14. plemenski savjet - Page 6 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Archive - read only
Forum » Virtual Survivor 8 - Cambodia: All Stars vs Challengers 2 » Završeni plemenski saveti » 14. plemenski savjet (Neang Seda)
14. plemenski savjet
lilakeDate: Wednesday, 28 November 2018, 16:43:37 | Message # 76
Babetina
Group: Publika
Messages: 334
Awards: 4
Reputation: 6
Status: Offline
Quote Maski ()
citaj to kako god zelis ja snage nemam da jurim ljude samo zato sto sam ih zgotivila prvobitno da bi mi oni samo nabijali razne epitete...


Ne želim nikad više vidjet to vaše gotivim te jer tko god mi je to u ovoj igri rekao, taj me izdao do daske (time mislim i na sezonu finska) biggrin :D (niti imam želju i potrebu da me bilo tko juri wink )


Message edited by lilake - Wednesday, 28 November 2018, 16:44:28
 
DonnieBrascoDate: Wednesday, 28 November 2018, 16:43:47 | Message # 77
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Quote lilake ()
Dobro miko malo si preoštar sa kritikom, sve si lijepo analizirao i ne moraš sad dodavat sol na ranu

Ja se iskreno nisam mislio ni ukljucivati ni u kakvom raspravu na ovom plemenskom, ali kad sam video da lazu o meni, morao sam se ukljuciti. Sad neka pojedu sto su ______...

Niko ih nije terao da mene spominju, pa jos da lazu.
 
DžejkobsDate: Wednesday, 28 November 2018, 16:48:04 | Message # 78
Jednooki pirat
Group: Publika
Messages: 770
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
Quote Maski ()
Quote Džejkobs ()Mogla si i sto puta to da mi kažeš, vrlo dobro znaš zbog čega sam ti toliko verovao i zbog čega čak ni na poslednjem plemenskom nakom ''izdaje'' nisam upisao tvoje ime mada svakako ne bi vredelo ali bar iz principa
pa znam...
al meni neko da kaze ja bi uradila sve da im se ne ispune planovi, znas i sam da to ne pije vodu uvek jer nema poente da rizikujem necije ucesce jer ja zelim biti pravedna imala sam obavezu i prema gardu...
ali i pored svega toga da jbg znala sam sta radim i kakav utisak odajem nisam mutava (:
tako da sad nemam sta drugo nego da se nosim sa time i pozanjem sta sam posejala...

Rekla si da sam ti ja najmanji i najveći problem što se tiče glasanja za mene. Da li je na kraju ispalo onako kako si mislila ili sam te iznenadio reakcijom?
 
MaskiDate: Wednesday, 28 November 2018, 16:49:55 | Message # 79
The Idol Queen
Group: Publika
Messages: 831
Awards: 9
Reputation: 32
Status: Offline
Quote lilake ()
Ne želim nikad više vidjet to vaše gotivim te jer tko god mi je to u ovoj igri rekao, taj me izdao do daske (time mislim i na sezonu finska) biggrin biggrin (niti imam želju i potrebu da me bilo tko juri wink )
ne pricam ja to zarad tebe nego eto iz svog ugla jer tako je meni izgledalo...
a smatram da i pored svega imam neko bazicno pravo da se osetim povredjeno iako sam svesna da je tebi ocigledno gore...


You know what they say: People in glass houses sink sh... sh... sh... ships.
 
DžejkobsDate: Wednesday, 28 November 2018, 16:50:22 | Message # 80
Jednooki pirat
Group: Publika
Messages: 770
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
Quote lilake ()
Jakove, ne piše da si znao svaki detalj, nego piše da si znao što piše u publici. Ja npr nisam imala pojma što piše dok mi nisi rekao, niti mi se itko javio oko toga niti imam veze da bih do infoa iz publike mogla doći. Skidam ti kapu na količini informacija koje si u igri imao i time ne mislim ništa negativno.

Znam da nije negativno ^^. Količina chatova, informacija koje sam imao su tolike da to nikome ne bih poželeo. Em te umara em posle shvatiš da privatni život više nemaš i sve to zarad igre i sve to da na kraju pojedeš svoja sopstvena govna. Pouka - Nemojte igrati kao Džejkobs budite fini ne budite smrdić.
 
MaskiDate: Wednesday, 28 November 2018, 16:54:05 | Message # 81
The Idol Queen
Group: Publika
Messages: 831
Awards: 9
Reputation: 32
Status: Offline
Quote Džejkobs ()
Rekla si da sam ti ja najmanji i najveći problem što se tiče glasanja za mene. Da li je na kraju ispalo onako kako si mislila ili sam te iznenadio reakcijom?

pa rekla sam i zasto najmanji problem kako bi ti reagovao jer sam znala da ces biti iznad svega i najveci problem sto i pored, cak uprkos tvojoj reakciji cu sjebati samu sebe jer cu znati da se suzdrzavas...
nisi iznenadio ali jesi obradovao da kazem tako jer sam po obicaju ocekivala sve najgore uorkos pretpostavkama...
nznm nije ova spika za ovde...


You know what they say: People in glass houses sink sh... sh... sh... ships.
 
DonnieBrascoDate: Wednesday, 28 November 2018, 16:54:38 | Message # 82
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Quote Maski ()
a smatram da i pored svega imam neko bazicno pravo da se osetim povredjeno
laugh  laugh
 
lilakeDate: Wednesday, 28 November 2018, 16:55:02 | Message # 83
Babetina
Group: Publika
Messages: 334
Awards: 4
Reputation: 6
Status: Offline
Ne osporavam tvoja prava Maski, niti sam pričala išta ružno, ali isto tako zadržavam pravo da ne sudjelujem u daljnjoj komunikaciji u kojoj zapravo uopće nisam ni dobro ni kvalitetno prošla.  victory
 
DžejkobsDate: Wednesday, 28 November 2018, 16:57:50 | Message # 84
Jednooki pirat
Group: Publika
Messages: 770
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
Quote Maski ()
Quote Džejkobs ()Rekla si da sam ti ja najmanji i najveći problem što se tiče glasanja za mene. Da li je na kraju ispalo onako kako si mislila ili sam te iznenadio reakcijom?

pa rekla sam i zasto najmanji problem kako bi ti reagovao jer sam znala da ces biti iznad svega i najveci problem sto i pored, cak uprkos tvojoj reakciji cu sjebati samu sebe jer cu znati da se suzdrzavas...
nisi iznenadio ali jesi obradovao da kazem tako jer sam po obicaju ocekivala sve najgore uorkos pretpostavkama...
nznm nije ova spika za ovde..

Nije spika za ovde ali ovde sam pitao zato što sam hteo da vidim kako si razmišljala dok se to dešavalo a da si još bila u igri i da to objasniš. 

Što se mene tiče mene obraditi i nasamariti nije uvek lako (ma šta god Miko pomislio ^^) ali si ti uspela tako da ti sa te strane čestitam. Moraću da se preispitam  tongue
 
MaskiDate: Wednesday, 28 November 2018, 16:58:11 | Message # 85
The Idol Queen
Group: Publika
Messages: 831
Awards: 9
Reputation: 32
Status: Offline
Quote lilake ()
Ne osporavam tvoja prava Maski, niti sam pričala išta ružno, ali isto tako zadržavam pravo da ne sudjelujem u daljnjoj komunikaciji u kojoj zapravo uopće nisam ni dobro ni kvalitetno prošla. victory
istina.


You know what they say: People in glass houses sink sh... sh... sh... ships.
 
MaskiDate: Wednesday, 28 November 2018, 17:01:15 | Message # 86
The Idol Queen
Group: Publika
Messages: 831
Awards: 9
Reputation: 32
Status: Offline
Quote Džejkobs ()
Moraću da se preispitam
dodji na casove,  prvo i jedino pravilo fight cluba nikad ne verovati Maski :P
Andrei jos i mozes ponekad teehee


You know what they say: People in glass houses sink sh... sh... sh... ships.
 
KachaDate: Wednesday, 28 November 2018, 17:08:39 | Message # 87
Major general
Group: Publika
Messages: 292
Awards: 10
Reputation: 4
Status: Offline
Jedno pitanje za sve finaliste, slično ko sanjino biggrin

Po čemu mislite da ste bolje odigrali od ostalih finalista? I to bi voljela čut usporedbu sa svakim od njih xD


"You miss 100% of the shots you don`t take.
- Wayne Gretzky"
- Michael Scott
 
DžejkobsDate: Wednesday, 28 November 2018, 17:09:16 | Message # 88
Jednooki pirat
Group: Publika
Messages: 770
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
Oh but we do not talk about Fight Club...
 
EmaDate: Wednesday, 28 November 2018, 17:17:16 | Message # 89
Emigmatika
Group: Publika
Messages: 51
Awards: 2
Reputation: 0
Status: Offline
Odgovor za Rooa smile
Sad kad vidim sta se sve dešavalo, samo su mi neki ljudi pali u ocima smile Svako ima pravo da podržava ili ne podržava nesto, ja da se slažem sa takvom igrom, verovatno bih i sama tako igrala smile druga stvar nisam ja do ovde dogurala samo jer se nikom nisam zamerila, vec zbog dobre takticke, a ipak eticki korektne igre smile I nema tog Survivora zbog kojeg bih bila nesto sto nisam i Isla protiv principa. Mislim da je ovaj odgovor okej, na vama je da odlučite ko je zaslužio pobedu smile
 
MaskiDate: Thursday, 29 November 2018, 11:09:24 | Message # 90
The Idol Queen
Group: Publika
Messages: 831
Awards: 9
Reputation: 32
Status: Offline
Quote Kacha ()
Po čemu mislite da ste bolje odigrali od ostalih finalista? I to bi voljela čut usporedbu sa svakim od njih xD


hm a de znam, mada jeste dobro pitanje po obicaju...

od Gardjana pa ne znam dal je bolje ali jeste drugacije  fokus mi je vise bio na samoj strategiji kako doci do finala i osiguravanju da se sto vise mogucnosti pokrije sa nekim planom...
uglavnom smisljanje gomile if then else situacija gde bi znala sta odma da radim i kome sta da kazem u slucaju da neko ucini nesto manje ocekivano...

najteze mi je bilo ja msm usaglasavanje glasova...
gde roo i jakov zele jedno gard drugo katja svoje ema nesto skroz deseto vanda je pokrenula vendetu itd...
i onda ajd sad smisli kako da navedes ove ili one il inkorporiras nesto sto vrv neces moci da promenis...
plus varijante gde neko moze blindsidovati ili samo flipovati i tako...

al eto to je to detalji i gurkanje u odredjenom pravcu ili nasumicno dropovanje nekih netacnih infoa tipa kako sam tek nakon sto mi se Erin javila saznala da Miko mulja cisto u slucaju da ta osoba to prenese dalje jer onda tako cementiram ideju da nije jakov prenosio nista i da smo tek tad saznali ili random recenice da bi neko u sebi potvrdio da sam ja kriva za nesto da bi se skinula sumnja sa jakova il garda i tako...

ne znam bas nema tu grandioznih poteza sve je samo bilo u prici konstantnoj intuiciji kome sta kako reci, skupljanju infoa  i planovima a b c d... z....
jako sam kasno rekla gardu za ovu dvojcu iako sam hintovala vec neko vreme bila da ima tu nesto pa i tad je tek kasnije saznao da su od pocetka u igri zajedno od Katje...

eto mislim da sam se bolje prikrila i bolje kontrolisala igru ali takodje sumnjam da bi mu mogla parirati u igrama, iako nisam tolko losa u istim sto se moze videti iz prosle sezone ali ove mi jednostavno nije odgovaralo da se isticem na taj nacin uopste sto mi je jako zao jer su mi igre omiljeni deo vsa biggrin
ali eto ko sto sam negde ranije rekla zrtvovala sam taj deo igre i saveza i zbog licnih obaveza...


You know what they say: People in glass houses sink sh... sh... sh... ships.
 
Forum » Virtual Survivor 8 - Cambodia: All Stars vs Challengers 2 » Završeni plemenski saveti » 14. plemenski savjet (Neang Seda)
Search: