15. emisija - Page 4 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Archive - read only
Forum » Virtual Survivor 7 - New Zealand: A Fresh Start » Povratak u civilizaciju! » 15. emisija (ChrisKeller)
15. emisija
EthanMorascaDate: Monday, 11 June 2018, 12:30:42 | Message # 46
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Ćao, Aleksa. biggrin

Koji je po tvom mišljenju najupečatljiviji momenat sezone do sada?

Da li bi igrao ponovo? Izvinjavam se ako je neko već pitao ovo.

Ko je bolji igrač: Mumina ili Gardijan? biggrin


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
TheGuardianDate: Monday, 11 June 2018, 12:54:58 | Message # 47
Trojin šegrt
Group: Moderators
Messages: 1425
Awards: 4
Reputation: 17
Status: Offline
Na ovo poslednje postoji samo jedan pravi odgovor :P
 
PetarDate: Monday, 11 June 2018, 13:48:28 | Message # 48
Oralni pobednik
Group: Publika
Messages: 186
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Quote ChrisKeller ()
Petar - pa meni je on simpaaa, nznm sto me mrziii :'(((( gotiviiiim<3 steta sto sam GA IZBACIO iako je on hteo mene:/
Bar imaš čime da se ponosiš u ovoj sezoni wink Ne mrzim te, kad se ovo završi zaboraviću da postojiš. Ne laskaj sebi smile


Soldier, keep on marching on
Head down tilll the work is done
Waiting on the morning sun
Soldier, keep on marching on
 
ChrisKellerDate: Monday, 11 June 2018, 15:37:12 | Message # 49
Podguzna muva
Group: Publika
Messages: 695
Awards: 2
Reputation: 21
Status: Offline
Quote EthanMorasca ()
Ćao, Aleksa. Koji je po tvom mišljenju najupečatljiviji momenat sezone do sada?

Da li bi igrao ponovo? Izvinjavam se ako je neko već pitao ovo.

Ko je bolji igrač: Mumina ili Gardijan?

Ethane<333
pa iz mog ugla kad je Elio presao u drugi tim, ali nznm, i izbacivanje Petra je bilo "iznenadjujuce", i izbacivanje Ivane123 isto
takodje osvajanje 4 javna/licna imuniteta za redom Elija, zavisi kome je fokus na cemu xd
bilo je da li bih igrao ponovo, pa rekao sam da ne znam, zavisi od mojih obaveza bas, ima mislim na 1. ili 2. stranici ovoga bas odgovor malo detaljniji xD
bolji igrac socijalno - Mumina, igracki - Gardijan, pa sad zavisi od ostalih ljudi u sezoni  ko bi bolje prosao (mada moje misljenje jeste da bi Mumina isla dalje, Gardijan bi uzimao imunitete i to, ali cim ne bi imao, leteo bi, mislim slicna prica je bila i sada u sustini)

Quote Petar ()
Bar imaš čime da se ponosiš u ovoj sezoni Ne mrzim te, kad se ovo završi zaboraviću da postojiš. Ne laskaj sebi

Pa u sustini sam ponosan na sve sto sam uradio u ovoj sezoni (samo je i za druge vidljivo tvoje izbacivanje) xd
Pa sto onda sad komentarises kad zelis da zaboravis da postojim xd
Ako me ne mrzis, a ni ne gotivis, onda si nesto blizu ravnodusnom? Ja neko prema kome sam ravnodusan ne bih blokirao na fejsu xd
Perito, nema potrebe da se vise blamiras zaista na ovom povratku, prosao je tvoj povrataaaak, pozzzic, i 7. mesto je za ljude  egypt


Can't stop, so shut your mouth
 
Stefan97czvDate: Monday, 11 June 2018, 23:51:57 | Message # 50
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 518
Awards: 1
Reputation: 31
Status: Offline
Čim sam vidio da se pojavio sa ovim nikom odma mi je postao favorit biggrin Žao mi je sto nisi do kraj stigao.
Zašto bas ovaj nik ? smile
 
Tic-TacDate: Tuesday, 12 June 2018, 00:13:20 | Message # 51
Prvo Mesto
Group: Publika
Messages: 1020
Awards: 10
Reputation: 81
Status: Offline
Nemam pitanjaa vezano za vs, samo mi je bilo zabavno ovo za naziv klana DPP. biggrin

Ali možemo da pričamo o zadruzi koliko želiš ! yahoo


Da ih srce vodi, oni ne daju!
 
ChrisKellerDate: Tuesday, 12 June 2018, 00:59:03 | Message # 52
Podguzna muva
Group: Publika
Messages: 695
Awards: 2
Reputation: 21
Status: Offline
Quote Stefan97czv ()
Čim sam vidio da se pojavio sa ovim nikom odma mi je postao favorit Žao mi je sto nisi do kraj stigao.Zašto bas ovaj nik ?

Chris Keller iz One Tree Hill, gledao sam seriju, gotivim njega, a i njegove pesme xD
A hteo sam nekoga iz nekih serija/filmova, ili tako necega xd

Quote Tic-Tac ()
Nemam pitanjaa vezano za vs, samo mi je bilo zabavno ovo za naziv klana DPP. Ali možemo da pričamo o zadruzi koliko želiš !

<3 <3 <3 za moje ozloglasene ETFovce si imao cry moze i zadrugaaa cry pa ti si nam dao skracenicu DPP, za one koji ne znaju, hvala, nije moglo realnije xd


Can't stop, so shut your mouth
 
tiksiDate: Tuesday, 12 June 2018, 15:50:02 | Message # 53
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Evo nista, da se i ja javim coveku, hello Chris!! Nemam narocitih pitanja, jer nmg sve ovo sto se skupilo da procitam, pa da ne pitam ponovo.

Evo jedino (ako vec nisi odgovarao) da li te je neko razmatrao za neki savez do kraja od kada si ostao solo i ako nije zasto mislis da nije?


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
ChrisKellerDate: Tuesday, 12 June 2018, 16:42:53 | Message # 54
Podguzna muva
Group: Publika
Messages: 695
Awards: 2
Reputation: 21
Status: Offline
Quote tiksi ()
Evo nista, da se i ja javim coveku, hello Chris!! Nemam narocitih pitanja, jer nmg sve ovo sto se skupilo da procitam, pa da ne pitam ponovo.Evo jedino (ako vec nisi odgovarao) da li te je neko razmatrao za neki savez do kraja od kada si ostao solo i ako nije zasto mislis da nije?

Cao Tiksi happy

Pa mislim da niko nije ozbiljno, verovatno hejt zbog toga sto sam usao sa RL ljudima u neRL stvar? Naravno njihovo pravo da vuku taj bes ili sta god, tu negativnu emociju prema meni i ostatku koji su vec odavno izbacili xd svakako i bila je prica kao da mi niko ne veruje, sto je isto okej, jer nisam s njima pregovarao od top 20 nego od top 9 o bilo cemu, a svi su se oni culi dosta dosta ranije xd

Tj mogu da kazem da mislim da mozda max 1 osoba jeste zapravo, ali posto je samo 1 osoba, onda sam i njoj rekao da me proda da ne bi bila broj5 100%


Can't stop, so shut your mouth
 
SacDate: Wednesday, 13 June 2018, 10:40:15 | Message # 55
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
Pozdrav Chris, nisam stigao da ispratim ceo tok sezone, ali fascinantno mi je to sto se vas 4 vec poznajete i da su uspeli da vas provale. Jel bi mogao detaljno sve to da opises, kako je doslo do toga da vas 4 igrate u istoj sezoni i kako ste raskrinkani. Ovo malo sto sam procitao mi je neverovatno i genijalno. Voleo bih da cujem celu pricu, a mozda nekad po toj prici snime i film.
lol  lol  lol


Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.

Message edited by Sac - Wednesday, 13 June 2018, 10:41:20
 
ChrisKellerDate: Wednesday, 13 June 2018, 10:57:25 | Message # 56
Podguzna muva
Group: Publika
Messages: 695
Awards: 2
Reputation: 21
Status: Offline
Quote Sac ()
Pozdrav Chris, nisam stigao da ispratim ceo tok sezone, ali fascinantno mi je to sto se vas 4 vec poznajete i da su uspeli da vas provale. Jel bi mogao detaljno sve to da opises, kako je doslo do toga da vas 4 igrate u istoj sezoni i kako ste raskrinkani. Ovo malo sto sam procitao mi je neverovatno i genijalno. Voleo bih da cujem celu pricu, a mozda nekad po toj prici snime i film.
    
Cao Sac happy

hahaha pa i nije nesto interesantna prica, ima nas 5 koji se poznajemo u RL (iz ovog VS) i jedan od nas je to ispricao svima ostalima i prodao nas (Elio, nas 4: Mumina TheGuardian aleksamil i ja) xd
valjda je uradio to da bi dogurao sto dalje, nmp xd
kako je doslo do toga ---> pa u sustini krecemo se u sl. drustvu u nekim trenucima, i svima nam je u nekom trenutku tu predlozeno da igramo VS i jednostavno smo pristali, i pusteni smo svi u ovu sezonu i tjt


Can't stop, so shut your mouth
 
SacDate: Wednesday, 13 June 2018, 11:40:12 | Message # 57
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
A kakvo je to bilo spijuniranje i stalkovanje, tako sam nesto cuo biggrin

Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.
 
ChrisKellerDate: Wednesday, 13 June 2018, 11:44:23 | Message # 58
Podguzna muva
Group: Publika
Messages: 695
Awards: 2
Reputation: 21
Status: Offline
Quote Sac ()
A kakvo je to bilo spijuniranje i stalkovanje, tako sam nesto cuo

Aaa to, pa valjda je papigm993 iskopao neke slike mene i TheGuardiana iz osnovne ahhaahha


Can't stop, so shut your mouth
 
DžejkobsDate: Wednesday, 13 June 2018, 12:08:30 | Message # 59
Jednooki pirat
Group: Publika
Messages: 770
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
Koji ste stalkeri. Strašno  biggrin
 
SacDate: Wednesday, 13 June 2018, 15:14:05 | Message # 60
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
Neka im Nikola Perisic objasni kako se to radi biggrin

Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.
 
Forum » Virtual Survivor 7 - New Zealand: A Fresh Start » Povratak u civilizaciju! » 15. emisija (ChrisKeller)
Search: