8. emisija - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Archive - read only
Forum » Virtual Survivor 7 - New Zealand: A Fresh Start » Povratak u civilizaciju! » 8. emisija (papigm993)
8. emisija
troyaDate: Tuesday, 15 May 2018, 21:30:56 | Message # 1
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Osmi takmičar koji napušta VS 7: New Zealand je papigm993.

Kako ti se činila sezona?

Kako su ti se činila plemena?

Imaš li favorite?

Šta misliš, ko pobeđuje, a ko ispada sledeći?

Šta misliš, zašto si izbačen?

Da li si znao da ispadaš?

Da li se kaješ zbog nečega u sezoni?

Ako neko iz publike želi da postavi neko pitanje može slobodno to da uradi.
 
YoungWolfDate: Tuesday, 15 May 2018, 21:38:06 | Message # 2
Revijalni član
Group: Publika
Messages: 1722
Awards: 6
Reputation: 29
Status: Offline


Message edited by YoungWolf - Tuesday, 15 May 2018, 21:38:40
 
DžejkobsDate: Tuesday, 15 May 2018, 21:42:57 | Message # 3
Jednooki pirat
Group: Publika
Messages: 770
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
Hahaha Wolf legendo  :D.

Papi kako ti se cinila igra? Da mozes da se vratis na pocetak igre i da imas priliku da promenis nesto u svojoj igri, sta bi to promenio?
 
papi_gm993Date: Wednesday, 16 May 2018, 00:17:05 | Message # 4
Moralna Drolja
Group: Publika
Messages: 467
Awards: 4
Reputation: 4
Status: Offline
Pozdrav svima happy

Quote troya ()
Kako ti se činila sezona?
Fenomenalna igra, bas sam odusevljen i forumom i idejama i kako je sve osmisljeno... Hvala Tiksi sto mi je uopste predstavila sve ovo <3
Ono sto je bilo vidljivo na pocetku jeste da smo slabiji kao pleme, jer nismo mogli imati vise od 5 igraca na igrama... To je presudno za ovoliko poraza 

Quote troya ()
Kako su ti se činila plemena?
   
Ostalo je da upoznam jos 4 "zelene" osobe koje nisu menjale pleme... Upoznao sam sjajne osobe, drago mi je sto sam bio u mogucnosti da komuniciram sa njima smile 
Spomenuo sam da je u mom plemenu bilo puno neaktivnih i da je to presudilo da dodje do ovakvih dogadjaja, no generalno sam zadovoljan aktivnim clanovima sa kojima sam se bolje upoznao


Financially free means being able to change the world
 
papi_gm993Date: Wednesday, 16 May 2018, 00:17:58 | Message # 5
Moralna Drolja
Group: Publika
Messages: 467
Awards: 4
Reputation: 4
Status: Offline
Quote troya ()
Imaš li favorite?
Imam, jedan favorit je bas ocigledan (slanje duplog glasa biggrin ), a drugi je Maski


Financially free means being able to change the world
 
papi_gm993Date: Wednesday, 16 May 2018, 00:22:43 | Message # 6
Moralna Drolja
Group: Publika
Messages: 467
Awards: 4
Reputation: 4
Status: Offline
Quote troya ()
Šta misliš, ko pobeđuje, a ko ispada sledeći?
Nisam siguran ko pobedjuje... Posto je u boljoj situaciji, posvecen, stalno daje maximum na igrama, mislim da bi Milan (TheGuardian) mogao daleko u sezoni... Na zalost, mislim da ce ukoliko plavi ponovo namerno izgube, ispasti Andrea (Maski)

Quote troya ()
Šta misliš, zašto si izbačen?
Zato sto sam verovao svima, radio sve za savez. Obavestavao sam ih bas o svemu u igri sto sam saznao ili osvojio happy

Quote troya ()
Da li si znao da ispadaš?
Ne, nisam ni mogao da pretpostavim... Bio sam uveren da sa ovakvim savezom mogu do top 6


Financially free means being able to change the world

Message edited by papigm993 - Wednesday, 16 May 2018, 01:52:19
 
papi_gm993Date: Wednesday, 16 May 2018, 00:25:00 | Message # 7
Moralna Drolja
Group: Publika
Messages: 467
Awards: 4
Reputation: 4
Status: Offline
Quote troya ()
Da li se kaješ zbog nečega u sezoni?
Da, kajem se sto sam glasao za Mladena (young wolf)... Ne bih to uradio da sam imao i tracak sumnje na nekog iz saveza smile


Financially free means being able to change the world
 
papi_gm993Date: Wednesday, 16 May 2018, 00:31:41 | Message # 8
Moralna Drolja
Group: Publika
Messages: 467
Awards: 4
Reputation: 4
Status: Offline
Quote Džejkobs ()
Papi kako ti se cinila igra? Da mozes da se vratis na pocetak igre i da imas priliku da promenis nesto u svojoj igri, sta bi to promenio?
Helllloooouuuuu, Dzeki biggrin :D
Spomenuo sam u odgovoru na troyina pitanja - Fenomenalna igra, odusevljen sam... Kad bih mogao da se vratim, ne bih menjao u svojim igrama nista, jer sam bas uzivao u njima. Ono sto bih menjao = sa svakim posebno bih se upoznao putem chata pre bilo kakvih dogovora i ne bih nikome rekao za tajni imunitet i dupli glas


Financially free means being able to change the world
 
papi_gm993Date: Wednesday, 16 May 2018, 00:36:36 | Message # 9
Moralna Drolja
Group: Publika
Messages: 467
Awards: 4
Reputation: 4
Status: Offline
Young Wolf, Aham, mnogo vruce na Novom Zelandu, igracu kad bude neki Grenland ili severni pol biggrin

Financially free means being able to change the world

Message edited by papigm993 - Wednesday, 16 May 2018, 00:37:06
 
anchyDate: Wednesday, 16 May 2018, 00:50:20 | Message # 10
Bočica
Group: Publika
Messages: 1050
Awards: 5
Reputation: 18
Status: Offline
Žao mi je što si ispao, videlo se da ti se igra, nabavio i tajni i dupli... biggrin Bilo bi zanimljivo gledati te u ujedinjenju, ovde nisi baš imao sreću sa plemenom. U svakom slučaju, nadam se da ćeš igrati opet smile

Šta ti se najviše svidelo u VS-u i koja ti je igra bila najzanimljivija?


Kad se bojiš - ne postojiš!
 
papi_gm993Date: Wednesday, 16 May 2018, 01:48:10 | Message # 11
Moralna Drolja
Group: Publika
Messages: 467
Awards: 4
Reputation: 4
Status: Offline
Quote anchy ()
Šta ti se najviše svidelo u VS-u i koja ti je igra bila najzanimljivija?
Generalno mi se cela ideja u vezi sa VS-om dopala, a najvise potraga za tajnim imunitetima... Tiksi mi je pre pocetka sezone pisala o tome sta su sve bili HII i gde su se nalazili, sve to sam odusevljeno "upijao" i cim sam ugledao novi logo, prepoznao sam neke simbole na njemu iz crtanog filma "Moana" i odmah krenuo u istrazivanje i citanje o tome. 

Najzanimljivija igra mi je ona sa lajkovima i hejtovima (ne secam se tacno kako se zove, prva pobeda plavih za imunitet) kada smo TheGuardian i ja sami igrali protiv zelehin i pobedili.


Financially free means being able to change the world
 
DuXDate: Wednesday, 16 May 2018, 02:51:05 | Message # 12
Major general
Group: Publika
Messages: 315
Awards: 1
Reputation: 8
Status: Offline
Ćao papiga hello Imam par pitanja za tebe

Quote papigm993 ()
Bio sam uveren da sa ovakvim savezom mogu do top 6

Ko je bio u tom savezu, i ko te je onda i zbog čega izneverio? 

Koji još savezi misliš da postoje?

Zašto si na prošlom plemenskom iskoristio i tajni imunitet i dupli glas, zašto si mislio da samo korišćenje tajnog nije dovoljno?
Zbog čega si glasao baš za vučka, da li je on jedini bio van tog saveza kom si verovao?

Quote papigm993 ()
i ne bih nikome rekao za tajni imunitet i dupli glas

Uh biggrin
 
tiksiDate: Wednesday, 16 May 2018, 07:41:22 | Message # 13
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Papi zao mi je sto si ispao. Pokazao si, kako se meni cini, veliku energiju i entuzijazam i zar za igrom, sto je po meni najvaznije i nadam se lepo zabavio. Zao mi je sto nisi imao priliku da pokazes jos toga jer mislim da si zanimljiv igrac, koji je i ovako vec ostvario neki uticaj.

U tutorijalu o tome sta je VS i survivor, rekoh da je ovde nekada- less is more, mada moram da konstatujem i da te pogodio sklop nesrecnih okolnosti u ovoj sezoni.

Sta mislis koji su bili Mumini motivi i dal se ovime popravila njena pozicija u igri ? Sto se tice ovih poznanstava iz RL za njih sam znala, ali nije bilo na meni da uticem na bilo koji nacin na tok sezone.

Sta misli npr. ivana o svemu tome? Kada neko flipne tako zestoko, takve situacije bi mogle da budu sumnjive drugima i da prosto pomisle da fliper ima neke veoma jake odnose sa nekim od njihovih saveznika?

Nadam se da ces ostati na forumu i odigrati jos neku sezonu.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
PollyDate: Wednesday, 16 May 2018, 09:30:49 | Message # 14
Marioneta
Group: Game host
Messages: 1756
Awards: 9
Reputation: 65
Status: Offline
Papi  hello 

Mislim da nam je svima žao što si izbačen jer smo vidjeli s koliko si strasti pristupio igri, koliko si sebe dao u sve to. Usput si postao aktivan i na nekim drugim temama na forumu pa pretpostavljam da ti je lijepo s nama i da ćeš ostati ovdje.

Ne znam sjećam li se dobro, ali mislim da je netko spominjao da ima neaktivnih osoba u suprotnom plemenu (pri tome mislim da se skoro uopće ne pojavljuju na forumu, ne komuniciraju sa svojim suplemenicima...). Koliko te frustrira činjenica da si ispao prije tih osoba kad si, za razliku od njih, imao veliku želju igrati?

Dalje, često se spominju žene u igri. Počeli ste s 3 žene i još uvijek su sve 3 u igri. Misliš li da vrijedi ono mišljenje da su žene bolje manipulatorice? Kakvo god da ti je mišljenje, možeš li ga potkrijepiti primjerima iz igre, s obzirom da si upoznao i Maski, i Ivanu, i Muminu? Što misliš, koja od njih trenutno najbolje igra, a koja je (možda zahvaljujući savezu) u najboljoj poziciji da stigne što dalje?

Od 1 do 10, koje bi ocjene dao sebi i tome kako si se snašao u igri: jednu ocjenu daješ za snalaženje u igrama za imunitet i nagrade, jednu za društveni dio, a jednu za strategiju.

Koliko misliš da odmaže ili pomaže to što se pojedini igrači poznaju i privatno?


Sinners judging sinners for sinning differently.
 
papi_gm993Date: Wednesday, 16 May 2018, 10:05:01 | Message # 15
Moralna Drolja
Group: Publika
Messages: 467
Awards: 4
Reputation: 4
Status: Offline
Helloooouuuu, DuX  shades 
Posto vise volim vunu od sintetike, necu te zvati duks, nego Dzemper xD (moj smisao za humor he he)

Ok, pitanja

Quote DuX ()
Ko je bio u tom savezu, i ko te je onda i zbog čega izneverio?
U savezu smo bili Mumina, TheGuardian, nikolazlatic, Maski i ja... Nisam izneveren, sve je ovo deo igre, velika mi je cast sto sam uopste bio pozvan u bilo kakav savez i mogao da se nadam necemu duzem

Quote DuX ()
Koji još savezi misliš da postoje?
Mislim da postoje savezi od pre pocetka sezone izmedju osoba koje se poznaju od ranije, sto je naravno velika prednost :)
Quote DuX ()
Zašto si na prošlom plemenskom iskoristio i tajni imunitet i dupli glas, zašto si mislio da samo korišćenje tajnog nije dovoljno?Zbog čega si glasao baš za vučka, da li je on jedini bio van tog saveza kom si verovao?
Tajni sam iskoristio da zastitim savez, tacnije Maski, jer sam sumnjao da ce glasati za mene posto sam privukao previse paznje pred taj plemenski, a dupli sam iskoristio za svaki slucaj, ako sam napravio pogresnu procenu u vezi sa tim za koga glasa "protivnicki" deo plemena, da bismo mogli doci do izjednacenja po broju glasova... Posto sam bio uveren da igram za savez, glasao sam za njega jer smatram da je najjaci clan i da bi nas savez posle toga mogao lako da izbaci manje aktivnog aleksumil i ostane 3 stara kahurangija vs 2 stara paparoija biggrin


Financially free means being able to change the world
 
Forum » Virtual Survivor 7 - New Zealand: A Fresh Start » Povratak u civilizaciju! » 8. emisija (papigm993)
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Search: