19. plemenski savet - Page 3 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Archive - read only
Forum » Virtual Survivor 7 - New Zealand: A Fresh Start » Završeni plemenski saveti » 19. plemenski savet (Poslednji plemenski savet)
19. plemenski savet
ivana123Date: Monday, 18 June 2018, 16:11:38 | Message # 31
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 669
Awards: 3
Reputation: 10
Status: Offline
Quote Killy ()
Ivanaaa Drago mi je što si član porote ^-^ Slobodno pitaj šta god ako te nešto zanima.


Polako, ima vremena.. 
Malo sam uhvaćena i na prepad sa svime (sobzirom da nisam očekivala da bi moglo doći do ovakvog razvoja situacije).


Ma fai rumore, sì
Ché non lo posso sopportare
Questo silenzio innaturale
Tra me e te


Message edited by ivana123 - Monday, 18 June 2018, 16:11:51
 
MaskiDate: Monday, 18 June 2018, 16:14:28 | Message # 32
The Idol Queen
Group: Publika
Messages: 831
Awards: 9
Reputation: 32
Status: Offline
na gardijanov post (:

pa eto mi smo samo nasli nacin da se osiguramo i da se ja barem manem prevelike paranoje oko vsa biggrin
stvarno mi nije jasno sto ti je cudno toliko to tj gadno il sta god biggrin
osim ako ne provociras zarad drame onda ok uzovaj ja starno ne znam sto se svi ljudi po defoltu prebace u pravdanje mod ko ja i kili sad cim neko lupi nesto biggrin
pokusacu da prestanem obecavam biggrin

po meni ili ce ti sve biti gadno i djidanje i fb i pomoc iz publike a ne tako licemerno na pola ok je da mi gardijan pomaze ali boze sacuvaj hteli da se osiguraju :P

i po poslednji prokleti put ne delim vas stvarno na etf bagru fora je fora ali vidim da ti nije do sale...
samo ko sto reko nebitno mi je bilo cak mi je odgovaralo da vas tako vide i da vi mislite da vas vidim i ja tako (:

e da procitaj jos jednom onda ono moje mozda iz treceg puta skontam da je i on dao fejs (:


You know what they say: People in glass houses sink sh... sh... sh... ships.
 
ivana123Date: Monday, 18 June 2018, 16:14:38 | Message # 33
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 669
Awards: 3
Reputation: 10
Status: Offline
Quote ChrisKeller ()
ja vidim, jbg misljenja se razlikuju veoma je jasno da je forum podeljen na etf bagru i ostatak nisam nikoga sem njih 2-3 zakacio tom pricom o fbu, ne znam sta ima bilo ko njih da brani, svestan sam da ste svi na njihovoj strani osim mojih DPP, kapiram :D

Niko nije protiv bilo koga, samo se prevelika frka podigla. Ali, OK, neka ostane na ovome.


Ma fai rumore, sì
Ché non lo posso sopportare
Questo silenzio innaturale
Tra me e te
 
TheGuardianDate: Monday, 18 June 2018, 16:19:40 | Message # 34
Trojin šegrt
Group: Moderators
Messages: 1425
Awards: 4
Reputation: 17
Status: Offline
Ljudi ne znam sta cepate pricu da se nas 4 znamo, znalo se nas 5, ne zaboravite Elia, on nas zajebao i to je to.

I za Maski, nisam ni rekao da ne treba izlaziti napolje i sve to, eto ja sam izasao napolje kad je bila igra i izbacili ste mene. Nego si mogla malo vise da pomognes nama, ocigledno si mogla, mozda bi oni izbacili nekog naseg a ti bi imala jaci savez od starta i ne bi ostala sama, al dobro, na kraju svako igra za sebe.

ETF bagra nije vise sala kad smaranje traje predugo, sto bi rekli, stop beating a dead horse biggrin

I jesam pomogao coveku kad se znalo da mu ovaj pomaze sve vreme i nije bio sankcionisan tad, sto bi ja bio budala i igrao posteno kad vec drugi ne igraju tako.
 
MaskiDate: Monday, 18 June 2018, 16:51:45 | Message # 35
The Idol Queen
Group: Publika
Messages: 831
Awards: 9
Reputation: 32
Status: Offline
heh ne zaboravljam elija nikako ne brini ^^

i zao mi je onda ako vam smeta toliko samo mi je i dalje lakse da pisem etfovci nego i onda se se svi okrenuli na muminu gardiana kelera i aleksu... pffft predugo
niko vas ne proziva zaboga to bi bilo ko da sam pominjala pilice ili maore paore u mojoj glavi nema razlike naziv saveza je naziv saveza...
jasno mi je da ste i dalje ogorceni oko toga ali ne zelim da skacete na mene kad god pomenem vas savez, a cenzurisati sebe necu ali vam necu ni na muku stajati, imali ste los momenat kad su vas ocrnili i niste se oporavili ja sa tim nista nemam ali deo ste moje price tako da jbg (:

i ne kontam gardijane sad, kako ocigledno? zasto to mislis? /:
vecinu igara sam bila van gajbe i pripita, znam da nisi govorio da ne treba da izlazim napolje jer nisam ni ja govorila da jesi, nema sta da se pravdas biggrin
ali to ti je moje objasnjenje za moju igru, igrala sam jednu igru od kuce ukljucila se jedva na dve sa random kompa ili fona i ostalo niasm igrala, ali ja tu ne vidim problem, jedini nacin na koji sam mogla igrati vise da ne izlazim toliko...

i  ajde pls mi objasni kako bi bila u jacem savezu? biggrin


You know what they say: People in glass houses sink sh... sh... sh... ships.
 
TheGuardianDate: Monday, 18 June 2018, 17:07:05 | Message # 36
Trojin šegrt
Group: Moderators
Messages: 1425
Awards: 4
Reputation: 17
Status: Offline
Niko ne skace na tebe, dovoljno je izostaviti "bagra" deo i sve je kul.

Pa valjda je logicnije da ce jaci savez biti sa ljudima iz prvobitnog plemena, vidis da su skoro svi oni dogurali do top 6/7, jedino si ti tu iz pocetnog Kaharungija, al dobro, bilo pa proslo, ja sam igrao jer volim igre, samo kazem da bi dosta pomoglo da smo dobili neke igre na pocetku
 
MaskiDate: Monday, 18 June 2018, 17:25:25 | Message # 37
The Idol Queen
Group: Publika
Messages: 831
Awards: 9
Reputation: 32
Status: Offline
reko necu vise jbg ja se salom i od metka branim /:
nemam bas osecaj najbolji za to biggrin

pa bi al nisam bila tu, a sad prvobitni savez heh, zlatic nesreca neaktivan ti i mumina vec imate nesto ostajemo papi i ja...
jako mi je zao sto se na vreme nisam ukljucila pa da i probam nesto prvo sa vama pa posle da najdemo papi i ja  nekog ko bi vodio u top3 a ne da ispadnem sa vama u top6 ali jbg moja je greska sto sam bila opustena previse i onda serija gluposti wofl ispada pa papi i onda sam se osvestila (:
ti kontas da sam ja i zelela da pobedjujemo, vece su mi bile sanse sve jedno da pleme prezivi u sto vecem broju ali nisam svemoguca covece ne mogu i piti i videti duplo i igrati biggrin

ne kontam sto sad imas taj neki trip da sam igrala namerno slabo, samo nisam dobra u svakoj igri narocito kad nisam ni tu biggrin
igrala sam za nas ali sam odrzavala neki imidzh blago neuspesno u slucaju da neko izda sto se i desilo...
stvarno ne kontam odakle ti ideja da sam mogla bolje...


You know what they say: People in glass houses sink sh... sh... sh... ships.
 
TheGuardianDate: Monday, 18 June 2018, 17:29:39 | Message # 38
Trojin šegrt
Group: Moderators
Messages: 1425
Awards: 4
Reputation: 17
Status: Offline
Ne kazem da si igrala namerno, samo kazem da bi tada pomoglo i to je to
 
MaskiDate: Monday, 18 June 2018, 17:32:59 | Message # 39
The Idol Queen
Group: Publika
Messages: 831
Awards: 9
Reputation: 32
Status: Offline
ih pa pomoglo bi i da nije bilo toliko neaktivnih biggrin
ja ocekivah pitanja a ne ocigledne izjave (::

ako govoris nesto zarad toga da bi samo rekao pls mi reci da ne bi shvatila kao cudno pitanje ili neku vrstu provokacije (::


You know what they say: People in glass houses sink sh... sh... sh... ships.
 
MaskiDate: Monday, 18 June 2018, 17:37:47 | Message # 40
The Idol Queen
Group: Publika
Messages: 831
Awards: 9
Reputation: 32
Status: Offline
msm cisto kazem jer smo ispisali (ili barem ja) 3 strane za dhzabe jer ocigledno pitanja nije ni bilo (:

You know what they say: People in glass houses sink sh... sh... sh... ships.
 
TheGuardianDate: Monday, 18 June 2018, 17:42:15 | Message # 41
Trojin šegrt
Group: Moderators
Messages: 1425
Awards: 4
Reputation: 17
Status: Offline
Nema nikakvi provokacija, samo da vidim zasto je ispalo tako, nista vise. A za ostale ja ne odgovaram, nek slobodno pitaju i oni nesto, ne moraju da se stide
 
MaskiDate: Monday, 18 June 2018, 17:54:21 | Message # 42
The Idol Queen
Group: Publika
Messages: 831
Awards: 9
Reputation: 32
Status: Offline
hah dobro onda...

You know what they say: People in glass houses sink sh... sh... sh... ships.
 
TheGuardianDate: Monday, 18 June 2018, 18:11:17 | Message # 43
Trojin šegrt
Group: Moderators
Messages: 1425
Awards: 4
Reputation: 17
Status: Offline
Nisu sve sto se pita/kaze provokacije, previse si citala onu dramu :P
 
MaskiDate: Monday, 18 June 2018, 18:21:09 | Message # 44
The Idol Queen
Group: Publika
Messages: 831
Awards: 9
Reputation: 32
Status: Offline
pa jbg na kraju je zvucalo kao da nisi ni pitao pitanje samo si izjavljivao nesto ocigledno biggrin
samo kazem da ovde ako nisu jedno ili drugo onda ne vidim poentu

ali se na kraju ispostavilo da jeste bilo pitanje tako da jeste jedno od dva ne? (:

a dramu samo sa nase strane jedva cekam da vidim deo sa publikom ljudi ovo mnooogo ozbiljno shvataju izgleda biggrin


You know what they say: People in glass houses sink sh... sh... sh... ships.
 
TheGuardianDate: Monday, 18 June 2018, 18:29:50 | Message # 45
Trojin šegrt
Group: Moderators
Messages: 1425
Awards: 4
Reputation: 17
Status: Offline
Hahaha, pa ocigledno je mozda iz tvog ugla, iz mog ugla nije bilo bas sve najjasnije, al dobro, sve je razreseno sad
 
Forum » Virtual Survivor 7 - New Zealand: A Fresh Start » Završeni plemenski saveti » 19. plemenski savet (Poslednji plemenski savet)
Search: