15. emisija - Page 2 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Archive - read only
Forum » Virtual Survivor 7 - New Zealand: A Fresh Start » Povratak u civilizaciju! » 15. emisija (ChrisKeller)
15. emisija
stingemmmDate: Saturday, 09 June 2018, 00:50:13 | Message # 16
Trainwreck diktator
Group: Publika
Messages: 674
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Raspisuje se i meni baš i svašta mi je na vrhu jezika, ali pod a tebi bar ne treba advokat, a pod b nisam baš ispratio sezonu osim iz vaših priča pa ne bih da baratam nepotpunim informacijama kao neki. Barem ovaj povratak ću svakako sa zadovoljstvom ispratiti heart
I želeo bih da čestitam svima vama koje sam ja doveo, apsolutno ste nadmašili moja očekivanja, možda čak i previše pa su se i drugi uplašili toga kolika ste pretnja. #proud heart


Go fuck your prototype
I'm an upgrade of your stereotype.
 
stingemmmDate: Saturday, 09 June 2018, 00:51:27 | Message # 17
Trainwreck diktator
Group: Publika
Messages: 674
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Quote ChrisKeller ()
mamiiiiiiiiiiiiiii

heart


Go fuck your prototype
I'm an upgrade of your stereotype.
 
ChrisKellerDate: Saturday, 09 June 2018, 01:22:42 | Message # 18
Podguzna muva
Group: Publika
Messages: 695
Awards: 2
Reputation: 21
Status: Offline
Quote stingemmm ()
Raspisuje se i meni baš i svašta mi je na vrhu jezika, ali pod a tebi bar ne treba advokat, a pod b nisam baš ispratio sezonu osim iz vaših priča pa ne bih da baratam nepotpunim informacijama kao neki. Barem ovaj povratak ću svakako sa zadovoljstvom ispratiti I želeo bih da čestitam svima vama koje sam ja doveo, apsolutno ste nadmašili moja očekivanja, možda čak i previše pa su se i drugi uplašili toga kolika ste pretnja. #proud

Hvalaaa <3 <3 <3 happy ^_^ happy

samo cu dodati jednu stvar ---> 4 dobra prijatelja koja se znaju privatno su ispala  yes


Can't stop, so shut your mouth
 
stingemmmDate: Saturday, 09 June 2018, 01:30:24 | Message # 19
Trainwreck diktator
Group: Publika
Messages: 674
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Quote ChrisKeller ()
---> 4 dobra prijatelja koja se znaju privatno su ispala 

Jedna šestina tačnosti tvrdnje je sasvim korektna ako uzmemo sve faktore u obzir


Go fuck your prototype
I'm an upgrade of your stereotype.
 
ChrisKellerDate: Saturday, 09 June 2018, 01:43:12 | Message # 20
Podguzna muva
Group: Publika
Messages: 695
Awards: 2
Reputation: 21
Status: Offline
Quote stingemmm ()
Jedna šestina tačnosti tvrdnje je sasvim korektna ako uzmemo sve faktore u obzir

Pa da, mada, po mom misljenju, TheGuardian i aleksamil su takodje jedni veliki dobri prijatelji privatno (DPP). Iskreno sad, znaci nije sprdnja, priznajem sada sveee!


Can't stop, so shut your mouth

Message edited by ChrisKeller - Saturday, 09 June 2018, 01:55:46
 
Tic-TacDate: Saturday, 09 June 2018, 02:15:30 | Message # 21
Prvo Mesto
Group: Publika
Messages: 1020
Awards: 10
Reputation: 81
Status: Offline
smile

Da ih srce vodi, oni ne daju!
 
troyaDate: Saturday, 09 June 2018, 02:28:10 | Message # 22
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote ChrisKeller ()
ukratko taj info je 99% pusten od Elija po svim delovima foruma do kojih je moglo da stigne pretpostavljam, ili od drugih ljudi koji znaju tj nekih hostova ili nekih drugih usera ovog foruma xd

Odakle ti ideja da bi se hostovi time bavili?
 
stingemmmDate: Saturday, 09 June 2018, 10:34:05 | Message # 23
Trainwreck diktator
Group: Publika
Messages: 674
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Drama mamiiiiiiiiii
EDIT: Pošto je bilo pogrešnih tumačenja, da razjasnim samo da ne mislim da Troya drami, ovo je najobičnija sprdnja sa moje strane nadovezana na internu sprdnju Kelera i mene, samo zanemarite. Ne slažem se sa Kelerom koji optužuje hostove i za šta, verujem da su i Ana i Troya objektivni, ali svakako ako ima neke sumnje u njih treba i da ih iznese pa da se razjasne, što će valjda sada i da usledi.


Go fuck your prototype
I'm an upgrade of your stereotype.


Message edited by stingemmm - Saturday, 09 June 2018, 11:31:34
 
papi_gm993Date: Saturday, 09 June 2018, 13:20:22 | Message # 24
Moralna Drolja
Group: Publika
Messages: 467
Awards: 4
Reputation: 4
Status: Offline
Posto si me izbacio iz prijatelja, zelim da ti se izvinim zbog nesuglasica koje smo imali. Zaista nisam imao nameru da ti izazovem bilo kakvu negativnu emociju, sve je bilo deo plana saveza... A izbacivanje iz grupnog chata za vreme igre zbog frustracije I nerviranja jer si nas bas ometao dok smo igrali
Jos jednom ti se izvinjavam


Financially free means being able to change the world
 
ChrisKellerDate: Saturday, 09 June 2018, 14:37:02 | Message # 25
Podguzna muva
Group: Publika
Messages: 695
Awards: 2
Reputation: 21
Status: Offline
Quote troya ()
Odakle ti ideja da bi se hostovi time bavili?

Nije poenta u tome ko je koja uloga, nego sam hteo da kazem da su i hostovi znali za 4 DPP, a i jos neki drugi forumasi, pa ne mogu da znam odakle je tacno procurela informacija xd

Quote papi_gm993 ()
Posto si me izbacio iz prijatelja, zelim da ti se izvinim zbog nesuglasica koje smo imali. Zaista nisam imao nameru da ti izazovem bilo kakvu negativnu emociju, sve je bilo deo plana saveza... A izbacivanje iz grupnog chata za vreme igre zbog frustracije I nerviranja jer si nas bas ometao dok smo igraliJos jednom ti se izvinjavam

Ma nema potrebe da se izvinjavas ahahaha, nisam te izbacio jer si me iznervirao, nego da mi ne bi kopao po profilu dalje i da ne bi saznao za sva 4 DPP xd
Sve je kul izmedju mene i bilo koga drugog, sto se mene tice (bilo ko drugi - bilo ko sa foruma xd)


Can't stop, so shut your mouth
 
MuminaDate: Saturday, 09 June 2018, 14:54:02 | Message # 26
Colonel
Group: Publika
Messages: 185
Awards: 0
Reputation: 5
Status: Offline
Quote ChrisKeller ()
Naravno da se ne kajem, Gardijan Mumina i AleksaMil su moji ljudi i uvek su bili i bice<3
 
heart  hands
 
MuminaDate: Saturday, 09 June 2018, 14:59:18 | Message # 27
Colonel
Group: Publika
Messages: 185
Awards: 0
Reputation: 5
Status: Offline
Quote stingemmm ()
I želeo bih da čestitam svima vama koje sam ja doveo, apsolutno ste nadmašili moja očekivanja, možda čak i previše pa su se i drugi uplašili toga kolika ste pretnja. #proud

Tako je   cool  heart  heart  heart
 
anchyDate: Saturday, 09 June 2018, 15:27:04 | Message # 28
Bočica
Group: Publika
Messages: 1050
Awards: 5
Reputation: 18
Status: Offline
Quote ChrisKeller ()
Nije poenta u tome ko je koja uloga, nego sam hteo da kazem da su i hostovi znali za 4 DPP, a i jos neki drugi forumasi, pa ne mogu da znam odakle je tacno procurela informacija xd


Poenta je upravo u tome, svrstavaš nas u moguće ljude koji bi tako nešto rekli, a vrlo dobro znaš da vam ni na kakva pitanja ne odgovaramo niti sugerišemo nešto, iako nas bombardujete. Uopšte nisi odgovorio na trojino pitanje.

Aleksa, dosta si dogurao s obzirom na to koliko si igrao (apsolutno ne mislim samo na igre), jedino svetlo je bilo izbacivanje Petra, to je bilo predobro i tad mi je baš bilo drago što si preživeo, jer sam znala da nisi uopšte očekivao biggrin Bilo bi mnogo interesantnije gledati te da si se u igru uključio ranije smile


Kad se bojiš - ne postojiš!
 
ChrisKellerDate: Saturday, 09 June 2018, 16:16:22 | Message # 29
Podguzna muva
Group: Publika
Messages: 695
Awards: 2
Reputation: 21
Status: Offline
Quote anchy ()
Poenta je upravo u tome, svrstavaš nas u moguće ljude koji bi tako nešto rekli, a vrlo dobro znaš da vam ni na kakva pitanja ne odgovaramo niti sugerišemo nešto, iako nas bombardujete. Uopšte nisi odgovorio na trojino pitanje.Aleksa, dosta si dogurao s obzirom na to koliko si igrao (apsolutno ne mislim samo na igre), jedino svetlo je bilo izbacivanje Petra, to je bilo predobro i tad mi je baš bilo drago što si preživeo, jer sam znala da nisi uopšte očekivao Bilo bi mnogo interesantnije gledati te da si se u igru uključio ranije

Svrstao sam vas u ljude koji znaju, samim tim svako ima neki % da je to npr. rekao nekome ko je dalje rekao nekome itd, ali svakako eto vas 6-7 koliko god da to zna sa foruma (sem jelte ovog jednog koji ima 99%) ste svrstani u <= 1%, ne vidim sta je tu problem.
Ne mislim da ste ti ili troya npr rekli kad vas pita papigm e je l se znaju theguardian i chriskeller vi rekli da, nego da postoji opcija za druge indirektne puteve (iako kao sto sam rekao, 99% ide drugoj osobi).

Evo da odgovorim na troyino pitanje - odakle mi ideja - ideja postoji za svakoga ko zna tu informaciju, sto je i cinjenicno stanje, ne moze neko drugi to da kaze, a s obzirom da ne poznajem dovoljno nikoga sem svoja 3 DPP i eventualno jos 1-2 osobe (sto se tice forumasa), ja stvarno ne mogu da tvrdim ko o cemu razmislja i prica i sl, samim tim mogu da smatram da je sve moguce, jer vas jelte ne poznajem dovoljno sem ovih gorenavedenih smile

Slazem se da sam dogurao daleko s obzirom koliko sam igrao, pre svega igre, a zatim i ostalo, apsolutno se nisam dovoljno trudio jer sam imao drugih real life stvari
Bilo bi mnogo interesantnije slazem se, ali postalo mi je interesantno kasno xd
A da li sam ocekivao ili ne da li ce Petar da leti, to znam samo ja xd


Can't stop, so shut your mouth
 
anchyDate: Saturday, 09 June 2018, 18:53:47 | Message # 30
Bočica
Group: Publika
Messages: 1050
Awards: 5
Reputation: 18
Status: Offline
Naravno da samo ti znaš, samo nemam pojma što si mi onda kukao i smarao da ti kažem glasove drugih...

Ne znam samo kako je samo vama padalo na pamet da sa naše strane postoji bilo kakvo nameštanje i eto npr to govorenje toga da se vi znate... I čime smo mi to zaslužili. Lepše bi bilo da optužuješ nekog ako imaš osnovane pretpostavke, ovako je baš ružno.


Kad se bojiš - ne postojiš!
 
Forum » Virtual Survivor 7 - New Zealand: A Fresh Start » Povratak u civilizaciju! » 15. emisija (ChrisKeller)
Search: