Reunion Show - Page 5 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Virtual Survivor 6 - Finland: The Winds of Changes » Povratak u civilizaciju! » Reunion Show (VS 6 - Finland: The Winds of Changes)
Reunion Show
troyaDate: Sunday, 17 December 2017, 23:57:33 | Message # 61
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Sac ko je pobednik publike?
 
PejkoDate: Monday, 18 December 2017, 00:10:03 | Message # 62
Major general
Group: Publika
Messages: 441
Awards: 1
Reputation: 13
Status: Offline
Cestitam noko_boy...:)
 
noko_boyDate: Monday, 18 December 2017, 00:12:01 | Message # 63
Colonel
Group: Publika
Messages: 167
Awards: 2
Reputation: 5
Status: Offline
Hvala Pejko biggrin
 
troyaDate: Monday, 18 December 2017, 00:12:53 | Message # 64
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Inace vas dvojica ste prijevodi-online boys biggrin
 
stingemmmDate: Monday, 18 December 2017, 00:18:11 | Message # 65
Trainwreck diktator
Group: Publika
Messages: 674
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Quote Sac ()
Stingem, jel mozes da nam pojasnis otkud i cemu sve to na tom plemenskom? Ja sam bas bio zapanjen kad sam citao. biggrin
To je prosto bilo nešto nalik odustajanju uzimajući u obzir da ja nikada ne bih zapravo odustao(zbog okolnosti u okviru same igre barem sigurno ne). Tada sam se pomirio sa činjenicom da 99% ne pobeđujem i iracionalno sam hteo barem da kažem ljudima šta imam jer me je mnogo iznerviralo to što osobe koje ispadnu uzmu i prave se najpametnije i pričaju o svojim ličnim mišljenjima o igri kao o činjenicama i time kreiraju skroz pogrešnu percepciju među porotom i publikom. Stefan me je nakon Nikolinog izbacivanja preplavio informacijama u fazonu 'eto vam kad ste Anine marionete radi preživljavanja jednog kruga, svi to kažu', i aposlutno fascinantno mi je bilo da su i cele porota i publika progutale to kao bezuslovno tačnu činjenicu, a osim Stefana, ja jednu jedinu reč nisam razmenio ni sa kim od tih ljudi. Kao što sam objasnio u finalu, moja igra je sve vreme bila dugoročna, a s obzirom na to da sam video na kakvu je reakciju Nikola naišao, znao sam da ću teško ja tu nešto da objasnim ikome i onda mi je čitav trud oko igre postao besmislen ako već niko neće biti u stanju da sasluša moje argumente za pobedu zbog već formiranih mišljena. Dodatno, bilo mi je frapantno kako su određeni potezi u okviru igre bili ekstremno osuđivani od strane ljudi koji su sebi dopuštali da na ličnoj osnovi vređaju druge takmičare, to mi je tek paradoks bio. Već sam večeras rekao da je ono što je bilo najiritantnije u igri bilo ponašanje ljudi koji ne znaju da prihvate poraz, a tada je bila kulminacija toga i jednostavno nisam uspeo da se suzdržim od govorenja svega što mi je tada bilo na umu. U svakom slučaju, sa strateške perspektive se kajem zbog tog izliva, ali apsolutno stojim iza svega tada izgovorenog(deo vezan za ljude koji ne znaju da gube i deluzionalnost porote, ne sarkastične šale na račun lilake, za to sam joj se nešto kasnije i izvinio).
Mada, zanimljiv mi je fenomen prvog porotnika koji sam primetio i u pravom Survivoru. Stefanova mišljenja su vrlo daleko odjeknula iako bi se većina takmičara koji su tada ostali u igri (sori Stefke) složila da on apsolutno ni u šta nije bio upućen.


Go fuck your prototype
I'm an upgrade of your stereotype.
 
stingemmmDate: Monday, 18 December 2017, 00:22:26 | Message # 66
Trainwreck diktator
Group: Publika
Messages: 674
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
A Stefane, ako te zanima zašto nisi spasen na prvom plemenskom ujedinjenja, iščitaj Duxovu i moju prepisku na finalnom plemenskom, postoji deo u kom smo se obojica složili kako bi to bio užasan dugoročan potez po Nikolu i mene.

Go fuck your prototype
I'm an upgrade of your stereotype.
 
SacDate: Monday, 18 December 2017, 00:23:25 | Message # 67
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
Imamo tehnickih problema, tako da glasove publike objavljejem sutra. biggrin

Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.
 
DuXDate: Monday, 18 December 2017, 00:24:17 | Message # 68
Major general
Group: Publika
Messages: 315
Awards: 1
Reputation: 8
Status: Offline
Da čestitam i javno Noletu! biggrin U igri smo nakon podele plemena bili nekako na protivničkim stranama (osim top8 glas biggrin ), iako sam želeo da ga zadržimo u Ekenasu smile Neki su tu moju želju posle okarakterisali i kao neki dogovor, a prvi put smo privatno pričali tek u top8, čini mi se. Bio je korektan i rekao mi je i kada više nismo mogli da sarađujemo, i da mu jesam pretnja za dalje, a najpozitivnije me iznenadio na samom finalu, kao što i rekoh u glasu smile Mogao je možda i više da se potrudi na tom finalnom plemenskom, ali očigledno je i ovo bilo dovoljno za većinu porote, što je i karakteristika njegove igre biggrin
 
DuXDate: Monday, 18 December 2017, 00:25:48 | Message # 69
Major general
Group: Publika
Messages: 315
Awards: 1
Reputation: 8
Status: Offline
Quote troya ()
Inace vas dvojica ste prijevodi-online boys

Vi ste se baš potrudili sa traženjem ljudi lol
 
SacDate: Monday, 18 December 2017, 00:35:19 | Message # 70
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
Sto se tice publike, to sa marionetama je bilo zezanje na foru desavanja iz predhodnog VS-a. biggrin

A kad si video na kakvu je reakciju Nikola naisao, cemu ovakav nastup na FTC? Ciji glas si time pokusao da dobijes? Ova tri mislim da bi dobio i sa malo drugacijim pristupom, a sve ostale ne bi izgubio...


Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.
 
EthanMorascaDate: Monday, 18 December 2017, 00:48:49 | Message # 71
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Noko, čestitam na pobedi, svaka čast! smile

Luka, čestitam na drugom mestu, odlično odigrano!

Bole, čestitam i tebi na finalu, nije bilo lako dokopati se finala u ovoj sezoni! Super si odigrao!

Moram da naglasim da mi je posebno drago što smo u finalu imali 3 kvalitetna takmičara i da ovog puta jednostavno nije bilo pogrešnog izbora. Svako je igrao kvalitetnu igru na svoj način i presudile su nijanse.

Za početak ću se zahvaliti svim aktivnim takmičarkama i takmičarima na sjajnoj sezoni, stvarno ste uspeli da je načinite uzbudljivom, kvalitetnom i pamćenja vrednom! Još jednom - hvala! heart


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
DuXDate: Monday, 18 December 2017, 00:53:46 | Message # 72
Major general
Group: Publika
Messages: 315
Awards: 1
Reputation: 8
Status: Offline
Quote stingemmm ()
i aposlutno fascinantno mi je bilo da su i cele porota i publika progutale to kao bezuslovno tačnu činjenicu

Moje mišljenje je da ti je to neko stalno osluškivanje porote bila greška ili opterećenje, što sam pokušao jednim pitanjem na finalu i da kažem smile Mišljenje onih koji nemaju sve informacije je, rekao bih, promenljivo i mnogo toga se može postići iskrenim odgovorima na kraju.

Mada, želeo bih da pitam sve u koji su bili u poroti: Da li ste znali sigurno za koga ćete glasati, još i pre nego što je finalni plemenski počeo. Koliko su odgovori finalista odlučili da date glas baš onome kome ste dali? smile
 
stingemmmDate: Monday, 18 December 2017, 01:02:52 | Message # 73
Trainwreck diktator
Group: Publika
Messages: 674
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Quote Sac ()
A kad si video na kakvu je reakciju Nikola naisao, cemu ovakav nastup na FTC? Ciji glas si time pokusao da dobijes? Ova tri mislim da bi dobio i sa malo drugacijim pristupom, a sve ostale ne bi izgubio...
Anin i Duxov, pošto sam znao da će oni moći da cene strategiju. Matija i lilake su mi bili neka dalja mogućnost, bilo je nerealno da glasaju za nekoga s kim reč nisu progovorili naspram svojih bivših saveznika ali smatrao sam da ako će slučajno da razmotre da glasaju za mene, to će da bude nakon ovakvog nastupa, što je lilakin glas na neki način i dokazao. Stefana sam pokušao da pridobijem nekom skroz drugom pričom, ali na to nisam mogao mnogo da se oslonim jer je on ekstremno nepredvidiv, prosto bio je pokušaj, i čak sam u jednom trenutku pomislio da sam i uspeo. Po njegovim rečima, izgubio sam ga zbog Nikole i jedne rečenice završnog govora, i upravo o toj nepredvidivosti se i radilo tako da ne mislim da bih ikakvim drugačijim pristupom mogao sigurno da imam veće šanse kod njega. Uostalom, u svom glasu je i naveo da se slaže sa mojom pričom i da glasa iracionalno biggrin Za Jasona sam čak bio najsigurniji da neće da glasa za mene, a mislim da bi za to bile još manje šanse da sam pokušavao da mu prodam neku priču o lojalnosti a dva puta pokušao da ga izbacim. Džojba je, kao što je i sam rekao, lutrija.
Ja sam prezadovoljan svojim finalnim plemenskim savetom jer mislim da je ovakav pristup bio jedini način da eventualno preokrenem, mada iskreno nisam ozbiljnije očekivao pobedu ni u jednom trenutku.


Go fuck your prototype
I'm an upgrade of your stereotype.
 
stingemmmDate: Monday, 18 December 2017, 01:04:02 | Message # 74
Trainwreck diktator
Group: Publika
Messages: 674
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Quote EthanMorasca ()
Noko, čestitam na pobedi, svaka čast! smileLuka, čestitam na drugom mestu, odlično odigrano!

Bole, čestitam i tebi na finalu, nije bilo lako dokopati se finala u ovoj sezoni! Super si odigrao!

Moram da naglasim da mi je posebno drago što smo u finalu imali 3 kvalitetna takmičara i da ovog puta jednostavno nije bilo pogrešnog izbora. Svako je igrao kvalitetnu igru na svoj način i presudile su nijanse.

Za početak ću se zahvaliti svim aktivnim takmičarkama i takmičarima na sjajnoj sezoni, stvarno ste uspeli da je načinite uzbudljivom, kvalitetnom i pamćenja vrednom! Još jednom - hvala! heart
Hvala i tebi Morasca love


Go fuck your prototype
I'm an upgrade of your stereotype.
 
SacDate: Monday, 18 December 2017, 01:51:12 | Message # 75
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
Ja sam stekao utisak da su ti Dux i Anchy dali glas uprkos tvom(i Nikolinom :D) nastupu, a ne zbog njega. Neka me isprave ako gresim. biggrin

Sa boljom socijalnom igrom, mislim da si mogao da ugrabis i taj jedan glas sto ti fali. Koliko cenis socijalni aspekt Survivora i koliko si se trudio oko njega u toku igre?


Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.
 
Forum » Virtual Survivor 6 - Finland: The Winds of Changes » Povratak u civilizaciju! » Reunion Show (VS 6 - Finland: The Winds of Changes)
Search: