1. emisija - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Archive - read only
Forum » Virtual Survivor 8 - Cambodia: All Stars vs Challengers 2 » Boulevard Of Broken Dreams » 1. emisija (NikolaKhait)
1. emisija
troyaDate: Wednesday, 17 October 2018, 21:26:16 | Message # 1
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Prvi takmičar koji napušta VS 8: Cambodia je NikolaKhait.

Kako ti se činila sezona?

Kako su ti se činila plemena?

Imaš li favorite?

Šta misliš ko pobeđuje, a ko ispada sledeći?

Šta misliš zašto si izbačen?

Da li si znao da ispadaš?

Da li se kaješ zbog nečega u sezoni?

Misliš li da si zaslužio biti u all stars sezoni? *verovatno si video komentare publike

Za koga od ostalih suplemenika misliš da su zaslužili biti u all stars sezoni?

Za koga si još mislio da će biti pozvan?

Smatraš li da si ovu sezonu krenuo igrati drugačije nego što si igrao prve dve?

Ako neko iz publike želi da postavi neko pitanje može slobodno to da uradi.
 
KillyDate: Wednesday, 17 October 2018, 21:41:43 | Message # 2
Sveti Ilija
Group: Publika
Messages: 601
Awards: 4
Reputation: 10
Status: Offline
Mene zanima kako li ste prvu igru izgubili biggrin

お前はもう死んでいる
 
NikolaKhaitDate: Wednesday, 17 October 2018, 22:10:28 | Message # 3
Masa with an S
Group: Publika
Messages: 371
Awards: 2
Reputation: 7
Status: Offline
Kako ti se činila sezona? Pa ocekivao sam naravno vise, ali kad sam video ko se vraca manje-vise sam bio svestan da sam se zajebao sto sam pristao da ucestvujem. Kad me je Polly pitala da igram, odmah sam pristao, jer svi znaju koliko obozavam Survivor i ne znam zasto ali sam bio ubedjen da cemo mi stari biti izmesani sa novim ucesnicima a ja sam bas  zeleo da igram sa novim ljudima biggrin I naravno nisam znao ko se vraca, sigurno ne bih pristao da sam imao tu informaciju. Svakako se ne kajem i zelim ovom prilikom da se zahvalim tebi i Polly sto ste me pozvali, kao sto rekoh na plemenskom, zelim vam uspesnu sezonu i da se zabavite sto vise, jer je to prvenstveno cilj svega ovoga heart

Kako su ti se činila plemena? Moje pleme mi se naravno nije svidelo, Maski koja je sa svima super i koju svi obozavaju i slihtaju joj se, Guardian koji je kivan zbog TAR-a i koji jedva ceka da me ujebe makar to islo itekako na njegovu stetu, Jakov ciji je zivotni stav da nema stav, Lilake koja me je blokirala zbog Finske, Slavomir i Miko koje nisam poznavao i nisam znao sta da ocekujem. Jedino mi je bilo drago sto je Ana tu. Iz drugog plemena nisam nikoga znao i naravno nisam zeleo da komuniciram sa njima, jer ponavljam, skroz sam protiv toga jer je to nemoguce u pravom Survivoru. Doslo je do mene samo da Maski zna 3 osobe i da se druzi sa njima i to mi se naravno nije svidelo.

Imaš li favorite? Naravno, s obzirom na to da Maski u publici svim srcem bodre cak i oni koji su je pljuvali do skoro na sva usta, nemam razloga i ja da ne navijam za nju. Ili bolje ipak jos malo da sacekam da mi se dodvori kao njima sto je. Hm? 
Salu na stranu, naravno da su mi favoriti Ana i Slavomir koji jedini razmisljaju dugorocno i pre svega svojom glavom, a to je ono sto najvise cenim.

Šta misliš ko pobeđuje, a ko ispada sledeći? Ispada Ana ili Slavomir, pobedjuje Maski.

Šta misliš zašto si izbačen? Nedugo nakon sto smo izgubili igru za imunitet, do mene su stigli skrinsotovi kako Maski prica da smo Ana i ja opasni i kako skuplja ljude da izbaci jedno od nas dvoje. Kao svaka normalna osoba valjda, nisam sedeo skrstenih ruku i pokusao sam da spasim sebe i da ubedim odredjene ljude da nema poente da idu sa Maski jer ce biti izbaceni jedno po jedno u narednih nekoliko ciklusa jer je veoma opasna pre svega zbog toga sto ima konekcije sa drugim plemenom a svi znamo da ce se swap kad-tad desiti. Odmah je bilo jasno da su u savezu Vanda, Jakov i ona i da vredi nesto pokusati sa Slavomirom, Mikom i Guardianom. Slavomir je shvatio da nema poente da ide sa njom i da je tu na dnu i odmah pokazao zelju za saradnju. Guardian je posle mog mukotrpnog pokusavanja da mu objasnim da treba po stranu da stavi to sto zeli da se sveti zbog TAR-a i da gleda sta je najbolje za njega, da ce ispasti takva budala ako samo bude slepo pratio Maski, Vandu i Jakova, navodno pristao da glasa sa nama za Maski, ali mi je odmah bilo jasno da laze. Miko sve sto je govorio je da hoce sa nama ako nas sigurno ima pet, tj. da po svaku cenu hoce da ima tu vecinu i ne zeli da pravi 4:4 i da ako uspem da ubedim Guardiana, on je za. Guardian je sve vreme pisao nepovezane stvari i ponavljao kako treba da ostanemo jaki, i tu mi je bilo jasno da je Maskin poltron i da ne vredi dalje pokusavati. Ubrzo se javila Ani i meni Maski sa pricom kako do nje dolaze razlicite informacije, kako je u haosu i ne zna sta da misli, kako je mucenica sva pogubljena, koliko sam mogao da zakljucim iz onih njenih haoticnih recenica. Ana i ja smo je odjebali i rekli joj da se ne pravi luda, te da mi nista nismo pokretali protiv nje sve dok nisu stigli konkretni dokazi kako je lajala o nama, na sta je ona nastavila da se pravi luda, ne trudeci se nesto preterano oko nas jer je bila svesna da su joj verne njene ovcice. Zatim su mi samouverena Maski i njen glavni poltron Jakov saopstili da ispadam i da je 'tako moralo da bude', jer sam ja najveci zlikovac, lazljivac itd. Standardna prica, dosta toga sam napisao i na plemenskom savetu, pa da se ne ponavljam sad. Imace priliku publika da vidi kada se otkljuca ta tema.


Why do all good things come to an end?
 
ElioDate: Wednesday, 17 October 2018, 22:17:32 | Message # 4
Božen
Group: Publika
Messages: 701
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Gardijan all star igrač u pokušaju, koji leči svoje lične frustracije iz prethodne sezone gde je bio blajndsajdovan da nije znao šta ga je snašlo. Kako neko ko na taj način ispadne može biti all star. Second chance možda da, al all star nikako. Super si ti bio, Mazo, pokazao si to već u Finskoj, ovde dalje nije moglo nažalost jer su tako rđavo bačene kockice.

Interesuje me kada je Maski odlučila da ipak tebe izbaci jer sam mislio da ćete se držati zajedno. I da, interesantno mi je kako ljudi poučeni prethodnom sezonom ne pucaju odmah na Maski već im je veća pretnja jedan Sarbel koji se godinama nije pojavljivao na forumu. Hejt na ličnom nivou će ih koštati igre samo oni još to ne vide smile

Aj sad vrapci širite ovo vašim favoritima u all starsima heart


Nema tu zavlačenja, idemo konkretno...

Message edited by Elio - Wednesday, 17 October 2018, 22:22:17
 
KillyDate: Wednesday, 17 October 2018, 22:23:45 | Message # 5
Sveti Ilija
Group: Publika
Messages: 601
Awards: 4
Reputation: 10
Status: Offline
Quote NikolaKhait ()
Maski zna 3 osobe i da se druzi sa njima i to mi se naravno nije svidelo
Misliš u plemenu novajlija?


お前はもう死んでいる
 
NikolaKhaitDate: Wednesday, 17 October 2018, 22:26:30 | Message # 6
Masa with an S
Group: Publika
Messages: 371
Awards: 2
Reputation: 7
Status: Offline
Da li si znao da ispadaš? Pa naravno da jesam kad su mi saopstili. To govori i moj glas za Guardiana biggrin Dugo sam razmisljao ko je od poltrona Jakova i beskicmenjaka Guardiana vise zasluzio moj glas, i bilo mi je jako tesko da se odlucim za jednu od te dve ovicice. Na kraju nisam mogao da odolim i da ne glasam za G heart

Da li se kaješ zbog nečega u sezoni? Ne kajem se zaista. Bukvalno sam se trudio da ucinim sve sto je u mojoj moci da se
spasim, ali zaista nije vredelo.

Misliš li da si zaslužio biti u all stars sezoni? *verovatno si video komentare publike 

Naravno da jesam.

Za koga od ostalih suplemenika misliš da su zaslužili biti u all stars sezoni? Anchy, Lilake i DeMarcus. Pitaj Boga na koju foru su se vratili Dzejkobs, TheGuardian i Maski.

Za koga si još mislio da će biti pozvan? Nadao sam se da cu videti Muminu.

Smatraš li da si ovu sezonu krenuo igrati drugačije nego što si igrao prve dve? Pa pokusao sam ali sa ovim ljudima stvarno nije vredelo. Znaju da ja vazim za lazljivca, da igram agresivno i nece ni da daju sansu, niti da razmisle da li sam zaista ja najveca pretnja i da li mozda mogu da me koriste kao broj i da ne prate slepo vecinu u kojoj su na dnu. Zato sam imao ogromnu zelju da zaigram sa novim ljudima, ili sa starim koji su stvarno all-stars materijali i koji su igraci pre svega a ne ovcice koje se trkaju koja ce pre da se uslihta svojoj vodji i osveti se meni zbog nekih pizdarija koje nemaju veze sa igrom.


Why do all good things come to an end?
 
NikolaKhaitDate: Wednesday, 17 October 2018, 22:35:34 | Message # 7
Masa with an S
Group: Publika
Messages: 371
Awards: 2
Reputation: 7
Status: Offline
Quote Elio ()
Interesuje me kada je Maski odlučila da ipak tebe izbaci jer sam mislio da ćete se držati zajedno. I da, interesantno mi je kako ljudi poučeni prethodnom sezonom ne pucaju odmah na Maski već im je veća pretnja jedan Sarbel koji se godinama nije pojavljivao na forumu. Hejt na ličnom nivou će ih koštati igre samo oni još to ne vide

Upravo to heart 

Neposredno nakon igre sam dobio skrinsotove kako Maski pise da smo ana i ja opasni jer se znamo u rl, salje ljudima nasu zajednicku sliku i naravno da sam odmah krenuo u akciju i pokusao da spasim Anu i sebe i ubedim nekako Guaridana i Miku da je ona sa Lilake i Dzejkobskom i svojim poznanstvima sa clanovima drugog plemena mnogo veca pretnja nego Slavomir koji nije igrao godinama, ja koji imam uzasnu reputaciju i niko nece da igra sa mnom i Ana koja nema nikoga osim mene. Pokusao sam, iako sam bio svestan da je ravno cudu ubediti Guardiana u tako nesto, koji jedva ceka da se sveti i koji brze-bolje ceka da se ucepi klanu koji ima jos jednu zensku osobu pored Maski koju jos uvek nije dobio priliku da ocajnicki muva, kao sto radi sa svakom osobom zenskog roda. Pre tih ssova, nije mi padalo na pamet da nju izbacujem, tj. nisam ni razmisljao preterano o tome. Bio sam svestan da je najveca pretnja ali nista nisam potencirao bas da se ne bih isticao u startu, sve dok do mene nisu stigli prvi dokazi da ona vec nagovara ovcice da izbace mene ili Anu.


Why do all good things come to an end?
 
tiksiDate: Wednesday, 17 October 2018, 22:37:25 | Message # 8
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Au sunce vam ljubim zarko, breee..:p

A dobro, ocekivano Maski htela da se otarasi nekog iz navodne rl ekipe, da bi se skinuo deo mete vezan za to i ocekivana naivnost i dobri odnosi i sa randomima. Ovo je teska sezona za Khaita, kao i vecina mogucih drugih, to ti tako jednom si vidovnjak, posle vise ne mozes ni da igras.

Zao mi je sto je Khait ispao jer je za mene ovo vise igra na poteze, nego na plasman (#uticajNePlasman aloo) od kojih i onako nemamo nista i bilo bi mi drago da sam videla neki alaKhait potez, jer je to ono sto je ova bar virtuelna igra za mene, umesto igre kvazi gotive sa svima i sirenja po chatovima.



Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
NikolaKhaitDate: Wednesday, 17 October 2018, 22:39:17 | Message # 9
Masa with an S
Group: Publika
Messages: 371
Awards: 2
Reputation: 7
Status: Offline
Quote Killy ()
Misliš u plemenu novajlija?

Da


Why do all good things come to an end?
 
KillyDate: Wednesday, 17 October 2018, 22:40:49 | Message # 10
Sveti Ilija
Group: Publika
Messages: 601
Awards: 4
Reputation: 10
Status: Offline
Bi mi mogao reći otkud ti te informacije, i koga ona to zna?

お前はもう死んでいる
 
NikolaKhaitDate: Wednesday, 17 October 2018, 22:43:32 | Message # 11
Masa with an S
Group: Publika
Messages: 371
Awards: 2
Reputation: 7
Status: Offline
Quote Killy ()
Bi mi mogao reći otkud ti te informacije, i koga ona to zna?

Naravno da ne, ne zelim ni na koji nacin da uticem na dalji tok sezone, a ti vrlo dobro znas koga ona zna, tako da ne kapiram cemu ovo.


Why do all good things come to an end?
 
KillyDate: Wednesday, 17 October 2018, 22:46:59 | Message # 12
Sveti Ilija
Group: Publika
Messages: 601
Awards: 4
Reputation: 10
Status: Offline
Quote NikolaKhait ()
Naravno da ne, ne zelim ni na koji nacin da uticem na dalji tok sezone, a ti vrlo dobro znas koga ona zna, tako da ne kapiram cemu ovo.
Pitam jer su mi samo dve osobe na umu, i malo je diskutabilno reći da ih poznaje. Tako da ne, iskreno ne znam čemu sve to XD Ako hoćeš možeš privatno da mi kažeš jer me stvarno zanima.


お前はもう死んでいる
 
ElioDate: Wednesday, 17 October 2018, 22:50:49 | Message # 13
Božen
Group: Publika
Messages: 701
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
A killy ti mu dođeš Maskin drveni advokat? biggrin mislim znamo da si opsednut njome, vrv i tvoj brat, al može ona sama posle sezone da se odbrani ako to nije istina smile

Nema tu zavlačenja, idemo konkretno...
 
KillyDate: Wednesday, 17 October 2018, 22:53:06 | Message # 14
Sveti Ilija
Group: Publika
Messages: 601
Awards: 4
Reputation: 10
Status: Offline
Quote Elio ()
A killy ti mu dođeš Maskin drveni advokat? mislim znamo da si opsednut njome, vrv i tvoj brat, al može ona sama posle sezone da se odbrani ako to nije istina Nema tu zavlačenja, idemo konkretno...
Valjda čovek ima pravo da bude znatiželjan -.-


お前はもう死んでいる
 
EthanMorascaDate: Wednesday, 17 October 2018, 23:01:34 | Message # 15
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Nikola. heart

Trenutni većinski savez u all-star plemenu je, na čelu sa Jakovom, osvedočenom šlihtarom, least likeable savez u istoriji VS. Stvari su kristalno jasne. Jakov je jedina osoba koju Vanda nije blokirala nakon što su je najurilii u VS: Finland. Maski neće ići protiv Jakova zbog toga što je sa njegovim bratom imala savez u prošloj sezoni. Jakovljev drug Vlad je u drugom plemenu, a tamo je i famozna Wolfova drugarica koja je sigurno upućena na Maski kao saveznika. Jakov je u najboljoj poziciji zbog ove čete ljudi koju je šlihtanjem izgradio. Izvesne osobe neću ni komentarisati. Nije mi jasno šta Maski radi, zaista.

Ana i Slavomir do pobede. heart


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
Forum » Virtual Survivor 8 - Cambodia: All Stars vs Challengers 2 » Boulevard Of Broken Dreams » 1. emisija (NikolaKhait)
Search: