8. emisija - Page 2 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Archive - read only
Forum » Virtual Survivor 7 - New Zealand: A Fresh Start » Povratak u civilizaciju! » 8. emisija (papigm993)
8. emisija
papi_gm993Date: Wednesday, 16 May 2018, 10:13:51 | Message # 16
Moralna Drolja
Group: Publika
Messages: 467
Awards: 4
Reputation: 4
Status: Offline
tiksi, honey :lips: 
Evo jos jednom ti se zahvaljujem na pozviu na forum, uzivam u ovom drustvu. Ostajem sigurno na forumu, a da li cu u buducnosti biti aktivan kao sada, ne znam, jer su na redu neke velike zivotne odluke zbog kojih bi se to moglo promeniti happy

Quote tiksi64293Sta mislis koji su bili Mumini motivi i dal se ovime popravila njena pozicija u igri ?Posto vidim da poznaje jos nekog pored TheGuardiana, sta god da je radila u igri, u odlicnoj je poziciji... Smatram da je bilo svejedno u kom savezu je, jer bi sa oba saveza mogla daleko dogurati, posebno zbog toga sto smo imali dobre ideje kako i sta dalje smile

Quote tiksi ()
Sta misli npr. ivana o svemu tome? Kada neko flipne tako zestoko, takve situacije bi mogle da budu sumnjive drugima i da prosto pomisle da fliper ima neke veoma jake odnose sa nekim od njihovih saveznika?
Nisam bas puno komunicirao sa Ivanom... Sada iz ovog ugla mislim da se nasla u odlicnoj poziciji sto se sprijateljila sa Aleksom Kellerom happy
Ne znam koliko su zeleni upoznati sa tim, no mislim da ce Isidora sad biti pod lupom smile


Financially free means being able to change the world
 
papi_gm993Date: Wednesday, 16 May 2018, 10:31:28 | Message # 17
Moralna Drolja
Group: Publika
Messages: 467
Awards: 4
Reputation: 4
Status: Offline
Polly victory

Nemoj da ti bude zao, jednostavno se desavaju dogovori u igrama, ja sam stvarno uzivao  happy

Quote Polly ()
Ne znam sjećam li se dobro, ali mislim da je netko spominjao da ima neaktivnih osoba u suprotnom plemenu (pri tome mislim da se skoro uopće ne pojavljuju na forumu, ne komuniciraju sa svojim suplemenicima...). Koliko te frustrira činjenica da si ispao prije tih osoba kad si, za razliku od njih, imao veliku želju igrati?
Mene tesko nesto moze da isfrustrira... Nije mi se cinilo da ima neaktivnih clanova u drugom plemenu, bar po igrama i pobedama biggrin
Sasvim je u redu sto sam sada ispao, nije previse rano, ipak je 7 igralo krace od mene 
Quote Polly ()
Misliš li da vrijedi ono mišljenje da su žene bolje manipulatorice? Kakvo god da ti je mišljenje, možeš li ga potkrijepiti primjerima iz igre, s obzirom da si upoznao i Maski, i Ivanu, i Muminu? Što misliš, koja od njih trenutno najbolje igra, a koja je (možda zahvaljujući savezu) u najboljoj poziciji da stigne što dalje?
Posto sam citao dosta o tome, najbolji manipulatori su oni muskarci i zene kod kojih je naglasen zenski deo licnosti (koji podrazumeva obracanje paznje na sitne detalje, odlicno zapazanje, detaljne procene, stabilna i vesta komunikacija...), tako da moj stav nije da su zene bolji manipulatori, vec kao sto sam spomenuo, osobe sa naglasenim zenskim osobinama. Za Muminu i Maski sam primetio na samom pocetku, u prvoj igri, kad su obracale paznju na svaki detalj u toku traganja za nacionalnim parkom Kahurangi. Za Ivanu to ne mogu reci, jer dok smo bili zajedno u igri, nije pokazala svoje pravo umece ni koliko zna i koliko je dobra u igrama (verovatno zbog cinjenice da su zeleli da izgube kako bi izbacili Maski i mene) smile
Definitivno Maski najbolje igra, dok ostale dve devojke koriste cinjenicu da imaju podrsku "boljeg" saveza, pa nisu davale svoj maksimum


Financially free means being able to change the world

Message edited by papigm993 - Wednesday, 16 May 2018, 10:33:25
 
papi_gm993Date: Wednesday, 16 May 2018, 10:38:39 | Message # 18
Moralna Drolja
Group: Publika
Messages: 467
Awards: 4
Reputation: 4
Status: Offline
Quote Polly ()
Od 1 do 10, koje bi ocjene dao sebi i tome kako si se snašao u igri: jednu ocjenu daješ za snalaženje u igrama za imunitet i nagrade, jednu za društveni dio, a jednu za strategiju.
Za snalazenje u igrama 8 (da sam se snasao u svojoj poslednjoj igri, to bi bila desetka)
Drustveni deo 10 (van igre su to sve sjajni ljudi, bas uzivam u upoznavanju i online druzenju sa njima)
Strategija 2 (dosao sam ovde da se igram, sa previse poverenja u druge... usao sam u savez i igrao za njega, ni ne pomisljajuci da bi moglo ovako nesto da se desi)

Quote Polly ()
Koliko misliš da odmaže ili pomaže to što se pojedini igrači poznaju i privatno?
Njima pomaze smile


Financially free means being able to change the world
 
YoungWolfDate: Wednesday, 16 May 2018, 10:42:14 | Message # 19
Revijalni član
Group: Publika
Messages: 1722
Awards: 6
Reputation: 29
Status: Offline
Nekoliko observacija...

1. Sad mi je stvarno zao sto smo obojica ispali. Ali smo mi proslog puta bili spremni na eventualnost da neko od nas ispadne. Zato je bilo potrebno da oni koji ostanu, osvete ga kako znaju i umeju. Mislio sam da ce to biti aleksa, sto mozda i ne bi izazvalo ogromnu reakciju, ali ovako... 

2. Sto vise komuniciram sa Papijem, miliji mi je. Mislim da je propustena sansa, jer bi moguci savez izmedju nas dvojice bio nezaustavljiv. Sad nam samo ostaje da uzivamo ka dobri znanci.

3. Mislim da su dame, Ivana i Mumina odradile fenomenalan posao. Isidora je pametno izigravala zrtvu, dok je Ivana uspela da ubedi Maski da sam imao dupli glas, i da je 5. glas sa Maski proslog puta bio moj. Ivana je ekspertski odradila Maski, moram priznati... I da sam Maski, priblizio bih se njima 2, zato sto su izuzetno sposobne. Njih 3 bi bile sjajan savez. Ali Maski ce se povuci, a Ivana i Isidora ce ostati odane Kelleru i aleksi.
 
papi_gm993Date: Wednesday, 16 May 2018, 10:49:44 | Message # 20
Moralna Drolja
Group: Publika
Messages: 467
Awards: 4
Reputation: 4
Status: Offline
Maski je osoba kojoj su "fer, korektno, pravedno" srednja imena... Mislim da nece ulaziti vise ni u kakve saveze, dogovore ili tome slicno smile

Financially free means being able to change the world
 
DžejkobsDate: Wednesday, 16 May 2018, 11:55:58 | Message # 21
Jednooki pirat
Group: Publika
Messages: 770
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
Drago mi je da su se u ovoj sezoni pronasli takvi igraci tipa Papi i Wolf. Aktivni i koji zaista igraju ovu igru  smile 

Zao mi je Papi sto si tako rano ispao, ali se nadam da ces i ti a da ce i Wolf imati priliku da opet igrate neku sezonu ovde.
 
papi_gm993Date: Wednesday, 16 May 2018, 12:33:46 | Message # 22
Moralna Drolja
Group: Publika
Messages: 467
Awards: 4
Reputation: 4
Status: Offline
Džejkobs, Dzeki, thanks

Ostajemo na forumu, bice prilike za jos igara happy


Financially free means being able to change the world
 
troyaDate: Wednesday, 16 May 2018, 12:34:38 | Message # 23
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote papigm993 ()
osoba kojoj su "fer, korektno, pravedno" srednja imena

Zar to nije Ana biggrin
 
papi_gm993Date: Wednesday, 16 May 2018, 13:14:23 | Message # 24
Moralna Drolja
Group: Publika
Messages: 467
Awards: 4
Reputation: 4
Status: Offline
troya,
Izgleda da u ovoj sezoni ima jos 2 Ane


Financially free means being able to change the world

Message edited by papigm993 - Wednesday, 16 May 2018, 13:15:48
 
tiksiDate: Wednesday, 16 May 2018, 13:46:28 | Message # 25
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Taj deo oko toga kad se razmislja sta bi kako bilo i ako-tada je jedna od cari ucestvovanja u sezonama. Neretko se desava da se za to kratko vreme, a posebno virtuelno kada nema realnih susreta, pogleda, smejanja, reakcija itd. neko veoma pogresno proceni, a neko to mozda i hoce.

Quote papi_gm993 ()
Maski je osoba kojoj su "fer, korektno, pravedno" srednja imena... Mislim da nece ulaziti vise ni u kakve saveze, dogovore ili tome slicno

Zasto mislis da Maski ne bi bila fer i korektna ako bi potrazila nekog novog saveznika i borila se u igri? Pa njen raspali savez je izdat od strane 1 clana, drugi je ispao, a treci mogu (a i ne moraju da budu diskutabilni). Nije da je neka udovica u zalosti i slicno.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.

Message edited by tiksi - Wednesday, 16 May 2018, 13:47:25
 
papi_gm993Date: Wednesday, 16 May 2018, 14:04:13 | Message # 26
Moralna Drolja
Group: Publika
Messages: 467
Awards: 4
Reputation: 4
Status: Offline
tiksi,
Naravno da bi bilo fer da udje u saveze i dogovore i proba da stigne sto dalje, samo sam izneo svoje misljenje u vezi sa tim... kao i ja, i Maski se igrala za savez


Financially free means being able to change the world
 
anchyDate: Wednesday, 16 May 2018, 15:22:16 | Message # 27
Bočica
Group: Publika
Messages: 1050
Awards: 5
Reputation: 18
Status: Offline
Quote papi_gm993 ()
Maski je osoba kojoj su "fer, korektno, pravedno" srednja imena...


Quote troya ()

Zar to nije Ana


Sviđa mi se Maski biggrin


Kad se bojiš - ne postojiš!
 
papi_gm993Date: Wednesday, 16 May 2018, 23:58:25 | Message # 28
Moralna Drolja
Group: Publika
Messages: 467
Awards: 4
Reputation: 4
Status: Offline
Quote anchy ()
Sviđa mi se Maski
I meni  cool


Financially free means being able to change the world
 
tiksiDate: Thursday, 17 May 2018, 07:36:34 | Message # 29
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Papi kao sto nesto saznasmo o Maski, dal bi mogao da napises po par reci za svakog ucesnika ove sezone (neaktivne mozes da izostavis) i sta im prognoziras u sezoni?

Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
papi_gm993Date: Thursday, 17 May 2018, 11:56:41 | Message # 30
Moralna Drolja
Group: Publika
Messages: 467
Awards: 4
Reputation: 4
Status: Offline
Quote tiksi ()
dal bi mogao da napises po par reci za svakog ucesnika ove sezone (neaktivne mozes da izostavis) i sta im prognoziras u sezoni?
Naravno. Pisacu o onima sa kojima sam komunicirao i o kojima sam stekao bilo kakav utisak.

ChrisKeller - Aleksa je osoba koja vrlo brzo odustaje, sportski i "protivnicki" nastrojena... Dok smo bili zajedno u plemenu, nije pokazao sta zna i koliko moze jer je previse ocigledno zeleo da izgubimo. Nismo ostali ni u kakvim odnosima. Posto poznaje Isidoru (Mumina) mislim da ce do top3

Petar - nadmen, previse samouveren, sto bi moja drugarica rekla za ovakav tip osobe "puno zuji, malo meda daje"  wacko  Nije bas u dobrim odnosima sa ostalima, mislim da ga igraci ne zele u igri... Ako nije u savezima, tesko da ce dalje od ujedinjenja

aleksamil - Aleksa deluje kao zanimljiva osoba, malo smo komunicirali nevezano za igru... Nije puno aktivan, no kad je prisutan na igrama, odlican je. Ne verujem da ce daleko zbog svoje neaktivnosti. Mozda je prvi sledeci koji ispada, ako se savez odluci da sacuva Maski jos malo

TheGuardian - Milan je sjajan lik, odlican je u igrama, pozrtvovan, istrajan, daje sve od sebe, puno je ulozio u ovu igru, maksimalno posvecen... Mislim da je on pobednik ove sezone, osim ako se ne zameri nekom savezu smile

Bennyo - Belmin, nas DJ, je prijatna, drustvena i pozitivna osoba... Posto radi kao DJ cesto se desava da ne moze da prisustvuje igrama, posebno petkom i vikendom, pa ga to "ometa" da se posveti vise VS-u... Mislim da ce zbog te neaktivnosti i nemogucnosti da se posveti ispasti na prvom plemenskom savetu koje Paparoa bude imala.


Financially free means being able to change the world
 
Forum » Virtual Survivor 7 - New Zealand: A Fresh Start » Povratak u civilizaciju! » 8. emisija (papigm993)
Search: