Reunion Show - Page 50 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Archive - read only
Forum » Virtual Survivor 7 - New Zealand: A Fresh Start » Povratak u civilizaciju! » Reunion Show (VS 7 - New Zealand: A Fresh Start)
Reunion Show
ChrisKellerDate: Sunday, 01 July 2018, 00:27:29 | Message # 736
Podguzna muva
Group: Publika
Messages: 695
Awards: 2
Reputation: 21
Status: Offline
Quote Killy ()
Ko li smisli taj koncept legacy advantagea XD
BRAVO KILI!!!


Can't stop, so shut your mouth
 
ElioDate: Sunday, 01 July 2018, 00:29:39 | Message # 737
Božen
Group: Publika
Messages: 701
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Quote NikolaKhait ()
S nestrpljenjem ocekujem troyin opis igraca sezone -  Mumine

Mumina je ključna figura pre-mergea i zato mora da se zna da je Papi prevashodno ispao zbog njene sjajne manipuliacije i laganja, a ne RL saveza biggrin I da, ona je moj top 3 igrača ove sezone. heart


Nema tu zavlačenja, idemo konkretno...
 
TheGuardianDate: Sunday, 01 July 2018, 00:30:15 | Message # 738
Trojin šegrt
Group: Moderators
Messages: 1425
Awards: 4
Reputation: 17
Status: Offline
Da ne bi doslo do zabune odredjenih ljudi ovde, Dzejkobs je pomagao nama u sahu, ali nije bilo od neke pomoci zbog vremenskog ogranicenja, na to sam mislio kad sam potvrdio Jocinu izjavu, verujem da je i on na isto mislio.
 
Tic-TacDate: Sunday, 01 July 2018, 00:40:19 | Message # 739
Prvo Mesto
Group: Publika
Messages: 1020
Awards: 10
Reputation: 81
Status: Offline
Quote TheGuardian ()
ali nije bilo od neke pomoci zbog vremenskog ogranicenja

Ni moja pomaganja uglavnom nisu bila gotovo ni od kakve koristi, ali anchy i nije napisala da je neko doprineo, već pomagao.


Da ih srce vodi, oni ne daju!
 
stingemmmDate: Sunday, 01 July 2018, 00:42:28 | Message # 740
Trainwreck diktator
Group: Publika
Messages: 674
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Ne znam šta se dešava tačno ali želim da pošaljem najveću ljubav za sigurnu pobednicu naredne all-stars sezone, socijalnog kameleona, patološkog lažova upakovanog u najslađe moguće pakovanje, maestralnu ex crvenokosu sada braonokosu crnu udovicu, Morgana Muminu. Sledeći put od nule sve sama i nebo ti je granica bebo heart

Go fuck your prototype
I'm an upgrade of your stereotype.
 
MuminaDate: Sunday, 01 July 2018, 00:48:24 | Message # 741
Colonel
Group: Publika
Messages: 185
Awards: 0
Reputation: 5
Status: Offline
Quote stingemmm ()
Ne znam šta se dešava tačno ali želim da pošaljem najveću ljubav za sigurnu pobednicu naredne all-stars sezone, socijalnog kameleona, patološkog lažova upakovanog u najslađe moguće pakovanje, maestralnu ex crvenokosu sada braonokosu crnu udovicu, Morgana Muminu. Sledeći put od nule sve sama i nebo ti je granica bebo

Aaaaaaa hvalaaaaaaaa <3 <3 <3 <3  Postideću se stvarno  shy 

Pa učim od najboljih!  love
 
ElioDate: Sunday, 01 July 2018, 00:50:21 | Message # 742
Božen
Group: Publika
Messages: 701
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Molim da se Mumini promeni alternativno u crna udovica heart

Nema tu zavlačenja, idemo konkretno...
 
MuminaDate: Sunday, 01 July 2018, 00:53:19 | Message # 743
Colonel
Group: Publika
Messages: 185
Awards: 0
Reputation: 5
Status: Offline
Quote Elio ()
Mumina je ključna figura pre-mergea i zato mora da se zna da je Papi prevashodno ispao zbog njene sjajne manipuliacije i laganja, a ne RL saveza I da, ona je moj top 3 igrača ove sezone.
Hvala Eliooo  heart  hooray
 
MuminaDate: Sunday, 01 July 2018, 00:54:03 | Message # 744
Colonel
Group: Publika
Messages: 185
Awards: 0
Reputation: 5
Status: Offline
Quote Elio ()
Molim da se Mumini promeni alternativno u crna udovica
Moglo bi mozda uskoro, videcemo, neka bude iznenadjenje!  biggrin
 
NikolaKhaitDate: Sunday, 01 July 2018, 00:55:49 | Message # 745
Masa with an S
Group: Publika
Messages: 371
Awards: 2
Reputation: 7
Status: Offline
Mumiiiii sledecu all-stars sezonu zajedno do krajaaaa! heart
Kad se udruze dva patoloska lazova, nebo ce nam biti granica, sto kaze Luka heart heart


Why do all good things come to an end?
 
MuminaDate: Sunday, 01 July 2018, 00:57:49 | Message # 746
Colonel
Group: Publika
Messages: 185
Awards: 0
Reputation: 5
Status: Offline
Quote NikolaKhait ()
Mumiiiii sledecu all-stars sezonu zajedno do krajaaaa! Kad se udruze dva patoloska lazova, nebo ce nam biti granica, sto kaze Luka
Tako je, zajedno moramo do pobede samo!!!!  heart
 
papi_gm993Date: Sunday, 01 July 2018, 02:04:29 | Message # 747
Moralna Drolja
Group: Publika
Messages: 467
Awards: 4
Reputation: 4
Status: Offline
Izvini, anchy. Nece se ponoviti

Financially free means being able to change the world
 
troyaDate: Sunday, 01 July 2018, 10:55:36 | Message # 748
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
bennyo - Isto jedan od igrača koji je obećavao, bio je najaktviniji na piramidi. Posle malo pao, pa se aktivirao pa opet pao. Totalno nejasan igrač, teško ga je objasniti. Neglasanjem u finalu je zatvorio sva vrata.

TheGuardian - Odličan igrač u igrama, ali je bio previše pun samopouzdanja. Kao što sam mu rekao, i dalje mi nije jasno njegovo verovanje Eliu, tj. zašto je mislio da je u Eliovom interesu da radi sa njima a zna ih tipa 5 dana. Zbog toga nIje previše pazio na ostale igrače, niti na to da će da izgleda kao najveća pretnja u ujedinjenju. Mislim da se i on kao i većina ETF još tada video u finalu, što nikad nije dobro.

Mumina - Za razliku od guardiana ona nije jaka u igrama ali je bila jaka socialno. Vrtela ih je oko malog prsta kao prava Cersei, definitvo jedan od glavnih Villaina sezone. Najveća greška u sezoni što nije igrala samostalno nego po svaku cenu sa ljudima iz RL, jer je na taj način zatvorila sebi sva vrata za dalje. Da je nastavila sama, mislim da je mogla da ih manipuliše i dogura daleko, pogotovo što bi uglavnom radila sa muškima. I ona je sebe prerano videla u finalu.

aleksamil - Igrač koji je glasao samo kako mu se kaže, ovako nije imao nikakvu želju za igrom.
 
papi_gm993Date: Sunday, 01 July 2018, 12:28:58 | Message # 749
Moralna Drolja
Group: Publika
Messages: 467
Awards: 4
Reputation: 4
Status: Offline
Mislim da bi Mumi puno dalje stigla da se nije igralo u ispitnom roku wink

Financially free means being able to change the world
 
troyaDate: Sunday, 01 July 2018, 13:36:15 | Message # 750
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Petar - Svaka sezona ima po jednog Petra, igrača koji misli da sve kontroliše i ispadne prvom prilikom usled opuštanja i prevelikog samopouzdanja. I ako cenim agresivan gameplay mislim da je trebao da zna kad treba da prećuti.

ChrisKeller - Mislim da razume ovu igru, još jedan igrač koji je pao zbog previše ljudi koje zna. Mislim da je dobar u strategiji, ali jednostavno niko sa njim nije hteo da radi s obzirom da je imao 3 sigurna glasa u poroti. Najveća greška što je zvao ljude sa kojima se druži da učestvuju, naravno takodje je bio prepun samopoudanja zbog čega je video sebe u finalu i čak predao neke igre sredinom sezone.

Acestas - Jedan od retkih fanova američkog survivora i ja sam očekivao mnogo od njega. Što se donekle i pokazalo u final7 kada je rešio da napravi big move, njegova greška što se previše udubio u under the radar story tako da nije znao šta se ustvari dešava. A i bilo je igrača koji su odigrali ovu igru bolje od njega tj. mudrije.

Elio - Eliovu igru bih sveo na pre i posle ispadanja Guardiana, kada je on otkrio svoje karte. Pre ispadanja je igrao solidnu stratešku igru, mislim da je napravio ispravnu odluku da se odvoji od etf jer tu ne bi imao šta da traži u top5. Onda ide period nakon ispadanja Guardiana gde on otkriva karte i stavlja metu na sebe i samim tim kreće i paranoja. To prouzrokuje da on traži/dobija pomoć u igrama i ostatak priče znate. Takodje velika greška prilaženje sa lažnim acountom, tako se samo stiče utisak da je shady i gubi poverenje ljudi.
 
Forum » Virtual Survivor 7 - New Zealand: A Fresh Start » Povratak u civilizaciju! » Reunion Show (VS 7 - New Zealand: A Fresh Start)
Search: