Reunion Show - Page 39 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Virtual Survivor 6 - Finland: The Winds of Changes » Povratak u civilizaciju! » Reunion Show (VS 6 - Finland: The Winds of Changes)
Reunion Show
troyaDate: Wednesday, 27 December 2017, 15:48:19 | Message # 571
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Kao prvo nigde nisam napisao da si loš taktičar. Ali svakako nedostatak želje za dokazivanje poroti je loša taktika. Cilj igre je pobeda, ne finale.
 
BoleeeDate: Wednesday, 27 December 2017, 15:50:29 | Message # 572
Colonel
Group: Publika
Messages: 163
Awards: 2
Reputation: 8
Status: Offline
Odgovarao sam na postavljena pitanja i na kraju sam imao svoj rezime sezone i misljenja o svakom takmicaru sa kojim sam imao kontakt biggrin
 
troyaDate: Wednesday, 27 December 2017, 15:52:12 | Message # 573
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote DuX ()
Šta je drugo trebalo da uradi u top5?

Da izbaci Noka umesto Ane, mogu da se kladim da Bolest ne bi osvojio imunitet a Ana i ti ga ne bi izdali tad nakon što vas je spasio krug ranije. Tako da bi imao sigurno finale. Čak i ti da si ga izdao, Ana ne bi, pa bi opet igrao tie breaker protiv Bolesti u final4. A ovako da si ti osvojio imunitet on bi ispao 100%.
 
stingemmmDate: Wednesday, 27 December 2017, 16:16:57 | Message # 574
Trainwreck diktator
Group: Publika
Messages: 674
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Quote troya ()
Da izbaci Noka umesto Ane, mogu da se kladim da Bolest ne bi osvojio imunitet a Ana i ti ga ne bi izdali tad nakon što vas je spasio krug ranije. Tako da bi imao sigurno finale. Čak i ti da si ga izdao, Ana ne bi, pa bi opet igrao tie breaker protiv Bolesti u final4. A ovako da si ti osvojio imunitet on bi ispao 100%.

Ali troyo, u tom finalu bih dobio maksimalno dva glasa, a šansa za pobedu bi mi bila ravna nuli. Nisam ni razmišljao o tome da rizikujem da budem i četvrti ako mi to donosi daleko veće šanse za pobedu. A kao igrač u borbama sam potcenjen, znao sam da nije Dux toliko veliki favorit u finalnom imunitetu, dok ni Bolest nije za bacanje i čak i njegovo osvajanje bi mi skroz odgovaralo.


Go fuck your prototype
I'm an upgrade of your stereotype.
 
stingemmmDate: Wednesday, 27 December 2017, 16:18:15 | Message # 575
Trainwreck diktator
Group: Publika
Messages: 674
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Quote troya ()
stingemmm - Hardcore fan survivora i verovatno najbolji igrač ove sezone. Slabiji u igrama od DuXa, slabiji u društvenoj igri od Anchy i zbog toga i malo podcenjen. Ali kao fan survivora je itekako strateški bio ispred njih. Koristio je greške protivnika i u top7 došao u poziciju da na svakom narednom plemenskom savetu skače i izbacuje osobe koje želi jer se ostale osobe ne vole i teško mogu da rade zajedno. U top7 je uradio odličan potez dok je možda i najveću grešku napravio u top5, da je u top4 kojim slučajem DuX osvojio imunitet mogao je da se slika. Vrlo lako je mogao i da pobedi da je Dzojberica izvukao drugo ime iz šešira.

Hvala troyice <3


Go fuck your prototype
I'm an upgrade of your stereotype.
 
stingemmmDate: Wednesday, 27 December 2017, 16:20:51 | Message # 576
Trainwreck diktator
Group: Publika
Messages: 674
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Btw, ne mislim da bih 100% ispao da je Dux uzeo finalni. Da, najveće šanse ubedljivo bi bile za to, ali imao sam spremnu priču za svakog od preostale trojice i iskreno verujem da sam mogao da izvučem bar nerešeno i u tom scenariju.

Go fuck your prototype
I'm an upgrade of your stereotype.
 
stingemmmDate: Wednesday, 27 December 2017, 16:22:18 | Message # 577
Trainwreck diktator
Group: Publika
Messages: 674
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Inače, bilo bi zabavno kada bi gejm hostovi ako ih ne mrzi rekli na koga od ljudi iz pravog Survivora ih je podsećao svako od takmičara, mene je sve vreme zanimalo da li ste pravili te paralele biggrin

Go fuck your prototype
I'm an upgrade of your stereotype.
 
BoleeeDate: Wednesday, 27 December 2017, 16:24:42 | Message # 578
Colonel
Group: Publika
Messages: 163
Awards: 2
Reputation: 8
Status: Offline
Quote stingemmm ()
verujem da sam mogao da izvučem bar nerešeno
Da je Dux uzeo zadnji imunitet bilo bi 2:2 100%
 
troyaDate: Wednesday, 27 December 2017, 16:30:23 | Message # 579
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Nešto ne verujem da bi DuX dao stingemmm-u još jednu šansu nakon što je krug pre toga izbacio Anu.

Tako da sumnjam u taj 2-2. biggrin

A Luka što se finala protiv Ane i DuX-a tiče, uvek ima šanse. Pogotovo jer su oni iz istog saveza pa bi se glasovi podelili izmedju njih.

Uostalom iz moga ugla kad se ide u finale, ide se da se pokaže da si ti odigrao najbolje, a ne da su drugo dvoje odigrali lošije. Tako da je nebitno ko je u finalu.
 
troyaDate: Wednesday, 27 December 2017, 16:31:26 | Message # 580
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote stingemmm ()
Inače, bilo bi zabavno kada bi gejm hostovi ako ih ne mrzi rekli na koga od ljudi iz pravog Survivora ih je podsećao svako od takmičara, mene je sve vreme zanimalo da li ste pravili te paralele

Ja nisam biggrin
 
BoleeeDate: Wednesday, 27 December 2017, 16:37:59 | Message # 581
Colonel
Group: Publika
Messages: 163
Awards: 2
Reputation: 8
Status: Offline
Pa i sam Dux je glasao za nju.A Luka je znao za dogovor izmedju Novaka i mene,tako da bi mu ostalo samo dogovor sa Dux-om.
 
troyaDate: Wednesday, 27 December 2017, 16:40:36 | Message # 582
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote Bolest ()
Pa i sam Dux je glasao za nju.

Glasao kad je već ispala.

Quote Bolest ()
A Luka je znao za dogovor izmedju Novaka i mene,tako da bi mu ostalo samo dogovor sa Dux-om.

A upravo o tome i pričamo.
 
EthanMorascaDate: Wednesday, 27 December 2017, 17:31:30 | Message # 583
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Da nastavim i ja sa komentarisanjem. biggrin

Stefan je ušao u sezonu sa dosta entuzijazma i svojom energičnošću uspeo da iznervira pola plemena u roku od 2 dana. biggrin Nakon Stoletovog ispadanja zauzeo je visoku poziciju u Nuuksiju, a nakon nove podele mu je odnos sa Lukom obezbedio opstanak čak i u slučaju da Nuuksio nakon Pejkovog ispadanja opet ode na plemenski. U ujedinjenju se prosto našao u manjinskom savezu, a za razliku od Luke i Nikole, nije imao ni lični imunitet ni dobar odnos sa članovima različitih frakcija u većinskom savezu (Ana, Noko, Matija), pa se prvi našao na udaru i ispao. Najveći kvalitet mu je to što je lojalan saveznik, a najveća mana to što ne razmišlja pre nego što nešto objavi, pri čemu su mu postovi često nerazumljivi. Hero ili Villain? Jeste da je nervirao neke ljude, ali ipak mislim da je Hero.

Lilake se pokazala kao odlična takmičarka i mislim da njen plasman nije merodavan pokazatelj njene uspešnosti. Imala je jako dobru društvenu igru, pri čemu prvenstveno mislim na saveze sa Matijom i Boletom. Mislim da nije pravila neke veće greške, osim što je pogrešno procenila da je bivši Nuuksio spreman da izbaci Anu, a pitanje je i da li bi ispala da nije imala crni glas (što naravno nije njena greška). Definitivno je bila jedan od mojih favorita. Hero ili Villain? Na osnovu onoga što je pokazala ove sezone, mislim da se ne može svrstati ni u jednu kategoriju, ali imam osećaj da bi, da je ostala duže u igri, sigurno bila okarakterisana kao Villain. Tome naravno doprinosi i sada već čuveno blokiranje celog plemena nakon ispadanja.

Matija je takođe bio jedan od mojih favorita. On je strateški igrač koji se, po mom mišljenju, trudio da igra ispod radara i onda u pravom trenutku povuče obarač. Iako je preko Lilake bio povezan sa Boletom i Novakom, mislim da je njegova greška (pored poverenja u Nikolu) to što nije uspeo da stvori više bliskih odnosa sa ljudima, pri čemu prvenstveno mislim na Duxa. Mada je pitanje šta bi se dešavalo da Dux nije odigrao HII, ko zna u kom bi pravcu Matijina igra dalje otišla, ali to je već u domenu nagađanja. Hero ili Villain? Bio je odan svojim saveznicima i nikome se nije zamerio, tako da ga ja svrstavam u Heroes, iako mislim da bi on više voleo da bude Villain. biggrin

Nikola je na neki način obeležio ovu sezonu. Nekako mi se čini da je nešto ljude prosto vuklo da mu veruju i dele svoje planove sa njim, pretpostavljam da je u pitanju njegova harizma, ali to bolje znaju oni koji su igrali sa njim. Igrao je 300 na sat, nije prezao ni od čega i videla se ogromna želja da se dođe do finala. Ja generalno jesam veći fan agresivne igre, nego under the radar igre, ali kod lažnih skrinšotova i fotošopa povlačim liniju i to mi se zaista ne dopada. Mislim da je moglo i bez toga. Mislim da se u finalu ne bi baš proslavio. Definitivo ozbiljan igrač i definitivno Villain, ovde nema dileme. biggrin


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
EthanMorascaDate: Wednesday, 27 December 2017, 17:52:55 | Message # 584
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Jason je do ispadanja bio moj favorit. Ja volim dobru underdog priču. On je nakon drugog plemenskog saveta završio u manjini, ali nikada nije odustao. Činjenica da je jači u igrama od Pejka ga je sačuvala na prvom plemenskom nakon nove podele, a kasnije je znao da je gotov ukoliko Nuuksio opet ode na plemenski i zato je davao svoj maksimum u igrama. U ujedinjenju je uspeo da preživi 4 izbacivanja, iako je ne samo bio u manjinskom savezu, već i u manjini unutar manjinskog saveza. Ja sam sve vreme mislio da je njegov opstanak rezultat nekog opasnog playa, intenzivne komunikacije sa svima i slično. Međutim, kada je ispao i počeo da komentariše svoju igru u Povratku u civilizaciju, shvatio sam da moje pretpostavke nisu tačne i da ga je samo splet okolnosti doveo do Final 7, a da je on na činjenicu da nije pravio dilove i da nije učestvovao u playu jako ponosan. Ovakav stil igre je vrlo lako mogao da dovede do toga da ispadne i pre ujedinjenja, tako da mi se uloga faktora sreće u njegovoj igri baš i ne dopada. Definitivno Hero.

Džojberica nije pokazao neki preterani žar za napredovanjem u ovoj igri niti za pobedom i prvenstveno je pratio vođstvo drugih igrača - Duxa, a kasnije i Anchy. Čini mi se da se dobro zabavio dok je učestvovao u sezoni i drago mi je zbog toga. Najveći kvalitet mu je to što je lojalan saveznik i zbog toga je Hero.


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
SacDate: Wednesday, 27 December 2017, 20:37:16 | Message # 585
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
Haha, Naupe, uskoro biggrin

Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.
 
Forum » Virtual Survivor 6 - Finland: The Winds of Changes » Povratak u civilizaciju! » Reunion Show (VS 6 - Finland: The Winds of Changes)
Search: