Reunion Show - Page 40 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Virtual Survivor 6 - Finland: The Winds of Changes » Povratak u civilizaciju! » Reunion Show (VS 6 - Finland: The Winds of Changes)
Reunion Show
stingemmmDate: Wednesday, 27 December 2017, 20:50:45 | Message # 586
Trainwreck diktator
Group: Publika
Messages: 674
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Quote troya ()
Uostalom iz moga ugla kad se ide u finale, ide se da se pokaže da si ti odigrao najbolje, a ne da su drugo dvoje odigrali lošije. Tako da je nebitno ko je u finalu.

Ja ne bih tad odigrao najbolje(tj. ne bi bilo teoretske šanse da ubedim porotu u to ako nisam uspeo ni protiv noka i Bolesti), to je problem biggrin
Quote troya ()
A Luka što se finala protiv Ane i DuX-a tiče, uvek ima šanse. Pogotovo jer su oni iz istog saveza pa bi se glasovi podelili izmedju njih.

Ne znam baš, i dalje mislim da ljudi koji cene borbe i lojalnost glasaju za Duxa, osobe koje cene socijalnu igru za Anu, a osobe koje cene stratešku igru opet većinski za Anu. Svakako verujem da je računica da su mi za samu pobedu ovom varijantom mnogo veće šanse ispravna.


Go fuck your prototype
I'm an upgrade of your stereotype.
 
troyaDate: Wednesday, 27 December 2017, 22:47:12 | Message # 587
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Zbog prevelikog interesovanja, reunion show se produžava za još 24h.
 
noko_boyDate: Wednesday, 27 December 2017, 23:08:41 | Message # 588
Colonel
Group: Publika
Messages: 167
Awards: 2
Reputation: 5
Status: Offline
Quote troya ()
Zbog prevelikog interesovanja, reunion show se produžava za još 24h.
hands  hands  hands
 
anchyDate: Wednesday, 27 December 2017, 23:26:30 | Message # 589
Bočica
Group: Publika
Messages: 1050
Awards: 5
Reputation: 18
Status: Offline
Quote Bolest ()
Pa i sam Dux je glasao za nju
Ja ovo vise ne mogu da podnesem sad

Bolje je Luki sto me je izbacio tada, jer ga u sledecem krugu ne bih postedela biggrin I zbog toga sto je vec izdao u top6, a i sto mislim da bi nam vise poena pokupio u finalu nego Bole.

Ethaneee, komentarisi dalje, sto si sad zapeo biggrin


Kad se bojiš - ne postojiš!
 
EthanMorascaDate: Thursday, 28 December 2017, 00:03:14 | Message # 590
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote anchy ()
Ethaneee, komentarisi dalje, sto si sad zapeo

Hahaha, morao sam da napravim predah pred komentarisanje Final 5. biggrin


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
EthanMorascaDate: Thursday, 28 December 2017, 00:45:25 | Message # 591
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Anchy je definitivno jedna od najboljih takmičara ove sezone i, kao što sam već jednom pomenuo, the best player that didn't win. Potez prelaska u Ekenas, koji jeste delovao sumanuto u tom trenutku, omogućio joj je da izgradi dodatne odnose i stekne nove saveznike, pored već postojećih saveznika u Nuuksiju. Pobegla je iz manjine u većinu, uspevši pritom da zadrži dobre odnose sa ljudima koje je ostavila u starom plemenu, što se pokazalo kao ključni faktor na plemenskom na kojem je Lilake ispala. Definitivno sam shvatio da zaista igra Survivor kada je izglasala Nikolu i pravila se luda, nastavivši da igra na dve stolice. Čini mi se da kako je igra odmicala više nije mogla uspešno da krije da je prvenstveno odana Duxu, što je Luka na vreme shvatio i rešio da preokrene stvari. Hero ili Villain? Nije baš lako odgovoriti na ovo. Njena odanost Duxu i Džojberici je prvenstveno bila zasnovana na iskrenom druženju i ne verujem da bi ih ikada izdala, što je svakako čini herojkom. Sa druge strane, Luku i Nikolu je fino zavlačila, a ne smemo zaboraviti ni činjenicu da je prebegla u drugo pleme. Konačna ocena: Villain. biggrin

yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
Tic-TacDate: Thursday, 28 December 2017, 01:02:25 | Message # 592
Prvo Mesto
Group: Publika
Messages: 1020
Awards: 10
Reputation: 81
Status: Offline
Quote EthanMorasca ()
Konačna ocena: Villain.

S kim si - takav si. biggrin


Da ih srce vodi, oni ne daju!
 
EthanMorascaDate: Thursday, 28 December 2017, 01:09:05 | Message # 593
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Dux je još jedan takmičar koji je obeležio ovu sezonu. Najvažnija stvar koju treba imati na umu je činjenica da je on maltene od početka kao nekrunisani vođa Ekenasa, imao ogromnu metu na leđima. Dosta ljudi ga je zbog sposobnosti u igrama i tog visokog društvenog položaja u Ekenasu posmatralo kao pretnju, što njegov plasman u Final 4 čini još većim dostignućem. Dopadljiv je i ljudi su želeli da igraju sa njim, što je uvek dobra stvar, ali ga je istovremeno učinilo i velikom društvenom pretnjom, zbog čega je brzo došao u situaciju da većina ljudi želi da ga izbaci. Način na koji se spasao uz pomoć HII je jedan od najboljih poteza ove sezone. To mu je kupilo dovoljno vremena da sopstvenim društvenim odnosima, a kasnije i preko Ane, preokrene stvari i skine metu sa svojih leđa, bar privremeno. Ovaj potez takođe pokazuje koliko je u Survivoru važno boriti se za ulazak u svaki naredni krug, zato što nikada ne znate kako stvari mogu da se promene, posebno u ovako ludoj sezoni prepunoj odličnih takmičara. Izuzetan doprinos svom plemenu u igrama i odanost najbližim saveznicima ga definitivno čine Herojem.

yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
DžejkobsDate: Thursday, 28 December 2017, 09:49:44 | Message # 594
Jednooki pirat
Group: Publika
Messages: 770
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
Dux je nesto tipa Joe iz 31 sezone :D. Obojica su challenge beast :D. 

(Nadam se da se ovo ne karakterise kao spojler :D)
 
LaraCroftDate: Thursday, 28 December 2017, 10:01:51 | Message # 595
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Mogli bi cenjeni admini da uporede takmicare VS Finland sa takmicarima prethodnih sezona, obzirom da su hostovali ili igrali prakticno sa svima...

I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
LaraCroftDate: Thursday, 28 December 2017, 10:09:03 | Message # 596
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote Stefan97czv ()
Pozivnice ni na pomolu

Igranje VS ti je kao bajka o Tamnom vilajetu

Ko uzme, kajace se - ko ne uzme, kajace se...


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
EthanMorascaDate: Thursday, 28 December 2017, 11:31:04 | Message # 597
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Bole je po mom mišljenju odlično odigrao ovu sezonu. Imao je 2 jako bliska saveznika u Lilake i Novaku, a uspešno je sarađivao manje-više sa svima, posredno ili neposredno. Jedina osoba sa kojom nikako nije mogao da sarađuje je Anchy i mislim da ga je ta neka fiksiranost na izbacivanje Anchy mogla koštati igre vrlo lako. Momenat sa bočicom će definitivno ostati upamćen, što mi je zabavno zato što mi se čini da se Anchy nije uvredila time, već da joj je prosto bilo smešno. biggrin U svakom slučaju, Bole je u ključnom trenutku potisnuo svoju fiksiranost na izbacivanje Ane, a to je plemenski na kojem je izbačen Nikola i mislim da je to jedan od njegovih boljih poteza. Njegova najveća greška je to što se nije više borio u finalu, mada je on već nešto komentarisao na tu temu, s tim što ja stvarno ne vidim poentu lavovske borbe za finale i potpunog povlačenja u finalu. Hero ili Villain? Jako je teško odlučiti zato što je bio odan svim svojim saveznicima, a i protiv Duxa se okrenuo tek kada je postalo jasno da se Dux neće odreći Ane. Ipak, čini mi se da je opšta percepcija da je Bole Villain, čemu je svakako doprinela i epizoda sa bočicom za analizu. laugh

yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
EthanMorascaDate: Thursday, 28 December 2017, 11:52:27 | Message # 598
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Luka je odigrao fantastičnu sezonu. Imao je jaku društvenu igru, trudio se da sve što radi bude dobro promišljeno i izuzetno je jak u igrama. Pored Nikole, najbolji odnos je imao sa Anom, što se pokazalo kao izuzetno korisno za oboje. Imao je ogromnu metu na leđima, čak i veću nego Dux, a uspeo je da korišćenjem odnosa sa ključnim ljudima i prebacivanjem mete na druge ljude stigne do finala bez ijednog glasa protiv sebe, što može biti rezultat slučajnosti, ali mislim da ovde nije bilo slučajno. Uspeo je da u više navrata bude odlučujući glas i stavi sebe u poziciju da dobro proceni čiji bi ostanak u većoj meri doprineo njegovoj igri. Kada je video kakva je situacija sa Duxom, Anom i Džojbericom, odnosno da je on tu broj 4, preuzeo je stvari u svoje ruke i još jednom preokrenuo igru. Splet okolnosti je bio takav da je morao da igra agresivno i zaista ne mislim da je u nečemu pogrešio, neke stvari jednostavno ne mogu da se kontrolišu. Nema sumnje da je Luka Villain. biggrin

yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
Stefan97czvDate: Thursday, 28 December 2017, 12:32:37 | Message # 599
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 518
Awards: 1
Reputation: 31
Status: Offline
Quote EthanMorasca ()
Pored Nikole, najbolji odnos je imao sa Anom,

Rekao bi da je imao jaci odnos samnom biggrin Pa ga to kostalo pobjede biggrin
 
BoleeeDate: Thursday, 28 December 2017, 12:45:02 | Message # 600
Colonel
Group: Publika
Messages: 163
Awards: 2
Reputation: 8
Status: Offline
Da li je moguce da niko nije znao foru sa bocicom? biggrin
 
Forum » Virtual Survivor 6 - Finland: The Winds of Changes » Povratak u civilizaciju! » Reunion Show (VS 6 - Finland: The Winds of Changes)
Search: