Baraž - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 7
  • 8
  • »
Forum » Generalna diskusija » Đavolja večera » Baraž
Baraž
JasonDate: Friday, 08 March 2019, 20:57:10 | Message # 1
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
USKORO

 
ChrisKellerDate: Friday, 08 March 2019, 22:08:03 | Message # 2
Podguzna muva
Group: Publika
Messages: 695
Awards: 2
Reputation: 21
Status: Offline
cry

Can't stop, so shut your mouth
 
JasonDate: Sunday, 17 March 2019, 19:33:43 | Message # 3
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
EthanMorasca
Džejkobs
Killy
DuX
Erin Navan
Chris Keller
Roo
Sac



Message edited by Jason - Sunday, 17 March 2019, 19:34:07
 
JasonDate: Sunday, 17 March 2019, 19:35:26 | Message # 4
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
U prvom delu emisije je potrebno da svako od njih kaže prvu reč na koju ga asociraju ostali takmičari za večerom (reči ne smeju da se ponavljaju za više osoba , dakle potrebno je osam reči za svakog po jedna ). Za sebe ne pišu reč.
 
JasonDate: Sunday, 17 March 2019, 19:39:11 | Message # 5
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
EthanMorasca

Džejkobs - sneaky
Killy - Japan
DuX - Kafanaton
Erin navan - Wolf
Aleksamil - Balega
Chris Keller - drama
Roo - Kacha
Sac - smarač

Džejkobs

EthanMorasca - Sveznalica - Tanka je linija izmedju uvek sam u pravu i sve što kažem je tačno i ja sve znam.
Killy - Introvert - Ne treba mu niko sam je sebi dovoljan.
DuX - Filozofija - Teška životna pitanja imaš? Dux se čini kao neko s kim bi mogao da razgovaraš o njima.
Erin navan - Mir - Kad god pričam sa njom osetim mir.
Aleksamil - Ne zainteresovanost - ne deluje mi kao da ga bilo šta interesuje. Ima neki svoj gas koji prati.
Chris Keller - Drama - Gde je drama tu je Keller.
Roo - Eksplozivan - Nekada ume da eksplodira a kad se to desi bolje mi je da se sklonim.
Sac - Sprdator - Mogu reći da nije ni ažuran, i mnoge sruge epitete da mu dam ali mislim da se u većini slučajeva samo sprda sa svim i svačim.

Killy

EthanMorasca Nemac
Džejkobs Limitless
DuX Telohranitelj
Erin navan Pevačica (it ain't over till the fat lady sings)
Aleksamil Philip pearson (guglajte tog lika xd)
Chris Keller
Roo Kravata
Sac Fantazija

DuX

EthanMorasca - Survivor (Ethan me je totalno random pronasao i doveo na ovaj forum, tako da mi nekako simbolizuje sve ovo)
Džejkobs - Astal (Tamo ga upoznah, a tako mi je i otkrio to super mesto)
Killy - Dzejkobs (Od pocetka ga znam samo kao Jakovovog mladjeg brata)
Erin navan - Vecera (Znam je samo sa prve vecere ovde)
Aleksamil - Balega
Chris Keller - Trending (Naravno, ne zato sto je on trending, nego zato sto samo to gleda na yt)
Roo - Hrvatska (To je sve sto znam o njemu, ako je i to tacno uopste xD)
Sac - Razocarenje (Secam se da kada sam dosao na ovaj forum i procitao sve prethodne sezone, delovao mi je iz svega toga kao kul lik, a onda su kasnije dosla samo razocarenja)

 
JasonDate: Sunday, 17 March 2019, 19:42:35 | Message # 6
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
Erin Navan

EthanMorasca – Rand
Džejkobs - Survivor
Killy - Japan
DuX - Avalon
Aleksamil - forum
Chris Keller - Kalimero
Roo - Džejkobs
Sac - kafa

Chris Keller

EthanMorasca – spavalicaJJ, uvek spava po eventovima
Džejkobs – glasao srebrno kao građanin
Killy – ninjo
DuX – hejter arijane grande
Erin navan – ne poznajem, wolfov bff
Aleksamil – lepotica najlepša jedina, do pobedeee
Roo – ne poznajem, džejkobsov bff
Sac – sače malo pače xd

Roo

EthanMorasca NEUKUS – točnije muzički neukus, svake prijestupne godine mi daje bodove na ESC, to sam primjetio xD, al ne ostajem ni ja njemu dužan, uglavnom častimo se nulama biggrin
Džejkobs PRIJATELJ – čovjek me ugostio u svojoj kući više od tjedan dana i brinuo se da mi ništa ne fali, to je bilo vrlo prijateljski od njega xD
Killy SIMPATIČNOST – zrači simpatičnošću xD
DuX SURVIVOR – sve šta znam o njemu je da je igrao survivor i to je to, nije dovoljno aktivan otkad sam ja tu, da bi mogao nešto pametno napisat za njega
Erin navan NAPETOST – imali smo napete odnose od početka VS-a pa skoro sve do kraja xD, i to sasvim bespotrebno, ali eto…no sumnjam da si išta više zamjeramo međusobno, barem toga nema s moje strane biggrin
Aleksamil NEPOZNANICA – ne znam tko je osoba, mislim da ga nisam nikad vidio da je post napisao
Chris Keller SABOTAŽA– Do you really want to hurt meeee, do you really waaant to make meee cryyyy ???
Sac JEBIVJETAR – nakon mukotrpnog višesatnog dvoumljenja između “JEBIVJETAR” i “NEBULOZA” ipak sam se odlučio za ovaj prvi pojam jer mi ljepše zvučalo…ovo sa esc-om je baš bilo jebivjetarski, u pristojnom govoru poznato i kao nonšalantno…ako se prihvatiš neke stvari obavi ju kako spada, ili se ni ne prihvaćaj toga uopće crni SaČe:D

Sac

EthanMorasca - Sac
Džejkobs - Sac
Killy - Sac
DuX - Sac
Erin navan - Sac
Aleksamil - Sac
Chris Keller - Sac
Roo - Sac

 
JasonDate: Sunday, 17 March 2019, 19:44:17 | Message # 7
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
ADVOKAT

EthanMorasca – Točak
Džejkobs - Žrtva
Killy - Izgubljenost
DuX - Stav
Erin Navan - Veverica
Aleksamil - Blanko
Chris Keller - Kockar
Roo - Mukica
Sac – Prokrastinacija
 
JasonDate: Sunday, 17 March 2019, 19:45:14 | Message # 8
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline

U ovom delu emisije svako od njih se opredeljuje za jednu od opcija.

*ljubav ili seks
*istina ili laž
*đavo ili anđeo
*pas ili mačka
*zatvor ili ludnica
 
ChrisKellerDate: Sunday, 17 March 2019, 19:45:57 | Message # 9
Podguzna muva
Group: Publika
Messages: 695
Awards: 2
Reputation: 21
Status: Offline
Quote Jason ()
Chris Keller - Kockar


KRISTINA KIJA KOCKAR <3


Can't stop, so shut your mouth
 
JasonDate: Sunday, 17 March 2019, 19:48:26 | Message # 10
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
EthanMorasca

*ljubav ili seks - ljubav
*istina ili laž - istina
*đavo ili anđeo - anđeo
*pas ili mačka - pas
*zatvor ili ludnica - zatvor

Džejkobs

*ljubav ili seks - ljubav - Večiti romantik. Za patetiku od 1 do 10 sebi dajem 10.
*istina ili laž - istina - Uvek istina. Direktno i transparetno. Ko ne ume u lice da ti kaže šta misli taj je najgora vrsta čoveka. *đavo ili anđeo - andjeo - S Djavoljem se ne pregovara.
*pas ili mačka - pas - Volim i psa i mačku i imam oba kao ljubimce ali sa psom sam nekako bliži.
*zatvor ili ludnica - ludnica - S obzirom da sam studirao suportivnu psihoterapiju ludnica mi dodje kao kuća. U ovom delu emisije svako od vas pravi top liste sa po osam ostalih forumaša za večerom.

Killy

*ljubav
*istina
*anđeo
*pas ili mačka (rekao sam već na prošloj emisiji, ne teraj me da biram između ova dva xd)
*zatvor

DuX

*ljubav ili seks - Seks - Pa, seks moze da bude dobar i bez ljubavi, aljubav bez seksa tesko ide.*istina ili laž - Istina - Ne lazem te kad ti kazem istina je da telazem.*đavo ili anđeo - Trojerucica.*pas ili mačka - Macka - Psa se malo plasim… a macke volim :)*zatvor ili ludnica - Oba.

Erin Navan

*ljubav ili seks
ljubav
*istina ili laž
istina
*đavo ili anđeo
đavo
*pas ili mačka
mačka
*zatvor ili ludnica
ludnica

Chris Keller

*ljubav ili seks – ljubav, obuhvata i ovo drugo, a bitnije je
*istina ili laž – istinaaa, mada zanimljiva laž je često bolja od dosadne istine, ali ne treba preterivati
*đavo ili anđeo – đavo, osobe koje su kao anđeli su dosadne xd
*pas ili mačka – pa ja više gotivim pse, ali su mi ok i mačke, psi su mi nekako bolji, manje opasni (???), više im verujem
*zatvor ili ludnica – uhhh pa oba užas, ali neka bude ludnica, ako daju neke lakše lekove može i ok donekle da bude xd

Roo

*ljubav ili seks - ljubav, lako je naći seks, ali nije lako uvijek naći ljubav, ljubav je puno vrijednija
*istina ili laž – istina, puno je hrabrija od kukavičke laži, teško je uvijek govorit istinu, skoro pa nemoguće, ali puno veći respekt od mene ima osoba koja govori istinu kakva god ona bila, to je odlika hrabrosti
*đavo ili anđeo – anđeo, pa nekako mi je ljepši xD
*pas ili mačka – pas, ne kaže se bezveze da je pas najbolji čovjekov prijatelj…više volim pse
*zatvor ili ludnica – ludnica, nešto me više “privlači” ludnica od zatvora, eto xD

Sac

*ljubav ili seks - ljubav
*istina ili laž - istina
*đavo ili anđeo - andjeo
*pas ili mačka - pas
*zatvor ili ludnica - zatvor




Message edited by Jason - Sunday, 17 March 2019, 19:49:48
 
JasonDate: Sunday, 17 March 2019, 19:50:17 | Message # 11
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
ADVOKAT

*ljubav ili seks – Jao, deco, još mislite da jedno isključuje drugo? Ljubav duže traje.
*istina ili laž – Svaka istina je dobro smišljena laž.
*đavo ili anđeo – Lucifer. Morningstar.
*pas ili mačka – Pas
*zatvor ili ludnica – Naginjem ka ludnici.
 
JasonDate: Sunday, 17 March 2019, 19:51:09 | Message # 12
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
U ovom delu emisije potrebno je da svako od njih napravi top liste sa po osam ostalih forumaša za večerom.

*Rangirajte forumaše koji su sa vama na večeri po tome ko je najveći lažov (pozicija 1 najveći , pozicija 8 najmanji).

*Rangirajte forumaše koji su sa vama na večeri po tome ko je najspremniji da ubije nekog da bi on preživeo (pozicija 1 najspremniji , pozicija 8 najmanje spreman).

*Rangirajte forumaše koji su sa vama na večeri po tome ko najviše voli seks (pozicija 1 najviše , pozicija 8 najmanje)
 
JasonDate: Sunday, 17 March 2019, 19:52:26 | Message # 13
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
Ethan Morasca

*Rangirajte forumaše koji su sa vama na večeri po tome ko je najveći lažov (pozicija 1 najveći , pozicija 8 najmanji).

8. Roo (ne poznajem ga)
7. Aleksamil (Balega je previše flegmatična da bi nešto smatrala dovoljno vrednim laganja)
6. Erin (koliko se sećam, bilo je nekog moralisanja u prethodnom VS, a to je skoro uvek neiskreno)
5. Dux (mislim da je vrlo upoznat sa benefitima laganja i da se služi time po potrebi)
4. Killy (ma cela ona priča oko samozadovoljavanja je vrlo mutna)
3. Džejkobs (svi su mu super i sve jako ceni)
2. Sac (laže samog sebe da je pravičan i da su svi njegovi postupci apsolutno ispravni i opravdani)
1. Chris Keller (mislim da kontinuirano laže da ga neke stvari ne povređuju/zanimaju/dotiču)

*Rangirajte forumaše koji su sa vama na večeri po tome ko je najspremniji da ubije nekog da bi on preživeo (pozicija 1 najspremniji , pozicija 8 najmanje spreman).

8. Roo (ne poznajem ga)
7. Aleksamil (a ne bi Balega mogla nikog da ubije <3 )
6. Džejkobs (mislim da bi razmatrao, ali da na kraju ne bi mogao to da uradi)
5. Dux (razglabao bi 2 sata da objasni koje su prednosti i mane toga, nacrtao par Venovih dijagrama (<3) i na kraju ne bi to uradio svakako)
4. Chris Keller (naljutice se sto nije bolje plasiran, ali stvarno mislim da nije ni upola pragmatično okrutan koliko bi voleo da bude)
3. Erin (deluje onako prikriveno namazano, obično takvi ljudi iznenade)
2. Killy (premazan svim bojama, snašao bi se :‘D )
1. Sac (napisao bi neku potresnu pesmu i onda uradio ono što mora)

*Rangirajte forumaše koji su sa vama na večeri po tome ko najviše voli seks (pozicija 1 najviše , pozicija 8 najmanje)

8. Roo (ne poznajem ga)
7. Sac (mislim da se ne bavi time preterano, odnosno da ga ne zanima)
6. Dux (ima važnijih stvari od toga)
5. Erin (mislim da je jako seksualna)
4. Killy (čim neko mora da ograničava sebi količinu masturbiranja, znači da je jako seksualan)
3. Džejkobs (obično su svi religijski profesionalci natprosečno seksualni)
2. Aleksamil (deluje kao neko ko apsolutno uživa u seksu)
1. Chris Keller (mislim da bi od njegovih prljavih misli većini nas vilica pala do zemlje)
 
JasonDate: Sunday, 17 March 2019, 19:55:17 | Message # 14
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
Džejkobs

*Rangirajte forumaše koji su sa vama na večeri po tome ko je najveći lažov (pozicija 1 najveći , pozicija 8 najmanji).

1 - Keller - Mislim da mu nije problem da slaže kad god i gde god.
2 - EthanMorasca - Ne deluje kao veliki lažov ali ni ostali posle njega mi nisu neki lažovi. Ovo je sve na osnovu pročitanog u vs sezonama.
3 - Dux - Opet iskustvo vezano za VS. Ovako u životu mislim da mu je preča istina od laži.
4 - Sac - Laže kad mora a često samo maže oči drugima. Laž je majka prevare.
5 - Ro - Definitivno ga ne smatram lažovom ali je itekako sposoban da laže i da mulja.
6 - Aleksa - Ne poznajem ga tako dobro ali mi ne deluje kao neko ko često laže. Ni na Avalonu nije preterano komunikativan pa ne stiže ni da laže.
7 - Erin - Definitivno je sposobna da ti sve sasuje u lice, slagala bi možda samo kad vidi potrebu za tim.
8 - Killy - Ako ćemo po VSu on bi bio prvi medju lažovima a ako ćemo ovako u životu onda ko ga poznaje zna da Killy nije sposoban da laže.

*Rangirajte forumaše koji su sa vama na večeri po tome ko je najspremniji da ubije nekog da bi on preživeo (pozicija 1 najspremniji , pozicija 8 najmanje spreman).

1. Dux - Najjači opstaju.
2. Keller - Stavite ga u neki Saw film i mislim da bi ih pobio sve tamo.
3. Sac - Definitivno deluje kao da bi ostavio ostale u prašini ako može da se domogne vrha.
4. Ethan - Mudrost donosi sposobnost za preživljavanjem.
5. Ro - Ne verujem da bi voleo da se nadje u ovakvoj situaciju ali sam siguran da bi ostavio druge iza sebe a pobrinuo se prvo za sebe.
6 7 I 8. Erin aleksa i killy. Za sledeće troje ide isti komentar. Verujem da bi se pobrinuli da drugi prežive pre nego što bi na nekog digli ruku.

*Rangirajte forumaše koji su sa vama na večeri po tome ko najviše voli seks (pozicija 1 najviše , pozicija 8 najmanje)

1. Aleksa - Tiha voda breg roni.
2. Dux - Svako od nas ima svoje neke strasti i fantazije, Dux deluje kao neko ko voli seks.
3. Ro - isto kao i za Duxa, definitivno voli seks.
4. Erin - To sigurno nije nešto o čemu bi ona pričala ali deluje kao neko ko ima skrivene želje za koje ljudi nikada neće saznati. 5. Ethan - Verovatno voli seks i avanturu ali ne više od prethodnika rekao bih.
6. Keller - Možda voli ali mi ne deluje kao stvar koja ga interesuje.
7. Sac - Ne znam da li bi on seks stavio visoko na listi stvari koje voli.
8. Killy - Opet radi toga što ga znam, znam da njega ovo ne zanima uopšte, samim tim ne voli ni da priča tome.
 
JasonDate: Sunday, 17 March 2019, 19:57:44 | Message # 15
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1977
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
Killy

*Rangirajte forumaše koji su sa vama na večeri po tome ko je najveći lažov (pozicija 1 najveći , pozicija 8 najmanji).
EthanMorasca 3
Džejkobs 8
DuX 1
Erin Navan 2
Aleksamil 4
Chris Keller 7
Roo 6
Sac 5
(Ne mislim ni za koga da je neki veliki lažov ovde, samo nemam izbora xd)

*Rangirajte forumaše koji su sa vama na večeri po tome ko je najspremniji da ubije nekog da bi on preživeo (pozicija 1 najspremniji , pozicija 8 najmanje spreman).

8 Džejkobs
7 Roo
6 Ethan
5 Sac
4 Dux
3 Erin
2 Aleksamil
1 Chris

*Rangirajte forumaše koji su sa vama na večeri po tome ko najviše voli seks (pozicija 1 najviše , pozicija 8 najmanje)

8 Džejkobs
7 Ethan
6 Sac
5 Roo
4 Aleksamil
3 Chris
2 Erin
1 Dux
 
Forum » Generalna diskusija » Đavolja večera » Baraž
  • Page 1 of 8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 7
  • 8
  • »
Search: