sam shvatio, Luka i on su vodili glavnu komunikaciju oko zajedničkog glasanja Boleta i njih dvojice za Džojbericu, što je još jednom promenilo tok sezone i svu trojicu ih dovelo do finala. S obzirom na to da se nikome nije zamerio, a da je par njegovih bliskih saveznika završilo u Poroti, pobeda je bila izvesna. Hero ili Villain? Definitivno Hero, ovde nema polemike. smile Još jednom čestitam na pobedi! smile
Hvala puno na lijepim rijecima biggrin Ja za vas takoodje imam samo rijeci hvale,odlicno ste organizovali i odradili ovaj posao kao hostovi jer je potrebno dosta truda i rada a vi ste definitivno to ispunili.Zelim da se zahvalim svima na odlicnoj sezoni i nastavljamo druzenje sigurno.Ovo je samo pocetak biggrin
 
Stefan97czvDate: Thursday, 28 December 2017, 19:39:22 | Message # 613
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 518
Awards: 1
Reputation: 31
Status: Offline
Evo i ja da se zahvalim svima onima koje sam nervirao,sto su me uopste slusali smile A posebno Troyi koji je svasta citao preko fejsbuka kada sam dobijao napade paranoje i slicno,ali uvijek stigao da odgovori smile 
Ako sam se kome zamjerio nadam se da ce mi oprostiti.
Igramo se na nekom narednom VS-u sa zadovoljstvom smile Pozz od Stefka,do sledece sezone
 
LaraCroftDate: Thursday, 28 December 2017, 20:01:39 | Message # 614
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Evo i ja da iz Publike iskoristim pravo da kazem nesto malo.
Cestitam pre svega Troyi i Ethanu (ne znam ko je jos ucestvovao u tome) sto su nasli ovako veliki broj novih zainteresovanih takmicara i obogatili ovaj VS svet. Zatim cestitam svim aktivnim igracima i nadam se da cete ostati ovde, ima mesta za sve, a bice jos igara, VS i slicnih formata...
Sa jedne strane zao mi je sto nisam stigla da pomognem jednom takmicaru (jedinom koji me je tokom VS kontaktirao na fb) u XO igri koja je zatim bila znacajna za ispadanje u njegovom plemenu, a sa druge strane mozda je i bolje sto nisam, jer bi onda verovatno ceo VS poprimio neki drugi tok i zasto ja da budem zasluzna za tako nesto...


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!


Message edited by LaraCroft - Thursday, 28 December 2017, 20:04:34
 
JasonDate: Thursday, 28 December 2017, 21:02:50 | Message # 615
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
Ko je Magdalena  biggrin
 
Forum » Virtual Survivor 6 - Finland: The Winds of Changes » Povratak u civilizaciju! » Reunion Show (VS 6 - Finland: The Winds of Changes)
Search: