14. plemenski savjet - Page 5 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Archive - read only
Forum » Virtual Survivor 8 - Cambodia: All Stars vs Challengers 2 » Završeni plemenski saveti » 14. plemenski savjet (Neang Seda)
14. plemenski savjet
MaskiDate: Wednesday, 28 November 2018, 16:02:42 | Message # 61
The Idol Queen
Group: Publika
Messages: 831
Awards: 9
Reputation: 32
Status: Offline
Quote Kacha ()
Maski, zanima me još nešto, jesi li dok si punila glavu jakovu i roo-u protiv mene stvarno mislila da ću flipnut ili je to bilo jer su bili preblizu meni?
ocekivala sam da ces flipnuti biggrin
videces i po glasovima tamo sam razloge pisala pa sam i tebe pomenula :P
al nisam punila glavu nikome niti bi to radila zarad igre, rou je jakov bio uvek na prvom mestu samo sam se ja tu ugurala na silu i onda im nije ostalo mnogo izbora...

Quote Kacha ()
Inače, no hard feelings, ali ovo je i naša prilika da dobijemo neke odgovore..
naravno, ovde barem u crtama pa kad se zavrsi sve ovo moci ce i normalan razgovor preko fejsa bez nekih paranoja oko tajnih motiva il sta god (:

Quote DonnieBrasco ()
Pa da, kad je sve po tebi jasno, zasto onda lazete? Ne razumem cemu to? Sta dobijate sa tim?
nista... zato i ne lazemo o.O

slobodno dodji posle vsa i pitaj me sta god pricacu isto jer je to istina, ko bi reko a?


You know what they say: People in glass houses sink sh... sh... sh... ships.
 
DonnieBrascoDate: Wednesday, 28 November 2018, 16:03:32 | Message # 62
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Quote Kacha ()
Iako postoji jedna razlika, ja sam doista spremna promijenit svoju odluku ako me uvjerite,

Ja sam isto ocekivao, ali oni su navikli da manipulisu ljudima i da ih lazu, pa su sad u cudnoj i neobicnoj poziciji za njih, na stranom terenu. Sad kad treba da iznesu svu istinu i dokazu da su zasluzili da pobede, oni nastavljaju da lazu, jbg. kad jednom udje u kozu...  lol 

Kad ti kazu da je vani dan, a ne noc, obavezno pogledati kroz prozor.
 
DonnieBrascoDate: Wednesday, 28 November 2018, 16:08:42 | Message # 63
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Quote Maski ()
nista... zato i ne lazemo o.O

Opet se cepas.

Quote Maskijer nisam ocekivala toliko jake reakcije zbog igre niti da ce ljudi resiti da bace sve nase razgovore u vodu samo zato sto su slusali publiku koja ako mogu dodati nije sa njima pricala ni pre ni posle toga i ocito ih je punila glupostima zarad drame al dobro neka im...

Slagala si da smo komunicirali sa publikom.

Napisao sam ti gore da si slagala da cepam savez. I slagala si kod onoga dela "da su ljudi postali nervozni zbog mene", ne znam ko je i zasto mogao postati nervozan kada ja nisam ni sa kim komunicirao za glasanje osim sa Vandom i Jakovom? Ko je tacno postao nervozan?

Za mene sve sto si napisala je skoro laz, sto sam ti argumentovao, a i sto su potvrdili ostali ljudi koji su bili upuceni.

Jbg. nekome je obraz djon i to je tako.


Message edited by DonnieBrasco - Wednesday, 28 November 2018, 16:09:21
 
MaskiDate: Wednesday, 28 November 2018, 16:08:47 | Message # 64
The Idol Queen
Group: Publika
Messages: 831
Awards: 9
Reputation: 32
Status: Offline
Quote DonnieBrasco ()
Ja sam isto ocekivao, ali oni su navikli da manipulisu ljudima i da ih lazu, pa su sad u cudnoj i neobicnoj poziciji za njih, na stranom terenu. Sad kad treba da iznesu svu istinu i dokazu da su zasluzili da pobede, oni nastavljaju da lazu, jbg. kad jednom udje u kozu.
jao Miko jbte biggrin 

evo cek izadjem iz svoje paklene jame i pojedem po koju bebu pa cu te slagat jos nesto devil


You know what they say: People in glass houses sink sh... sh... sh... ships.
 
DžejkobsDate: Wednesday, 28 November 2018, 16:09:16 | Message # 65
Jednooki pirat
Group: Publika
Messages: 770
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
Lepo je samo videti koliko sam bio naivan za neke stvari  biggrin Ali ne mogu da te krivim previše ipak me jesi upozorila još na samom početku da ćeš mi tako nešto uraditi samo što ja nisam hteo da čitam izmedju redova.  smile
 
MaskiDate: Wednesday, 28 November 2018, 16:17:23 | Message # 66
The Idol Queen
Group: Publika
Messages: 831
Awards: 9
Reputation: 32
Status: Offline
pa nisam nijednom rekla da ti cepas savez, el ti citas sta ja pisem uopste? XD

a da su poslali nervozni to ti mogu pokazati ssove isto ako zelis i gard i jakov su samo popizdeli i rekli da ce na tebe ro se slozio i onda i ja iako sam smatrala da treba Erin upravo zato sto je zelela ispasti...
ali jelte nakon sto si ispao i popljuvao me tamo nije mi bilo zao toliko...

ko ti je potvrdio ovde sta?
gde uspevas da pronadljes podrsku sem u svojoj glavi pa aman...

a to sa publikom... pa iskreno sam se nadala barem da je neko uticao na vas tj tebe odatle jer ako se pomirim sa cinjenicom da si ti sam resio da mi kazes sta si rekao i da me vredjas tako onda cu se morati i pomiriti sa time da to stvarno mislis i da tako lako opravdavas svoja misljenja eto...

Quote Džejkobs ()
Lepo je samo videti koliko sam bio naivan za neke stvari biggrin Ali ne mogu da te krivim previše ipak me jesi upozorila još na samom početku da ćeš mi tako nešto uraditi samo što ja nisam hteo da čitam izmedju redova. smile
a kakvih redova 5 puta sam barem rekla da mi ne treba verovati biggrin
al da jbg /:


You know what they say: People in glass houses sink sh... sh... sh... ships.
 
RooDate: Wednesday, 28 November 2018, 16:18:22 | Message # 67
Colonel
Group: Publika
Messages: 166
Awards: 4
Reputation: 2
Status: Offline
Ema

Sad kad vidiš malo šta se sve događalo i da su se neki ljudi stvarno trudili držat igru pod kontrolom što je nekima i uspjelo(tvojim konkurentima u finalu), misliš li onda da ti zaslužuješ pobjedu samo zato što si se od svega toga udaljila i nikom se nisi zamjerila ? Misliš li da profil igrača kao šta si ti zaslužuje više pobjedu od profila igrača kao šta su Maski i Guardian koji koriste taktiku u ovoj igri, a pritom su dobri u igrama kao i ti ?
 
DžejkobsDate: Wednesday, 28 November 2018, 16:22:13 | Message # 68
Jednooki pirat
Group: Publika
Messages: 770
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
Mogla si i sto puta to da mi kažeš, vrlo dobro znaš zbog čega sam ti toliko verovao i zbog čega čak ni na poslednjem plemenskom nakom ''izdaje'' nisam upisao tvoje ime mada svakako ne bi vredelo ali bar iz principa  :D. 

U suštini znaš i sama šta mislim o tvojim potezima tako da ne treba previše dužiti razgovor u tom smeru.

Ovde mi samo smeta što je očigledno da jesam iskorišćen da budem onaj koji će vam pročistiti put do finala. Znam da ti je bilo teško znam da si do poslednjeg momenta imala šansu da izabereš znam da si se držala svojih principa ali kad sve sagledaš ja ne mogu a da se ne osetim iskorišćenim pa čak da to i nije planirano  :).
 
DonnieBrascoDate: Wednesday, 28 November 2018, 16:23:37 | Message # 69
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Quote Maski ()
jer ako se pomirim sa cinjenicom da si ti sam resio da mi kazes sta si rekao i da me vredjas tako onda cu se morati i pomiriti sa time da to stvarno mislis i da tako lako opravdavas svoja misljenja eto...

A sta sam trebao, da ti cestitam?  pray  hooray Zajebao sam se opet u proceni, daleko si ti od inteligentne osobe. Samo si sposobna da manipulises ljudima i ne prezes ni u cemu kako bi postigla ono sto zamislis. Narodski receno, spremna si i preko mrtvih da gazis.
 
lilakeDate: Wednesday, 28 November 2018, 16:27:41 | Message # 70
Babetina
Group: Publika
Messages: 334
Awards: 4
Reputation: 6
Status: Offline
Quote DonnieBrasco ()
Quote Maski ()Miko ako jos jednom spomenes tu bljutavicu oko 20dana zarad glasa stvarno ces me iznervirati.... ovde si kontakt prekinuo ti kolko se secam i nazalost Vanda isto...

A meni je inace bitno da li ces se ti iznervirati   Ovo drugo je laz. Par puta ste nas iskulirali sa seenom na zajednickom chatu. I pri tome se privatno niste javili niti jednom.
Ovo moram potvrditi jer mi nismo prvi prekinuli komunikaciju, još si mi ti maski pisala na chat zašto si zahladila odnose itd. A osim toga,dobro se zna da ste vi vodili razgovore sa publikom, a ne mi, ona cura odmah na početku, young wolf koji je pokušavao okretati gardijana protiv maski, jakov koji je znao što se piše u publici, itd da ne nabrajam sad dalje. 

ovo gardijane da sam kolateralna žrtva je isto čista izmišljotina.
 
DonnieBrascoDate: Wednesday, 28 November 2018, 16:31:55 | Message # 71
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Pa to sta su oni pisali sve nama na chatu, u to ne bi poverovalo ni dete od tri godine  laugh Mastermindovi  laugh 

Obozavaju da izvlace SSove, da imam volje da iskopam javni chat, ispali bi smesni kakva su objasnjenja davali za svoje poteze  lol Mislim na Maski i Guardiana.

Da nisu imali Jakova na svojoj strani da im prenosi, ne bi prosli dva kruga. Lako je igrati ovu igru kada napravis sve dilove pre sezone i u prva 3-4 dana i onda se hvaliti da si imao sve pod kontrolom. To svaka budala moze napraviti.
 
DžejkobsDate: Wednesday, 28 November 2018, 16:32:14 | Message # 72
Jednooki pirat
Group: Publika
Messages: 770
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
Vanda pričaš kao da sam znao svaki detalj iz publike  biggrin to nije tačno a i veruj mi da mi je bolje da nikada ništa nisam čuo  smile
 
MaskiDate: Wednesday, 28 November 2018, 16:36:38 | Message # 73
The Idol Queen
Group: Publika
Messages: 831
Awards: 9
Reputation: 32
Status: Offline
Quote Džejkobs ()
Mogla si i sto puta to da mi kažeš, vrlo dobro znaš zbog čega sam ti toliko verovao i zbog čega čak ni na poslednjem plemenskom nakom ''izdaje'' nisam upisao tvoje ime mada svakako ne bi vredelo ali bar iz principa
pa znam...
al meni neko da kaze ja bi uradila sve da im se ne ispune planovi, znas i sam da to ne pije vodu uvek jer nema poente da rizikujem necije ucesce jer ja zelim biti pravedna imala sam obavezu i prema gardu...
ali i pored svega toga da jbg znala sam sta radim i kakav utisak odajem nisam mutava (:
tako da sad nemam sta drugo nego da se nosim sa time i pozanjem sta sam posejala...

e ma Miko brte...
nema veceg nekromansera od mene tako da mrtve ne koristim ko tepih...

i Vanda zelela sam sa tobom zbog tebe pricati ne zbog igre i idalje zelim i pokusala sam i nakon svega al sam bila seenovana i to je ok skroz...
citaj to kako god zelis ja snage nemam da jurim ljude samo zato sto sam ih zgotivila prvobitno da bi mi oni samo nabijali razne epitete...
razgovore sa publikom btw nisam vodila sem kad su me avalonci podbadali i govorili da zele da ispadnem sto pre itd tako da o tim razgovorima i da ne pricam jer su mozda cak i bolniji od ovoga sto miko prica i to je licna stvar tako da nebitno...

ne znam vise...


You know what they say: People in glass houses sink sh... sh... sh... ships.
 
lilakeDate: Wednesday, 28 November 2018, 16:40:46 | Message # 74
Babetina
Group: Publika
Messages: 334
Awards: 4
Reputation: 6
Status: Offline
Dobro miko malo si preoštar sa kritikom, sve si lijepo analizirao i ne moraš sad dodavat sol na ranu biggrin

Jakove, ne piše da si znao svaki detalj, nego piše da si znao što piše u publici. Ja npr nisam imala pojma što piše dok mi nisi rekao, niti mi se itko javio oko toga niti imam veze da bih do infoa iz publike mogla doći. Skidam ti kapu na količini informacija koje si u igri imao i time ne mislim ništa negativno.
 
DonnieBrascoDate: Wednesday, 28 November 2018, 16:42:03 | Message # 75
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Quote Maski ()
i Vanda zelela sam sa tobom zbog tebe pricati ne zbog igre i idalje zelim i pokusala sam i nakon svega

Kad vec ovo pomenu, meni si isto ovo napisala par puta slicno...

Tu se vidi tvoja nadmenost i bezobrazluk najvise. Znaci zajebes nekoga, predstavis mu da je on kriv zato sto si ga zajebala, pa jos hoces da komuniciras sa njim... Mastermind manipulacije  lol
 
Forum » Virtual Survivor 8 - Cambodia: All Stars vs Challengers 2 » Završeni plemenski saveti » 14. plemenski savjet (Neang Seda)
Search: