Reunion Show - Page 48 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Archive - read only
Forum » Virtual Survivor 7 - New Zealand: A Fresh Start » Povratak u civilizaciju! » Reunion Show (VS 7 - New Zealand: A Fresh Start)
Reunion Show
troyaDate: Saturday, 30 June 2018, 23:17:40 | Message # 706
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
YoungWolf - Sličan igrač kao Splash, jak u igrama, s tim da je on bio dobar i društveno. Jedini problem je bila strategija, mislim da je taj deo zapostavio. Tj. nije mu padalo na pamet da priča sa drugim plemenom. Pitanje je dokle bi dogurao sa takvim pristupom da je preživeo onaj plemenski savet, tj. da nisu njega izabrali.

papi_gm993 - Jedan od boljih igrača pre-merge, imao je potencijala ali je nesrećno ispao. Mislim da bi on daleko dogurao da se nije umešao RL savez i da Mumina nije promenila stranu. Mislim da će u sledećoj sezoni da zablista.

ivana123 - Ona je uvek bila u većini, do nje je dolazilo dosta informacija sa svih strana i mogla je da dogura daleko. Najveća greška je što nije bila odlučnija i što je previše čekala na neke poteze. Može se reći da je ovde ispala naivna i ako ona to nije.
 
papi_gm993Date: Saturday, 30 June 2018, 23:25:29 | Message # 707
Moralna Drolja
Group: Publika
Messages: 467
Awards: 4
Reputation: 4
Status: Offline
Quote troya ()
papi_gm993 - Jedan od boljih igrača pre-merge, imao je potencijala ali je nesrećno ispao. Mislim da bi on daleko dogurao da se nije umešao RL savez i da Mumina nije promenila stranu. Mislim da će u sledećoj sezoni da zablista.


Mislim da je ovo najvise sto sam postigao u VS, jer ce me izbacivati savezi ako ne budem imao imunitete ^^ (:


Financially free means being able to change the world
 
ivana123Date: Saturday, 30 June 2018, 23:33:47 | Message # 708
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 669
Awards: 3
Reputation: 10
Status: Offline
Ne mora ništa da znači, svaka sezona je nova priča, u neku ruku..
Sa svojim delom se slažem.  smile


Ma fai rumore, sì
Ché non lo posso sopportare
Questo silenzio innaturale
Tra me e te
 
YoungWolfDate: Saturday, 30 June 2018, 23:37:56 | Message # 709
Revijalni član
Group: Publika
Messages: 1722
Awards: 6
Reputation: 29
Status: Offline
Papi, Ivana, nas troje uvek cemo ici zajedno u diskusiji o ovom VS.

Moram reci da se i ja slazem sa Troyom... Jednostavno... Dozvoliio sam sebi da ne razmisljam previse i da samo igram. Mozda bi se to promenilo kada je igra stvarno pocela... Ali "you win or you die"... Ja sam ispao ko Ned Stark...

Quote papi_gm993 ()
Mislim da je ovo najvise sto sam postigao u VS, jer ce me izbacivati savezi ako ne budem imao imunitete ^^ (:

Ne bih bas bio toliko siguran... Umes ti da citas poteze drugih ljudi... To te cini izuzetno opasnim.
 
ElioDate: Saturday, 30 June 2018, 23:50:23 | Message # 710
Božen
Group: Publika
Messages: 701
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Quote troya ()
Mislim da bi on daleko dogurao da se nije umešao RL savez i da Mumina nije promenila stranu.

Bravo za Mumiiiii heart


Nema tu zavlačenja, idemo konkretno...
 
ElioDate: Saturday, 30 June 2018, 23:53:56 | Message # 711
Božen
Group: Publika
Messages: 701
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
I da se nadovežem. Glupo je pripisivati Papijevo ispadanje samo RL savezu. Ako on nije uspeo da provali da Mumina nije više sa njim onda kad je Wolf ispao, a prelogično je tada bilo da je ona glasala za Maski, to govori nešto i o njegoj naivnosti i nepažnji. Istina je da ga je tu preveslala, i njega i Maski. To nema veze sa RL savezom.

Nema tu zavlačenja, idemo konkretno...

Message edited by Elio - Saturday, 30 June 2018, 23:55:33
 
ivana123Date: Saturday, 30 June 2018, 23:59:18 | Message # 712
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 669
Awards: 3
Reputation: 10
Status: Offline
Sad je lako tvrditi da je prelogično bilo, iz one perspektive se i nije moralo tako činiti..Mada, jeste da su naivnost i pogrešna percepcija igrale dosta veliku ulogu (ovo kažem i imajući svoju ulogu u vidu u svemu tome kada sam mogla da ga izvučem na tom savetu kada je ispao).

Ma fai rumore, sì
Ché non lo posso sopportare
Questo silenzio innaturale
Tra me e te
 
troyaDate: Sunday, 01 July 2018, 00:02:59 | Message # 713
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Pa ne bih se slozio sa tobom. Prvo ovo oko naivnosti, nije bas bilo prelogicno jer je mogao da bude dupli a da glas nije procitan. Drugo ima veze sa RL, jer je Muminin potez bio donekle iracionalan, jer bi za nju mnogo bolje bilo da je isla tokom igre i nastavila da radi sa plavima, odlukom da po svaku cenu igra sa ljudima iz RL je vise sebi pripisala presudu, jer se znalo da posle niko ziv ne bi radio sa njima. Ali bolje da o tome pisemo kad dodje red na Muminu.
 
ElioDate: Sunday, 01 July 2018, 00:04:05 | Message # 714
Božen
Group: Publika
Messages: 701
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Da je pažljivije pratio glasove na tom plemenskom, video bi sve. Inače, Papi je fenomenalan u borbama, jedan od najboljih, ali smatram da je suviše naivan za ovakvu igru. Nije bio u beznadežnoj poziciji kao recimo Ivana na poslednjem plemenskom pre ujedinjenja. Imao je realnu šansu da se iskobelja iz cele situacije.

Nema tu zavlačenja, idemo konkretno...
 
papi_gm993Date: Sunday, 01 July 2018, 00:06:12 | Message # 715
Moralna Drolja
Group: Publika
Messages: 467
Awards: 4
Reputation: 4
Status: Offline
Quote Elio ()
Glupo je pripisivati Papijevo ispadanje samo RL savezu. Ako on nije uspeo da provali da Mumina nije više sa njim onda kad je Wolf ispao, a prelogično je tada bilo da je ona glasala za Maski, to govori nešto i o njegoj naivnosti i nepažnji. Istina je da ga je tu preveslala, i njega i Maski. To nema veze sa RL savezom


Nije mi padalo na pamet sta su sve ljudi spremni da rade na igrama. Zbog toga nisam ni ocekivao bilo sta ovakvo, jer ja ne bih to radio. Pre bih bio spreman da ispadnem nego da prekrsim dogovor ^^


Financially free means being able to change the world

Message edited by papi_gm993 - Sunday, 01 July 2018, 00:07:03
 
ElioDate: Sunday, 01 July 2018, 00:06:13 | Message # 716
Božen
Group: Publika
Messages: 701
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Slažem se da je greška što je slepo pratila savez, ali ako si pročitao dva glasa za Wolfa, a treći nisi, logično je da je i on bio za Wolfa jer jelte pročitao bi i taj da je bio drugačiji zbog drame. To se uvek radi na tim plemenskim. Al aj da ga ne dužim više biggrin

Nema tu zavlačenja, idemo konkretno...
 
ivana123Date: Sunday, 01 July 2018, 00:08:51 | Message # 717
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 669
Awards: 3
Reputation: 10
Status: Offline
Pa i nije moglo da se zna da li samo jedan ili više glasova za Wolfa nisu pročitani. U tom trenutku, to su znali samo game hostovi.. smile

Ma fai rumore, sì
Ché non lo posso sopportare
Questo silenzio innaturale
Tra me e te
 
ElioDate: Sunday, 01 July 2018, 00:11:27 | Message # 718
Božen
Group: Publika
Messages: 701
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Meni bi bilo jasno jer znam kako troya čita glasove, informisao sam se pre sezone biggrin al aj dobro, da kažemo da on to možda nije znao, mada mi deluje kao da je i on "krtičario" dosta na ovom forumu i prikupljao informacije xD

Nema tu zavlačenja, idemo konkretno...
 
troyaDate: Sunday, 01 July 2018, 00:11:30 | Message # 719
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Nakon Wolfa je je ostalo 6 osoba u plemenu, 4na2 tako da i nije bio naivan, opet tesko da bi mogao da se spasi. Tajni tu ne pomaze jer se deli 222. biggrin
 
papi_gm993Date: Sunday, 01 July 2018, 00:12:29 | Message # 720
Moralna Drolja
Group: Publika
Messages: 467
Awards: 4
Reputation: 4
Status: Offline
Procitano je 2 glass za Wolfa. Ja sam iskoristio dupli glass.
Vec kad je treci dosao na red, Maskin, troja je objavio da je on ispao.
Cetvrti je trebalo da bude Mumina, sto smo mi mislili da nije procitano smile


Financially free means being able to change the world
 
Forum » Virtual Survivor 7 - New Zealand: A Fresh Start » Povratak u civilizaciju! » Reunion Show (VS 7 - New Zealand: A Fresh Start)
Search: