Reunion Show - Page 3 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Archive - read only
Forum » Virtual Survivor 7 - New Zealand: A Fresh Start » Povratak u civilizaciju! » Reunion Show (VS 7 - New Zealand: A Fresh Start)
Reunion Show
DžejkobsDate: Thursday, 21 June 2018, 22:45:57 | Message # 31
Jednooki pirat
Group: Publika
Messages: 770
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
stingemmm

Killy.
Gotivna mi je i Maski, ali Džejkobsov naslednik je Džejkobsov naslednik  Takođe, uspeo je nekako da nagovori Maski da ga povede u finale iako bi joj čini mi se veće šanse bile da nije to uradila.
Maski 3 Killy 1


Message edited by Džejkobs - Thursday, 21 June 2018, 22:46:24
 
DžejkobsDate: Thursday, 21 June 2018, 22:47:22 | Message # 32
Jednooki pirat
Group: Publika
Messages: 770
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
Tiksi 

Moj glas ide za ribicu -->Maski 

Talentovana za ovaj tip igara, plivala u okviru svakakvih za nju nepovoljnih okolnosti, koristeci svoje ocigledno zamasne drustvene i strateske sposobnosti i isplivace, potpuno po meni zasluzeno, kao pobednik ovog VS-a. 

Kompletan igrac na kojoj je iskorisceno nebrojano skrivenih imuniteta, za koju su se i drugi zrtvovali, sto dovoljno govori o tome da poseduje sve ono sto je za ovu igru potrebno.


Maski 4 Killy 1
 
KillyDate: Thursday, 21 June 2018, 22:47:23 | Message # 33
Sveti Ilija
Group: Publika
Messages: 601
Awards: 4
Reputation: 10
Status: Offline
C c c, od svih brat mi nije dao glas XD

Šalim se malo, hvala ti na iskrenošću. Kad je već to spomenuto, voleo bih da iskažem da naravno da sam hteo da pobedim, ali sam takođe hteo da iskažem da će mi svakako biti drago ako bi i Maski pobedila jer sam smatrao da je to i zaslužila, ali nikada nisam isključio mogućnost da i ja zaslužujem nakon svega što sam uradio, samo nisam pričao o tome. Zašto? Nemam pojma, nisam razmišljao o tome XD Nikad nisam voleo sebe previše da hvalim, možda zato.


お前はもう死んでいる
 
DžejkobsDate: Thursday, 21 June 2018, 22:48:37 | Message # 34
Jednooki pirat
Group: Publika
Messages: 770
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
EthanMorasca 

Glasam za Maski. 

Jednostavno volim odlične underdog priče. Uspela je da se iskoprca iz naizgled bezizlazne situacije pre ujedinjenja, a kasnije je napravila čvrste saveze uz pomoć kojih se provukla kroz svu dramu koja se izdešavala. Killy je takođe super odigrao, ali prednost ipak dajem Maski, između ostalog i zato što je Killy priznao da mu je jedan od ciljeva u igri bio da Maski stigne do finala i da ga nije bilo briga što bi od nje verovatno izgubio.

Maski 5 Killy 1
 
DžejkobsDate: Thursday, 21 June 2018, 22:50:58 | Message # 35
Jednooki pirat
Group: Publika
Messages: 770
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
NikolaKhait 

Glasam da pobedi Killy! 

Iskren da budem, nisam bio u toku sa tim sta su tacno radili Maski i Killy u ovoj sezoni, jer su neke druge stvari nazalost obelezile ovu sezonu, pa nisam imao dobar uvid u to kakav je ko zapravo igrac. Citajuci poslednji plemesnki savet, stekao sam utisak da se Killy ipak vise trudio i, po mom misljenju, strateski bolje odigrao. Jedino mi se ne svidja to sto govori da je po svaku cenu zeleo Maski pored sebe u finalu iako je svestan da je ona mnogo veci favorit za pobedu od drugih, ali Boze moj, ne mogu to da mu zamerim kad uzmem u obzir kakve mnogo vece nebuloze su pojedini u ovoj sezoni pisali. I da, uopste nemam komentar za pitanja porote na finalnom plemenskom savetu i za to koliko je mrtav taj plemenski. Nadam se da ce host(ovi) sledeci put naci bolje i zainteresovanije igrace, moze to daleko bolje od ovoga. Nije poenta imati po svaku cenu 20 igraca, ali dobro, to je sad vec neka druga tema. Bacite kamen ako ste bezbrizni, a niste.

Maski 5 Killy 2
 
DžejkobsDate: Thursday, 21 June 2018, 22:51:51 | Message # 36
Jednooki pirat
Group: Publika
Messages: 770
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
Sac

Killy 

Oboje su mi intrigantni, tako da sam bas tesko odlucio. Jedva cekam da pocne reunion i da bude aktivan. 

Maski 5 Killy 3
 
EthanMorascaDate: Thursday, 21 June 2018, 22:52:07 | Message # 37
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote Džejkobs ()
Bacite kamen ako ste bezbrizni, a niste.
Savršeno. heart


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
DžejkobsDate: Thursday, 21 June 2018, 22:52:32 | Message # 38
Jednooki pirat
Group: Publika
Messages: 770
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
Elio

Glasam da pobedi Killy. Odlično odigrana sezona, ni u jednom trenutku nije bio meta za izbacivanje, a dugo vremena je neprimetno igrao dvostruku igru. Iako mi je zabo nož u leđa, nisam od onih bitter učesnika i nagradiću ga svojim glasom 

Maski 5 Killy 4
 
DžejkobsDate: Thursday, 21 June 2018, 22:53:16 | Message # 39
Jednooki pirat
Group: Publika
Messages: 770
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
Tic-Tac 

Killy - svetla tačka u moru varalica + villain sezone
Maski 5 Killy 5
 
TheGuardianDate: Thursday, 21 June 2018, 22:54:14 | Message # 40
Trojin šegrt
Group: Moderators
Messages: 1425
Awards: 4
Reputation: 17
Status: Offline
*baca kamen*
 
ElioDate: Thursday, 21 June 2018, 22:54:21 | Message # 41
Božen
Group: Publika
Messages: 701
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Killy, meni si rekao da je tvoja svrha u ovom vsu bila da maski dovedes do top 3, a ne da pobediš. Tu sam bukvalno doživeo nervni slom jer je to bilo toliko netakmičarski šta si mi pričao, ali sam posle čitanja poslednjeg plemenskog na neki način promenio mišljenje. biggrin

Nema tu zavlačenja, idemo konkretno...
 
KillyDate: Thursday, 21 June 2018, 22:54:43 | Message # 42
Sveti Ilija
Group: Publika
Messages: 601
Awards: 4
Reputation: 10
Status: Offline
Eliov glas mi je najdraži, hvala ti puno biggrin

お前はもう死んでいる
 
DžejkobsDate: Thursday, 21 June 2018, 22:54:54 | Message # 43
Jednooki pirat
Group: Publika
Messages: 770
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
To bi bilo to od publike! 10 glasova nije odlučilo pobednika već pobedu dele i Maski i Killy što verujem da u mnogome govori o tome da su zaista bili jak duo i teško je bilo odlučiti se za jednu osobu kao pobednika ove sezone.

Ovom prilikom im ja čestitam na fantastično odigranoj sezoni a takodje čestitam i svim drugim igračima, zaista se učinili da ovo bude još jedna super sezona za praćenje!
 
KillyDate: Thursday, 21 June 2018, 22:55:31 | Message # 44
Sveti Ilija
Group: Publika
Messages: 601
Awards: 4
Reputation: 10
Status: Offline
Oo, baš me zanima koji deo ti je promenio mišljenje biggrin

お前はもう死んでいる
 
KillyDate: Thursday, 21 June 2018, 22:56:36 | Message # 45
Sveti Ilija
Group: Publika
Messages: 601
Awards: 4
Reputation: 10
Status: Offline
Inače, volim što sam "svetla tačka" i "villian" u isto vreme XD

お前はもう死んでいる
 
Forum » Virtual Survivor 7 - New Zealand: A Fresh Start » Povratak u civilizaciju! » Reunion Show (VS 7 - New Zealand: A Fresh Start)
Search: