Reunion Show - Page 5 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Archive - read only
Forum » Virtual Survivor 7 - New Zealand: A Fresh Start » Povratak u civilizaciju! » Reunion Show (VS 7 - New Zealand: A Fresh Start)
Reunion Show
KillyDate: Friday, 22 June 2018, 09:09:20 | Message # 61
Sveti Ilija
Group: Publika
Messages: 601
Awards: 4
Reputation: 10
Status: Offline
I meni se ta underdog priča jako dopala. Što misliš zašto sam odlučio da joj pomognem biggrin

お前はもう死んでいる
 
KillyDate: Friday, 22 June 2018, 09:13:01 | Message # 62
Sveti Ilija
Group: Publika
Messages: 601
Awards: 4
Reputation: 10
Status: Offline
Quote Elio ()
a i verujem da ta priča da ti je najbitnije bilo da maski dovedeš do finala nije isključivala ni to da si verovao u svoju igru i da si možda negde i znao da možeš i nju da pobediš

U sebi sam verovao da je to moguće, ali bih bio vrlo srećan i da je ona pobedila. Realno smo oboje to zaslužili, možda ona i još više. Najsrećniji ishod mi jeste bio da ona bude sa mnom u finalu, što se i ispunilo biggrin


お前はもう死んでいる

Message edited by Killy - Friday, 22 June 2018, 09:14:07
 
EthanMorascaDate: Friday, 22 June 2018, 09:49:39 | Message # 63
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote tiksi ()
Ovako na prvi pogled ovo gledajuci cini me da je to navodjenje srecnih okolnosti po tebe, dosta nategnuto, jer ste ih mozda oboje imali i Survivor se takodje dobrim delom oslanja i na srecu koja vise dolazi do izrazaja kada covek ide kroz igru underdog i zbog okolnosti je neprekidno pred ispadanjem.
Quote tiksi ()
Cini mi se ,sada, da si vise podbacila na drustvenom delu koji je bio selektivno dobar i da te je tu Killy dosta bolji bio, jer se vidi iz ovoga da je bilo nekih stvari koje se ljudima licno nisu dopale u tvojoj igri.
Potpisujem sve ovo. biggrin heart


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
SacDate: Friday, 22 June 2018, 11:17:58 | Message # 64
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
I meni se jako dopala Maskina underdog prica i bas sam ocekivao da ce da pobedi.

Jedva cekam da troya krene da objavljeje sta se desavalo hronoloski.


Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.
 
TheGuardianDate: Friday, 22 June 2018, 11:26:48 | Message # 65
Trojin šegrt
Group: Moderators
Messages: 1425
Awards: 4
Reputation: 17
Status: Offline
Troya zabusava sad
 
ivana123Date: Friday, 22 June 2018, 11:55:43 | Message # 66
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 669
Awards: 3
Reputation: 10
Status: Offline
Većina nas takođe zabušava, što ne bi i on.. biggrin 

Čestitke Killyju još jednom na pobedi, mada svakako ne bi bilo nezasluženo da je pobedila Maski. Što se utisaka tiče (mada je o tome pisano i kroz druge teme), zadovoljna sam sezonom, bilo je zanimljivo i zabavno do kraja sa dosta drame i preokreta, iako moram da priznam da sam razmišljala dugo da li da ulazim u sve ovo, ali, rekoh, hajd probaću, pa kako bude..Što se igara tiče, nije bilo onih koje mi se nisu dopale (jedino eventualno mogu da izdvojim chinese checkers, mada više zato što do tog trenutka nisam ranije igrala igru nikad, a bilo je nedovoljno vremena da se barem u nekim kraćim crtama upoznam sa pravilima zbog nekih drugih stvari, kojih opet možda ne bi bilo da im delimično nisam kumovala svojom greškom na igri koja je prethodila). Najviše su mi se dopale igre koje su bile povezane sa lokacijom sezone, znači traženje ostrva, osmosmerke i prva igra iz Ujedinjenja. Pohvale i game hostovima na trudu i vođenju čitave sezone (moglo je možda bez ove drame na kraju i mog uvođenja u porotu, onako na brzinu, iako, sa druge strane i razumem).


Ma fai rumore, sì
Ché non lo posso sopportare
Questo silenzio innaturale
Tra me e te
 
MaskiDate: Friday, 22 June 2018, 12:13:08 | Message # 67
The Idol Queen
Group: Publika
Messages: 831
Awards: 9
Reputation: 32
Status: Offline
heh pa tiksi meni je to malo smesno biggrin
glasove potpuno razumem, ocekivala sam ih takve, ali razloge ne...

alesamill sa kojim ni pricala nisam... a zamerila sam mu se O.o biggrin

keler koji je resio da moje vise srece nego pameti prihvati kao istinu (mada i ja sam kriva malo, ocekivala sam pitanja neka u ovom savetu gde bi otkrivala sta sam radila ali kontam da su svi mislili da vec znaju sve (: ) da ne pominjem to sto mu je razlog takodje rekla kazala oko etfovaca, biter much? biggrin

i mumina uf covece ona me je sa razlogom bas onako razocarala...
pricale smo i tokom njene izdaje i posle i jos posle, ne mogu jednosavno da poverujem da igrac koji toliko ocigledno ceni manipulaciju i igru lupi kao razlog tako nesto /:

ali eto moj kiks precenila sam malo koliko su ljudi zeljni da skontaju sta se desava
iako mi sve izgleda kao da se vrti oko toga sto sam bila jelte "ljuta" na izdaju i nisam zelela opet sa njima da se igram biggrin

ali glavno sto mi smeta jeste sto kad sam citala razloge dobila osecaj kao da pricaju zato ja treba da izgubim a ne zasto kili treba da pobedi, iako je bilo 387424 razloga zbog kojih je kili trebao pobediti oni su se fokusirali na ovo /:

za razliku od kilija morala sam biti glasna i u centru paznje kontam da je to dosta odmoglo ali mislim da nisam imala izbora mnogo ^^
eto toliko oko stvari koje se ljudima licno nisu dopale (:
nastavak u sledecem broju :P


You know what they say: People in glass houses sink sh... sh... sh... ships.
 
MaskiDate: Friday, 22 June 2018, 12:34:17 | Message # 68
The Idol Queen
Group: Publika
Messages: 831
Awards: 9
Reputation: 32
Status: Offline
e sad sto se (ne)srece tice biggrin
ja sad nisam nacisto kako ovo da delim posto postoje stvari koje nisam inicirala ali sam znala da ce se desiti tj pretpostavljala i onda kontam moze se uracunati u srecu a moze i u plan jbg sta znam :P

sreca je sto sam prezivela onaj savet kad je 5 glasova islo na mene, stvarno nisam toliko na vs obracala paznju...
nesreca je sto sam tako cesto bila van kuce i onda nisam imala vremena da sagledam situaciju kako valja...
za sledece glasanje ne znam sta da kazem kontala sam sta ce biti ali opet fokus mi je bio ko zna gde pa mi je plan bio ko sto reko da budem budala pa sta bude plus papi je bio veca meta tada
zatim sledece eee sad biggrin tu ja ne znam... imala sam plan, ne trosim imunitet, smaram ivanu i probamo nesto bilo sta biggrin
i bio je ok plan dok mi se elio nije javio kao jelte anonimni sa foruma u isparanoisao me a ivana nikako da mi da straight odgovor biggrin
i sad setkam se tamo po noci muzeja ubedjena da nesto ne valja, opet sam 2 dana van kuce i ne mogu da pratim vs i eto mi greske godine glasam random i sprzim imunitet for good measure :P
al opet to i nije bila sreca jer bas sam se trudila da izgleda kao da shah namerno gubim da bi mislili da imam imunitet i kontala sam da nece mene sve jedno:D
ali jelte paranoja oko tog eliovog muljanja i ivanine nesigurnosti i paf :P

odatle pa nadalje nije bilo srece (:
znala sam odavno da ce me kili kad tad iscimati (:
elio mi je pruzio super priliku da utvdim savez sa kilijem, petrom se nakon prvog nekog cimanja nisam ni bavila jer sam skontala da je tip jako odan ali ako te ne zgotivi u pocetku to je to biggrin
makedonac je uvek bio tu kao opcija za dodatni glas, efovci su vec bili u corbi tako da su morali gde mi hocemo i onda je samo ostalo da pocnem sa juvetom vise da pricam i odam mu utisak da ne bi bas kilija da izbacimo i da pomenem kiliju da sam pricala sa juvetom i kovala zavere i eto mogla sam otici mirna na more ostalo ce sve njih dvojca biggrin

jedino sto me boli je sto elio nije ostao pa da se oprobam protiv taca i njega kako treba a ne sa mora biggrin


You know what they say: People in glass houses sink sh... sh... sh... ships.
 
ElioDate: Friday, 22 June 2018, 12:43:34 | Message # 69
Božen
Group: Publika
Messages: 701
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
A mene boli što nisam skupio mu*a u top 6 i javio se Kelleru kako sam i planirao tada nešto sa Makedoncen i glasao protiv tebe. Bilo bi tada 3:3 i ti sa mora pitanje koliko bi mogla da dobijes tu igricu jer kad je i posle ponovljenog glasanja nerešeno igra se igrica. To bi bogami bio
dobar potez i bila bi još uzbudljivija sezona. Al Keller je čini mi se bio poprilično ljut na mene i delovalo mi je kao da ne vredi ni pokušati, a dugo sam o tome razmišljao. Sad mi žao jer nisam pokušao, čini mi se da bi on u tom trenutku bukvalno na sve pristao da spase glavu pa i da sklopi pakt sa đavolom (sa mnom) biggrin


Nema tu zavlačenja, idemo konkretno...
 
ElioDate: Friday, 22 June 2018, 12:45:50 | Message # 70
Božen
Group: Publika
Messages: 701
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Ko zna u kom bi smeru ostatak sezone otišao da se to desilo...možda bih i ostao u igrici tongue

Nema tu zavlačenja, idemo konkretno...
 
MaskiDate: Friday, 22 June 2018, 12:50:48 | Message # 71
The Idol Queen
Group: Publika
Messages: 831
Awards: 9
Reputation: 32
Status: Offline
pa trebao si biggrin
realno pobedio bi me izi dok sam imala taj hendikep ^^

al iskreno ne znam, mozda bi mi se i tad makedonac javio ko kad je trebalo petra da izglasamo, pa bi izbleala jedan dan u sobi pored wifia cisto da se ispricam sa ljudima (::


You know what they say: People in glass houses sink sh... sh... sh... ships.
 
ElioDate: Friday, 22 June 2018, 12:53:51 | Message # 72
Božen
Group: Publika
Messages: 701
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Pa ne znam, on me je tad žestoko ubeđivao da te izbacimo i čuvamo Kelera, toliko da mi je postao sumnjiv da nešto petlja sa Kelerom pa me je i to malo odvratilo. Sad iz ove perspektive lako je biti pametan i reći da je trebalo da se javim Keleru kako sam i pričao Makedoncu da ću da uradim i ponuditi mu kratkoročan dil biggrin

Nema tu zavlačenja, idemo konkretno...
 
ivana123Date: Friday, 22 June 2018, 12:55:43 | Message # 73
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 669
Awards: 3
Reputation: 10
Status: Offline
Quote Elio ()
Ko zna u kom bi smeru ostatak sezone otišao da se to desilo...možda bih i ostao u igrici

Mogao si da probaš, ništa te nije koštalo..Mada, ne garantujem da bi svejedno bio u finalu, ali sad je sve u fazonu ŠBB KBB. 

Btw. taj savet kad sam ispala, greška mi je možda bila i to što nisam odgovarala ništa oko glasanja, iako sam većinom bila odlučila da ne glasam po dogovoru (koji je očigledno i bio samo priča za mene) i time ih ubedila da glasam za Maski, a ustvari je bilo potpuno suprotno.


Ma fai rumore, sì
Ché non lo posso sopportare
Questo silenzio innaturale
Tra me e te
 
MaskiDate: Friday, 22 June 2018, 12:56:43 | Message # 74
The Idol Queen
Group: Publika
Messages: 831
Awards: 9
Reputation: 32
Status: Offline
heh iz ove perspektive sam mogla i ja svasta biggrin
ali sad sta je bilo bilo je (::
a sto se tog ubedjivanja oko kelera tice heh pa sad :P


You know what they say: People in glass houses sink sh... sh... sh... ships.
 
TheGuardianDate: Friday, 22 June 2018, 13:02:59 | Message # 75
Trojin šegrt
Group: Moderators
Messages: 1425
Awards: 4
Reputation: 17
Status: Offline
Maski glavni zloca foruma sad
 
Forum » Virtual Survivor 7 - New Zealand: A Fresh Start » Povratak u civilizaciju! » Reunion Show (VS 7 - New Zealand: A Fresh Start)
Search: