1. emisija - Page 4 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Archive - read only
Forum » Virtual Survivor 8 - Cambodia: All Stars vs Challengers 2 » Boulevard Of Broken Dreams » 1. emisija (NikolaKhait)
1. emisija
SacDate: Thursday, 18 October 2018, 15:35:34 | Message # 46
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
Ja sam pao iz trešnju, ako se to računa.  smile

Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.
 
stingemmmDate: Thursday, 18 October 2018, 15:42:56 | Message # 47
Trainwreck diktator
Group: Publika
Messages: 674
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Takođe, Janže, niko tebi niti je išta uputio niti zamerio. Pričamo isključivo o sezoni, a njen deo su učesnici i hostovi i ne razumem zašto ste se i Kili i ti odmah našli ovde sa nekim odbrambenim stavom a niko vama ništa nije ni zamerio. Dajte svoje komentare kao i svi ostali članovi publike, ne ubacujte sebe tamo gde vas nema. Mi imamo apsolutno pravo da iznesemo mišljenje o vašoj braći/drugaricama/ulizicama kakvo god ono bilo. A time što im vi ovde glumatete drvene advokate samo potvrđujete naše tvrdnje. Jedan jedini komentar od vas o sezoni, taktici ili grešakama izbačenog takmičara nismo dobili, samo tradicionalno glumatanje moralnih gromada u tuđe ime. Mislim da, s obzirom na to da dolazi od nekog ko te nikada nije napadao po difoltu i jedini je imao muda da te podrži kada je smatrao da si u pravu(za razliku od nekih ameba koje ti sada braniš), možeš da shvatiš ovo kao dobronamernu kritiku i maneš se prodavanja magle ljudima koji su se ove igrice naigrali i bulšit umeju da namirišu sa kilometra.

Go fuck your prototype
I'm an upgrade of your stereotype.


Message edited by stingemmm - Thursday, 18 October 2018, 15:47:55
 
YoungWolfDate: Thursday, 18 October 2018, 16:52:57 | Message # 48
Revijalni član
Group: Publika
Messages: 1722
Awards: 6
Reputation: 29
Status: Offline
Quote stingemmm ()
Takođe, Janže, niko tebi niti je išta uputio niti zamerio. Pričamo isključivo o sezoni, a njen deo su učesnici i hostovi i ne razumem zašto ste se i Kili i ti odmah našli ovde sa nekim odbrambenim stavom a niko vama ništa nije ni zamerio. Dajte svoje komentare kao i svi ostali članovi publike, ne ubacujte sebe tamo gde vas nema. Mi imamo apsolutno pravo da iznesemo mišljenje o vašoj braći/drugaricama/ulizicama kakvo god ono bilo. A time što im vi ovde glumatete drvene advokate samo potvrđujete naše tvrdnje. Jedan jedini komentar od vas o sezoni, taktici ili grešakama izbačenog takmičara nismo dobili, samo tradicionalno glumatanje moralnih gromada u tuđe ime. Mislim da, s obzirom na to da dolazi od nekog ko te nikada nije napadao po difoltu i jedini je imao muda da te podrži kada je smatrao da si u pravu(za razliku od nekih ameba koje ti sada braniš), možeš da shvatiš ovo kao dobronamernu kritiku i maneš se prodavanja magle ljudima koji su se ove igrice naigrali i bulšit umeju da namirišu sa kilometra.

A ja tebi Stingemmm, kazem da niti se ukljucujem u ovo, niti cu. Troyi je falio jedan zenski clan, predlozio sam Erin, i tu se moja uloga zavrsila. Niti sam ovde kao "drveni advokat" Erin, niti je ona "upucena" na Maski i Jakova. Ona ce igrati kako zna i ume, bas kao sto sam i ja. Ethan je pomenuo moju "famoznu drugaricu", sto me je ujedno i nasmejalo jer pojma nemam odakle sad pa to da je ona "famozna"

Ne glumim moralnu gromadu, samo ne znam sta se ovde desavalo. Maski, Jakov i Vuki znaju da ih nisam ni pitao sta se desava, reagovao sam tek kada je moje prijateljstvo uzeto u usta.

O onome sta je Kili rekao i uradio, to sa njime... Nemam ovlascenja da istupam biggrin 

Ovde nisam odbranio nikoga, samo kazem da u mom odnosu sa Jakovom, Maski i Vukijem, ja jednu o VS nisam prozborio. Neko drugi mozda jeste, ja nisam. Mozes da mi verujes, a mozes i da verujes suprotno. Ja govorim onako kako je.
 
YoungWolfDate: Thursday, 18 October 2018, 16:56:13 | Message # 49
Revijalni član
Group: Publika
Messages: 1722
Awards: 6
Reputation: 29
Status: Offline
Quote EthanMorasca ()
Younže, niko od nas nije pao s kruške. Siguran sam da tvoja drugarica neće hteti da igra sa tebi bliskim ljudima.

Nisam ni rekao da ste pali sa kruske... Samo da ja nemam nameru da igram VS na koji nisam ni pozvan. Erin da bira, najverovatnije bi igrala sa tobom, jer Boze moj, taj avatar je njoj veoma, veoma drag. Ako cemo vec o tome.

Stavise, Erin me nije ni pitala za All Stars. Verujem da je zbog toga sto zna kada sam ja ispao pa zeli sama da se postavi... biggrin
 
KoviljkaDate: Thursday, 18 October 2018, 18:13:00 | Message # 50
Sergeant
Group: Publika
Messages: 33
Awards: 2
Reputation: 2
Status: Offline
JA MOGU DA POTVRDIM DA JE MENE OVAJ MALI HOHŠTAPLERSKI GAME HOST IZBACIO KAKO BI U SEZONI UČESTVOVALA TA FAMOZNA PRIJATELJICA YOUNŽA, A ČULA SAM I PRIČU KAKO JEDAN OD UČESNIKA IGRA SA ČAK 4 (ČETIRI) PROFILA! OČIGLEDNO JE OVO IGRANJE VIRTUELNIH SURVAJVERA REZERVISANO ZA JEDNO DRUŠTVO ZATVORENOG TIPA, AKO NIJE, NEKA ME NEKO DEMANTUJE?
POZDRAV,
KOVILJKA BOŠKOVIĆ,
VAROŠICA
 
Lavica88Date: Thursday, 18 October 2018, 18:16:13 | Message # 51
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
lol

~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
PejkoDate: Thursday, 18 October 2018, 19:05:22 | Message # 52
Major general
Group: Publika
Messages: 441
Awards: 1
Reputation: 13
Status: Offline
KOVILJKA,KOJI JE TO UCESNIK STO IGRA SA CETIRI PROFILA,DA LI IMATE DOJAVU ILI NAGADJATE?

ALEKSANDAR

LESKOVAC.
 
LaraCroftDate: Thursday, 18 October 2018, 19:15:06 | Message # 53
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote YoungWolf ()
Troyi je falio jedan zenski clan

Ovo mi deluje nepotrebno. Kakve veze ima da li ucestvuje jedna, dve, 5, 11, svih 16 ili ni jedna zena i koliko je to vazno za uspeh VS-a?
Razumela bih da je ovo Male VS Female...


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
troyaDate: Thursday, 18 October 2018, 19:26:29 | Message # 54
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Preko potrebno je laugh
 
JocaJuve94Date: Thursday, 18 October 2018, 19:45:08 | Message # 55
Paskal
Group: Publika
Messages: 457
Awards: 2
Reputation: 7
Status: Offline
Quote Koviljka ()
KOVILJKA BOŠKOVIĆ,

JOS JEDAN LAZNI BOSKOVIC!!!!
 
PejkoDate: Thursday, 18 October 2018, 20:42:41 | Message # 56
Major general
Group: Publika
Messages: 441
Awards: 1
Reputation: 13
Status: Offline
Iz tacke gledista zene,nije bitno,iz tacke gledista muskarca veoma je bitno da budu sto vise zenskih osoba,jer bez njih,ovaj forum bi umesto ove plave boje mogao da dobije samo dugine,boje. ;P
 
stingemmmDate: Thursday, 18 October 2018, 21:18:40 | Message # 57
Trainwreck diktator
Group: Publika
Messages: 674
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
LC, verujem da si svesna profila pojedinih ovde (a i neki komentari koji slede tvoj mogu da ti pomognu da provališ). Slažem se sa tobom, ali ovde je nerealno očekivati tako nešto.
Btw, nismo li već duboko zagazili u dugine boje?


Go fuck your prototype
I'm an upgrade of your stereotype.
 
stingemmmDate: Thursday, 18 October 2018, 21:22:56 | Message # 58
Trainwreck diktator
Group: Publika
Messages: 674
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
A ženama je isto bitno koliko je žena, ljubomora žena prema boljima od sebe je apsolutno merljiva osobina sa muškom primitivnom nedojebanošću, da izvinu ovde pojedini alfa jebači koji nam uvek suptilno jave kada bleje sa hehe ženskom osobom sa kojom će hehe da bude nešto ali nažalost hehe samo u njihovim snovima.

Go fuck your prototype
I'm an upgrade of your stereotype.
 
EthanMorascaDate: Thursday, 18 October 2018, 21:28:25 | Message # 59
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Janže, moji komentari nisu upućeni na račun tvoje drugarice. Samo sam konstatovao da je prirodno da bude upućena na neke ljude koje ti poznaješ, umesto na tamo neku Anu ili Slavomira. Sve i da joj apsolutno ništa nisi rekao, za očekivati je da će gravitirati ka njima zato što ti predstavljaš neku vrstu spone između njih. Pomenuta je u kontekstu Jakovljeve i Maskine razgranatosti po plemenima.

Famozna je zato što je pomenuta više puta. biggrin Drago mi je što je WoT fan, to je uvek plus. heart


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
YoungWolfDate: Thursday, 18 October 2018, 21:40:22 | Message # 60
Revijalni član
Group: Publika
Messages: 1722
Awards: 6
Reputation: 29
Status: Offline
Quote EthanMorasca ()
Famozna je zato što je pomenuta više puta.

Mora da sam onda nesto prevideo...

Quote EthanMorasca ()
Samo sam konstatovao da je prirodno da bude upućena na neke ljude koje ti poznaješ, umesto na tamo neku Anu ili Slavomira.

U nekoj drugoj situaciji, da. Ovde, ne. Dalje, moja drugarica je zaista ozbiljna zena. Prostala je na ovo zbog mene i zaista bi mi bilo krivo ako bi se neko osecanje koje pojedini imaju prema meni odrazilo i na nju. Jer zaista to ne zasluzuje.

I kao clan publike, necu biti spona takmicarima. Bez obzira na to koga koliko volim i cenim.

Quote EthanMorasca ()
Drago mi je što je WoT fan, to je uvek plus.

Ona je jedan od najvecih fanova WoT koje znam. Cak je i radila na prevodima Novog Proleca, itd. Verujem da bi imao o cemu da pricas s njom.
 
Forum » Virtual Survivor 8 - Cambodia: All Stars vs Challengers 2 » Boulevard Of Broken Dreams » 1. emisija (NikolaKhait)
Search: