19. plemenski savet - Page 4 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Archive - read only
Forum » Virtual Survivor 7 - New Zealand: A Fresh Start » Završeni plemenski saveti » 19. plemenski savet (Poslednji plemenski savet)
19. plemenski savet
ChrisKellerDate: Monday, 18 June 2018, 19:15:57 | Message # 46
Podguzna muva
Group: Publika
Messages: 695
Awards: 2
Reputation: 21
Status: Offline
TheGuardian <3 !

nije gadno poznavati nekoga iz RL i igrati sa njim VS --- nepovezano meni to
nije mi gadno da neko igra za nekoga, iako je nefer --- nepovezano
gadno mi je da dajes svoj fb akaunt i raznorazne chatove (van vs) i deo svog privatnog zivota zarad poverenja u survajvoru --- to mi je smisleno xd

naravno da je selektivno, tebi se gadi to sto smo se mi poznavali a ne da dajes sifru, svima je selektivno pobogu
nije licemerno, nego stav i misljenje

poz smile


Can't stop, so shut your mouth
 
MaskiDate: Monday, 18 June 2018, 19:41:00 | Message # 47
The Idol Queen
Group: Publika
Messages: 831
Awards: 9
Reputation: 32
Status: Offline
aman gadno...

i ja budala sto sam zarad argumenta koristila istu rec...

da pojasnim malo jako je opasno davati sifru nekom od fejsa jelte ali ako primetim da mulja nesto najmanji je problem izbaciti ga il hakovati njega...
a na meni je bilo da procenim kakva je osoba i da li mi je ok da se glupiram sa fejsom ili ne (:

aliii ne pricam o svarnom zivotu pricam o vsu...
meni je unutar ove igre mnogo gora stvar da neko igra umesto tebe nego da potvrdis savez sa nekim  preko neke platforme,
a to poznavanje od ranije ajd da se manemo toga vas je to kostalo igre iako je mogla biti velika prednost da vas elio nije zezno...

zato i reko da je licemerno meni da se vise cimas oko fejsa nego oko full on varanja kad iz mog ugla fejs je bio trivialnost sto se vsa tice dok mi varanje unosi varijable koje ja nisam mogla predvideti kao pocetnik u ovome biggrin

aaali jelte moji stavovi proizlilaze iz toga sto nisam znala tacna pravila (ili nedostatak istih) ove igre pa su mi sve te stvari bivale samo losa iznenadjenja a ne nesto sto se podrazumeva...

bukvalno mi izgleda ko da dizes nerealnu frku oko necega nebitnog barem nebitnog za igru a ako ti je gadno sto se tice rl jer ti ocigledno smeta sto mislis da smo jedno drugom citali stvari nepovezane za vs onda mi pisi na fejsu slobodno a ne ovde (:
nece niko videti sta pises, obecavam da sam potrosila sve novcice za glupost u sledecih par godina dosta mi je rizikovanja sa sifrom fejsa :D:D


You know what they say: People in glass houses sink sh... sh... sh... ships.
 
ChrisKellerDate: Monday, 18 June 2018, 21:46:08 | Message # 48
Podguzna muva
Group: Publika
Messages: 695
Awards: 2
Reputation: 21
Status: Offline
ma kazem samo nije mi licemerno jer pre svega nista od ta 3 mi nije "varanje", i nisu mi ista kategorija, svakome nesto nije okej, nesto jeste i tjt, i svako govori iz svog ugla xd culi smo se na fbu i da zakljucimo vise ovu realno dosadnu temu fba/licemerja/gadnosti i sl xd

Can't stop, so shut your mouth
 
MaskiDate: Monday, 18 June 2018, 21:53:08 | Message # 49
The Idol Queen
Group: Publika
Messages: 831
Awards: 9
Reputation: 32
Status: Offline
heh pa nisam ni ocekivala odgovor ovde nakon fba biggrin

You know what they say: People in glass houses sink sh... sh... sh... ships.
 
PetarDate: Tuesday, 19 June 2018, 09:45:47 | Message # 50
Oralni pobednik
Group: Publika
Messages: 186
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Pitanje za maski
Kako se osećaš kao favorit za pobedu još od početka ujedinjenja? Da li misliš da postoje šanse da ne pobediš?


Soldier, keep on marching on
Head down tilll the work is done
Waiting on the morning sun
Soldier, keep on marching on
 
MaskiDate: Tuesday, 19 June 2018, 12:00:15 | Message # 51
The Idol Queen
Group: Publika
Messages: 831
Awards: 9
Reputation: 32
Status: Offline
Odgovor za Petra wink

naravno da postoje sanse (: tu su ogorcenost, podcenjivanje, nezainteresovanost i ponajvise inat (u smislu e pa neces ga majci sad) to sto sam uspela zgotiviti ljude ne znaci da nemaju neku od ovih osobina pa se i to mora uzeti u obzir, eto to sa mracnije strane...

sa druge strane tu je natprirodna Kilijeva sposobnost da ti se uvuce pod kozu u rekordnom roku biggrin
plus dal se ti licno slagao sa njegovim izborom ili ne i dalje je igrao jako dobro i evo  ga sad u f2 (:

ja prva ne bi bila nacisto za koga da glasam...

a to kontam da mi je bila nalepljena neka underdog uloga pa se ljudima dopalo to,
mada dok ja ne vidim da sam bila favorit ne verujem u to biggrin


You know what they say: People in glass houses sink sh... sh... sh... ships.
 
KillyDate: Tuesday, 19 June 2018, 12:04:37 | Message # 52
Sveti Ilija
Group: Publika
Messages: 601
Awards: 4
Reputation: 10
Status: Offline
Quote Maski ()
sa druge strane tu je natprirodna Kilijeva sposobnost da ti se uvuce pod kozu u rekordnom roku
Aaaw, hvala biggrin

Čuo sam i ranije da sam gotivan, ali ovo već prvi put čujem XD


お前はもう死んでいる
 
ivana123Date: Tuesday, 19 June 2018, 12:52:53 | Message # 53
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 669
Awards: 3
Reputation: 10
Status: Offline
Za Maski: Sećaš se verovatno i više nego dobro one situacije i našeg razgovora pred papijevo ispadanje. Zanima me šta te je na kraju navelo da ipak promeniš mišljenje i daš imunitet Mumini?

Za Killyja: Kakav je bio tvoj prvi utisak o članovima prvobitnog zelenog plemena, pre nego što smo uopšte i "ušli" u neku dublju konverzaciju?  Kod tebe mi i nije baš lagano da "izvučem" bilo kakvo pitanje, sobzirom da si dosta opširno i opisao svoje poteze u ujedinjenju (svaka čast na njima), ovo mi jedino pada na pamet trenutno.. lol


Ma fai rumore, sì
Ché non lo posso sopportare
Questo silenzio innaturale
Tra me e te
 
ivana123Date: Tuesday, 19 June 2018, 12:54:44 | Message # 54
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 669
Awards: 3
Reputation: 10
Status: Offline
Quote Maski ()
plus dal se ti licno slagao sa njegovim izborom ili ne i dalje je igrao jako dobro i evo  ga sad u f2 (:

Zaboravih da dodam da se apsolutno slažem sa ovim.  smile


Ma fai rumore, sì
Ché non lo posso sopportare
Questo silenzio innaturale
Tra me e te
 
KillyDate: Tuesday, 19 June 2018, 13:12:54 | Message # 55
Sveti Ilija
Group: Publika
Messages: 601
Awards: 4
Reputation: 10
Status: Offline
ivana123

Bar se nekome dopadaju moji potezi biggrin

Pa ako sam dobro shvatio pitanje, pre nego što sam ulazio u dublje razgovore s ljudima svi su mi izgledali pametnije od mene i snalažljiviji, i sada to ponekad pomislim, ali to samoupoređivanje je moj ličan problem kog se polako rešavam već duže vreme. Sem pameti, svi su mi se činili kao poprilično fine osobe na početku, bar prema meni.


お前はもう死んでいる
 
KillyDate: Tuesday, 19 June 2018, 13:16:30 | Message # 56
Sveti Ilija
Group: Publika
Messages: 601
Awards: 4
Reputation: 10
Status: Offline
Što se tiče kakva pitanja možeš da mi postaviš, pa možeš nešto emocijalno slobodno, tipa da li mi je bilo lako da izdam Petra i Elia, da li smatram da sam igrao kao villian ili hero, stvarno bilo šta smeš da me pitaš biggrin

お前はもう死んでいる
 
MaskiDate: Tuesday, 19 June 2018, 13:19:23 | Message # 57
The Idol Queen
Group: Publika
Messages: 831
Awards: 9
Reputation: 32
Status: Offline
pa sopstvena glupost (:
kombinacija pogresno procitanih pravila oko glasanja i sta se desava u slucaju nersenog, nesposobnost da na 5 minuta sednem i probam da sklopim pricu kako valja vec sam samo ostala sa nejasnim nesto se namesta osecajem i naravno apsolutna ubedjenost da necu ja preziveti do top6 pa koji ce mi onda imunitet biggrin

nisam na vreme skontala neke stvari ali kad sam videla muminin odgovor na ssove na tvoj razgovor samnom koji je sam posebi bio hmmm :P
tu sam se samo smorila jer sam znala da ispadamo papi ili ja a svi su glasali skoro vec i onda reko evo vam i imunitet i sve, sto sam mutavija to bolje mozda ce se sazaliti sta znam...
samo mi je bilo bitno da potrosim imunitet na nju a ne da joj ga dam u ruke (:
vec sam rekla ljudima da ga imam i u kojim mii krugovima vazi bio je poprilicno beskoristan...

jednostavno ceo dan nisam razmisljala i onda lupila glupost pa kud puklo da puklo /:
mislim da mi se nije stalozilo lepo sta sam mogla da uradim niti sta se desilo ustvari ni da je papi ispao ustvari do sledeceg dana...
od tad sam se pocela malo aktivvirati ^^
a taj maler mi je lepo legao za kasniju ulogu village idiota koji pizdi na sve i kelera i podjebavanje i svaku sitnicu shvata licno (:
mada necu prezaliti sto nisam upalila mozak, papi bi ostao ziv a onda i ti...

recimo sam da su rani dani moje mladosti u ovom vs jako mracni i puni gluposti ^^


You know what they say: People in glass houses sink sh... sh... sh... ships.
 
ivana123Date: Tuesday, 19 June 2018, 13:58:57 | Message # 58
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 669
Awards: 3
Reputation: 10
Status: Offline
Killy, OK, ja samo dadoh opservaciju za to.. smile  I jesi dobro shvatio pitanje. Mada, taj potez da izdaš ovu dvojicu ti i jeste bio zanimljiva odluka.

Maski, mislim da je dosta nas pravilo gluposti (među njima i ja sama), nisi jedina..A situacija se mogla promeniti i na tom ponovljenom glasanju, ali kao što rekoh, nisam ni sama razmišljala kako treba, a i još neke stvari su odigrale ulogu, tako da ispade, tako kako je ispalo..Samo me je u tom trenutku iznenadilo, jer sam već i bila poverovala da nema ništa od toga, ali mi je drago, ako je imalo uticaja da se malo više aktiviraš u daljem toku igre.


Ma fai rumore, sì
Ché non lo posso sopportare
Questo silenzio innaturale
Tra me e te


Message edited by ivana123 - Tuesday, 19 June 2018, 13:59:35
 
PetarDate: Tuesday, 19 June 2018, 14:04:00 | Message # 59
Oralni pobednik
Group: Publika
Messages: 186
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Zanimljivo koliko i 1546. repriza Boljeg života.

Soldier, keep on marching on
Head down tilll the work is done
Waiting on the morning sun
Soldier, keep on marching on
 
ivana123Date: Tuesday, 19 June 2018, 14:16:05 | Message # 60
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 669
Awards: 3
Reputation: 10
Status: Offline
Tebi možda.. biggrin

Ma fai rumore, sì
Ché non lo posso sopportare
Questo silenzio innaturale
Tra me e te
 
Forum » Virtual Survivor 7 - New Zealand: A Fresh Start » Završeni plemenski saveti » 19. plemenski savet (Poslednji plemenski savet)
Search: