Baraž - Page 2 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Generalna diskusija » Đavolja večera » Baraž
Baraž
JasonDate: Sunday, 17 March 2019, 19:58:45 | Message # 16
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
DuX

*Rangirajte forumaše koji su sa vama na večeri po tome ko je najveći lažov (pozicija 1 najveći , pozicija 8 najmanji).

Roo i Erin apsolutno ne poznajem, njih eto odmah ostavljam po strani, a i sa AleksomM jako ogranicen kontakt zato i on sa strane. Sa ostalima je vec zanimljiva situacija smile Ethan mi je ipak tu na prvom mestu, mislim da je dosta sposoban da laze, cak mislim da i cesto koristi (ne u negativnom smislu, ali neke “bele lazi” kada ne zeli da povredi tudja osecanja). Dzejkobs mu je tu odmah za petama, rekao bih, ali najvise to mislim iz onoga sto sam gledao kako igra survivor, u zivotu je druga prica. Sac iza njih, njega ne znam uzivo, i ne mogu da kazem da ima nekih lazi na forumu, ali svakako neshvatanje istine i cinjenica, pa onda prenosenje toga dalje je dovoljno da se nadje na 3. mestu ovde kod mene na listi. I ostali su Ilija i Aleksa, za koje mislim da jesu sposobni da lazu, ali ih i nisam video da nesto puno to rade… tako da tu neka mrtva trka, ali eto Aleksa pre Ilije, sigurno me je vise puta on slagao na Avalonu.
1 - Ethan. 2 - Dzejkobs. 3 - Sac. 4 - Chris. 5 - Killy. 6 - Aleksamil. 7- Roo. 8 - Erin.

*Rangirajte forumaše koji su sa vama na večeri po tome ko je najspremniji da ubije nekog da bi on preživeo (pozicija 1 najspremniji , pozicija 8 najmanje spreman).

Opet Erin, Roo i aleksamil po strani. Iliju doduse stavljam na poslednje mesto, jer mi izgleda kao jedina osoba ovde koja bi i razmislila o tome da sama ne prezivi. Od ostalih, mislim da je Ethan najspremniji da se brani za sebe, i kao veliki fan Survivora verovatno bi i bio spreman da to uradi ako bi se bas nasao u toj situaciji. Sledeci je Aleksa koji nema nikakvih osecanja prema drugim ljudima, tako da tesko da bi ikoga stavio pre sebe. I Sac pre Jakova jer verujem da bi zbog vere i Jakov ipak malo razmislio.
1 - Ethan. 2 - Chris. 3 - Sac. 4 - Dzejkobs. 5 - Aleksamil. 6- Roo. 7 - Erin. 8 - Killy.

*Rangirajte forumaše koji su sa vama na večeri po tome ko najviše voli seks (pozicija 1 najviše , pozicija 8 najmanje)

Haha, ovde mi je lakse od nazad da redjam koliko su ovo aseksualne osobe. Tako da na prva dva mesta Roo i Erin jer verujem da vise vole od svih njih. Ilija i AleksaB sigurno posledenje mesto. Sac i Dzejkobs ih prate, a evo posto je Ethan ipak pozitivna nula, stavljam ga pre AlekseM o cijoj seksualnosti nista ne znam.
1 - Roo. 2 - Erin. 3 - Ethan. 4 - Aleksam. 5 - Dzejkobs. 6- Sac. 7 - Chris. 8 - Killy.
 
JasonDate: Sunday, 17 March 2019, 20:00:16 | Message # 17
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
Erin Navan

*Rangirajte forumaše koji su sa vama na večeri po tome ko je najveći lažov (pozicija 1 najveći , pozicija 8 najmanji).

1. Džejkobs
2. ChrisKeller
3. Aleksamil
4. DuX
5. Roo
6. EthanMorasca
7. Sac
8. Killy

*Rangirajte forumaše koji su sa vama na večeri po tome ko je najspremniji da ubije nekog da bi on preživeo (pozicija 1 najspremniji , pozicija 8 najmanje spreman).

1. ChrisKeller
2. DuX
3. Aleksamil
4. EthanMorasca
5. Roo
6. Killy
7. Sac
8. Džejkobs

*Rangirajte forumaše koji su sa vama na večeri po tome ko najviše voli seks (pozicija 1 najviše , pozicija 8 najmanje)

1. ChrisKeller
2. Aleksamil
3. Sac
4. EthanMorasca
5. Roo
6. Džejkobs
7. Sac
8. Killy
 
JasonDate: Sunday, 17 March 2019, 20:00:57 | Message # 18
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
Chris Keller

*Rangirajte forumaše koji su sa vama na večeri po tome ko je najveći lažov (pozicija 1 najveći , pozicija 8 najmanji). 8 - aleksamil (on stv niti ume niti laže xd), 7 – killy, isto rekao bih, e sad nastaje haos, aj 6 – ethan, isto mi ne deluje da nešto spec laže… 5 – roo, ne deluje mi kao da laže, nmp… 4 – dux, ne mislim da laže mnogo, ali vrvn ponekad xd 3 – erin, ne poznajem stv, neka bude tu, jbg 2 – dzejkobs, pa on je i sam priznavao da je u raznim navratima nešto baronisao, neka bude, 1 – sac, poznat po baronijama, bar na forumuuu, jbg, mada mi niko od osmorke nije neka baš baš barončina kao pojedini zadrugari

*Rangirajte forumaše koji su sa vama na večeri po tome ko je najspremniji da ubije nekog da bi on preživeo (pozicija 1 najspremniji , pozicija 8 najmanje spreman). 8 – killy, kao, dobra osoba kaooo, 7 – ethan, ista priča, 6 – aleksamil (mada nznm za ovo, sebična je to baljezgarija, ovo je upitno, može i do 1 xd), msm ispade slična lista donekle kao ova prethodna… 5 – erin npr, deluje ok šta znam xD 4 – roo, randommm 3 – dzejkobs nprrr mada opet i on ne bi xD 2 – sac, ne bi ni on nešto spec, bar ne deluje, ali je to ipak gora osoba od prethodnih, po mom viđenju, i čist 1 – dux, jedini od ove osmorke da bi to odradio valjanooo, bravo duxić

*Rangirajte forumaše koji su sa vama na večeri po tome ko najviše voli seks (pozicija 1 najviše , pozicija 8 najmanje) 8 – killy, valda, standardna pričaaa, 7 – erin npr, ne znam je, sad je i veći haos za odg, jer samo znam 8, posle je zeznuto 6 – dzejkobs, recimooo, ne deluje mi nešto previšeee da ide u tom smeru, 5 – sac nprrr, 4 – ethan recimo, on je tu neki balans sredina otp valda xd 3 – roo recimooo muško je to ipakkk 2 – aleksamil msm da osoba baš gotivi sudeći po pričama koje sam čuo nažalost hehe 1 – dux, ali tu su mi negde, isto spominjao nešto kaooo, ja verujem svimaaa sveee
 
ChrisKellerDate: Sunday, 17 March 2019, 20:01:13 | Message # 19
Podguzna muva
Group: Publika
Messages: 695
Awards: 2
Reputation: 21
Status: Offline
ahahahah dobra su ova redjanja, stv je sve yolo, random i razlicito xD

Can't stop, so shut your mouth
 
JasonDate: Sunday, 17 March 2019, 20:01:42 | Message # 20
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
Roo

*Rangirajte forumaše koji su sa vama na večeri po tome ko je najveći lažov (pozicija 1 najveći , pozicija 8 najmanji).

1. Sac
2. EthanMorasca
3. ChrisKeller
4. Džejkobs
5. Killy
6. ErinNavan
7. DuX
8. aleksamil

Znam da tu neki ljudi igraju Avalon tako da pretpostavljam da ima dosta laganja u njihovim životima xD, a i neke druge faktore sam također uzeo u obzir, ne samo igrice xD
Naglasit ću da su 7. i 8. mjesto van konkurencije jer stvarno znam jako malo ili ništa o njima

*Rangirajte forumaše koji su sa vama na večeri po tome ko je najspremniji da ubije nekog da bi on preživeo (pozicija 1 najspremniji , pozicija 8 najmanje spreman).

1. ChrisKeller
2. EthanMorasca
3. Sac
4. Killy
5. Džejkobs
6. ErinNavan
7. DuX
8. aleksamil

*Rangirajte forumaše koji su sa vama na večeri po tome ko najviše voli seks (pozicija 1 najviše , pozicija 8 najmanje)

1. EthanMorasca
2. DuX
3. ErinNavan
4. aleksamil
5. ChrisKeller
6. Džejkobs
7. Killy
8. Sac

E ovdje ću se malo igrat pretpostavljanja tako da nemam za ovo pitanje kategoriju “izvan konkurencije” kao na prethodna 2 pitanja xD
 
JasonDate: Sunday, 17 March 2019, 20:02:48 | Message # 21
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
Sac

*Rangirajte forumaše koji su sa vama na večeri po tome ko je najveći lažov (pozicija 1 najveći , pozicija 8 najmanji).

EthanMorasca
Džejkobs
Killy
DuX
Erin navan
Aleksamil
Chris Keller
Roo

*Rangirajte forumaše koji su sa vama na večeri po tome ko je najspremniji da ubije nekog da bi on preživeo (pozicija 1 najspremniji , pozicija 8 najmanje spreman).

EthanMorasca
Džejkobs
Killy
DuX
Erin navan
Aleksamil
Chris Keller
Roo

*Rangirajte forumaše koji su sa vama na večeri po tome ko najviše voli seks (pozicija 1 najviše , pozicija 8 najmanje)

EthanMorasca
Džejkobs
Killy
DuX
Erin navan
Aleksamil
Chris Keller
Roo
 
JasonDate: Sunday, 17 March 2019, 20:03:43 | Message # 22
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
ADVOKAT

*Rangirajte forumaše koji su sa vama na večeri po tome ko je najveći lažov (pozicija 1 najveći , pozicija 8 najmanji).

1 – Ethan
2 Sac
3 – Keller
4 – Dzejkobs
5 - Roo
6 – Erin
7 – Killy
8 – DuX
9- AleksaMil

*Rangirajte forumaše koji su sa vama na večeri po tome ko je najspremniji da ubije nekog da bi on preživeo (pozicija 1 najspremniji , pozicija 8 najmanje spreman).

1 – Keller
2- Sac
3 - Roo
4 – Dzejkobs
5– DuX
6 – Ethan
7 – AleksaMil
8 – Killy
9 - Erin

*Rangirajte forumaše koji su sa vama na večeri po tome ko najviše voli seks (pozicija 1 najviše , pozicija 8 najmanje)

1 – Ethan
2 – DuX
3 - Roo
4 -Erin
5 - Džejkobs
6 - Sac
7 - AleksaMil
8 - Keller
9 - Killy
 
JasonDate: Sunday, 17 March 2019, 20:04:30 | Message # 23
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
U ovom delu emisije se opredelju za jednog forumaša iz svakog para i među njima dele 10 poena (10-0,9-1,8-2,7-3,6-4 Kombinacija 5-5 nije dozvoljena i moraju se odlučiti za jednog).

ivana123-tiksi
troya-Polly
Kacha-stingemmm
NikolaKhait-TheGuardian
 
ChrisKellerDate: Sunday, 17 March 2019, 20:07:56 | Message # 24
Podguzna muva
Group: Publika
Messages: 695
Awards: 2
Reputation: 21
Status: Offline
pametno advokatče

Can't stop, so shut your mouth
 
JasonDate: Sunday, 17 March 2019, 20:08:12 | Message # 25
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
EthanMorasca

ivana123-tiksi (0-10; Tiksi je mnogo zanimljivija)
troya-Polly (4-6; oboje ih odlično poznajem, ali sa Polly sam vodio dublje i otvorenije razgovore)
Kacha-stingemmm (3-7; blizak jako sa oboje, ali još uvek nije uporedivo)
NikolaKhait-TheGuardian (10-0; Šitan i Lagvardijan nikad nisu kliknuli, a Mza je Mza)

Džejkobs

ivana123-tiksi - 6-4- Šta to ocenjujemo? U svakom slučaju prednost dajem Ivani kao osobu koju dobro poznajem.
troya-Polly - Trojanac ili Polly? I ovde je margina mala a prednost dajem Trojancu kojeg duže poznajem. 6-4 K
acha-stingemmm - Oboje su zanimljivi ali Kaća ima veliku prednost kod mene. 9-1
NikolaKhait-TheGuardian - Obojica su tu negde. Imaju dosta istih karakteristika ali Guardianova smirenost preovladava a Khaitova eksplozivnost je opasna po život. 4-6

Killy

ivana123-tiksi 4-6
troya-Polly 3-7
Kacha-stingemmm 6-4
NikolaKhait-TheGuardian 3-7

DuX

ivana123-tiksi . 1-9, prvu i ne znam bas puno, drugu znam malo bolje i kul mi je
troya-Polly 7-3 Polly mi je ostala u losem secanju nakon one sezone u Kini...
Kacha-stingemmm 1-9, prvu i ne znam bas puno, drugu znam malo bolje i kul mi je
NikolaKhait-TheGuardian 9-1, prvi mi je ok, drugi mi je uglavnom nezanimljiv

Erin Navan

ivana123-tiksi 7-3
troya-Polly 4-6
Kacha-stingemmm 8-2
NikolaKhait-TheGuardian 4-6

Chris Keller

ivana123-tiksi 3 – 7 gotivim obe, ali tiksi uživo poznajem, tako da ima prednost, ali ne neku preogromnu xd
troya-Polly 7 – 3 ne poznajem nijedno, više sam se čuo sa trojom za života, eto mu prednost xd
Kacha-stingemmm 3 – 7 poznajem stignemaaa, ali Kachu sam zgotivio za kratko vreme, tako da neka bude ovakooo
NikolaKhait-TheGuardian 4 – 6 dva brataaa mojaaa, 5 – 5 nažalost nije dozvoljeno, ali guardiana poznajem preko 15 godina tako da mora onnn xd neće se ljutiti moje burazengijeee

Roo

ivana123-tiksi 10-0, Ivanu znam već poduže vrijeme, s tiksi nisam ni riječ progovorio, a možda ni neću, nebitan sam ja njoj xD
troya-Polly 7-3 interisti moram dat prednost ipak, grijeh bi bilo drugačije, a i znam ga duže i imamo kontakt, iako Polly ono što sam s njom pričao mi se čini kul osoba
Kacha-stingemmm 9-1 ovo bi bilo 10-0 da me mali sting nije nazvao napaljenim kučetom <3, to mi je bilo simpatično…ali sad za ozbiljno, Kachu znam, njega ne znam, pa eto, iako zanimljiva forumska pojava je čovjek svakako
NikolaKhait-TheGuardian 2-8 auuu fuuuj, pa ovdje bi 0 obojici dao xD, šalim se, povelika prednost za Milančeta jer sam ga upoznao uživo i imao više kontakta općenito s njim, možda bi i s Nikolom da nije prvi ispao na VS xD, ali sudbina je htjela da trpim Gardove glupe forice po chatovima <3

Sac

ivana123-tiksi – 10 0
troya-Polly - 10 0
Kacha-stingemmm – 10 0
NikolaKhait-TheGuardian – 10 0
 
JasonDate: Sunday, 17 March 2019, 20:09:08 | Message # 26
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
ADVOKAT

ivana123-tiksi : 4-6 (Zato što ovom ostrvu aseksualnih polipa treba Tiksi za lečenje svih psihopatologija)
troya-Polly : 3-7 (Jer Polly, duh)
Kacha-stingemmm: 1 – 9 (Sorry, Kacha… In winter, a lone wolf dies, but the pack survives stoga Stingemmm…)
NikolaKhait-TheGuardian : 4 – 6 (Vukmiru poeni za poznanstvo)
 
JasonDate: Sunday, 17 March 2019, 20:09:56 | Message # 27
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
U ovom delu emisije potrebno je da svako od njih kaže na kog forumaša pomisli kad čuje određenu reč ili reči.

*kruna
*panda
*Madagaskar
*lek
*strašilo
*konj
*prsten
*anakonda
 
ChrisKellerDate: Sunday, 17 March 2019, 20:13:47 | Message # 28
Podguzna muva
Group: Publika
Messages: 695
Awards: 2
Reputation: 21
Status: Offline
Sac je smesan, ali ga je trebalo dsq, ovo je idiotizam

Advokat vristi YoungWolf bukvalno


Can't stop, so shut your mouth
 
JasonDate: Sunday, 17 March 2019, 20:14:32 | Message # 29
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
EthanMorasca

*kruna – ChrisKeller <3 (tvoja je kruna, Luna)
*panda – NikolaKhait (obožava pande)
*Madagaskar - Sac (čini mi se da obožava one pingvine)
*lek – Wolf (studira na Farmaceutskom)
*strašilo – JustVlad (ume da bude strašan)
*konj – Sac (izjahan u VS: Kiska)
*prsten – Troya (mislim da je jedan od većih romantika ovde)
*anakonda – Tiksi (stil igre u VS, steže obruč oko nekoga, a taj neko ne primeti dok nije prekasno)

Džejkobs

*kruna - Keller - Ko god poznaje Kellera zna zašto mi on pada na pamet ovde.
*panda - Aleksa - Pande su dobroćudne a on je dobroćudan.
*Madagaskar - Ethan - pretpostavljam da bi uživao na nekom tako ostrvu.
*lek - Erin, deluje kao neko ko bi priskočio u pomoć kad god zatreba.
*strašilo - Ro - nekada me svojim reakcijama plaši.
*konj - Killy - voli konje
*prsten - Lagano bi uzeo prsten iz Lord of the ringsa i preuzeo Frodovo mesto. Da li bi zadržao prsten za sebe? Ko zna. *anakonda - Sac - Sposoban da se podvuče pod kožu a da te na kraju zadavi ako mu zasmetaš

Killy

*kruna Maski
*panda Ivana123 (E, gde li mi je Al na ovom forumu, tako bih nju ovde izabrao XD)
*Madagaskar Aleksamil
*lek Jocajuve
*strašilo Džejkobs xd
*konj Sac
*prsten Youngwolf
*anakonda Tiksi

DuX

*kruna Troya (da mu ne padne kruna sa glave)
*panda NikolaKhait (ima pandu na instagramu)
*Madagaskar papigm (totalno random mi je pao na pamet)
*lek Bolest (tako mu je tad bio nick)
*strašilo LaraCroft (da se plase mala deca od toga ko je i sta je ona)
*konj Guardian (ocigledno)
*prsten YoungWolf (gospodar prstenova)
*anakonda Ana (konda)

Erin Navan

*kruna – EthanMorasca (jer… Točak, i Kruna mačeva… i on o njegov avatar… sve mi je asocijacije pobrkao njime)
*panda – Killy (panda-Azija-Japan-Killy)
*Madagaskar – Polly (Madagaskar-ostrvo-Polinezija-Polly… nisam ja čitava)
*lek – Koviljka (nije da mislim da joj treba lečenje, nego mi nešto ona rečenica “samo tetki lek da odnesem” pada na pamet)
*strašilo – troya (jer sam bila u strašnom tripu od njega)
*konj – DonnieBrasco (ništa lično, al’ ima neko magare na profilnoj)
*prsten –YoungWolf (Nenya)
*anaconda – anchy (anaconda-Anđela Anakonda-Anđela-anchy)

Chris Keller

*kruna – Ema, Kija Kockar ovog forumaaa
*panda – NikolaKhait, on gotivi valda tu životinjku xd
*Madagaskar – wtf, pingvini nekiii znači balegicaaa tj. aleksamil
*lek – JasonDerulo tj. voditeljjj on je valdaaa na mediciniii
*strašilo – LaraCroft jer ne znamo pol izgled ništa xd
*konj – aleksamil jer se raspao na faksu u ovim rokovima :PPP
*prsten – Mumina, jer je verena za stignema (svi koji misle da je fejk, varate se, for real jeee)
*anaconda – TheBookOfShadows, podseća me telesno na anakondicuuu

Roo

*kruna – Kacha, kraljica ove sezone večere, zaslužuje krunu biggrin
*panda – Roooooooooo, jel mogu sebe, ja obožavam pande xD, ako ne onda Maski jer zna da volim pande xD
*Madagaskar JocaJuve94, ma sigurno ima rodbinu i na Madagaskaru
*lek – Džejkobs, nažalost dosta puta sam čuo riječ “lek” od njega
*strašilo – Koviljka, ne znam šta mi je strašnije, avatar ili činjenica da je dupli nalog
*konj – Maski, zna ona zašto
*prsten Kacha, udata je i to mi je onda nekako logična asocijacija za nju
*anaconda Troya, opasan je to igrač biggrin

Sac

*kruna - Sac
*panda - Sac
*Madagaskar - Sac
*lek - Sac
*strašilo - Sac
*konj - Sac
*prsten - Sac
*anaconda - Sac
 
JasonDate: Sunday, 17 March 2019, 20:15:39 | Message # 30
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
ADVOKAT

*kruna – Jason, za sve ESC
*panda – Juve, crno-belo zlo stvorenje
*Madagaskar – Maski, jer počinje na M
*lek – Sac, brate, to mora da se leči
*strašilo - Troya
*konj – U glavi imam nekog vranca, pastuva, a ovaj forum takav kakav je... Više sreće drugi put…
*prsten – Erin
*anaconda – Tiksi, jer ima film sa Dzenifer Lopez
 
Forum » Generalna diskusija » Đavolja večera » Baraž
Search: