19. plemenski savet - Page 2 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Archive - read only
Forum » Virtual Survivor 7 - New Zealand: A Fresh Start » Završeni plemenski saveti » 19. plemenski savet (Poslednji plemenski savet)
19. plemenski savet
TheGuardianDate: Monday, 18 June 2018, 15:29:23 | Message # 16
Trojin šegrt
Group: Moderators
Messages: 1425
Awards: 4
Reputation: 17
Status: Offline
Pre ujedinjenja naravno, dok smo aleksandar i ja jos bili zajedno u igri i gubili svaku osim jedne :/
 
KillyDate: Monday, 18 June 2018, 15:31:18 | Message # 17
Sveti Ilija
Group: Publika
Messages: 601
Awards: 4
Reputation: 10
Status: Offline
Quote ChrisKeller ()
Evo da kazem da se meni licno (znam da je itekako dozvoljeno) gadi potez razmene fejsbuka, jer je bas i fora da ne znas 100% kome verujes ili ne, sad mi je zao sto cu morati da glasam za nekog od vas 2, a ne za Juveta (ako i on nije razmenjivao fb)

Ne vidim zbog čega je to problem, mogli smo vrlo lako da šaljemo skrinove jednom drugom, ovako nam samo bilo lakše jer nismo imali šta da krijemo jednog od drugog. Da sam to uradio s nekim iz publike pa aj da razumem, ali ovo je bilo između dva učesnika igre.


お前はもう死んでいる
 
ChrisKellerDate: Monday, 18 June 2018, 15:36:08 | Message # 18
Podguzna muva
Group: Publika
Messages: 695
Awards: 2
Reputation: 21
Status: Offline
Quote Killy ()
Ne vidim zbog čega je to problem, mogli smo vrlo lako da šaljemo skrinove jednom drugom, ovako nam samo bilo lakše jer nismo imali šta da krijemo jednog od drugog. Da sam to uradio s nekim iz publike pa aj da razumem, ali ovo je bilo između dva učesnika igre.
Pa SS moze da se fejkuje wtf a i mozes selektivno da saljes
Pa problem je jer je time bukvalno taj savez jaci od mene i guardiana npr, jer je jelte 100%
Nebitno, svakako cu morati za 1 da glasam, ali mi je sad zao, a radovao sam se ovom finalu


Can't stop, so shut your mouth
 
MaskiDate: Monday, 18 June 2018, 15:36:52 | Message # 19
The Idol Queen
Group: Publika
Messages: 831
Awards: 9
Reputation: 32
Status: Offline
gadi ti se? biggrin
pa dobro, tvoja stvar i meni je fora da ne verujes nikom ali mi je isto fora da barem svako igra svoje
a gadi mi se sto ljudi djidaju iz bilo kog razloga pa eto tu smo gde smo (::

mozda bi i pokusavala da idem samo na ubedjivanje ljudi ali nisam imala mesec dana da cistim svoje ime, fejs je bio samo precica kroz bullshit biggrin
al dobro de, nemas izbora jbg
si procitao uopste ovaj moj oduzi uvod msm ko je davao fejs itd? biggrin


You know what they say: People in glass houses sink sh... sh... sh... ships.
 
KillyDate: Monday, 18 June 2018, 15:41:38 | Message # 20
Sveti Ilija
Group: Publika
Messages: 601
Awards: 4
Reputation: 10
Status: Offline
Pa i šta da jeste jači? Ne vidim što je to problem XD
Ionako sam joj dovoljno verovao na početku da čak i da mi nije dala fejs inače bi joj verovao. Samo me zanimalo šta joj je Elio rekao pa rekoh aj da uđem u fejs kad je tako već lakše. Nakom toga joj nisam ni ulazio u fejs, doduše promenila je šifru pa nisam ni mogao da sam hteo :P


お前はもう死んでいる
 
ChrisKellerDate: Monday, 18 June 2018, 15:47:33 | Message # 21
Podguzna muva
Group: Publika
Messages: 695
Awards: 2
Reputation: 21
Status: Offline
Quote Maski ()
a gadi mi se sto ljudi djidaju iz bilo kog razloga pa eto tu smo gde smo (::
ako djidati znaci krivudati (preveo TheGuardian) onda ti se gadi celih top 7 cini mi se
Quote Maski ()
si procitao uopste ovaj moj oduzi uvod msm ko je davao fejs itd?
jesam, ali bolje da nisam :(
Quote Killy ()
Pa i šta da jeste jači? Ne vidim što je to problem XD
pa jer od top 12 ljudi kamenuju nas 4 jer imamo tu konekciju, a vi medju sobom imate jace, kazem gadan mi je taj potez, nikad (u svom prvom vs xDDD) to ja ne bih uradio, ali eto, sve je bilo unutar pravila, msm ono, sto niste razmenili sifre na forumu, pa lepo zajedno da glasate, smesno xd


Can't stop, so shut your mouth

Message edited by ChrisKeller - Monday, 18 June 2018, 15:54:30
 
MaskiDate: Monday, 18 June 2018, 15:54:59 | Message # 22
The Idol Queen
Group: Publika
Messages: 831
Awards: 9
Reputation: 32
Status: Offline
heh pa i fb moze da se namesti mogla sam muljati sta hocu izbrisati te razgovore i dati mu sifru nemoj misliti da je fb deljenje bulletproof ^^
cak sam i ocekivala da je tako nesto kili uradio neko vreme al sam se posle smirila i skontala da paranoja predaleko ide biggrin

a ta ideja da je kul ne verovati nikome 100% bi bila do jaja da nije bilo premade saveza i djidanja i cega sve jos...
da smo svi u ovo ko novorodjencad usli onda bi igrala tako, sve na spiku i igre ali kad kontam da imaju 2 premade tima i neki su vec igrali ovo i pomazu se medjusobno i svasta rade bitch pls biggrin

a na to mislis, pa prvo to je sa pocetka igre ne?
pomagala sam koliko sam mogla (:
mislim da sam gajbi bila samo za skocka...
stvarno ne znam sta ti nije jasno jedno je misliti da si ok i truditi se da pomazes kolko mozes saplemenicima ali ipak ici na bleje a drugo je kad te svi izdaju i onda nemas izbora sem da ili zanemaris igru ili da zrtvujes malo rl da bi postigao nesto (:
tako da eto tu je caka pogled na vs mi se promenio nakon sto sam ostala sama...


You know what they say: People in glass houses sink sh... sh... sh... ships.
 
KillyDate: Monday, 18 June 2018, 15:55:58 | Message # 23
Sveti Ilija
Group: Publika
Messages: 601
Awards: 4
Reputation: 10
Status: Offline
Quote ChrisKeller ()
pa jer od top 12 ljudi kamenuju nas 4 jer imamo tu konekciju, a vi medju sobom imate jace, kazem gadan mi je taj potez, nikad to ja ne bih uradio, ali eto, sve je bilo unutar pravila

Nikada nisam smatrao vaše poznavanje prljavim ili nešto tako, niti vašu igru, jednostavno ste radili šta je najbolje po vas da biste došli do finala i to je to, jednostavno se zadesilo da igramo jedni protiv drugih. To što smo loše procenili jačinu vašeg saveza je sasvim naša greška.
VS je socijalna igra, i u toj igri moraš znati da sklopiš saveze i prijateljstva, znati kome da veruješ i kako da učiniš neko tebi da veruje, i eto mi smo to odlučili da uradimo razmenjivanjem fejsa.
Quote ChrisKeller ()
sto niste razmenili sifre na forumu, pa lepo zajedno da glasate, smesno xd
Pa bili smo u savezu, svakako smo uvek glasali zajedno.


お前はもう死んでいる
 
ivana123Date: Monday, 18 June 2018, 16:00:21 | Message # 24
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 669
Awards: 3
Reputation: 10
Status: Offline
Iskreno, ne vidim ništa loše u toj razmeni profila, ne znam što ste toliku frku digli..Posebno što je i sama situacija koja je prethodila svemu bila prilično "interesantna."  biggrin

Ma fai rumore, sì
Ché non lo posso sopportare
Questo silenzio innaturale
Tra me e te
 
KillyDate: Monday, 18 June 2018, 16:00:56 | Message # 25
Sveti Ilija
Group: Publika
Messages: 601
Awards: 4
Reputation: 10
Status: Offline
I da ne pominjem da se Maski i ja nismo znali pre VS-a, sprijateljili smo se tokom igre, i sklopili jači savez od vašeg tokom igre, i to je deo socijalne strane VS-a.

お前はもう死んでいる
 
ChrisKellerDate: Monday, 18 June 2018, 16:04:32 | Message # 26
Podguzna muva
Group: Publika
Messages: 695
Awards: 2
Reputation: 21
Status: Offline
Ja tebe nista ne razumem, ne znam na sta se sta odnosi, ali nebitno
Quote Maski ()
fb deljenje bulletproof
veoma je blizu bulletproofu realno, mozes da blejis i na svom i na tudjem fb istovremeno i tjt, ni blizu RL poznanstvima
Quote Maski ()
a ta ideja da je kul ne verovati nikome 100% bi bila do jaja da nije bilo premade saveza i djidanja i cega sve jos...da smo svi u ovo ko novorodjencad usli onda bi igrala tako, sve na spiku i igre ali kad kontam da imaju 2 premade tima i neki su vec igrali ovo i pomazu se medjusobno i svasta rade bitch pls
pa eto to "blizu 100%" poverenja niko nije imao sem tebe i Kilija, i Juveta ako je i on fb davao, cisto da znas, posto ja znam nas 4 DPP (dobra prijatelja privatno (by Tic-Tac)), meni je ta ideja i ciljana ideja VS, a kao sto vidis, premade savezi i nisu nesto dovukli ikoga do finala, tako da i nisu toliko jaki

ovaj treci deo nmp na sta se odnosi (:


Can't stop, so shut your mouth
 
MaskiDate: Monday, 18 June 2018, 16:07:01 | Message # 27
The Idol Queen
Group: Publika
Messages: 831
Awards: 9
Reputation: 32
Status: Offline
pa da keleru,
ne dopada mi se sta su ljudi radili jer sam imala osecaj kao da sam ja u nedostatku sto nemam jos ljudi sa sobom od ranije ili pomoc iz publike ili tako nesto ali svako ima svoj pristup igri (:
ali jbg samo nisam znala u sta se upustam ne smeta meni bas toliko sta su ljudi radili sem jednog izuzetka jelte ali o tome sam vec rantovala...
samo eto drago mi je sto sam ja barem uspela izgurati po svom (:

i da cekaj malo sta ja da vam radim sto su od vas napravili bauka?
zasto povezujes moj ocajnicki potez da napravim savez sa nekim jer sam sama protiv vas i protiv petra i elija kilija i acea sa vasim demiseom?
ceo savez nam se razvijao kroz igru biggrin
i to sto ivana kaze frka niokocega covece...

al ne razumem isto zato nas u isti kos stavljas, meni samo nije smetalo sto su ljudi mislili da ste jaki jer onda sam ja nebitna kad dodje do izbacivanja a dal ste stvarno imali cvrst savez ili ne nikako nije moglo uticati na moju igru pa me nije ni interesovalo (:


You know what they say: People in glass houses sink sh... sh... sh... ships.
 
KillyDate: Monday, 18 June 2018, 16:07:04 | Message # 28
Sveti Ilija
Group: Publika
Messages: 601
Awards: 4
Reputation: 10
Status: Offline
Quote ivana123 ()
Iskreno, ne vidim ništa loše u toj razmeni profila, ne znam što ste toliku frku digli..Posebno što je i sama situacija koja je prethodila svemu bila prilično "interesantna."
 
Ivanaaa biggrin Drago mi je što si član porote ^-^ 

Slobodno pitaj šta god ako te nešto zanima.


お前はもう死んでいる
 
ChrisKellerDate: Monday, 18 June 2018, 16:08:03 | Message # 29
Podguzna muva
Group: Publika
Messages: 695
Awards: 2
Reputation: 21
Status: Offline
Quote Killy ()
Pa bili smo u savezu, svakako smo uvek glasali zajedno.
nije poenta u tom pobogu ahahahah, nebitnooo, top xd
Quote ivana123 ()
Iskreno, ne vidim ništa loše u toj razmeni profila, ne znam što ste toliku frku digli..Posebno što je i sama situacija koja je prethodila svemu bila prilično "interesantna."
 ja vidim, jbg biggrin misljenja se razlikuju biggrin veoma je jasno da je forum podeljen na etf bagru i ostatak smile nisam nikoga sem njih 2-3 zakacio tom pricom o fbu, ne znam sta ima bilo ko njih da brani, svestan sam da ste svi na njihovoj strani osim mojih DPP, kapiram :D
Quote Killy ()
I da ne pominjem da se Maski i ja nismo znali pre VS-a, sprijateljili smo se tokom igre, i sklopili jači savez od vašeg tokom igre, i to je deo socijalne strane VS-a
to niko nije spominjao? kazem samo da mi je taj potez gadan, ova recenica je neka globalna tipa 'Nebo je plavo', svi su svesni te recenice, ali ok xd


Can't stop, so shut your mouth
 
ChrisKellerDate: Monday, 18 June 2018, 16:10:00 | Message # 30
Podguzna muva
Group: Publika
Messages: 695
Awards: 2
Reputation: 21
Status: Offline
rekao sam svoje misljenje, nmg coporativno vs 1 da se raspravljam stvarno, ako budem imao neko pitanje, molim vas, neka samo odgovaraju osobe kojima je postavljeno pitanje, pozdrav biggrin

suma sumarum, zao mi je sto je ovo top 2 sad juve vrati se <3 (ako nisi davao fb)


Can't stop, so shut your mouth

Message edited by ChrisKeller - Monday, 18 June 2018, 19:10:06
 
Forum » Virtual Survivor 7 - New Zealand: A Fresh Start » Završeni plemenski saveti » 19. plemenski savet (Poslednji plemenski savet)
Search: