8. emisija - Page 3 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Archive - read only
Forum » Virtual Survivor 7 - New Zealand: A Fresh Start » Povratak u civilizaciju! » 8. emisija (papigm993)
8. emisija
papi_gm993Date: Thursday, 17 May 2018, 12:11:58 | Message # 31
Moralna Drolja
Group: Publika
Messages: 467
Awards: 4
Reputation: 4
Status: Offline
ivana123 - nisam puno komunicirao sa njom, no ostala mi je u secanju kao osoba koja 'zabusava'... izgleda kao da daje sve od sebe u igrama, a deluje mi da namerno pravi greske. Posto je deo saveza, ostace dugo u igri, pitanje je samo kad ce je Aleksa i Isidora "iskoristiti"

Mumina - Isidora je veliki lider, inicijator, odlicno komunicira sa svima, sjajno se prilagodjava i ekstra manipulise... Moracu kod nje na casove.  biggrin  Ide do top 3, sa poznanicima iz RL, ali ne verujem da ce pobediti jer nece puno ljudi glasati za nju zbog "preokreta" smile

Elio - odlican igrac, uvek prisutan... nismo komunicirali, ali mi deluje kao divan lik, po njegovim komentarima koje sam citao po forumu... Mislim da ce dosta postici, zavisi koliko ga novi "RL savez" vidi kao pretnju

YoungWolf - Mladen je divna osoba, imamo dosta zajednickih stvari, bas gotivan lik... Zao mi je sto smo morali da ispadnemo, mislim da bi bio u top5 da je ostao u VS jer mu igre zaista leze 

nikolazlatic - za Nikolu je dovoljno reci da je iz Lucana, naselja pametnih i lepih ljudi hahahha... veoma pametan decko, no ima i svojih mana... ako mu je nesto vazno, tome ce posvetiti punu paznju, no ocigledno da mu igra nije bila toliko vazna, pa je brzo izasao... Da je bio potpuno posvecen, mislim da bi bio velika pretnja RL savezu


Financially free means being able to change the world
 
papi_gm993Date: Thursday, 17 May 2018, 12:14:44 | Message # 32
Moralna Drolja
Group: Publika
Messages: 467
Awards: 4
Reputation: 4
Status: Offline
o Maski sam pisao, ostale ne poznajem ili su neaktivni smile

Financially free means being able to change the world
 
troyaDate: Thursday, 17 May 2018, 12:32:13 | Message # 33
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Prokomentarisi Bendu bre biggrin
 
papi_gm993Date: Thursday, 17 May 2018, 12:38:13 | Message # 34
Moralna Drolja
Group: Publika
Messages: 467
Awards: 4
Reputation: 4
Status: Offline
Benda neaktivan, ne znam ni da li je shvatio da su plemena izmesana hahaha

Financially free means being able to change the world
 
LaraCroftDate: Thursday, 17 May 2018, 14:41:18 | Message # 35
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Troya, jel taj ChrisKeller igrao neku igru ranije na ovom forumu, TAR ili tako nesto ?

I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
troyaDate: Thursday, 17 May 2018, 15:22:59 | Message # 36
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Nije
 
YoungWolfDate: Thursday, 17 May 2018, 23:16:04 | Message # 37
Revijalni član
Group: Publika
Messages: 1722
Awards: 6
Reputation: 29
Status: Offline
Quote papi_gm993 ()
YoungWolf - Mladen je divna osoba, imamo dosta zajednickih stvari, bas gotivan lik... Zao mi je sto smo morali da ispadnemo, mislim da bi bio u top5 da je ostao u VS jer mu igre zaista leze
 
 
papi_gm993Date: Friday, 18 May 2018, 12:55:16 | Message # 38
Moralna Drolja
Group: Publika
Messages: 467
Awards: 4
Reputation: 4
Status: Offline
YoungWolf, potop hahahah

Financially free means being able to change the world
 
Forum » Virtual Survivor 7 - New Zealand: A Fresh Start » Povratak u civilizaciju! » 8. emisija (papigm993)
  • Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Search: