14. plemenski savjet - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 7
  • 8
  • »
Archive - read only
Forum » Virtual Survivor 8 - Cambodia: All Stars vs Challengers 2 » Završeni plemenski saveti » 14. plemenski savjet (Neang Seda)
14. plemenski savjet
PollyDate: Tuesday, 27 November 2018, 19:01:02 | Message # 1
Marioneta
Group: Game host
Messages: 1756
Awards: 9
Reputation: 65
Status: Offline
Ema, Maski i TheGuardian dobrodošli na posljednji plemenski savjet u Virtual Survivor 8 - Cambodia.

Dolaze i članovi Porote DonnieBrasco, Sanja, lilake, ErinNavan, Kacha, Roo i Džejkobs.

Posljednji plemenski savjet će teći na sljedeći način: Ema, Maski i TheGuardian će prvo ispisati svoje uvodne riječi i pokušati vas uvjeriti da baš oni zaslužuju titulu Sole Survivor u Virtual Survivor 8 - Cambodia.

Nakon toga članovi Porote postavljat će pitanja finalistima. Možete postaviti koliko god pitanja želite.

To traje do četvrtka u 22:00, kada ću dati znak za početak glasanja koje će trajati 24 sata!

Finalisti, imate riječ. Sretno!


Sinners judging sinners for sinning differently.
 
TheGuardianDate: Tuesday, 27 November 2018, 19:49:22 | Message # 2
Trojin šegrt
Group: Moderators
Messages: 1425
Awards: 4
Reputation: 17
Status: Offline
Pre svega da se zahvalim mami i tati, bez njih ne bih bio ovde, onda komsinici Mari jer mi je rekla da budem istrajan kad god mi je bilo tesko i na kraju da se zahvalim sponzorima koji su mi dali pare da podmitim hostove da me proguraju do finale biggrin

Salu na stranu, nekima je drago sto me vide u finalu, nekima ne, ali sta je tu je. Ja sam ocekivao da cu dogurati daleko, bez neke lazne skromnosti sad, od pocetka igre je sve bilo pod kontrolom, ne racunajuci prvi plemenski koji je bio haos, ali nakon toga su se iskristalisale stvari biggrin Iz ugla publike je mozda moja igra bila dosadna, al dobro, svi  hoce neku dramu i izbudjenje kad su van igre, a kad si u samoj igri zelis mir i kontrolu, mislim da mi je to uspelo, i ako se neki ljudi ne bi slozili sa mnom, skoro svaki ishod glasanja je bio onakav kakav sam predvideo, iako nekad nisam bio u nesto skroz siguran ostvario sam dovoljno dobre kontakte sa nekim ljudima da bi mi oni to "sredili". Mislim da nisam nekoga nesto posebno zeznuo ili zavlacio, tako da mi mozda to ide u korist, iako mozda neki ljudi ne vide tako, ali dobro, to je na njima, ja sam oduvek govorio da je ovo za mene samo igra, i tako sam se ponasao, bez nekakvih velikih reci i obecanja samo zezanje biggrin

No da skratim pricu, necu nikoga da ubedjujem da glasa za mene, svako od vas verovatno ima neko oformljeno misljenje vec, nisam bio nikad neki covek za velike govore, nego covek od dela, nadam se da su moja dela dovoljno govorila ovde. Ako neko mozda nekim cudom nema vec oformljeno misljenje nek pita sta hoce biggrin
 
EmaDate: Tuesday, 27 November 2018, 19:54:44 | Message # 3
Emigmatika
Group: Publika
Messages: 51
Awards: 2
Reputation: 0
Status: Offline
Pozdrav svima, članovima porote, kao i Troyi i Polly smile Čestitam Milanu i Andrei na prolasku u finale, mislim da su oni svojim dobrim igrama zaslužili da dođu do ovde.
Ukratko cu opisati moj put kroz Survivor otpocetka do sad.. Prvenstveno, kada mi se Troya javio, nisam uopšte bila upućena u koncept igre, niti sam ranije bila član nekog foruma biggrin Nisam nikog poznavala ranije, samo sam Bug_a znala iz viđenja, s faksa smile U prvobitnom plemenu su se izdvojili Just Vlad I Roo kao neki dominantni igrači, koji su odmah pokušali da stvore saveze. Negde na samom početku, sticajem okolnosti sam osvojila tajni imunitet, koji me je odmah obeležio kao pretnju, ali sam dobila i ogromnu prednost. Da glasam za Vladu u prvom krugu presudilo je sto me je mnogo ispitivao dal imam tajni, za koga Cu glasati i ostalo... biggrin Sa Katjom sam se odmah zdruzila i do kraja nisam promenila lepo mišljenje koje sam na početku stekla. Kada je došlo do promene plemena, imala sam zelju da me izabere drugo pleme, ali je i moje pleme ispalo super. Vise puta sam htela da iskoristim tajni, al bih na kraju odlučila da cu ipak da rizikujem, jer je na kraju ovo sve igra smile
U ujedinjenju nisam kao ni do tad pravila saveze, najbliža sam bila sa Katjom, Milanom i Jakovom. Ono sto smatram da je mene dovelo do finale jesu tri lična imuniteta osvojena u ključnim trenucima, kao i Legacy koji sam dobila od Dragane, odnosno Lilake i na tome im se zahvaljujem smile Jedino sto bih izdvojila kao lose iskustvo, jeste sto sam se u jednom momentu osetila izdano od strane Jakova, jer sam od Lilake i Dragane saznala, da mi uslovno receno kuje zaveru iza ledja smile

Nadam se da sam ostavila korektan utisak, meni je ovo bilo interesantno iskustvo. Ako neko ima neka pitanja, bice mi drago da odgovorim smile
 
MaskiDate: Tuesday, 27 November 2018, 22:05:11 | Message # 4
The Idol Queen
Group: Publika
Messages: 831
Awards: 9
Reputation: 32
Status: Offline
eto i mene, kasnim po obicaju...

imam dosta za pricu i objasnjavanje iako nekima to ne izgleda tako jer jelte nije bila poenta da ljudi znaju za bilo sta sem za gard maski savez koji je trebao biti mamac i glavna meta od ujedinjenja pa nadalje i to nije bilo tesko postici...
od pocetka je nastalo sranje jer je khait resio iz dosade da krene na mene i upropasti savez ana on i ja pa sam morala odma da reagujem i time je i anu povukao za sobom sto je bas steta ali je zato pomogao da se formira blok vanda jakov miko gard i ja...
koji opet nije dugo trebao trajati jer su tu izronili Jakov roo duo pa se morao gard nekako odvojiti od vande i mika gde opet nije tesko bilo da se pusti sumnja, dovoljno je bilo da se par puta puste bubice i Miko je naravno odma pokusavao sa anom nesto da sredi sto je pomoglo da gard cvrsce predje u ro katja ja on savez gde je onda meni bilo lakse da kontrolisem dve vatre roo jakov vs gardian jer mi je katja nesvesno pomagala u tome...
jedini momenat kad sam izgubila kontrolu je ja msm bilo kad je Miko ispao, nije mi bas bilo preterano bitno sa igracke strane ko bi ispao ali sam znala da erin zeli napolje a Miko zeli da igra ali je tad bas poceo biti nervozan sto je ostale igrace iznerviralo i onda jbg, nakon njegovih prozivki na fejsu i vandinog razocarenja sam resila da iskuliram sa ljudima jer nisam ocekivala toliko jake reakcije zbog igre niti da ce ljudi resiti da bace sve nase razgovore u vodu samo zato sto su slusali publiku koja ako mogu dodati nije sa njima pricala ni pre ni posle toga i ocito ih je punila glupostima zarad drame al dobro neka im...
sad mozda sam pogresila u proceni ali nekako ne verujem da bi ni Miko ni Vanda a ni neki drugi bili bas toliko ekstremni u misljenjima sami od sebe pa cak ni pod afektom al to cu videti kad budem dobila pristup publici ili ako oni rese da kazu nesto...


You know what they say: People in glass houses sink sh... sh... sh... ships.
 
MaskiDate: Tuesday, 27 November 2018, 22:06:20 | Message # 5
The Idol Queen
Group: Publika
Messages: 831
Awards: 9
Reputation: 32
Status: Offline
tako je ima dva dela...
raspisala sam se, sta sad...

nakon toga je vise bilo bitno prebacivati metu sa mene na milana i nazad da bi se ljudi okupirali time, i malo vise na mene jer sam bila sigurnija od njega, pustila sam da jakov i on pricaju sa ljudima jer se tako odrzavao taj neki maski je kriva za sve odluke osecaj i onda bi znala gde idu glasovi nad kojima nemam kontrolu na mene jelte :P
i posle toga je bilo manje varijabli pa i lakse da se dodje dovde...

jako mi je zao sto su neki ljudi bas licno shvatili te izdaje u igri i sto uopste moze da im padne na pamet da smo ja Jakov ili gard pricali sa njima samo zbog vsa ali opet ja se ne mogu nabedjivati sa nekim ko me je osudio i pre nego sto me je upoznao...
i sto sam cin pokusaja da pricas sa nekim bi ljudi gledali kao manipulativni potez u igri dok je valjda ovde bila poenta da se upoznaju ljudi i eventualno postanu prijatelji sto mislim da je prosli vs uspeo da ucini a mozda i ovaj videcemo kad se smire strasti...
a sa igracke strane mi je zao sto je vecina ljudi koji su prvi put igrali vs bilo apsolutno nezainteresovano za celu jednu polovinu igre koja su savezi i ceo taj socijalni aspekat gde su uglavnom tako presudili sebi iako se znalo da ce neko dobiti na toj lutriji i izdrzati do kraja zbog igara...

ima tu jos svasta nesto ali dosta za sad jer sam se vec previse raspisala a niko jos nista nije ni pitao al ocigledno ne umem drugacije /:


You know what they say: People in glass houses sink sh... sh... sh... ships.
 
KachaDate: Tuesday, 27 November 2018, 22:19:34 | Message # 6
Major general
Group: Publika
Messages: 292
Awards: 10
Reputation: 4
Status: Offline
Idu pitanja xD
Prvo čestitke na finalu biggrin

1. Koji vam je bio najteži potez u igri? Ne mora biti emocionalno, nego može i doslovno najteži za izvesti.
2. Koju jednu stvar (potez, odluku, riječ, što god) bi promijenili da igrate istu ovu sezonu opet?
3. Iskreno, mislite li da imate šanse za pobjedu?


"You miss 100% of the shots you don`t take.
- Wayne Gretzky"
- Michael Scott
 
RooDate: Tuesday, 27 November 2018, 22:25:57 | Message # 7
Colonel
Group: Publika
Messages: 166
Awards: 4
Reputation: 2
Status: Offline
Pitanje za Emu

Napisala si na prošlom plemenskom da misliš da bi ušla u finale čak i da nisi pobjedila zadnju igru i osvojila imunitet, šta te navelo da misliš tako i kako bi po tvom mišljenju onda izgledao taj plemenski da nisi imala imunitet nego da su ga imali Maski/Guardian, misliš da bi svejedno Jakov dobio 3 glasa ?

A pitanje za Maski i Guardiana povezano sa pitanjem za Emu
U slučaju da je netko od vas dvoje imao imunitet koga bi poveli u finale, Emu ili Jakova i zašto ?
 
MaskiDate: Tuesday, 27 November 2018, 22:33:13 | Message # 8
The Idol Queen
Group: Publika
Messages: 831
Awards: 9
Reputation: 32
Status: Offline
1. Koji vam je bio najteži potez u igri? Ne mora biti emocionalno, nego može i doslovno najteži za izvesti.
emocionalno svasta igracki cela igra sama po sebi ali retko sta specificno uglavnom sam imala dobar pregled igre
upravo zbog dva nezavnisna izvora infoa samo sam se morala drzati napetom da mi ne promakne nesto il da ne analiziram pogresno sta je neko rekao i to je to...
zato mi je i toliko zao sto se neki nisu ukljucili u socijalni deo jer bi onda bila mnogo opasnija i zanimljivija igra...

2. Koju jednu stvar (potez, odluku, riječ, što god) bi promijenili da igrate istu ovu sezonu opet?
uf toliko toga...

3. Iskreno, mislite li da imate šanse za pobjedu?
ne.

Quote Roo ()
A pitanje za Maski i Guardiana povezano sa pitanjem za EmuU slučaju da je netko od vas dvoje imao imunitet koga bi poveli u finale, Emu ili Jakova i zašto ?

Jakova, zato sto je stvarno zasluzio.


You know what they say: People in glass houses sink sh... sh... sh... ships.
 
EmaDate: Tuesday, 27 November 2018, 22:34:52 | Message # 9
Emigmatika
Group: Publika
Messages: 51
Awards: 2
Reputation: 0
Status: Offline
Hvala Katja smile

1. Najteži potez mi je bio u poslednjoj borbi, jer sam znala da mi je imunitet neophodan, a mislila sam da je Milanu ta igra bila bliza, tj mislila sam da se vec sa njom susretao..

2. Ne bih glasala za Lilake da ispadne, jer je ona kasnije ispala veoma korektna prema meni, iako do tada nismo bile bliske.

3.Mislim da imam sanse za pobedu smile

Jedna digresija vezana za moju igru, nacin na koji sam igrala nije odlika nezainteresovanosti. Nisam zelela da ulazim u saveze, bilo je ljudi s kojima sam dobra, ali nisam zarad nekog dogovora htela da izbacujem ljude za koje sam smatrala da su dobri u igrama, a izbaceni su samo zato sto su pretnja.. Nisam dobila ni na kakvoj lutriji, vec sam imala drugi nacin i to je to smile ne zameram ostalima koji su igrali drugacije od mene, potpuno je legitimno smile
 
TheGuardianDate: Tuesday, 27 November 2018, 22:35:00 | Message # 10
Trojin šegrt
Group: Moderators
Messages: 1425
Awards: 4
Reputation: 17
Status: Offline
Quote Kacha ()
Prvo čestitke na finalu

1. Koji vam je bio najteži potez u igri? Ne mora biti emocionalno, nego može i doslovno najteži za izvesti.
2. Koju jednu stvar (potez, odluku, riječ, što god) bi promijenili da igrate istu ovu sezonu opet?
3. Iskreno, mislite li da imate šanse za pobjedu?


Hvala biggrin

1. Pa najteze je bilo da ispadne Sanja, posto sam mislio da ce naredjati igre i jos je imala tajni, ali je posle nekao ispalo sve okej, tako da realno ovako nisam imao neke teske poteze.
2. Ne bih mnogo menja, mozda bih dobio vise igara da bi mogao vise da odmaram, hahahaha
3. Sansa uvek postoji, nisam se nikome nesto zamerio tako da ono, sve zavisi sad od vas.

Quote Roo ()
U slučaju da je netko od vas dvoje imao imunitet koga bi poveli u finale, Emu ili Jakova i zašto ?

Paa ne znam, dogovorili bismo se svakako, ali cenim da bi Jakova vodili jer su se na njega svi okomili, pa bismo uzeli vise glasova mi mozda :D, no dobro Ema isto nije pricala sa mnogo ljudi pa je i to bila opcija, svakako bi bilo napeto, ali cenim da bi Jakov bio onda u finalu.
 
EmaDate: Tuesday, 27 November 2018, 22:37:03 | Message # 11
Emigmatika
Group: Publika
Messages: 51
Awards: 2
Reputation: 0
Status: Offline
Mislim da bi Jakov ispao, a da je on uzeo imunitet onda BiH to bila ja smile
 
RooDate: Tuesday, 27 November 2018, 22:44:16 | Message # 12
Colonel
Group: Publika
Messages: 166
Awards: 4
Reputation: 2
Status: Offline
Quote Ema ()
Mislim da bi Jakov ispao, a da je on uzeo imunitet onda BiH to bila ja
 Pa evo kažu Maski i Guardian da je netko od njih dvoje imao imunitet da bi vodili Jakova u finale...

Pitanje za Guardiana
Da li si glasao za Emu na jednom od plemenskih i kakav je bio točno tvoj plan i ideja s njom kad nisi glasao za nju na dead man walking plemenskom kako je bilo dogovoreno ?
 
SanjaDate: Tuesday, 27 November 2018, 22:45:12 | Message # 13
Major general
Group: Publika
Messages: 280
Awards: 2
Reputation: 0
Status: Offline
Quote TheGuardian ()
1. Pa najteze je bilo da ispadne Sanja, posto sam mislio da ce naredjati igre i jos je imala tajni, ali je posle nekao ispalo sve okej, tako da realno ovako nisam imao neke teske poteze.


Cestitam na finalu Gard. Maski i Ema, takodje heart
Mene zanima da li ste i koliko bili sigurni da necu iskoristiti imunitet s obzirom da sam tebi rekla da hocu onda kada si me upozorio da sam meta, a Jakovu da necu da bi ga iskoristili sledeci krug da izbacimo tebe u slucaju da ne dobijes licni? I jesi li znao za taj plan njegov odnosno nas, posto sada kada je ispao kaze da je tebe svakako hteo da eliminise iz igre ?
 
KachaDate: Tuesday, 27 November 2018, 22:46:05 | Message # 14
Major general
Group: Publika
Messages: 292
Awards: 10
Reputation: 4
Status: Offline
Maski, jesi li u ikojem trenutku doista pomislila ispoštovati savez s jakovom i roo-om? Ako da, u kojem i što je presudilo?
Kad vam bude bilo dosta mojih pitanja vičite, pisat ću kako se čega sjetim xD


"You miss 100% of the shots you don`t take.
- Wayne Gretzky"
- Michael Scott
 
MaskiDate: Tuesday, 27 November 2018, 22:49:03 | Message # 15
The Idol Queen
Group: Publika
Messages: 831
Awards: 9
Reputation: 32
Status: Offline
Quote Ema ()
Jedna digresija vezana za moju igru, nacin na koji sam igrala nije odlika nezainteresovanosti. Nisam zelela da ulazim u saveze, bilo je ljudi s kojima sam dobra, ali nisam zarad nekog dogovora htela da izbacujem ljude za koje sam smatrala da su dobri u igrama, a izbaceni su samo zato sto su pretnja.. Nisam dobila ni na kakvoj lutriji, vec sam imala drugi nacin i to je to smile ne zameram ostalima koji su igrali drugacije od mene, potpuno je legitimno
a nemoj me pogresno kontati ne kazem da nisi zasluzila ipak si se cimala za igre i sve...
kad kazem lutrija konkretno mislim na deo gde kad bi e biralo izmedju tebe i nekog drugog nijanse su prevladjivale i jednostavno si bila bolja u igrama od drugih ljudi koji su relili da zanemare socijalni deo i samim tim naprave mete od sebe...
mogla si biti ti mogao je neko drugi ali si se ipak ti preko igara izborila za finale (:
zato sam i rekla da je tar super dok je vs sasvim drugaciji format i ovde za razliku od tara ljudi koji nisu najbolji u igrama ipak imaju sanse jer su bolji u necemu drugom dok je tar mnogo jednostavniji...


You know what they say: People in glass houses sink sh... sh... sh... ships.
 
Forum » Virtual Survivor 8 - Cambodia: All Stars vs Challengers 2 » Završeni plemenski saveti » 14. plemenski savjet (Neang Seda)
  • Page 1 of 8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 7
  • 8
  • »
Search: