14. plemenski savjet - Page 7 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Archive - read only
Forum » Virtual Survivor 8 - Cambodia: All Stars vs Challengers 2 » Završeni plemenski saveti » 14. plemenski savjet (Neang Seda)
14. plemenski savjet
MaskiDate: Thursday, 29 November 2018, 11:10:28 | Message # 91
The Idol Queen
Group: Publika
Messages: 831
Awards: 9
Reputation: 32
Status: Offline
od Eme a nznm super je u igrama dobra koliko i gardijan i koliko sam shvatila glasala je za osobu koju najmanje poznaje gde pada u vodu ono necu glasati za jake igrace jer je jelte jednom glasala i za mene po dogovoru...
mozda je mislila da sam slaba pa nisam bila vredna da ostanem u igri ne znam stvarno :P

ali to mu dodje to, ko sto reko sto se igara tice sabija stvarno, ali je zapostavila celu jednu polovinu igre sto samo po sebi nije lose jer se moze i tako daleko ali mi to izgleda kao da je resila igrati poker sa povezom preko ociju pa samo broji karte a ne gleda dal neko blefira jer je to ispod nje nznm...

mislim da je do ulozenog truda stvar tu jedino gde sam kao nesto "bolja" od nje inace i nema biggrin

eto da ne bude da nisam odgovorila...
i ne ne znam kako vidi svoje karte sa povezom mozda skilji a karte drzi ispred nosa nznm...


You know what they say: People in glass houses sink sh... sh... sh... ships.
 
KachaDate: Thursday, 29 November 2018, 11:49:52 | Message # 92
Major general
Group: Publika
Messages: 292
Awards: 10
Reputation: 4
Status: Offline
Hvala na odgovoru biggrin

"You miss 100% of the shots you don`t take.
- Wayne Gretzky"
- Michael Scott
 
EmaDate: Thursday, 29 November 2018, 12:50:23 | Message # 93
Emigmatika
Group: Publika
Messages: 51
Awards: 2
Reputation: 0
Status: Offline
od Eme a nznm super je u igrama dobra koliko i gardijan i koliko sam shvatila glasala je za osobu koju najmanje poznaje gde pada u vodu ono necu glasati za jake igrace jer je jelte jednom glasala i za mene po dogovoru...
mozda je mislila da sam slaba pa nisam bila vredna da ostanem u igri ne znam stvarno :P

odgovor na ovo : imam tacno u opisu koji ide uz glas zasto sam glasala za tebe kada sam glasala, jer sam mislila da si zajedno sa Jakovom planirala mene da izbacis. Kada su mi se Lilake i Dragana javile i pokazale skrin poruke od Jakova, ubedile su me  (sto ce se ispostaviti kao tačno) da si ti jedna od tzv 'muljatora'. Ja sam tada htela ili za tebe ili za Jakova, jer sam tada mislila da ste samo vi hteli da me izbacite (što nije bilo tačno, al jbg sad znam), ali je čini mi se Lilake želela da spase Jakova, te sam u dogovoru s njima, solidarna što su me izbacile sigurnog ispadanja, dala tebi glas.
Nije ni Just_Vlad bio najslabiji, ali me je nerviralo što je sa svima hteo saveze i td..
 
EmaDate: Thursday, 29 November 2018, 12:55:20 | Message # 94
Emigmatika
Group: Publika
Messages: 51
Awards: 2
Reputation: 0
Status: Offline
Što se tiče pitanja koje je Katja postavila, mislim da su oboje i Maski i Milan jako dobri u igrama, što se pokazalo u nekoliko slučajeva, iako Maski nije osvajala imunitet u ujedinjenju.

Recimo da sam bolje odigrala većinu igara od Maski, a generalno ono što smatram ličnim uspehom na ovom takmičenju, jeste što sam pravedno igrala i što nikog ni na jedan način nisam izneverila, pokidala saveze i ostalo, a ipak stigla do finala.

Ja lično nemam ništa da zamerim ni Milanu, niti Maski, ovo je bilo ukratko.. na različite načine smo pristupili igri i taktici i to je to smile
 
EmaDate: Thursday, 29 November 2018, 12:58:53 | Message # 95
Emigmatika
Group: Publika
Messages: 51
Awards: 2
Reputation: 0
Status: Offline
A vezano za ovo zapostavljanje igre, to apsolutno nije istina. Imala sam komunikaciju sa nekoliko ljudi, ali ne u smislu saveza, već neke zdrave komunikacije. Sa Milanom i Jakovom najviše, a onda i sa Katjom, Sanjom i Draganom smile E sad, to što su neki drugačije gledali na našu komunikaciju, i koristili za neke manipulacije, šta mogu.
 
TheGuardianDate: Thursday, 29 November 2018, 19:10:01 | Message # 96
Trojin šegrt
Group: Moderators
Messages: 1425
Awards: 4
Reputation: 17
Status: Offline
Quote Kacha ()
Po čemu mislite da ste bolje odigrali od ostalih finalista? I to bi voljela čut usporedbu sa svakim od njih xD


Nisam nesto preterano bolje odigrao, odigrao sam tacno dovoljno koliko je trebalo za finale.
 
PollyDate: Thursday, 29 November 2018, 22:00:15 | Message # 97
Marioneta
Group: Game host
Messages: 1756
Awards: 9
Reputation: 65
Status: Offline
Počinje glasanje!

Glasate do sutra (petak) u 22:00, kada će Troya pročitati glasove.


Svoje glasove šaljete Troyi!


Sinners judging sinners for sinning differently.
 
troyaDate: Friday, 30 November 2018, 22:00:26 | Message # 98
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Glasanje je završeno.

Pokupiću glasove...
 
troyaDate: Friday, 30 November 2018, 22:01:30 | Message # 99
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Prvi glas...
 
troyaDate: Friday, 30 November 2018, 22:02:17 | Message # 100
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Maski
 
troyaDate: Friday, 30 November 2018, 22:04:20 | Message # 101
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Ema

1 glas Maski, 1 glas Ema
 
troyaDate: Friday, 30 November 2018, 22:06:14 | Message # 102
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Ema

1 glas Maski, 2 glasa Ema
 
troyaDate: Friday, 30 November 2018, 22:08:21 | Message # 103
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Ema

1 glas Maski, 3 glasa Ema
 
troyaDate: Friday, 30 November 2018, 22:10:12 | Message # 104
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Maski

2 glasa Maski, 3 glasa Ema
 
troyaDate: Friday, 30 November 2018, 22:12:36 | Message # 105
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Maski

3 glasa Maski, 3 glasa Ema
 
Forum » Virtual Survivor 8 - Cambodia: All Stars vs Challengers 2 » Završeni plemenski saveti » 14. plemenski savjet (Neang Seda)
Search: