Baraž - Page 6 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Generalna diskusija » Đavolja večera » Baraž
Baraž
RooDate: Saturday, 23 March 2019, 14:11:34 | Message # 76
Colonel
Group: Publika
Messages: 166
Awards: 4
Reputation: 2
Status: Offline
Sad i ja vidim da ima više učesnika finala nego baraža xD, RIP finale
 
DžejkobsDate: Saturday, 23 March 2019, 14:13:43 | Message # 77
Jednooki pirat
Group: Publika
Messages: 770
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
Što se mene tiče, ja se povlačim iz finala da bih vam smanjio broj učesnika. Ja da organizujem iz baraža bi išao samo pobednik a ne dvoje ili eto četvoro.

Neću bezrazložno da se prepirem zbog neke igre. Leo smanji broj učesnika u finalu tako što će iz baraža ići samo pobednik ili prvo dvoje i kraj.
 
NikolaKhaitDate: Saturday, 23 March 2019, 14:17:57 | Message # 78
Masa with an S
Group: Publika
Messages: 371
Awards: 2
Reputation: 7
Status: Offline
Takodje se povlacim jer je ovo bas parodicno i bespoentno. Srecno finalistima! smile

Why do all good things come to an end?
 
Lavica88Date: Saturday, 23 March 2019, 14:20:28 | Message # 79
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
Quote stingemmm ()
Mrđice znam da me podržavaš ali moraću da učinim ovo zanimljivijim: Povlačim se iz finala. Ne vidim svrhu učestvovanja u nečemu gde ćemo da vratimo polovinu ljudi koji su, da podsetim, IZGUBILI.


first


~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
tiksiDate: Saturday, 23 March 2019, 14:24:04 | Message # 80
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Ovo pocelo na TAR da lici, pobedice onaj ko hoce da pobedi, a ne onaj ko ima potencijala da pobedi xD

Slazem se da je mozda bezveze, ali dajte, Leo je ulozio trud u sve ovo i onako je po meni nebitno. Ko me ne zanima njegovo nesto i ne citam, a cistokrvi ce se pokazati i u finalu


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
stingemmmDate: Saturday, 23 March 2019, 14:53:25 | Message # 81
Trainwreck diktator
Group: Publika
Messages: 674
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Zanimljivo da si ti našla da pričaš o Leovom trudu a prva si koja je odustala od baraža. #samodosledno

Go fuck your prototype
I'm an upgrade of your stereotype.
 
tiksiDate: Saturday, 23 March 2019, 14:58:48 | Message # 82
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Haha ocekivala sam ovaj komentar xD

A dobro ja ne navodim Leove odluke u argumentaciji, samo ostavljam prostor, sebi dosadila na djavoljoj, uostalom za baraz su ljudi pitani i vec sam jednom izdrzala finale xD Vi ste de nova lica tamo


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
KachaDate: Saturday, 23 March 2019, 15:33:36 | Message # 83
Major general
Group: Publika
Messages: 292
Awards: 10
Reputation: 4
Status: Offline
Prvo čestitke roo i ostalima koji su prošli!

Drugo, slažem se da je skroz bezveze da je baš toliko osoba prošlo, i da prve 4 večere očito nisu imale baš neku svrhu...

ALI, ne vidim poantu sad ovih dramatičnih odustajanja... Samo valjda da se poslije može pričat kako su trebali pobjedit, ali su svojevoljno odustali tongue

I zadnje, ČEKAM OVO FINALE OD PRVE VEČERE, MJESECIMA ČINI MI SE. DAJTE NEMOJTE SAD ZAJEBAT biggrin


"You miss 100% of the shots you don`t take.
- Wayne Gretzky"
- Michael Scott
 
DžejkobsDate: Saturday, 23 March 2019, 18:30:12 | Message # 84
Jednooki pirat
Group: Publika
Messages: 770
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
Ja moram ispratiti svoj nadimak - melodrama. 

Samo mislim da je previše 4 iz baraža da idu u finale. Pa bio ja medju ta četiri što idu dalje ili ne  smile
 
JasonDate: Saturday, 23 March 2019, 18:59:42 | Message # 85
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
1.Prvi put posle pet sezona se desilo da u barazu bude izjednaceno a pravilima je definisano da u kvalifikacijama i finalu bolje plasiran bude onaj ko dobije vise od publike. U barazu bi oba isla dalje medjutim ovaj put se desilo da cak troje ima isti broj poena. 
Posle cetiri finala sa 7 ucesnika eto ovaj put ih ima 9 jos bolje sto je veca konkurencija bolje cete se pokazati.

2.Vi ste glasali i doprineli tome da bude izjednačeno  biggrin 

3.Sutra vam stizu pitanja  biggrin
 
SacDate: Saturday, 23 March 2019, 20:43:27 | Message # 86
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline


Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.
 
DuXDate: Saturday, 23 March 2019, 21:09:58 | Message # 87
Major general
Group: Publika
Messages: 315
Awards: 1
Reputation: 8
Status: Offline
Ja takodje podrzavam da iz baraza prodju 2 sa najvise glasove publike, i da povuku odustajanje ovi kojima su ova igra i plasman bitni, i kojima je jako bitno koliko ljudi odgovara na neka pitanja biggrin

Izmedju ostalog, da Roo nije dao Chrisu 1 (a postoji Sac koji nije ni odgovarao na pitanja), ne bi bilo ovog deljenja poena, i prosli bi njih dvojica svejedno. smile
 
SacDate: Saturday, 23 March 2019, 21:13:45 | Message # 88
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
Pa fora je da ja ni ne mora nista da napisem da bi se vi trigerovali, a vi romane pisete i ne uspeva vam. <3

Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.

Message edited by Sac - Saturday, 23 March 2019, 21:14:02
 
tiksiDate: Saturday, 23 March 2019, 23:57:33 | Message # 89
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Bravo Sac, bra-vo! xD

Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
RooDate: Sunday, 24 March 2019, 15:18:27 | Message # 90
Colonel
Group: Publika
Messages: 166
Awards: 4
Reputation: 2
Status: Offline
Joj Kelleru, da igramo igru lažnog moraliziranja i dvostrukih standarda ti bi pobjedio sigurno  lol
Sinoć se isčuđavaš po chatu zašto sam ti dao 1 nezasluženo... pa zar nisi ti ono bio dao 1 tiksi nezasluženo, zar nije dux dobio 1 od Nikole nezasluženo, i zar nisam ja isto dobio od Guardiana 1 nezasluženo ? Pa ne vidim da se itko od nas nešto uzjebo puno oko toga, doduše mene taj potez Guardiana neugodno iznenadio i malo i razočarao jer nisam to očekivao od njega, ali eto valjda sam ja bio kao neka prijetnja lol, i tad je to bilo sve super i zabavno, a sad kad se to tebi dogodilo sad je odmah panika i velika nepravda nanesena tebi i ja sam najveći negativac ove igre xD. Nije tu poanta dal si ti mene sabotirao izravno ili ne, samo sam te sinoć ložio za to xD, poanta je da sam te vaše igrice upotrijebio u baražu na tebi samo da vidiš kakav je to divan osjećaj, i vidim da sam te baš pogodio, volim i ja dramu i konflikte u igricama isto  biggrin . Imaš potencijala za ovu igru i nadam se da sam ti sad dao dovoljno motiva i materijala da daš sve od sebe u finalu, želim da budeš zanimljiv!!!! A ne da trošiš taj potencijal na prepiranje sa ljudima lol, nisam ti ja neki tip za prepiranja baš, dosadi meni to brzo, mada svakako volim zakuhat stvari, da ne bude baš skroz dosadan ovaj baraž, ti ljubitelj drame bi to trebao najbolje shvatit, a ne da tu sad izigravaš žrtvu i moralnu vertikalu... dakle nikakav hejt prema tebi, sve je igra, vratilo ti se samo šta da ti
kažem biggrin Znam da nema nekog smisla objašnjavanja svega ovog jer ti ćeš vjv i dalje tjerat po svom, ali kao zbog neke pristojnosti pošto si bio kao jako zbunjen, a i rekao sam ti da ću pisat danas jer jučer nisam imao vremena, i ovo je zadnji put da se oglašavam u ovoj igri jer nemam vremena za gluposti i bespotrebna prepucavanja xD

I Leo stvarno kakve su ovo fore da ih 4 prolazi iz baraža xD ? Trebao bi samo Keller jer je od drugoplasiranih imao najviše bodova publike, ako se sad stvarno neki povuku džabe sam se i igrao ja lol


Message edited by Roo - Sunday, 24 March 2019, 15:21:09
 
Forum » Generalna diskusija » Đavolja večera » Baraž
Search: