1. emisija - Page 3 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Archive - read only
Forum » Virtual Survivor 8 - Cambodia: All Stars vs Challengers 2 » Boulevard Of Broken Dreams » 1. emisija (NikolaKhait)
1. emisija
stingemmmDate: Thursday, 18 October 2018, 08:51:22 | Message # 31
Trainwreck diktator
Group: Publika
Messages: 674
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Procureo Vandin voting confessional: “Ogorčena baba stays ogorčena baba. Adios!”
Polly, nisam Nikola ali je ta tema i meni zanimljiva: Nikako, hostovi tu ne mogu ništa i to je to, kao što smo u Kini pričali za pregame saveze i komunikaciju među plemenima, to je sasvim legitimno i po pravilima, samo mi koji to ne praktikujemo imamo mišljenje da to uništava zabavu i da nema nikakvu poentu. Tiksi je lepo pisala o tome tada, ali ste tvoj savez i ti imali “holier-than-thou” stav i reunion niste posećivali tako da si propustila ovu debatu koja je već izlizana i misliš da je ovo napadanje hostova a nije. Kao što neko ne odobrava laganje koje je skroz legitimno, tako mi ne odobravamo ovo i to je to. A i u prethodnoj sezoni tokom drame sa IP adresama sam iskazao taj stav da hostovi tu ne treba da se mešaju i da neka osoba samo može da se složi ili ne sa takvim ponašanjem, ali da je ono sasvim u skladu sa pravilima. To što nekad hostovi vole da demonstriraju neku silu jer su zapravo sitni, to je druga priča. Ovo je igra čiji je jedini cilj zabava, nikakave policije i drame nisu potrebne i svako neka doživljava zabavu na svoj način jer to i jeste poenta. To što je meni lično kao i mnogim drugima često nešto jadno i van duha Survivora, ne znači da to smatramo i nefer ponašanjem. Dakle, nikakav udarac na hostove ili legitimitet igre. Jedino što ja ovde zameram hostovima je cast i to je to.


Go fuck your prototype
I'm an upgrade of your stereotype.
 
stingemmmDate: Thursday, 18 October 2018, 08:52:10 | Message # 32
Trainwreck diktator
Group: Publika
Messages: 674
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Tiksi bebanaaaaa heart

Go fuck your prototype
I'm an upgrade of your stereotype.
 
PollyDate: Thursday, 18 October 2018, 10:00:01 | Message # 33
Marioneta
Group: Game host
Messages: 1756
Awards: 9
Reputation: 65
Status: Offline
Quote stingemmm ()
i misliš da je ovo napadanje hostova

To nisam nigdje napisala, niti mislim to. Zanimalo me baš zato što je ponovljeno toliko puta, a jednostavno ne vidim način da se to ikako kontrolira, isto kao i sto drugih stvari, od kojih si neke i spomenuo. Naprosto je tako kako je. Pa kome je do zabave (i ima volje i vremena, naravno) - igrat će bez obzira na sve te manjkavosti. Kome to smeta - neće. Što je opet ok.

Za cast se donekle slažem. Bilo je drugih ideja, ali nije išlo. Mogli smo ne održati sezonu. Ali kažem, o tome bolje na Reunionu.


Sinners judging sinners for sinning differently.
 
NikolaKhaitDate: Thursday, 18 October 2018, 10:12:47 | Message # 34
Masa with an S
Group: Publika
Messages: 371
Awards: 2
Reputation: 7
Status: Offline
Polly, razmisljao sam o toj temi ali nije mi palo nikakvo resenje na pamet. Jednostavno ovo nije pravi Survivor i nemoguce je obezbediti da ne komuniciraju plemena medju sobom. Ja sam samo rekao da je meni to glupo i da na neki nacin unistava igru, ali nazalost ne vidim nacin kako to zabraniti i kontrolisati. Isti stav imam i za mesanje publike u igru, ali i to je nemoguce kontrolisati, tako da nam jedino preostaje da se pomirimo sa tim da ovo nije pravi Survivor i da svako igra onako kako misli da treba i da je fer.

Why do all good things come to an end?
 
LaraCroftDate: Thursday, 18 October 2018, 10:29:31 | Message # 35
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Molim cenjene hostove da promene naziv ove igre u Sophomore VS Frosh

Cisto informativno me zanima - ko je Vanda, ko je Jakov...?

Bez ljutnje - kakav je njihov doprinos dosadasnjoj veoma bogatoj istoriji VS igara?


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
EthanMorascaDate: Thursday, 18 October 2018, 10:54:05 | Message # 36
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Vanda je Lilake, a Jakov je Džejkobs.

Vanda je ostavila velikog traga na VS: Finland, imala je jak savez i njeno ispadanje je bilo spektakularan kontra blindside.

Jakov nikakvog traga nije ostavio i odustao je kada je video da će ispasti.


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
JocaJuve94Date: Thursday, 18 October 2018, 11:04:03 | Message # 37
Paskal
Group: Publika
Messages: 457
Awards: 2
Reputation: 7
Status: Offline
dzejkobs ce uskoro postati poznat kao KILIJEV BRAT...
 
ElioDate: Thursday, 18 October 2018, 11:17:20 | Message # 38
Božen
Group: Publika
Messages: 701
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Da dodam i da je Lilake iz Finske ostala upamćena kao Anchy u pokušaju smile

Nema tu zavlačenja, idemo konkretno...
 
stingemmmDate: Thursday, 18 October 2018, 12:14:00 | Message # 39
Trainwreck diktator
Group: Publika
Messages: 674
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Lilake je takođe osoba zbog koje sam navodno ja izgubio Finsku jer sam je nazvao ogorčenom babetinom, iako ona sada sudeći po ovom plemenskom ni nema pojma ko je tačno Nikola a ko sam ja, plus ni dan danas ne može da shvati da je Survajvor samo igra, pogotovo ovaj virtuelni. Ali činjenično jeste bila jedna od glavnih figuri Finske i u svakoj uobičajenoj sezoni preplavljenoj marionetama bi verovatno bila pobednica jer je imala totalnu kontrolu nad dominantnim plemenom. Zaista me je razočarala svojom nefleksibilnošću sada, pogotovo uzimajući u obzir da je veliki fan Survajvora. Bila mi je među najvećim favoritima kada je cast objavljen jer je pokazala veliki potencijal u Finskoj, ali nažalost ipak deluje da je samo ogorčena biljka osoba.

Go fuck your prototype
I'm an upgrade of your stereotype.
 
stingemmmDate: Thursday, 18 October 2018, 12:15:15 | Message # 40
Trainwreck diktator
Group: Publika
Messages: 674
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Btw jedna su originalna VS braća heart

Go fuck your prototype
I'm an upgrade of your stereotype.
 
stingemmmDate: Thursday, 18 October 2018, 12:16:32 | Message # 41
Trainwreck diktator
Group: Publika
Messages: 674
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
A Jakovov najveći trag je bio što ga je Stefko mešao sa Duxom pa je nastala pometnja oko toga ko ima tajni imunitet heart

Go fuck your prototype
I'm an upgrade of your stereotype.
 
YoungWolfDate: Thursday, 18 October 2018, 12:33:41 | Message # 42
Revijalni član
Group: Publika
Messages: 1722
Awards: 6
Reputation: 29
Status: Offline
Nema me 2 dana i ovde vec haos...

Elem, Ethane, ja sa svime ovim nemam veze. Maski, Vuki i Jakov su mi bliski, necu negirati, ali im niti pomazem niti smatram da bi to bilo korisno. verujem da znaju da ovo igraju bolje od mene. Tako, zaobidjite me u tim debatama i diskusijama.

Toliko o tome!
 
Tic-TacDate: Thursday, 18 October 2018, 13:16:45 | Message # 43
Prvo Mesto
Group: Publika
Messages: 1020
Awards: 10
Reputation: 81
Status: Offline
Konačno malo drame i zabave posle dužeg vremena. Ne znam što se iko više previše i uzbuđuje oko virtuelnih igrica na ovom forumu. Onog momenta kada smo dobili trend da hostovi menjaju pravila i oblikuju igru (dok je u toku) prema sopstvenim afinitetima, igra je potpuno obesmišljena. U skladu sa tim da odgovorim Polly na pitanje šta bi hostovi trebalo da rade kada uvide neke "nepravilnosti" u smislu komunikacije izmedju plemena, igranja igre sa nekim ili bilo šta slično. Ne treba da rade NIŠTA jer su to stvari koje ne možemo kontrolisati i to je intuitivno jasno. Međutim, ako već imamo hosta koji je ranije sankcionisao takve stvari - onda očekujem doslesnost. Jasno je da to od troye nećemo dobiti jer on sankcije primenjuje selektivno, u zavisnosti od toga da li to "varanje" pruža prednost ili otežava put njegovim favoritima.

Ovu sezonu vidim kao second chance za troyu da dovede do pobede svog favorita kog nije uspeo u prethodnoj sezoni uprkos velikim naporima. U skladu sa tim veoma pažljivo odabrana ekipa "all-starsa" (a kako kruže priče i novajlija, što su sami takmičari većinskog saveza povratnika donekle i potvrdili time što su potpuno marginalizovali manjinu, jer očito imaju jaku poleđinu). Guardian i Jakov su potpuni višak, pogotovo u kombinaciji sa Maski. Maski nije trebalo zvati ako već ima tolike pre-game i rl veze. Ana i Nikola zajedno nije trebalo da učestvuju, a posebno ne u kombinaciji sa prethodno troje. Lilake mi je ok, ali opet besmisleno ju je ubaciti ako je već odlučeno da veliki all-star Džejkobs učestvuje. Miko i Sarbel su dobar izbor. Drugo pleme ne mogu da komentarišem, ali već mogu da naslutim da i tu imamo svakojakih pizdarija.

Malo je glupo i navijati za bilo koga u ovim okolnostima, ali favoriti naravno Sarbel, pa potom Anchy.


Da ih srce vodi, oni ne daju!
 
LaraCroftDate: Thursday, 18 October 2018, 13:55:55 | Message # 44
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Igranje VS i slicnih formata postalo je obesmisljeno od kako je ovde veliki broj forumasa koji se medjusobno licno poznaju, idu na isti fakultet i slicno...
Tu ne mislim na bracu Stingemma i Nikolu, koji svoje rodbinske odnose i nisu (is)koristili.


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
EthanMorascaDate: Thursday, 18 October 2018, 15:12:46 | Message # 45
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Younže, niko od nas nije pao s kruške. smile Siguran sam da tvoja drugarica neće hteti da igra sa tebi bliskim ljudima.

yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
Forum » Virtual Survivor 8 - Cambodia: All Stars vs Challengers 2 » Boulevard Of Broken Dreams » 1. emisija (NikolaKhait)
Search: