14. plemenski savet - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Archive - read only
Forum » Virtual Survivor 7 - New Zealand: A Fresh Start » Završeni plemenski saveti » 14. plemenski savet (Hanumi)
14. plemenski savet
troyaDate: Monday, 04 June 2018, 21:00:07 | Message # 1
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Hanumi, dobrodošli na četrnaesti plemenski savet u Virtual Survivor 7 - New Zealand. Jedan od vas će po završetku ovog plemenskog saveta biti izglasan i postaće četrnaesta osoba koja napušta Virtual Survivor 7 - New Zealand. Rasprava na plemenskom savetu će trajati do sutra u 22:00 h, kada ću pročitati glasove.

Dolazi i članovi porote bennyo, TheGuardian, Mumina i aleksamil koji je izglasan na prošlom plemenskom savetu.

Svi morate odgovoriti na postavljena pitanja.

Glasanje se vrši tajnim putem i to tako što šaljete game hostu privatnu poruku sa imenom osobe za koju glasate.

Pored toga morate napisati i minimum jednu rečenicu komentara, odnosno objašnjenje svog glasa.

Ako neko ima tajni imunitet i želi da ga iskoristi, uradiće to uz glas.

Elio ima lični imunitet i za njega ne možete glasati danas.

A sada nekoliko pitanja:

Da li ste očekivali diskvalifikaciju aleksemil?

Sedmoro vas je u igri, ovo je trenutak kada vam minimalno treba savez od 4 da bi bili bezbedni, mislite li da ga imate?

Maski ti si poslednji prvobitni član Kahurangija, misliš li da te linije postoje još uvek?

Petre tvoji monolozi u kampu su postali rutina, možeš li to malo da prokomentarišeš?

JocaJuve94, kakav je osećaj nakon još jednog izgubljenog finala, da li samopouzdanje pada ili imaš motivaciju da sledeći put zapneš još jače?

ChrisKeller javna je tajna je da su poispadali svi iz tvog saveza, misliš li da si ugrožen večeras i šta si preduzeo da se spasiš?

Acestas zašto ne dolaziš na igre?

Elio ti si osvojio Imunitet 3x za redom, da li samopouzdanje raste?

Killy šta misliš da će porota na kraju više ceniti, igre ili strategiju?
 
JocaJuve94Date: Monday, 04 June 2018, 21:02:38 | Message # 2
Paskal
Group: Publika
Messages: 457
Awards: 2
Reputation: 7
Status: Offline
Da li ste očekivali diskvalifikaciju aleksemil? nije da je bilo neocekivano

Sedmoro vas je u igri, ovo je trenutak kada vam minimalno treba savez od 4 da bi bili bezbedni, mislite li da ga imate? kakvi savezi...

JocaJuve94, kakav je osećaj nakon još jednog izgubljenog finala, da li samopouzdanje pada ili imaš motivaciju da sledeći put zapneš još jače? Kad navijas za Juve nekako se kroz taj dugogodisnji period naviknes da gubis finala....a za dalje...vincere non e importante, ma e lunica cosa che conta!
 
KillyDate: Monday, 04 June 2018, 21:08:40 | Message # 3
Sveti Ilija
Group: Publika
Messages: 601
Awards: 4
Reputation: 10
Status: Offline
Da li ste očekivali diskvalifikaciju aleksemil?

Da, ali sam se nadao da neće.

Sedmoro vas je u igri, ovo je trenutak kada vam minimalno treba savez od 4 da bi bili bezbedni, mislite li da ga imate?

O savezima mi se ne priča javno :D

Killy šta misliš da će porota na kraju više ceniti, igre ili strategiju?

Nadam se ne igre, jer tu nisam baš najbolji XD

Šala sa strane, to zavisi od porote. VS je takva igra gde svako može da ima svoj kriterijum kako bi igra trebalo da se igra i ko najviše zaslužuje pobedu. Ako porota odluči da ja pobedu nisam zaslužio, so be it.


お前はもう死んでいる
 
ChrisKellerDate: Monday, 04 June 2018, 21:21:43 | Message # 4
Podguzna muva
Group: Publika
Messages: 695
Awards: 2
Reputation: 21
Status: Offline
Da li ste očekivali diskvalifikaciju aleksemil?
pa znao sam da je opcija, bilo je 50-50 stvarno, od pocetka igre, pa do sada...

Sedmoro vas je u igri, ovo je trenutak kada vam minimalno treba savez od 4 da bi bili bezbedni, mislite li da ga imate?
naravno da nemam, 6 vs 1 je, nadam se da su ove 4 runde iza nas ukljucujuci i ovu ono sto se trazilo od vs zanimljivosti da se ne bi doslo do izvorno ocekivanog top 5 jer je to dosadno xd

ChrisKeller javna je tajna je da su poispadali svi iz tvog saveza, misliš li da si ugrožen večeras i šta si preduzeo da se spasiš?
jok i nisam ugrozen xd pa preduzeo sam tako sto sam krenuo da igram ove igre za licne/javne imunitete, ali posto za neke igra po 5 osoba, sta ja tu mogu sam, svakako sam zadovoljan xd


Can't stop, so shut your mouth
 
ElioDate: Monday, 04 June 2018, 21:40:29 | Message # 5
Božen
Group: Publika
Messages: 701
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Da li ste očekivali diskvalifikaciju aleksemil?
Da, i žao mi je što je preuzeo metak koji je bio namenjen drugoj osobi. Totalno neigrački potez, ali kao što rekoh, svi smo znali da će to uraditi smile

Sedmoro vas je u igri, ovo je trenutak kada vam minimalno treba savez od 4 da bi bili bezbedni, mislite li da ga imate?
Mislim da trenutno i nije potreban savez od 4 osobe da bi ispala meta na ovom plemenskom.

Elio ti si osvojio Imunitet 3x za redom, da li samopouzdanje raste?
Raste i samopouzdanje, ali i meta na leđima pošto sam krenuo da osvajam igre. Mada sreća moja što su svi u poroti ogorčeni na mene, pa sam minimalna pretnja u finalu biggrin


Nema tu zavlačenja, idemo konkretno...
 
PetarDate: Monday, 04 June 2018, 22:35:18 | Message # 6
Oralni pobednik
Group: Publika
Messages: 186
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Naravno da sam očekivao DSQ statiste, predugo se i zadržao. smile Kao što je Elio rekao, klan od 4 nije ni potreban da bi večerašnja meta ispala iz igre. Sad kada više nema marioneta da primaju metke, jedino što mu ostaje da reši Fibonačija. Mada, njega "boli uvo" za igru, ne znam što nije sam napustio ostrvo, da ne čekamo. biggrin

Što se mojih monologa tiče
, prvo sam hteo da zapalim vatru i da animiram ostale takmičare da se tamo raspravljamo, kako bi kasnije publici bilo zanimljivo da to čita. Pošto je to prošlo neuspešno, nisam odustao jer mi je zanimljivo, svoje VS emocije tamo beležim na neki način i publika će kasnije videti to i pročitati. Ipak sam ja čovek iz naroda i sve što radim, radim zbog publike. biggrin


Soldier, keep on marching on
Head down tilll the work is done
Waiting on the morning sun
Soldier, keep on marching on
 
ChrisKellerDate: Monday, 04 June 2018, 23:00:42 | Message # 7
Podguzna muva
Group: Publika
Messages: 695
Awards: 2
Reputation: 21
Status: Offline
Dobro ispadam svaka vam čaaaast xd Pero moraš do kraja, imaš naše glasove, možeeeeeeš!!!
evo ako vam znači glasaću za sebe xd
aleksamil vrediš lepoto, a sitne duše će uvek pričati!!!

samo da prokomentarišem da meni raste samopouzdanje u nečemu kada ja to zapravo radim, nznm za druge xd
svakako navijam za elia i petra iskrenooo, naši budući finalisti!!!


Can't stop, so shut your mouth
 
PetarDate: Monday, 04 June 2018, 23:09:09 | Message # 8
Oralni pobednik
Group: Publika
Messages: 186
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Dragi gledaoci, ovo što ste pročitali u postu iznad je klasična šizofrenija čoveka koji je jednom nogom u grobu. Glasaj za sebe, hoću da vidim to!

Soldier, keep on marching on
Head down tilll the work is done
Waiting on the morning sun
Soldier, keep on marching on
 
ChrisKellerDate: Monday, 04 June 2018, 23:13:35 | Message # 9
Podguzna muva
Group: Publika
Messages: 695
Awards: 2
Reputation: 21
Status: Offline
Perooo skrinšotovao bih ti da me nisi blokovao xd
a slažem se za šizofrenost, ali blagu xd
opet, što se tiče VS groba, msm da sam sa obe noge tu već 3 runde xd


Can't stop, so shut your mouth
 
PetarDate: Monday, 04 June 2018, 23:15:16 | Message # 10
Oralni pobednik
Group: Publika
Messages: 186
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Bar priušti sebi luksuz da iz igre odeš dostojanstveno smile Ne znam čemu ovo uzimanje mene i Elija u usta u svakoj prilici. Kapiramo da si sarkastičan kad "navijaš" za nas, ajde nešto novo.

Soldier, keep on marching on
Head down tilll the work is done
Waiting on the morning sun
Soldier, keep on marching on
 
ChrisKellerDate: Monday, 04 June 2018, 23:20:50 | Message # 11
Podguzna muva
Group: Publika
Messages: 695
Awards: 2
Reputation: 21
Status: Offline
na onom povratku u civilizaciju ću o tome ko je dostojanstven, a ko nije, tj danas oko 22.30h ili kad već xd
prvi put da sam spomenuo elija po imenu, nznm šta je problem, i da vas spominjem non stop, imam prava!!! #zadruga XD
a tebe spominjem najviše jer najviše navijam za tebe, nije sprdnja sad stvarno xd pa onda za elia xd


Can't stop, so shut your mouth
 
PetarDate: Monday, 04 June 2018, 23:22:40 | Message # 12
Oralni pobednik
Group: Publika
Messages: 186
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Ne kapiram samo zašto, zar mi nisi prvo obećao 0 glasova od Porote? sad

Soldier, keep on marching on
Head down tilll the work is done
Waiting on the morning sun
Soldier, keep on marching on
 
TheGuardianDate: Monday, 04 June 2018, 23:25:08 | Message # 13
Trojin šegrt
Group: Moderators
Messages: 1425
Awards: 4
Reputation: 17
Status: Offline
Ajde, odblokiraj lepo coveka pa pisite na fejsu, nego saljite mi pesme za ESC 166, hahahaha :D
 
ChrisKellerDate: Monday, 04 June 2018, 23:25:30 | Message # 14
Podguzna muva
Group: Publika
Messages: 695
Awards: 2
Reputation: 21
Status: Offline
TheGuardian <3 <3 <3

Can't stop, so shut your mouth
 
PetarDate: Monday, 04 June 2018, 23:27:16 | Message # 15
Oralni pobednik
Group: Publika
Messages: 186
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Pa zašto bih? Ovo prevazilazi okvir privatnog razgovora i biće zanimljivo i publici i poroti, a i takmičarima biggrin Ja nemam šta da krijem i uvek sam tu za publiku.

Soldier, keep on marching on
Head down tilll the work is done
Waiting on the morning sun
Soldier, keep on marching on


Message edited by Petar - Monday, 04 June 2018, 23:28:26
 
Forum » Virtual Survivor 7 - New Zealand: A Fresh Start » Završeni plemenski saveti » 14. plemenski savet (Hanumi)
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Search: