Baraž - Page 7 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Generalna diskusija » Đavolja večera » Baraž
Baraž
tiksiDate: Sunday, 24 March 2019, 16:23:17 | Message # 91
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Quote Roo ()
1 tiksi nezasluženo


nije nezasluzeno, to je jer sam "isla po chatovima i terala ljude iz publike da mi daju 4", mislim tako mi je objasnjeno  tongue  A cela drama jer sam cula da ima neki savez par ljudi koji su se navodno dog da obaraju zenama poene vodeci antipicki politiku, mislim da se iznivelise "prednost pickice", sto me je malo iziritiralno, van cele ove forumske pojave i pitala wtf. Ako neko ima dokaze da sam trazila bilo kakve poene neka prilozi i onako sam   pitala tipa 2 osobe za to, za koje se i onako zna kome daju 4 i po kom osnovu,  e sad izgleda da je neko od njih 2 gadan olos, kad prenosi tako iskrivljeno, sto je sranje jedino u celoj prici. Sem ako nije Keler sve izmislio.

Luka lepo covek rekao dao 1 jer je mislio da cu max od publike (legitimno), ali mi je Balegin 1 stvarno bio previse.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
ChrisKellerDate: Sunday, 24 March 2019, 19:14:52 | Message # 92
Podguzna muva
Group: Publika
Messages: 695
Awards: 2
Reputation: 21
Status: Offline
@roo nznm sta pricas bukvalno, sac nije ucestvovao maltene, da je ucestvovao => meni 1 je ok relativno, zbunio si se msm, ne gotivim troll glasove i tjt, ali eto, izvini sto sam prokomentarisao pls xd (svakako imam prava da komentarisem, kao sto sam se zalio i sto mi je sac dao 4 <333333333333) @Ethan @Dux @Erin duse moje <3

balega je SAHRANILA luku i tiksi (i mene) odgovorima, a luka > tiksi je jer je luka nov, a tiksi je ispricana prica, neka zrtva, svi su protiv nje, baronise 24/7 i tjt otprilike xd

Quote tiksi ()
Sem ako nije Keler sve izmislio.

ogledalo sto se kaze xd

tiksi to sto ja kazem kad vidim da polly glasa u finalu djv1 po "picka" politici i kazem da cu suprotno je irelevantno jer tako ne glasam (ako cemo da se hvatamo po svakoj real life reci oko nebitne djavolje vecere onda ok, uzivaj, pobedila siii)

kachi sam dao dosta vise od 1 kao i ivani123 => tako da baljezganja u prazno od doticne dve osobe su dosadne, netacne i lupetajuce

svakako roo je nov, moze do 2. mesta, iza kache koja ce biti vrvn 1, cestitam unapred xD

brief summary: tiksi da meni 1, sve je ok, ja dam tiksi 1 => zenomrzac? xd lukin 1 tiksi je ok (nezenomrzac), balegin 1 tiksi je ok (nezenomrzica), moj je ludnica? je l ste bre svesni sta lupetate po ovom forumu xd

stv mi vredjate inteligenciju cry

...

MAMA MAMA MIA MAMA MIA AMOR DOK MU NE SAZNAM IME JA ZVACU GA TOM FORD

...

pusa za sve hejtere i fanove <333 sto bi rekla enn la rush : HEJTERI SU VASI NAJVECI FANOVI<3 pozz tiksi&roo :***


Can't stop, so shut your mouth
 
stingemmmDate: Sunday, 24 March 2019, 20:15:50 | Message # 93
Trainwreck diktator
Group: Publika
Messages: 674
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Smorili ste više u pičku materinu i sami sebi uskačete u usta, od momenta kada se u prethodnoj sezoni saznalo da se prolazi po nekom subjektivnom glasanju a ne po količini tačnih odgovora jasno je da svako ima pravo da glasa kako hoće, bilo to po večeri, RL poznanstvima, strategiji, pički ili čemu već. A ova nebitna baraž persona koja sere o tome kako su ljudima bitni glasovi a najviše o istima i priča je ćutala kao mula u prošloj sezoni kada je dobijala bodove od svojih poznanika. Kao što sam rekao, ja se igram od početka ovog rijalitija, tako i glasam, spletkarim, muljam, iritiram, povlačim se jer mi je ispod časti itd, a kome se ne sviđa bio je slobodan da mi da jedan poen, kao što ja mogu da dam jedan poen kome jebeno hoću. Što kaže keler, kada polly glasa po najumobolnijem kriterijumu to je okej JER PA POLLY JE FINICA KAJMAKARA SIMPATIČNAAAAA a ovde skačete drugima po kurcu KONSTANTNO. Ne učestvujem u finalu, ali već sad znam da ću svim originalnim finalistima dati više bodova nego baražistima, jebeno koga boli kurac poenta valjda i jeste da imamo zajebanciju i dramu. I shodno tome se i jesam povukao jer sam se u takav karakter i ubacio u svrhu zanimljivosti ĐV i iskreno i jeste mi prezabavno bilo. Ali sada ste više stvarno preterali sa ozbiljnošću. Idite na Kučkin sudoku i tamo pravite Venove dijagrame, ostavite zabavu za ovaj rijaliti na miru.
TL;DR: Ovima koji seru o glasanju su zapravo ti isti glasovi i najbitniji


Go fuck your prototype
I'm an upgrade of your stereotype.
 
SacDate: Sunday, 24 March 2019, 20:36:43 | Message # 94
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
Jel to bagra pokusava da nastimuje pobedu Kahitu?

Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.
 
JasonDate: Sunday, 24 March 2019, 20:39:11 | Message # 95
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
On je odustao  biggrin
 
SacDate: Sunday, 24 March 2019, 20:40:05 | Message # 96
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
Jel ostao neko iz bagre? biggrin

Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.
 
NikolaKhaitDate: Sunday, 24 March 2019, 20:42:55 | Message # 97
Masa with an S
Group: Publika
Messages: 371
Awards: 2
Reputation: 7
Status: Offline
Quote Sac ()
Jel to bagra pokusava da nastimuje pobedu Kahitu?


Zanemi, nakazo biggrin


Why do all good things come to an end?
 
SacDate: Sunday, 24 March 2019, 20:45:30 | Message # 98
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
Sto se trzas biggrin

Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.
 
tiksiDate: Sunday, 24 March 2019, 20:48:58 | Message # 99
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Sta se palis Keleru ja samo kazem kako je bilo tj sta si mi rekao oko 1 poena i sta se iza toga desavalo. Nismo se doduse Maski i ja proslavile ni u proslom finalu sa tvojim glasovima, to je vrv jer baronisemo, a i smor smo ili w/e, u svakom slucaju ocekivano i nije neka drama, niti nesto zanimljivo.

Balegin 1 mi je doduse ostao nejasan, kao sto rekoh gore, kladim se da lik nije ni citao veceru, sto je opet predvidivo i meni nezanimljivo. Ali dobro jbg njegovo pravo., kao i ovih sto daju 3 za 3, 4 za 4 ili galsaju po cemu god zele.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
DuXDate: Sunday, 24 March 2019, 21:05:13 | Message # 100
Major general
Group: Publika
Messages: 315
Awards: 1
Reputation: 8
Status: Offline
> me: "jebeno koga boli kurac poenta valjda i jeste da imamo zajebanciju i dramu. I shodno tome se i jesam povukao jer sam se u takav karakter i ubacio u svrhu zanimljivosti ĐV i iskreno i jeste mi prezabavno bilo."

> also me: povucem se cim me neko prozove jednom recenicom

smile
 
stingemmmDate: Sunday, 24 March 2019, 21:34:37 | Message # 101
Trainwreck diktator
Group: Publika
Messages: 674
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Izbagovali dijagrami vidim, ja sam mislio da si ti valjano isprogramiran da logički zaključuješ ali očigledno sam se zajebao, neka dublja sistemska greška postoji tu

Go fuck your prototype
I'm an upgrade of your stereotype.
 
DuXDate: Sunday, 24 March 2019, 22:06:13 | Message # 102
Major general
Group: Publika
Messages: 315
Awards: 1
Reputation: 8
Status: Offline
Pa mora da izbaguju kad pises besmislice sad
 
ChrisKellerDate: Monday, 25 March 2019, 00:49:21 | Message # 103
Podguzna muva
Group: Publika
Messages: 695
Awards: 2
Reputation: 21
Status: Offline
tiksice sto uvlacis masku? evo sad sam pogledao, dobila si 2 poena u finalu (i ti si meni dala 2? koliko nonsense pricas bukvalno divljas xd), ona 3, bas ono strahota, prosto nepravda sto ti nisam dao max! naravno da mozes da kazes nesto tipa mislila sam da cu dobiti 5, ok, jbg, nisi po mom dj.v. ukusu,  po vecinskom jesi, bila si 2. tako da je to to

ko je uopce rekao da u tom finalu nisam glasao takticki? moze da se glasa kako god i po cemu god, kao sto smo to videli nebrojano puta kod gotovo svih

maski ne baronise nesto spec da sam ja svestan, ti da, jbg xd moje misljenje, mozda ti uvek govoris istinuuu, a ja sam nesto pobrkao

suma sumarum stv nznm sta sam pricao u 5 ujutru o tome kako cu glasati na djv2, niti me zanima, ako si ti to utefterila, drago mi je xd + ti si ta koja const pricas da samo popunjavas mesto, da te boli uvo itd itd pa se na kraju ovde raspravljas redovno o djv, msm malko kontadiktorno, bar meni xd


Can't stop, so shut your mouth
 
tiksiDate: Monday, 25 March 2019, 09:04:18 | Message # 104
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Quote ChrisKeller ()
nisi po mom dj.v.


Quote ChrisKeller ()
ko je uopce rekao da u tom finalu nisam glasao takticki?


Pa odluci vise dal glasas takticki ili po svom ukusu. U svakom slucaju ovaj Roo je u pravu, mozda ti je i on dao takticki 1, u cemu je onda problem.

Maski spomenuta u kontekstu poena koje si joj dao, pri cemu si celu sezonu potencirao da je ona favorit. Cist primer taktickog glasanja, pri cemu max Guardian ili ko vec.

Dalje, gore kazes da sam zrtva, sad da sam po vecinskom ukusu, odluci vise i oko toga.

Quote ChrisKeller ()
mozda ti uvek govoris istinuuu, a ja sam nesto pobrkao


Ne znam sta je ali konstantno trazis dokaze da govorim istinu, gde ili treba da prodam nekog ili da ss ujem neku grupu koju si vrv sam izbrisao ili sam livala, a to znas. Prodati ssom necu. Msm nema problema mozes da me gledas kao nekog ko baronise 24/7 ali zar to nisu kvaliteti koje imaju tvoji zadrugari?

Quote ChrisKeller ()
onst pricas da samo popunjavas mesto, da te boli uvo


Poslednji sam ucesnik koji je pristao ovo da igra jedno 2 meseca kasnije u odnosu na vas, uz jednog koga sam ja povukla, jer ne volim propale ideje. I da bole me uvo za moj plasman, ali ako dolazim na forum sto da ne komentarisem tj napisem ono sto mislim.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.

Message edited by tiksi - Monday, 25 March 2019, 09:06:57
 
SacDate: Monday, 25 March 2019, 10:11:43 | Message # 105
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
Quote tiksi ()
Prodati ssom necu.


Od kad? confused


Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.
 
Forum » Generalna diskusija » Đavolja večera » Baraž
Search: