Emisija 3 - Chris Keller,tiksi,aleksamil i stingemmm - Page 7 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 7 of 7
  • «
  • 1
  • 2
  • 5
  • 6
  • 7
Forum » Generalna diskusija » Đavolja večera » Emisija 3 - Chris Keller,tiksi,aleksamil i stingemmm
Emisija 3 - Chris Keller,tiksi,aleksamil i stingemmm
tiksiDate: Saturday, 23 February 2019, 08:57:45 | Message # 91
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
E qq mene xd

I ja volim referate, valjda smo ovde da pisemo kroz to ispoljavamo sebe i ne znam sta bi drugo.

5 nije 5, jer se ovde ocekivalo da ti namaknes vise poena, Balega je vas covek o kome nisam znala nista, bukvalno, a i uzajamno se poznajete godinama.

Trece, Balega jeste rekao da voli svoju zadnjicu sto me nasmejalo, bar xd


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
stingemmmDate: Saturday, 23 February 2019, 09:03:52 | Message # 92
Trainwreck diktator
Group: Publika
Messages: 674
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
“I don’t cheat to win, I’d rather lose”
Ko o čemu, ogorčeni luzeri o varanju hahahah, poz kelerabice.
P. S. Mene je isto Balega zasmejao time za zadnjicu + prozivkom Kelera, a Keler je imao jednu jedinu iole smešnu stvar tokom cele večere(referate), ali i to je sad već izlizao. Osim toga je kajmakario naširoko i smeo da kaže išta samo o svojim standardnim metama. Jebiga, kapiram da mora da se ostavi prostor za čepljenje sa svima koji mu iole posvete pozitivne pažnje. Tužno.


Go fuck your prototype
I'm an upgrade of your stereotype.
 
KachaDate: Saturday, 23 February 2019, 09:09:53 | Message # 93
Major general
Group: Publika
Messages: 292
Awards: 10
Reputation: 4
Status: Offline
Čestitke finalistu, ipak možeš i bez pičke xD biggrin

"You miss 100% of the shots you don`t take.
- Wayne Gretzky"
- Michael Scott
 
stingemmmDate: Saturday, 23 February 2019, 09:20:49 | Message # 94
Trainwreck diktator
Group: Publika
Messages: 674
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Hvala Kacha, biće vatreno u finalu heart
Što se tiče pičke, svakako verujem da bi bilo daleko ubedljivije da je posedujem biggrin


Go fuck your prototype
I'm an upgrade of your stereotype.
 
tiksiDate: Saturday, 23 February 2019, 10:00:14 | Message # 95
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Mozda nije 5 jednako 5, ali je 2 za 2, 3 za 3, 4 za 4 itd. To radi izgleda bolje od satanizovane picki, mada realno onda cemu pisanje xd

Sac saucestvujem u tvojoj radost xd i srecno svima dalje, ne delim picki u barazu xd


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
SacDate: Saturday, 23 February 2019, 11:31:51 | Message # 96
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
Celer je imao bar jednu smesnu stvar.  wizard

Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.
 
ChrisKellerDate: Saturday, 23 February 2019, 13:36:15 | Message # 97
Podguzna muva
Group: Publika
Messages: 695
Awards: 2
Reputation: 21
Status: Offline
Quote tiksi ()
I ja volim referate, valjda smo ovde da pisemo kroz to ispoljavamo sebe i ne znam sta bi drugo

mozes i na kraci nacin da se "ispoljis" ?!?!
Quote tiksi ()
5 nije 5, jer se ovde ocekivalo da ti namaknes vise poena, Balega je vas covek o kome nisam znala nista, bukvalno, a i uzajamno se poznajete godinama.

ne znam sto ne kazes i preostalim takmicarima isto, od doticnih se ocekivalo isto kao i od mene, ako gledamo "poznanstva", tj. aj od Balege i ne, ali od stignema da, ma uzajamno smo DPP iskrenooo
Quote stingemmm ()
Ko o čemu, ogorčeni luzeri o varanju hahahah, poz kelerabice.

argumentovano i smisleno, svidja mi se xd
preferiram nonsense cheat referate ipak
Quote stingemmm ()
ali i to je sad već izlizao. Osim toga je kajmakario naširoko i smeo da kaže išta samo o svojim standardnim metama. Jebiga, kapiram da mora da se ostavi prostor za čepljenje sa svima koji mu iole posvete pozitivne pažnje. Tužno.

opet, dobar pokusaj, nznm gde to ja nisam smeo nekome nesto da kazem, a da sam zeleo
to je sve u tvojoj glavi honey
a sto se tice cepljenja drugima, tipa YW&ti, mislim da si tu malo pricao u ogledalo, vise srece drugi puttt
sto se tice tuge, slazemo se :/

neka je sa srecom u finalu, ako i tiksi ucestvuje, trebace tiii

smorili ovi coporativni napadiii, dosadnooo, videcu da li cu da vam udelim jos neki komentar xd


Can't stop, so shut your mouth
 
tiksiDate: Saturday, 23 February 2019, 14:01:05 | Message # 98
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Ovo da i od Stingemma se ocekivalo vise poena, mozda cak i od Balege, al se u tom postu tebi obracam, mada je ocigledno da vazi sa sve, tako da znacenje mojih 5 nije kao 5 vas dvojice. Al dobro kod poena nema greske 3 je za 3, 4 za 4 itd cist racun duga ljubav.

Na kraju ovoga mi ostaje par larinih sejdova poput iq za profesore i onog tiksi i lara osobe slicnog karaktera, trebala je tako da nastavi i u ostalim odgovorima, dopalo mi se.

A sto se tice daljeg ucestvovanja rekoh vec nah, dovoljno sam izigravala ono kako ste me tumacili


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
LaraCroftDate: Sunday, 24 February 2019, 20:18:40 | Message # 99
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote tiksi ()
Na kraju ovoga mi ostaje par larinih sejdova poput iq za profesore i onog tiksi i lara osobe slicnog karaktera, trebala je tako da nastavi i u ostalim odgovorima, dopalo mi se.


Hvala.
Kakvo meso i kupus (ucesnici), takve i sarme (Larini komentari).

Ne poznajem vas dovoljno, da bih imala socnije komentare od ponudjenih  wink


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
Forum » Generalna diskusija » Đavolja večera » Emisija 3 - Chris Keller,tiksi,aleksamil i stingemmm
  • Page 7 of 7
  • «
  • 1
  • 2
  • 5
  • 6
  • 7
Search: